رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی در رابطه با عملکرد مدیریت

عملکرد مدیریت سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟  

110 رای

1. 1. عملکرد مدیریت سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟

• خیلی خوب
      42
    • خوب
      42
    • متوسط
      17
    • ضعیف
      2
    • خیلی ضعیف
      7

Recommended Posts

شوالیه سپید

مدیران خوبی داریم.....البته در بعضی زمینه ها نیاز به اصلاحات وجود داره.

diyako :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

سایت به خوبی اداره می شود و مدیر برای پاسخ گویی همیشه حاضر است.

فقط روی سیستم نظارت کمی کار کنید .

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

به نظر منم اداره سایت خوب پیش می ره و مدیرا پاسخگوی سوالات کاربرا هستن

و مطالب مستند و قابل قبولن

خداقوت به مدیران خوب سایت :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

با تشکر فراوان از مدیریت سایت و تیم ترجمه .

خوب می تونید سایتو اداره کنید و خواهید کرد خسته نباشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

والا تو 3 روز من به عملکرد خوب مدیریت پی بردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

خسته نباشيد ميگم به همه ي شما...

اين چند وقت،مدريت اداره ي فوق العاده اي داشت و در هيچ زمينه اي كوتاهي نكرد.در نمايه ها،تايپك ها،مطالب و...

«هر چند،چند روز پيش نبرد سختي شد در يك نمايه:دي»

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از بگ اند

مدیریت خیلی سریع و به موقع پاسخ میدن و تقریبا به هر سوالی سریع پاسخ میدن مگه اینکه چنتاشون دیده نشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیثاغورث

فکر نمیکنم هیچ سایت دیگری برتر از آردا وجود داشته باشه و هیچ مدیرانی با اطلاع تر و داناتر از مدیران آردا از جمله جناب تور عزیز و جناب الوه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

همه چیو میگن دیگه دوستان :((

کنار همه چی که آردا داره، نظمش واقعا تکه

نظمی که تو تالارها، تاپیک ها و سایت هست واقعا برازندس دست همگی درد نکنه

(این چند روزه انجمن هایی رو دیدم و واقعا دونستم آردا چه قدر خوبه مدیریتش!)

و همینطور نظارت خیلی خوبی که رو انجمن هست و نمیزاره هیچ پست بی جایی تو انجمن بمونه به نَظرم خیلی خوبه !

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

با سلام...

جا داره منم به نوبه ی خودم و از طرف تمامی دوستان از زحمات اله سار عزیز و تمامی مدیران گل آردا تشکر کنم... :) :D :D :huh: :D :D

خدا قوت دوستان ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mitrandile

مدیریت خوبی داره این سایت فقط برخی قسمت ها باید یکم اصلاحاتی داشته باشه بالاخره هر قانونو نظامی در دنیا باید عوض بشه . اگر احتیاج به تعویض نداشت باید اصلاح بشه . موافق نیستین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

با سلام....

جاداره از همین جا به خانواده ی بزرگ آردا و همچنین مدیریت بینظیرش تبریک بگم که محیطی سالم،دوستانه،هنری و به دور از هرگونه بی نظمی در این سایت عالی به وجود آوردن.

من تو زمینه ادبیات فانتزی و رمان های مشهور از سایت های زیادی سر زدم ولی به جرات میتونم بگم دلسوزتر از مدیران اینجا هنوز ندیدم...

دلسوزی به این معنا که مدیران و ناظران عزیز واقعا بدون هیچ چشمداشتی وقت زیادی رو در به وجود آوردن چنین محیط گرمی صرف کردن و میکنن و بیشترین دغدغه ی این عزیزان پویایی هر چه بیشتر آردا تو همه ی زمینه ها و پیوندهای عمیق و دوستانه بین اعضا وکاربران هستش... و به همین دلیل هم چنین ارتباط صمیمانه ای بین اعضا در سایت برقراره.

در آخر هم به نوبه ی خودم و از طرف تمامی دوستانم در آردا یه خسته نباشید جانانه به مدیران و ناظران ارجمند سایت میگم... :) @};- :D دست مریضاد عزیزان [-( :) :|

به امید شکوفایی هر چه بیشتر آردا در آینده... :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

یکی دیگه از نقاط خوبه این سایت اینه که مدیرانشونن نقد پذیرن و تو مباحث دوستانه شرکت میکنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

با سلام خدمت دوستان اعضا و دوستان مدیر

رای من گزینه ی خوب بود. چراکه خود مدیران هم اطلاع دارند که محدودیات و موانعی در مورد آماده سازی مطالب و طراحی سایت و برنامه زمانی بعضی فعالیت ها و کمبود امکانات و ... وجود داره که به نسبت کشورهای غربی این کار مدیریت مشکل تر میشه. ضمنا دنیای فانتزی آردا هم در کشوری سنت گرا و سرسختی مثل ایران که مردمی واقع گرا داره نسبت به غربیها استقبال ازش کمتره (اگه مخالفین برین بیرون و تو خیابون یا محیط کار از سرزمین میانه حرف بزنین تا بهتون بخندن- اینم اثبات). چون بهتر نگاه کنیم ایران کشوری جوانه پس میبایست اعضا هم بیشتر میبودن اما 4000 نفر به نسبت جوانهای ایران کمه. و گزینه خوب رو برای این انتخاب کردم که خیلی خوب رو واسه آینده ایشان نگه داشتم فعلا چون هنوز یکسری از قسمتها در طی زمان تاسیس تا به امروز تکمیل نشده بعنوان مثال چیزهایی مثل یه فرهنگنامه جامع از لغات و اصطلاحات آردا یا فرهنگ لغات کوئینا و سینداری یا کتاب صوتی و...که اینجا نباید مطرح کنم و تاپیک مربوط به خودش در بخش دیگه ای هم وجود داره...

این عدم استقبال زیاد از ضعف مدیریت سایت نیست بلکه باید بگم سعادت جوونهای هموطنم برای عضو شدن توی سایت کم بوده و افتخارشو هنوز کسب نکردن. لازمه همینجا از دوستان مدیریت و تمامی دوستانی که به پیشبرد آردا کمک میکنن تشکر کنم و عرض کنم که از صمیم قلب به اینکه سبب شدید که جوانهای ایران و آردا پیشرفتی در ادبیات فانتزی داشته باشن و تالکین و آثارش رو هم بهتر بشناسن ، به داشتن دوستانی مثل شما به خود می بالم.

با سپاس از همه شما عزیزان

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

من رایم خوبه.چون برحال هیچی و هیچکی کامل نیست.

ولی تشکر میکنم از تمام مدیرا :)

با اینکه اینجا تازه واردم ولی برخلاف انتظارم اینجا فوق تخصصی بودنش خیلی دلچسپه که مطمئنا به خاطر تلاش خود مدیرا و بعدش کاربراست.

و نکته ی خیلی خوب دیگه اینکه محیط اینجا خیلی خوبه.بعضی جاها (البته باعرض معذرت بسیار.قصد توهین ندارم اصلا)خب با اینکه اسم سایت فرهنگی روشونه با بعضی کاربرا آدم میترسه حرف عادی بزنه فحشش بدن.:|

ولی اینجا کاربرا تو نظرات و حرفاشونم فرهنگی بودن سایتو اثبات میکنن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

سلام بر دوستان عزیزم.عملکرد مدیران و ناظران عالی هست بجز یک مورد.مدیران و ناظران سختگیری بسیار شدید و تا سرحد افراط انجام میدن.مثلا بخاطر چند غلط املایی که بخاطر سریع نوشتنه گوشزد میکنن یا مثلا به این توجه نمیکنن که وقتی یک پست عکس گذاشته میشه اونجا محل پرسش سوالم درباره عکس ها هست.لطفا شدیدا این موضوع رو پیگیری کنید.در پناه خدا باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

بله بسیار پاسخگو هستند و بسیار عالی مدیریت می کنند. و خوشم میاد که شخصا به تمام مسائل با دقتی بالا رسیدگی می کنند. =D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>:53::53::53::53:

فقط به نظرم باید یکم سرعت تایید تاپیک ها رو بالا ببرن، من الان 2 روزه که یه تاپیک ساختم ولی هنوز فعال نشده :D:h14009:

ویرایش شده در توسط Aran Dur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...