رفتن به مطلب
Imrahil Prince of Dol Amroth

معرفی کتاب فروشی ها

Recommended Posts

voldemort

کسی داخل خود شهر اصفهان آدرسی سراغ نداره همه کتاب های تالکین ( با ترجمه رضا علیزاده و انتشارات روزنه ) رو داشته باشه؟

من تو آمادگاه کتاب فروشی به اسم خوارزمی رو پیدا کردم که اورده بود ولی الان فقط هابیت و یاران حلقه رو داره.

کتاب سوم یعنی همون بازگشت پادشاه رو نداره و سیلماریلیون و فرزندان هورین هم تموم کرده بود!

حالا جایی هست که هر وقت سری سر زدی همه کتاب ها رو داشته باشه یا نه؟

سلام بر شما.

شهر کتاب اصفهان در چهار باغ عباسی،کوچه سینما سپاهان باید کتابهای مورد نظر را داشته باشه.

اطلاعات تکمیلی:

http://www.markaze11...mpanydet?id=800

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

دوستان یکی از دوستای من ساکن شهر هشتگرد هستش کسی نمیدونه از کجا میتونه کتاب های استاد تالکین رو تهیه کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

دوستان یکی از دوستای من ساکن شهر هشتگرد هستش کسی نمیدونه از کجا میتونه کتاب های استاد تالکین رو تهیه کنه

من سوال کردم گفتن هشتگرد نیست جایی اما توی گرمدره شهر کتاب پارس با نشر روزنه کار میکنه. نزدیک به همون دهکده آبی پارس هستن. مراجعه کنن حتما نتیجه میگیرن دوستتون

(در هر صورت این نزدیک ترین مکان هست برای دوست عزیزمون)

ویرایش شده در توسط کارن وین فونستاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

دوستان لطفا آدرس یک کتابفروشی یا شهر کتاب در تهران را که هم درخت برگ و هم کتاب های آشپزی را داشته باشد بدهید.

(چند بار به نشر روزنه زنگ زدم ولی برنداشتند)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

بچه ها کسی می دونه کتــــــــــــــــاب سیل رو به زبان اصلی از کدوم کتاب فروشی یا سایت میشه گرفت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

بچه ها کسی می دونه کتــــــــــــــــاب سیل رو به زبان اصلی از کدوم کتاب فروشی یا سایت میشه گرفت؟

آدینه بوک یعنی این جا برای خرید کتاب خارجی یه بخشی داره که می تونید سفارش بدید.

فقط شرایطش رو حتما بخونید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

آدینه بوک یعنی

این جا

برای خرید کتاب خارجی یه بخشی داره که می تونید سفارش بدید.

فقط شرایطش رو حتما بخونید.

ممنون لگولاس [-(..فقط یه چیزی، انتشارات Mariner یا Del Rey؟ مسئله اینست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ممنون لگولاس [-(..فقط یه چیزی، انتشارات Mariner یا Del Rey؟ مسئله اینست...

نمی‌دونم :دی

نه تا حالا خرید از خارج داشتم و نه واردم به این مسائلش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

از لحاظ هزینه آدینه بوک براتون زیاد می شه. بهترین کار اینه که شخصا برین کتابفروشی ها رو بگردین:دی دوستان گفته بودن از شهر کتاب (حالا کجا، نمی دونم) خریدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

کتاب فروشی کتاب افق توی خیابون انقلاب جنب سینما سپیده تا دوماه پیش که من تهران بودم مجموعه کتاب های تالکین به زبان اصلی (ارباب حلقه ها ، هابیت ، سیلماریلیون و فکر کنم فرزندان هورین) رو داشت.(از بعضی ها هم دو تا ادیشن مختلف داشت) اگه براتون مقدوره می تونین یه سر هم به اونجا بزنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

آره..آدینه خیلی هزینه اش زیاد میشد..افق و رفتم ولی نداشتن باز دوباره یه سر می زنم...ممنونم دوستان ^^ [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ivera

یه شهر کتابم تو مفتح هست خیلی خوبه، طبقه بالاش فقط کتاب اوریجینال داره. فقط گرونن! البته یه انتشارات خارجی هم مربوطه. مثلاً کتاب هابیت رو چند تا انتشارات خارجی منتشر کردن که قیمتاشون متفاوته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به شهر کتاب مرکزی سر بزنید طبقه ی بالایش فقط کتاب های خارجی زبان دارد و کتاب های تالکین را داست یادم نمی آید سیلماریلیون را دارد یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام بچه ها

اقا کسی هست تو تبریز بگه من هابیت و قصه های ناتمام و فرزندان هورین رو از کجا گیر بیارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

سلام بچه ها

اقا کسی هست تو تبریز بگه من هابیت و قصه های ناتمام و فرزندان هورین رو از کجا گیر بیارم؟

با عرض اجازت

در تبریز فکر می کنم شهر کتاب باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

سلام بچه ها

کتاب فروشی نوبل بالاتر از تربیت به طرف ساعت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

کینگ همش رو داره دیگه؟

فین رود : رفتم ولی متاسفانه نداشت :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

فک کنم باشه تازگیا نرفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

دوستان کرجی

طالاقانی ، همون خیابانی که می رسه به برج طالاقانی (شهر کتاب)

درختی ، اگه همتون کتابخونه ی 22 بهمن رو میشناسید در ابتدای کوچه کتابفروشی است (نامش را بلد نیستم ، شاید کتاب شهر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

آره..آدینه خیلی هزینه اش زیاد میشد..افق و رفتم ولی نداشتن باز دوباره یه سر می زنم...ممنونم دوستان ^^ :((

من نشر افق رو توی این هفته رفتم ارباب حلقه ها رو داشت فقط قیمتشو دقیق نمی دونم توی مغازه که پرسیدم گفت 35 تومان ( نمی دونم هر جلدش یا سه جلدش) امروز که زنگ زدم گفت پک کاملش 230 هزار تومان :D حالا اگه قیمت دقیقشو فهمیدید یا جایی میشنلسید که ارزون تر بشه این کتابا رو پیدا کرد معرفی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

من نشر افق رو توی این هفته رفتم ارباب حلقه ها رو داشت فقط قیمتشو دقیق نمی دونم توی مغازه که پرسیدم گفت 35 تومان ( نمی دونم هر جلدش یا سه جلدش) امروز که زنگ زدم گفت پک کاملش 230 هزار تومان :D حالا اگه قیمت دقیقشو فهمیدید یا جایی میشنلسید که ارزون تر بشه این کتابا رو پیدا کرد معرفی کنید.

قیمتش همون هر جلد سی و خورده ای هست (از سال پیش که پرسیدم می گم)! در مورد 230 هزار تومان هم احتمالا علاوه بر سه جلد ارباب حلقه ها و یک جلد هابیت ، سیلماریلیون و ... هم هستند!یا اینکه اشتباه کرده ند!به هر حال اگه مایلی من کتاب افق زیاد میرم (البته امسال (امسال تحصیلی!!:(( ) هنوز نرفته م) سری بعد ازشون دوباره می پرسم!

در مورد سوال دوم هم من قطعی نمی تونم بگم ولی من یه بار شهر کتاب پارک ساعی و دو سری مختلف رو در افق قیمت کردم تا جایی که یادمه هر سه بار قیمت در همین رنج 30 ، 35 هزار تومان بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

دوستان انتشارات روزنه دیگه کتاب سیلماریلیون رو چاپ نمی کنه؟! ما هر دفعه می ریم کتاب فروشی شهر کتاب (داخل اصفهان) همه ی کتاب ها رو میاره به جز سیلماریلیون، حتی آشپزی ارباب حلقه ها رو میاره اون وقت کتاب به این مهمی رو نمیارند البته از مغازه داره پرسیدم گقت چاپ نشده یا یه همچین چیزی ( به یه نفر دیگه صحبت می کرد ما هم دقیقا نفهمیدیم) کتاب فروشی های دیگه هم ندارنش.

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تینلور

خیابون آمادگاه اون پاساژبزرگه هستا همش کتاب فروشی و لوازم التحریر فروشیه خوب برین طبقه پایین کتاب فروشی خوارزمی کتابای لوترش هم دومین قفسه از سمت چپه اون آخراش :){دقیق ترین آدرس دهی ممکن} و یه کتاب فروشیه دیگه هم تو همون پاساژ همون طبقه هست که نمیدونم اسمش چیه و سمت چپ راه پله هاست اونجا هم کتابارو داره

گلفام ؟آرین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
daemon master

کسی از مشهدهست که یک ادرس سرراست(مستقیم)به من بده تا بتونم کتاب هایی رو که میخام تهیه کنم

ویرایش شده در توسط مجید77

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

دوستان انتشارات روزنه دیگه کتاب سیلماریلیون رو چاپ نمی کنه؟! ما هر دفعه می ریم کتاب فروشی شهر کتاب (داخل اصفهان) همه ی کتاب ها رو میاره به جز سیلماریلیون، حتی آشپزی ارباب حلقه ها رو میاره اون وقت کتاب به این مهمی رو نمیارند البته از مغازه داره پرسیدم گقت چاپ نشده یا یه همچین چیزی ( به یه نفر دیگه صحبت می کرد ما هم دقیقا نفهمیدیم) کتاب فروشی های دیگه هم ندارنش.

اتفاقا منم سه ماهه تو ساری همین مشکل رو دارم، البته یارو گفت خودش خبر نداره، سفارش دادیم گفتن تا آذر ماه می آرن. احتمالا تجدید چاپ نشده بود اخیرا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...