رفتن به مطلب
Imrahil Prince of Dol Amroth

معرفی کتاب فروشی ها

Recommended Posts

اگه پیدا میشن کجا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

تو همین سایت میتونی کتابای تالکین رو بگیری! البته منظورت ای بوکه یا بوک!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه ،ای بوک چشم آدم رو در میاره!!!!!!!!!!

به قول خود شما تا وقتی میشه رو مبل لم داد و کتاب کاغذی خوند چرا ای بوک؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

خوب اونها رو فقط از اینترنت می تونی بگیری یا اگه شانس بیاری همین جا شهرکتاب مرکزی ممکنه تک و توکی در مورد تالکین یا قسمتی از تاریخ سرزمین میانه رو داشته باشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شهر کتاب مرکزی رو زیر و رو کردم!!!!!!!تنها کتابی که در مورد آردا پیدا شد،(که اون هم تقریبا ربطی نداشت)کتابThe road to MIDDLE-EARTHنوئشته Tom shippey

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

Road to Middle Earth که خیلی جالبه و همه چیزش هم درمورد تالکینه! چرا تقریبا ربطی نداشت ؟

بعد اینکه من یه ماه پیش که از اونجا چندتا کتاب گرفتم کلی کتاب دیگه هم داشت که اسمشونو دقیق نمیدونم یکی شون Characters of TOLKIEN بود و یه چندتا دایره المعارف راجع به تالکین و سرزمین میانه. از هرکدوم هم کلی داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه آخه من دنبال نوشته های خود تالکین یا حد اکثر دایره المعارف ،اطلسی چیزی... اما این در مور د خود تالکین و چگونگی نوشتن . پیش زمینه های ذهنیش،البته اینم در سبک خودش باید کتاب جالبی باشه!

اما در مورد آردا فقط همین رو داشت...

اگه چای دیگه ای پیدا شد لطفا خبرش رو به من بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Niphredil

ببین من دقیقا نمی دونم ولی احتمال میدم که انقلاب داشته باشه من چند وقت پیش یه چیزایی دیدم اوونجا ها... ولی باید خیلی بگردی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

م یکم گیج شدم !!!!!!!!!

مثل تو همین سایت 3 نوعComplete history of middle-earthبو د که انتشاراتشون هم یکی بود و فقط رنگ کاورشون فرق داشت اما 10 تومن 10 تومن با هم اختلاف قیمت دارن،اصلا اینا کامل 12 جلدhistory of middle earth ان؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

www.iketab.com

این خودش رو نماینده آمازون در ایران می دونه. شاید کمکی بکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین تینوویل

یه کتاب فروشی توی انقلاب هست که کتاب های اوریجینال می فروشه ولی دانشگاهی هستن اکثرا . اگه شانس بیاری شاید اونجا چیزی پیدا کنی من خودم 2 سال پیش کتاب 5 هری پاتر رو پیدا کردم ولی یه کم قیمتاش بالاست

برای آدرسش هم یه کم بالاتر یا پایین تر از خیابون فروردین هستش:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

چقدر کتا خوندن و کتاب پیدا کردن برای ما ایرانیا سخته. افسوس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

کتابهای اورجینال تو ایران کم میاد برای فروش که اکثر اونها هم دانشگاهی هستن

چون که تو ایران کسی زیاد کتاب نمیخونه

بهتره منصرف شی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کوروفینوه

آدینه بوک هم داره...من چندتا کتاب سفارش دادم و 20 روزه اورد برام (نارنیا و وارکرفت: سه گانه چشمه خورشید)

تمام کتابای تالکینو داره...البته هر کدوم بیشتر از 60 تومن میشه!

http://www.adinebook.com بخش کتابهای انگلیسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tiny-elanor
آدینه بوک هم داره...من چندتا کتاب سفارش دادم و 20 روزه اورد برام (نارنیا و وارکرفت: سه گانه چشمه خورشید)

تمام کتابای تالکینو داره...البته هر کدوم بیشتر از 60 تومن میشه!

http://www.adinebook.com بخش کتابهای انگلیسی

آره آدینه بوک خوبه.البته من هنوز خرید نکردم,ولی هر چی کتاب بخواین(فکر می کنم)بتونید پیدا کنید.قیمت ها رو هم به ریال داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

وقتي اي بوك هست‌‌‍... چرا كتاب چاپي اورجينال؟ اون هم با اين قيمت؟!

اگر حقيقتاً اهل كتاب خوندن هستيد بايد بتونيد روي مونيتور كامپيوتر هم كتاب رو بخونيد. من خودم "جن نامه" هوشنگ گلشيري و يك كتاب هفتصد صفحه اي ديگه رو همينطوري خوندم و خيلي هم سخت نبود! تازه مي تونيد با فونت و صفحه بندي مورد علاقه خودتون ازش پرينت بگيريد و بديد براتون صحافي اش كنن. كاورش رو هم خودتون انتخاب كنيد - خيلي هم از اورجينالش ارزون تر تموم مي شه!

تازه من يكي رو هم مي شناسم كه سيلماريليون انگليسي رو روي اين ‌[اگر اشتباه نكنم] PDA ها خونده! اسمش هم محسنه! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

مسعود جان، دلبندم، اون پی دی اف است نه پی دی ای!!! شما ظاهرا چشمهای خیلی قوی ای داری که این نظر رو میدی. من خودم به شخصه اگر نیم ساعت بخوام متن روی مانیتور بخونم چشمم در میاد!!! ;)

با خوندن کتاب به اندازه ی کافی چشمهام ضعیف شده، دیگه از رو مانیتور کتاب خوندن پیشکش!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
مسعود جان، دلبندم، اون پی دی اف است نه پی دی ای!!! شما ظاهرا چشمهای خیلی قوی ای داری که این نظر رو میدی. من خودم به شخصه اگر نیم ساعت بخوام متن روی مانیتور بخونم چشمم در میاد!!! ;)

با خوندن کتاب به اندازه ی کافی چشمهام ضعیف شده، دیگه از رو مانیتور کتاب خوندن پیشکش!!!

ابراهيم جان، عزيز دل برادر! اتفاقاً منظور من دقيقاً پي دي اي بود و نه پي دي اف! و پي دي اي دستگاهي است به شرح زير: (بي خيال شرح و پرح! عکسش رو مي ذارم!) ;)

8b45-hp_ipaq_112_classic_pda_1.jpg

به هر حال همونطور که عرض شد، هنوز امکان پرينت گرفتن و اينها هست. من پيشنهاد مي کنم يه دونه از اين HP 1200 ها بخريد (فکر کنم حدوداً 100 تومن باشه الان). با کارتريج اورجينال خودش که از اول روش هست، 8000 صفحه آ4 پرينت مي گيره - اگر هم کارتريج اش رو شارز کنيد (به مبلغ تقريباً 8 هزار تومن) 2000 صفحه پرينت مي گيره و اين يعني که هر پرينت جداي از پول کاغذ، تقريباً مي افته صفحه اي 5 تومن.

البته راه باز هم ارزونتري هست که من خودم اون رو انتخاب کردم و اون هم خريد يه پرينتر جوهرافشان اچ پي هست که نصف قيمتي که در بالا گفته شد تموم مي شه - مزيتش هم اينه که خوب رنگي هم ميشه باهاش پرينت گرفت.

پي نوشت: ببخشيد که من جمله هام فاصله مجازي نداره - از دانشگاه کانکت شدم، همه چيز نفتيه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

دست کم آدم راحت رو صدنلیش نشسته و گورگیجه نمی گیره .. بعد مونیتورت اگه LCD باشه از خود کتاب هم برای چشم ضررش کمتره. بعد هدفون هم تو گوشته و الی آخر.. از هر جهت بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

می دونم اینجا جاش نیست خواستم تاپیک دیگه ای نزنم.

کسی در مورد این دو تا چیزی می دونه؟

Tolkien Diary 2010

و

Tolkien Calendar 2010

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

میتونین یه کتاب الکترونیکی یا یه کتاب اینترنتی از سیلماریلیون فارسی برام لینک کنین؟

قبلا خواستم..

اینگلیسی دادین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
Tolkien Calendar 2010

ابنو میدونم چیه

مثل همین تقویمی که توی صفحه ی اصلی آدا هست

اما به صورت چاپ شده و خوشگل :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

The Legend of Sigurd and Gudrún

در طول ده ی 20 و 30 توسط تالکین نوشته شده و افسانه اسکاندیناوی زیگورد (معادل آلمانی زیگفرید) رو بازگویی کرده.

کسی این کتاب رو خونده؟

چیزی درباره اش می دونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فقط میدونم که یه کتاب شعره درباره افسانه های اسکاندیناوی. نتونستم کتابشو تو اینترنت پیدا کنم اما مقدمه شو پیدا کردم اینم لینکش:

http://media.borders.com.au/shortlist/nz/2009/20090501/jrr/pdf/excerpt-the-legend-of-sigurd-and-gudrun.pdf

توی ویکیپدیا هم یه سری توضیح درباره اش هست:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Legend_of_Sigurd_and_Gudr%C3%BAn

اینام قسمتی از کتابه اصلیه با دستخط خود تالکین:

http://www.tolkienlibrary.com/press/images/LEG_FronticeExtract.jpg

http://www.tolkienlibrary.com/press/images/LEG_Fronticesmall.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...