رفتن به مطلب
Aslan

رولینگ دوباره می نویسد

Recommended Posts

Aslan

رولینگ دوباره داستان می نویسد. :ymapplause:

جی کی رولینگ در فرش قرمز جوایز بفتا سال 2011 در مصاحبه ای که با شبکه بی بی سی داشت اذعان کرد که وی در حال کار بر روی چند پروژه به طور همزمان میباشد.

وی همچنین گفت : “من نمیدونم کی شما موفق میشوید که بخونیدشون , ولی چیزی که هست اینکه چندین مسئله در عین واحد وجود دارند و همین مسائل باعث میشه که نتونم تخمین درستی بزنم که کدومشون زودتر به چاپ میرسند, اما درسته… من شدیدا مشغول نوشتن هستم. “ L-)

خب با این خبر به نظرتون داستان بعدی رولینگ چه جوری می شه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

بابا يه نظر مي داديد خيلي بهتر مي شدا L-)

ولي خوب بذار خودم يه خبر ديگه بدم كه مي گن رولينگ داره دائره المعارف هري پار رو مي نويسه :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

این چیزا جاش اینجا نیست

باید میفرستادی که بعد از تایید توی صفحه ی اخبار قرار بگیره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

البته فکر کنم این خبر قدیمی باشه اما گفتنش خالی از لطف نیست !!

رولینگ دوباره می نویسد

البته یه نکته رو لازم به ذکر که بگم !

اون خبر اولی رو که تو اول تاپیک دادم واسه خیلی وقت پیشه و این خبر تا حدودی واسه دو سه ما قبله !!

رولینگ اشاره داره که این کتاب اواخر سال 2012 و اوایل 2013 منتشر می شه !

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

البته فکر کنم این خبر قدیمی باشه اما گفتنش خالی از لطف نیست !!

رولینگ دوباره می نویسد

البته یه نکته رو لازم به ذکر که بگم !

اون خبر اولی رو که تو اول تاپیک دادم واسه خیلی وقت پیشه و این خبر تا حدودی واسه دو سه ما قبله !!

رولینگ اشاره داره که این کتاب اواخر سال 2012 و اوایل 2013 منتشر می شه !

درسته و تا اون جایی که من می دونم ظاهرا این کتاب برای رده ی سنی بزرگساله.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

:D هوم! ولی این به معنی فانتزی نبودن کتاب نیست. البته نمی دونم رولینگ حاضره چنین سنگ بزرگی رو که بعضاً نشانه ی نزدن تلقی میشه برداره یا نه؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

نام کتاب جدید رولینگ منتشر شد.

نام این کتاب The Casual Vacancy است که احتمالا بصورت “تنهایی اتفاقی” یا “جای خالی اتفاقی” ترجمه می شود.

تاریخ انتشار این کتاب روز پنج شنبه 6 مهر 1391 (27 سپتامبر 2012) است.

ضمنا وب سایت رسمی جی.کی.رولینگ هم با طراحی کاملا جدید به روز شده است. طراحی جدید بسیار جذاب هست. مجددا با فلش کار شده و بصورت تایم لاین از تولد رولینگ تا اتفاق امروز را پوشش داده است. ممکن است لود سایت برای شما سنگین باشد و بایستی کمی صبر کنید. برای ورود به سایت رسمی رولینگ، اینجا را کلیک کنید.

قسمتی از کتاب هم منتشر شده که در ادامه میتونید مطالعه کنید:

“وقتی بری فیرو در در اوایل چهل سالگی بصورت غیرمنتظره مرد، شهر کوچک پَگفورد در شوک ماند.

پَگفورد، به ظاهر شرح منظره ای از زندگانی روستایی انگلیسی است با میدان خرید سنگ فرش شده و صومعه ای کهن. اما آنچه که در پشت این زیبایی خارجی نهفته است جنگی است در شهرک ثروتمند در جنگ با فقیر. نوجوانان در جدال با والدینشان ، زنان خانه دار در جنگ با همسرانشان و معلمان در جنگ با دانش آموزانشان.

پَگفورد دیگر مثل سابق نیست.

و بزودی صندلی خالی بری در شورای محله عامل تحریک کننده بزرگترین جنگی میشود که شهرک به خود دیده. و اینکه چه کسی در انتخابات لبریز از احساسات تند و شدید با دورویی و افشا سازی های غیرمنتظره پیروز خواهد شد؟”

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نظر شما چیه؟

آیا این اثر هم مانند هری پاتر پرفروش خواهد بود؟

ویرایش شده در توسط Legoolas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون از خبر

سبک کتاب چیه؟ فانتزی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خوشحالم که رولینگ دوباره مینویسه ، اما باور دارم که کتابش هرگز نمیتونه موفقیت هری رو تکرار کنه ، یکی از دوستام حرف خیلی جالبی بهم زد ، (( هنر جوهره یک هنرمند رو میکشه و وقتی اون ارزشمند ترین اثرش رو خلق میکنه ، چیزی جز ته مونده چروکیده ذوق هنرمند نمیمونه ، مثالش هم فهرست شیندلر و اسپیلبرگ بود )) . رولینگ به واسطه درخت عظیمی به نام هری شناخته شد ، از زیر سایه اون بیرون اومدن بینهایت سخته . ممکنه فروش کتاب بابت شهرت رولینگ زیاد باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

از این چیزی که از داستان منتشر شده،به یه حرف قدیمی از خودم در مورد رولینگ ایمان پیدا کردم:دی

رولینگ خوش خوانه! راحت میشه خوندش و البته جذاب هم مینویسه( بر خلاف پولمن، مارتین،گودکایند و حتی تا حدی تالکین که باید کم کم قبلش کتابخوان بوده باشی).در نتیجه فکر کنم این هم کتاب خوبی برای به دست گرفتن و گذران وقت باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ممنون از خبر

سبک کتاب چیه؟ فانتزی؟

نمیدونم

ولی فکر کنم هنوز اعلام نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...