رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی: شجاعترین فرد آردا کیست؟

Recommended Posts

blackhole

معلومه که سم شجاع ترین فرد بین تمام گزینه هاست کسی که تا حالا دست به شمشیر نبرده و برای اولین بار هستش که از محل زندگیش دور میشه و به مکانی میره که پر از خطره همه ی این ها نشانه ی شجاعت زیادی هست که اون فرد داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

ملکور رو برای شجاعت بی حد وحصرش ستایش میکنم.اما در میان موجودات غیر آینور انتخاب من سام وایز گمگی است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

سام.

شاید در برابر بقیه آدم کوچکی به نظر برسه اما به نظرم همین مهمه.

شجاعت بالایی میخواد که آدم فوق العاده معمولی ای باشی...انقدر خجالتی باشی و اعتماد بنفس ات کم باشه ، اما تو خطرناکترین مواقع هم ناامید نشی و تا اخر آخرش پای کسی که بهش وفاداری وایستی.

.

سم با خودش جنگید...و انقدر روحش بزرگ بود که اگه همراه فرودو نبود معلوم نبود چی میشه..

به نظرم این شجاعت از همه بزرگتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اهم اهم!

بنده بسیار به فین گولفینی که خود استاد بهش عنوان شاه برین نولدور، مغرور ترین و دلیرترینِ شاهانِ الفِ روزگار کهن ‌رو داده اراتمندیم همه هم اینو میدونین! ...اون حماسه بی همتارو آفرید که تا ابد آوازش تو کل آردا میمونه ...

با همه این ها من فینگون رو انتخاب میکنم که یکه و تنها به دل آنگباند رفت و با شجاعت تمام مایدروس رو نجات داد ... به نظرم این که به دور از هرگونه جنگ یا تهدید یا خشم بری تو دل دشمن .. اونم وشمنی مثل مورگوت در دژی مثل آنگباند واقعا شاهکاریه که همتا نداره

بقیه گزینه ها یا در مقابل تهدید جنگ یا خطری شجاعت نشون دادن ... یا نا امیدی!

نمونش فین گولفین .. برن .. تودن ..فانور .. حتی خود مورگوت ! اینا چاره ای جلوی خودشون نمیدیدند .. از سر خشم یا نفرت به کاری وا داشته شدن ... برا همین کار فین گون بسیار ستودنی تره

و یه انتقاد بزرگ دارم به بچه ها که کلا اسمشو نیاوردن اینجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

با احترام نسبت به نظرات دوستان.

نظر من 100درصد، سم.

11- سام - .

جدا از توضیحات در مورد سم (

همراهی فرودو، نبرد با شلوب ، نفوذ به برج تاریک)؛ کار سم واقعا شجاعت و وفاداری محض بود، مخصوصا برگشت دو باره اش از اون پله ها و بقیه ماجرا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

گزینه مورد نظر من اینجا نبود.....

از یه طرف داین نوجوان به خاطر کشتن فرمانده ی افسانه ای اورک های گانداباد....

و از طرف دیگه جواهر وفادار بورومیر به خاطر اینکه اگر چه در شک و تردید فرو رفت ولی با شرافت مرد.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

حوصله ندارم در مورد همه نظر بدم. انتخاب من یقینا مورد شهریار فینروده (یعنی خودم). این شخصیت گذشته از این شجاعتش واقعا شخصیت تک و منحصر به فردیه. نمی گم سفید خالصه، اما سفیدترین شخصیت فانتزیه و شخصا فکر نمی کنم هیچ کس دیگه ای مثلش رو خلق کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

شجاعت یعنی بترسی و باز هم بری جلو

خب اگه بگم یکی از والار و مایار خب اونا از مرگ ترسی ندارن خب

بهتره یکی از الف ها و انسانها رو بگم. ضعیفترین ها توی سرزمین میانه هابیتها بودن و فرودو با اینکه میدونست که سفرش سفر خطرناک و بی بازگشتیه بازم قبول کرد و سفر کرد. اما به نظر من سموایز گمجی در حالی که یه هابیت ضعیف بود باز هم به ترسش غلبه میکرد و جلو میرفت. باید توجه کنین که از بین سم و پیپین و مری و فرودو ، سم و فرودو تنها بودن. بدون پشتوانه و محافظ ولی اون دوتای دیگه اینطور نبودن. و اینکه اگه سم نبود فرودو کشته میشد و حلقه به دست سائورون میفتاد. و چون ضعیفترین موثرترینه:

پس سموایز گمجی شجاعترینه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایلواتار

از نظر بنده عالیجناب فئانور شجاع ترین فرد در آردا هستند و بدین دلیل به این امر معتقدم که ایشان و 89درصد از الف هایی که از والینور برگشته بودند برای مبارزه با ملکور توام با جنگیدن با اورک ها تا جلوی آنگ باند قصر اصلی عالیجناب ملکور اسب تاختند و زان پس شیپور هایشان را به قصد فرو ریختن دیوار های آنگ باند و بیرون آمدن ملکور برای جنگ به صدا در آوردند که علت دیگر ان دور کردن ملازمان و خدمتکاران ملکور تا بیرون امدن خودشان بود که البته با نادیده گرفتن این فریاد مبارزه طلبی توسط عالیجناب ملکور و بیرون نیامدن و مبارزه الف ها با اورک ها و تحلیل رفتن قوای شان وادار به عقب نشینی شدند و درباره شجاعت باری از استادی از اساتید تاریخ شنیدم که می گفتند شجاعترین های تاریخ احمق ترین ها نیز هستند چرا که شجاعت بدین معناست که یک درصد از مردم کاری را میکنند که99درصد دیگر حاضر به انجام ان نیستند و مشخصا ان 99درصد نیز دلایل منطقی خود دارند و همه ترسو واحمق نیستند که البته درباره این نظر و تاریخ خود استاد میگفتند که تاریخ را برعکس که بخوانی خیرات خواهد شد پس بستگی به نتیجه گیری هر فرد است که چه نتیجه ای از تاریخ بگیرد و چیزی را بپذیرد یا نه و بنده نیز نظری در این مورد ندارم واز نظرم اگر فرد شجاع دیگری در اردا را بخواهم معرفی کنم ان فرد گیملی دورف خواهد بود که هنگام گذر از دروازه مردگان اعتراف کرده که بسیار ترسیده بود ولی فقط برای افتخار و غرور دورف ها گام برمی داشت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

نمرات از 10 نمره

ببیخشید ولی تعریف من از شجاعت اینه

(فردی که قدرت کافی برای انجام کاری رو نداره با تمام وجود برای اون تلاش کنه و حاضر باشه هر بهایی رو بپردازه!)

با این اوصاف

1- خیانت لازمش شجاعت نیست = 2

2- باز هم شجاعتی یدیده نشد = 2

3- کاری بود شجاعانه = 7

4- وفای به عهد خودش شجاعت خاصی محصوب می شود =6

5- بدون بحث = 9

6- این فقط نبرد بود نه شجاعت = 5

7- بدون بحث = 7

8 - بدون بحث = 7

9- نبرد این فرد با قوی ترین سردار تاریکی اجتناب ناپذیر بود و اون این کارو داوطلبانه نکرد ولی ایستادگیش ستودنی بود = 8

10- تئودن یکجورایی این کارو برای بقای خودشم کرد و یقین هم نداشت که بهای این کار مرگشه = 6

11- این نمونه ی شجاعت کامل بود = 10

12- بدون بحث =7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alkar

فینگولفین

واقعا خیلی شجاعت میخواد که تن به تن در برار ملکور با اون قیافه ی وحشتناکش و تنهایی بجنگن ولی ملکور چون از همه والار قوی تر بود در برابرشون ایستاد شجاعت نمیخواست خودش از همه قوی تر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alitsu

من به فینگولفین رای میدم . خداییش خیل شجاعت میخواد هر چند جو گیر شد ملکورم با یک حرکت زد لهش کرد :D:h14022:

من اگه اعتماد به نفس فینگولفین رو داشتم با مگس کش به دشمن حمله میکردم :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*Manwë*

به نظر من سم شجاع ترینه چون با این که یه هابیت بود  همراه قرودو رفت و تا اخر باهاش موند و حتی وقتی میتونست به راحتی حلقه رو مال خودش کنه نکرد و بر عکس به دوستش کمک کرد تا حلقه رو از بین ببره به نظر من شجاع ترین سموایز گمجیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...