رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی: در انتخابات ریاست جمهوری سرزمین میانه دوره حلقه به کی رای میدید؟

Recommended Posts

arw leg ara gan gim

یعنی هیچ راهی نداره آراگورن حتی مشاور گندالف باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یعنی هیچ راهی نداره آراگورن حتی مشاور گندالف باشه؟

مشاوربودن که نه، عیبی نداره؛ ولی این که اونا رو با هم ادغام کنیم و شخصیّتی جدیدی به وجود بیاریم، به نظرم چندان جالب نمی‌شه. آخه گندالف یه جادوگر پیر خردمند از دنیادست‌کشیده‌ئه؛ ولی آراگورن میان‌سالی آرزومند و پرافتخاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

تام بدیهی که به درد این کار نمی خوره

فرودو و سام هم همون که حلقه رو انداختند از سرشون هم زیاد بود

آراگورن و فارامیر احتمالا زود جوگیر می شوند و می خوان خاندان خودشونو بزرگ کنند یعنی از قدرت سو استفاده کنند پس به درد این کار نمی خورند

اما گندالف واقعا مناسب این کار هستش

الروند بعد گندالف قرار می گیره

گلورفیندل هم درست شجاع هستش ولی یادم نمیره که توی شورای الروند چقدر حرف های احمقانه میزد پس بویی از سیاست نبرده

چوب ریش رو که دیگه بی خیال شیم تا بخواد یه تصمیم کوچیک حکومتی بگیره چند هفته طول می کشه

عججججول نباش

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

سلام

لطفا نظرتون رو درباره نظرسنجی این ماه اعلام کنید:

اگه انتخاباب ریاست جمهوری در سرزمین میانه دوره حلقه برگزار شه به کی رای می دادید؟

1- تام بامبادیل

2- چوب ریش

3- گلورفیندل

4- فارامیر

5- آراگورن

6- گندالف

7- الروند

8- سام

9- فرودو

لطفا نظر کامل خودتون رو درباره همه گزینه ها بگید

1- نه بابا اون فکر نکنم علاقه ای داشته باشه!

2-به اون باشه بریم بمیریم بهتره همش می گه ..عجول نباش...آخه تا کی ؟حقیقتش اگه یه بار به من بگه یه اره برقی(موتوری ؟نمی دونم) میارم رندش می کنم!

3-گلورفیندل عالیه !

4-فارامیر حرف نداره خیلی قانع و کاردان و با حال!

5- حالم از آراگورن به هم می خوره!

6-خیلی خوووووووووووووووووووووووووووووب بایدپ بگم حرف نداره ولی همش میگه خاموش

7-الروند بهترین گزینه اولین رای من

8-نه یه نیم وجبی پاشه بیاد؟هیچ وقت! :D

9-اصلا به درد این کار نمی خوره این خط اینم نشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

1.عمرا

2.به درد نمی خوره

3.پس چرا گالادریل رو جای این نذاشتین من به گالادریل رای میدم عالی

4.بدک نیست روش فک میکنم

5.آراگورن توهمون گوندور بمونه بهتره

6.همین خوبه خیلی داناهست

7.خیلی موزی من به کسی که اینقدر مرموز رای نمیدم

8و9.بهدرد نمی خورن

خوب اصلا ببینم ایلواتار این جا چی میشه ؟ مگه خودش مرده که کسی بخواد جای اونو بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

خوب معلومه گندالف چون مغزش بهتر از همه کار میکنه تواناییش رو هم داره.

درباره ی چوب ریش هم فقط یک چیز میشه گفت: :| :Ring:

بی خیال فردو و سم هم بشید که بیشتر به درد همون شایر می خورن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

اگر بخوایم از وی محبوبیت و پذیرش همگانی حساب کنیم گنداف چون با همه به نوعی ارتباط داره (الف ، انسان ، دروف ، هابیت ، انت و ...)

اما اگر بخوایم یه رئیس جمهور دیکتاتوری و بر اساس زور و قدرت داشته باشیم طبق سخنان لرد الروند تام بامبادیل انتخاب منه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

1- تام بامبادیل

2- چوب ریش

3- گلورفیندل

4- فارامیر

5- آراگورن

6- گندالف

7- الروند

8- سام

9- فرودو

با عرض اجازت

1-بامبادیل چون کلا عجیب است نه.

2-نه چون بسیار کند است.

3-گلورفیندل:نه چون یکجوری است.

4-نه فارامیر باید معاون اول رئیس جمهور شود.

5-آراگورن همان بهتر است که شاه شود تا رئیس جمهور.

6-اصلا بعید کاندیدا شود!

7-این انتخاب مناسبی است همین رای من است.

8-سام بهتر است شهردار بماند. البته به درد کار های عمرانی می خورد.

9-او آن قدر ماتم زده است که همه جا را خراب می کند.

البته امیدوارم انتخابات به دور دوم کشیده نشود اگر هم بشود احتمالا بین گندالف و الروند خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

sauron

خودمونیم سائرون تنها کسیه که میتونهه جهان رو به قدرت برسونه

البته یکم سنگ دله و یکم عوضی و یکم خائن و یکم مستبد

ولی از نظر من سائرون بدون خصلت های تاریکش بهترین رئیس جمهوره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

به نظر من کسی که رئیس جمهور سرزمین میانه میشه باید حداقل شرایط زیر را داشته باشد:

1- متولد سرزمین میانه باشد

2- سابقه ی خوبی داشتته باشد و برای سرزمین میانه کاری مهم کرده باشد.

3- از لحاظ جسمی سالم باشد و بتواند از پس کارها بربیاید.( کارهای مهمی مثل جنگیدن با ارک ها و پیدا کردن همسران انت ها)

4- با تمام نژدادها جور باشد.

حالا تام بامبادیل و گاندولف شرط اول رو ندارن( تام بامبادیل اصلا معلوم نیست از کجا اومده) - فرودو هم که مجروح شده، الروند و چوب فکر نژاد خودشون هستن و بقیه نژادها رو دست کم میگیرن، میمونه اراگورن و سام که هر دوشون به نظرم لایقن اما سام مهربون تره و من به اون رای میدم.

انتخاب من گندالفه البته نمیدونم شرط سنی اجازه کاندیدا شدن رو میده یا نه!

گاندولف به جز شرط سنی یه مشکل دیگه داره که نمیتونه کاندید بشه و اون این که متولد سرزمین میانه نیست، از غرب اومده، تو دنیای ما اگه کسی نامزد ریاست کشوری میشه باید از همون کشور باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

خیلی واسه اظهار نطر دیر شده اما چیکار کنیم خب ما هم چند ماه بیشتر نیست که اومدیم آردا:

خب نامزدهای انتخاباتی:

1- تام بامبادیل : این بنده خدا زیادی سرخوشه. نخورده مسته. پس تام رد صلاحیت شد.

2- چوب ریش : اینم تا بخواد یه تصمیم بگیره وارد دوره چهارم شدیم. یا چرت میزنه یا شعر میگه. اینم رد صلاحیت شد.

3- گلورفیندل :اینو مگه بالروگ نکشت؟ زنده شده؟ از سیاست چیزی میدونست رئیس خاندان طلایی؟ خب اگه زنده س این یکی از نامزدهای انتخاباتیه خب.

4- فارامیر : این اگه سیاست داشت پدر دیوونه شو کنار میزد. اینم رد.

5- آراگورن : پادشاه شد اما سیاستش به نسبت بالایی ها بهتره. اینم نامزد انتخاباتی شد.

6- گندالف : کی از گاندالف بهتر؟ اینم نامزد بعدی.

7- الروند : تصمیماتش مبهمه اما وقتی چیزی رو درست بدونه سریعا انجام میده تا دیر نشده. البته اجازه دادن به ایسیلدور هم یکی از اشتباهاتش بود. ولی چیکار کنم بدجور به دلم نشسته. اینم نامزد انتخاباتی شد.

8- سام : حرفشم نزن. سیاست نداشت بین هابیت ها شاید بتونه کاری کنه چون همه خنثی هستن. یه شورا و چندتا شیریفز داشتند بسه واسشون. جواب انسانها و الف ها و هارادریم و روهیریم و گوندور رو چه جوری میده؟ از هر کدوم یه زن میگیره؟ اینم رد.

9- فرودو : اینم اینقدر جربزه نداشت حلقه رو دستش کنه. گاندالف ترسوترین فرد آردا رو پیدا کرد. بهش گفتن حلقه رو دستت نکنی خیلی بد میشه اونم همین کار رو کرد؟

مرده هارو که آوردین دیگه

من موندم بورومیر کجاس؟ اونم مرده س دیگه اما فرمانده ی لایقی بود.

خب در بین نامزد های فوق بنده به الروند رای میدم چون بقیه هم از اون مشورت میخواستن. حرف هاش به منطق و سیاست نزدیکتره. بیخود نیست نامزد پادشاهی نولدور شد.

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

حب الروند و گاندلف و آراگورن از بقیه مناسب ترن.از بین اینا هم گاندلف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan
ارسال شده در (ویرایش شده)

اراگورن،چون در صورت انتخاب اون خیلی ها از جمله گاندلف پشتش خواهند بود

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

این نظرسنجی یه ذره عجیبه چرا؟

اخه اردا با اون موجوداتش ریاست اونم از نوع جمهوری؟ خیلی عجیبه

ولی خب چون گذاشتین منم نظرمیدم :

بی شک لردالروند رای منو داره چون ازش خوشم میاد وباعلمی که داره اردا رنگ ارامش میگیره حداقل یه مدت ( بی انصافین اگه فکرکنین ازسر فامیل بازی گفتم)

بقیه ی گزینه ها به جز تام بامبادیل از رده خارجن کلا از نظرمن

بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hosain brave

1- خیلی ازش خوشم نمیاد

2- درست نمیش ناسمش پس رای نمیدم

3- برای اینکه جر بعضی از بچه های مدرسه رو در بیارم رای نمی دم

4- از این خیلی بدم میاد

5- چون کم حرفه نه

6- خوبه ولی تنهایی نمی تونه کاری بکنه

7- این رای منه

8- نمی شناسمش

9- میشه رای داد ولی یکم ترسوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

8- نمی شناسمش

سم خودمون؛ دوست فورودو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Witch Kiing

ازتون کم میشد اگه ویچ کینگ رو رد صلاحیت نمیکردین؟؟

هم مرکب داره چش به مرکب مردم نداره هم غذا لازم نداره که از شکم مردمش بزنه خودش بخوره هم پول واسش بی ارزشه هم اینکه هیچ مردی نمیتونه بکشش..فقط یوخده سر و صداش زیاده که اونم عادت میکردین به مرور..خردمنده چون ی کوه تجربه پشتشه..شجاع و نترس طوری که نزدیک بود دخل گندالفم بیاره حالا اگه ی روزی ی جایی فرار کرده از دست کسی مطمئنا کار واجب پیش اومده که مجبور شده بره اسمشو فرار نذارین..و مهمتر از همه اینکه حرف که بزنه ازش حساب میبرن، دموکراسی و این حرفا سوسول بازیه مملکت ژنرال میخواد تا هرج و مرج نشه اونم با وجود دورفای حریص..گندالف حرف بزنه سارومان تحویل نگیره یا بالعکس چه فایده ای داره آخه..آراگورن که اصن هیچی باز فردا هی به اصل و نسبش مینازه و جای مملکت داری دنبال منافع خودشه..الروند اگه راس میگفت تو خونه خودش حکومت میکرد که دخترش رو حرفش حرف نزنه..فارامیر که ی رودخونه نتونس نگه داره مملکت پیشکش..درختا هم که کلا منتفی، اصن موجودی که کود بخوره رشد کنه رو چه به این حرفا ! سم آشپزیش بهتره و معرفتش..بیاد تو بادیگاردا و جون فداها یا بره آشپزخونه دربار..فرودو کلا منفوره کاش تیغ ویچ کینگ تو قلبش میخورد از شرش خلاص میشدیم پسره اعصاب خورد کن.. تام هم که شیرین میزنه بنده خدا اونو کارش نگیرین

در کل چون نامزد مارو رد صلاحیت کردین و به دلایل بالا، انتخابات رو تحریم میکنم :/

ویرایش شده در توسط Witch Kiing

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

چرا تراندویلو نذاشتین؟؟؟ خیلی خوب میشد کلا دنیا میرفت رو مود اکشن!! خیلی هم خوش میگذشت!!

1- تام بامبادیل:این رئیس جمهور باشه مملکت به فنا میره...

2- چوب ریش: آخه انت؟؟ تا بخواد یه تصمیم بگیره دو بار دنیا تموم شده!

3- گلورفیندل:متاسفانه اطلاعاتم کافی نیست..ولی شنیدم مغرور بوده..یه پوئن مثبت!

4- فارامیر:به قول آرماندو این اگه عرضه داشت پدر دیوونشو کنترل میکرد...

5- آراگورن: نه دیگه ..رئیس جمهوریه سرزمین میانه خیلی واسش زیاده...

6- گندالف: اینو خدا وکیلی باید رد صلاحیت کنین! پییییره!

7- الروند: پارتی بازی حساب بشه یا نشه من به الروند رای میدم...خوبه..منطقیه...قیافشم به ریاست میخوره...:)

8- سام: وجدانا یه هافلینگ بیاد بشه رئیس جمهور این همه نژاد؟؟ فکر کنم الفا در اولین لحظه شورش کنن!

9- فرودو: نه..ترسوئه...همشم وابستس به دیگران..خوشم نیومد...

حیف اطلاعاتم از گلورفیندل کامل نیست...من اصولا افراد مغرور رو خیلی دوست دارم ولی به علت نبود اطلاعات الروندو انتخاب میکنم....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alitsu

با لرد تراندویل موافقم مخصوصا در 1و 2 

به الروند رای میدم بعدش گلورفیندل 

گاندولف بیشتر شبیه هوا شناسیه D: حوادث رو پیش بینی میکنه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alirezatheking

صد در صد الروند چون هم پرستیژ داره هم خردمند هم جنگجو بوده هم سیاستمدار زیرکی هست 

گاندولف مشاور ارشد

آراگورن وزیر دفاع

فرودو وزیر فرهنگ

سام مسئول گل آرایی کاخ ریاست جمهوری

چوب ریش وزیر محیط زیست

فارامیر رئیس تشریفات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

1- تام بامبادیل : انصافا آدم به دیوار رای بده بهتره :/ یادش میره رییس جمهور بود یا یهو وسط سخنرانی چرت و پرت میخونه و میرقصه ولی ناحق نگیم رییس جمهور باحالی میشه :D

2- چوب ریش : به قول تراندویل تا میاد تصمیم بگیره چهارسال رییس جمهوریش تموم شده :۱

3- گلورفیندل : رای من ;) کی گفته گلورفیندل مغروره ؟!؟! عاقل و جنگجو و شجاع و مهم تر از همه پارتیشم کلفته :D وقتی ارو میذاره برگرده یعنی خیلی پارتی داره دیگه :)

4- فارامیر : به قول باباش بی عرضه ( آخی گناه داره :( ) تو سری خور و ... در کل بدرد این نمیخوره یه شهرو بدی دستش چه برسه به کل سرزمین میانه

5- آراگورن: همون آرنور و گاندور زیادیشه

6- گندالف: فک نکنم قبول کنه .آدمی ( البته اینجا مایا :D ) نبود که اهل قدرت باشه

7- الروند: خیلی مغروره وگرنه با خرده . تازشم فک نکنم قبول کنه مثل گندالف . چون شاه نولدورم قبول نکرد . اما بی شک میتونه بهترین وزیر ممکن بشه چون آدم ( اینجا هم الف حساب شود :| ) عاقلی بود

8- سام: آخه کی رای میده انصافا ؟!؟

9- فرودو: کی به یه شخص زخمی و پنچر رای میده ؟ از طرف حلقه نه عقل براش مونده بود نه جسم ! اگه هم رییس جمهور میشد فک کنم ازین آدما میشد که فقط هوا شهر خودشونو دارن ( اسمایل تیکه به وضعیت زمونه :دی ) فقط به شایر میرسید بقیه آردا به گند کشیده میشده . آها راستی روحم براش نمونده بود :دی

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

صد درصد سم عزیز چون قبلا لیاقت خودش و شجاعتش رو ثابت کرده و تازه شهردار هم بوده سابقه هم داره انصافا تو دوره سموایز شایر پیشرفت خیلی خوبی داشت:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amit123456789123456789

1 خیلی بیخیاله برای شرایط بحرانی خوب نیست.

2 خیلی خیلی کند هست .

3 نمی دونم چرا ؟

4 خیلی احساساتیه و تصمیم هایی که میگیره بیشتر آنی و بدون فکر هست.

5 خوبه ولی گزینه بهتر هست .

6 معاون اولی بیشتربهش میاد.

7 من به الروند رای میدم .

8 و 9 ابتدای فیلم ارباب حلقه ها میگه هابیت ها بیشتر سرشون تو کار خودشونه و کاری با دنیای خارج از مرزهاشون ندارند (منم ترجیح میدم که ریس جمهور نباشند) .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...