رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی: در انتخابات ریاست جمهوری سرزمین میانه دوره حلقه به کی رای میدید؟

Recommended Posts

3DMahdi

سلام

لطفا نظرتون رو درباره نظرسنجی این ماه اعلام کنید:

اگه انتخابات ریاست جمهوری در سرزمین میانه دوره حلقه برگزار شه به کی رای می دادید؟

1- تام بامبادیل

2- چوب ریش

3- گلورفیندل

4- فارامیر

5- آراگورن

6- گندالف

7- الروند

8- سام

9- فرودو

لطفا نظر کامل خودتون رو درباره همه گزینه ها بگید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

انتخاب من گندالفه البته نمیدونم شرط سنی اجازه کاندیدا شدن رو میده یا نه!

1- این که عمرا نمیدونه ریاست جمهوری یعنی چی! سرزمین میانه رو آب ببره عین خیالش نیست. توی کنفرانس ها هم احتمالا میخواد اون شعرهای مسخره رو بخونه.

2- کل سرزمین میانه تعطیل میشه و سرعت انجام کارهای عمرانی به صفر و گاها به زیر صفر میرسه. احتمالا هیئت وزیران هم سایر انتها خواهند بود و جلسه هیئت وزیران میشه انت موت. حالا خودتون ببینید که برای هر تصمیم گیری چند هفته وقت لازمه.

3- گلورفیندل الف دوراندیشیه ولی از اونجا که معلوم نیست همون گلورفیندل دوران اوله یا خودشو جای اون زده بهش رای نمیدم.

4- فرامیر میتونه یه رییس جمهور خوب باشه اگه گندالف از کاندیدا شدن انصراف بده به ارامیر رای میدم چون هم کاردانه و هم دلیر و در مواقع مهم خوب تصمیم گیری میکنه. و قدرت اونو نمیگیره و همونطور که دیدیم گذاشت فرودو با حلقه بره و وسوسه نشد.

5- آراگورن توی کتاب خیلی پررو بود و همش دنبال تاج و تخت اما توی فیلم اصلا به پادشاهی علاقه ای نداشت. انتخاب سوم آراگورنه

6- گندالف انتخاب اولم بود چون هم کاردان و هم دوراندیشه ولی خودش دوست داره بیشتر مشاور باشه تا راس کار.

7- من کلا آبم با الفها تو یه جوب نمیره. عمرا بذارم قدرت بیافته دست الفها! (ولی بازم نمیشه منکر دوراندیشی و حکمت الروند شد)

8- همون شهرداری شایر برای سام کافیه. بیشتر از اون جو گیر میشه

9- فرودو اصلا به درد سیاست نمیخوره همون بهتر که به نفع یکی دیگه بره کنار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

چه عجب این تاپیک رو زدی!

من فارامیر رو انتخاب کردم به خاطر واقعیت گراییش و اراده ی قوی که داره و در سخت ترین شرایط بهترین تصمیم ها رو میگیره و همینطور به قولهاش عمل میکنه

1 : رییس جمهور نه وزیر ارشاد!

2 : کسی نیست که به تنهایی بتونه کاری رو انجام بده پس بهش رای نمیدم

3 : شناخت کاملی ازش ندارم پس رای نمیدم

4: همینو انتخاب کردم!

5: وزیر دفاع!

6: وزیر دادگستری!

7: سخنگوی دولت!

8: وزیر کشاورزی!

9: عمرا رای بیاره!

جای تئودن تو نظرسنجی خالیه وگرنه من به تئودن رای میدادم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

من فك كنم تا چن روز پيش تنها كسي بودم كه تام رو انتخاب كردم!

هر چي باشه زماني كه يه نفر دوروبرش راز باشه،ميتونه راحت حكومت كنه.به علاوه خودش هم خيلي چيز خاصي از زندگي نميخواد!كلا با فرست ومنش حال ميكنه و بس.

2.گزينه عجيبيه!

3.گلورفيندل همون جايي كه هست واسش بهتره

4.فارامير آدم بزرگي نيست!خيلي ميتونن راحت بهش احترام نزارن!بورومير به نظرم گرينه بهتريه

5.عمرا!اون فقط ميتونه شاه باشه،رئيس جمهور بودن واسش مسخره است

6.مشاور ارشد رئيس جمهور ميتونه باشه،گرجه زماني كه تام رئيس باشه گاندالف همون بهتره بره دنبال شعبده بازيش:دي

7.گزينه بدي نيست!مشكلش فقط اينه كه بيشتر از قدرتش،توهم قدرت رو داره در نظر من

8.ولم كن تو رو خدا

9.بدتر از هشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

1- تام بامبادیل

2- چوب ریش

3- گلورفیندل

4- فارامیر

5- آراگورن

6- گندالف

7- الروند

8- سام

9- فرودو

1. به نظر من به درد این کارا نمیخوره .

2. این دیگه کیه ؟

3.

4. این یه ساحلو نتونست نگه داره چه برسه به یه سرزمین

5. همون شخصیت جنگ جو واسش خوبه .

6. بهترین مورد .باید خردمند ترین اتخاب بشه .

7. اینم بد نیست ولی ریوندل رو داره واسش بسه .

9.8. مگه میشه :D (ایونو به عنوان شوخی گرفتم :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من به الروند رای دادم ، چون هم تو سرزمین میانه متولد شده و هم هزاران سال توش زندگی کرده ، همچنین چون دو رگه است میتونه نماینده دو نژاد برتر باشه ، خیلی خردمنده و نمیشه به راحتی گولش زد ، حظور بدی و تاریکی رو هم به راحتی تشخیص میده و صلاحیت جنگی خودش رو هم تو آخرین اتحاد نشون داره .

اگه اشگالی نداره به ترتیب اولویت و صلاحیت نظرم رو نسبت افراد کاندید اعلام میکنم .

2: گندالف گزینه بعدی منه چون باخرده و در نبرد حلقه صلاحیت خودش رو به خوبی انجام داده ، اما چون از مردم سرزمین میانه نیست بهتره به عنوان مشاور اعظم الروند فعالیت کنه ، (( با وجود این که بانو گالادریل تو کاندیدا ها نبود من ایشون رو نیز مناسب این مرتبه میدونم)).

3: فارامیر میتونه یه فرماندار مناسب باشه چون از بچه گی در دربار بوده و شخصیت رهبری توش شکل گرفته و با اصول مملکت داری بیشتر آشناست ، به عنوان وزیر دفاع هم میتونه ایفای نقش کنه .

4: گلروفیندل بیشتر یه سلحشوره تا یه سیاست مدار ، در غیر این صورت به علت قدمتش باید رهبری رو اون به دست میگرفت نه الروند ، اون به عنوان رئیس گارد ریاست جمهوری بهترین نقش رو میتونه ایفا کنه.

5: آراگون برخلاف اونچه که تو کتاب اومده از صلاحیت کمتری نسبت به افراد بالا برخورداره ، چون من به اصلالت خون اصلا اعتقادی ندارم ، و شایسته سالاری رو برتر میدونم ، آراگون میتونه یه راهنمای راه یا یه ژنرال جنگی خوب بشه ولی چون از بچگی در راس امور نبوده لیاقت ریاست جمهوری رو نداره .

6: فرودو افسرده تر از اونیه که از عهده مملکت داری بر بیاد ، ترجیح میدم تحت درمان یه روانشناس قرار بگیره !

7: سم وایز حتا به درد شهرداری شایر هم نمیخوره ، با اون افکار کودکانش !! ولی بنده خوبی واسه خدمت کردنه ، میتونه مسئول آشپزخونه قصر الروند بشه .

8: در مورد چوب ریش کاملا با مهدی موافقم ، اون بیش از حد اندازه کنده !

9: تام بامبادیل بدترین انتخاب ریاست جمهوریه ، وقتی واسه کسی تره خورد نمیکنه و به فکر هیچ کس نیست ، همون بهتر که به حال خودش رهاش کنیم ، بقیه حداقل تلاششون رو میکنن ولی ایشون غیر ممکنه .... انتخابش مثل اینه که رهبری جهان رو بدی دسته رضا زاده (( البته بازم بدتر )).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,اولا داداش ارون به قهرمان ملی و بزرگ ایران ,قویترین مرد جهان ,کسی گه هیچ کس تا حالا نتونسته رکورد ایشون رو جابه جا کنه,جهان پهلوان حسین رضا زاده توهین نکن .که سر سختانه از هوادار هاش هستم.

انتخاب اول من گندالفه ,چون از داناترین افراد سرزمین میانه هست و تمام شرایطی رو که یک رئییس جمهور باید داشته باشه رو داره ,هم جزو عاقلترین هاست ,هم از شجاعترین هاست ,هم از با تدبیر ترین افراد وهم از خبره ترین ها در رهبری موقعیت های استراتژیک هست ,و بالا تر از همه یک مایاره در واقع یک شخص قدسی وپاک محسوب میشه وامتحانش رو هم داده وبه بهترین وجه هم قبول شده پس دستش از خیانت و ملت فروشی مبراست. انتخاب دوم هم لرد الرونده چون واقعا این شخص تجارب زیادی در همه امور جنگی ,اداری ,سیاسی وحکومتی داره وهم که این که مدت درازی (در حدود سه دوران) رو در سرزمین های میانی گذرونده وبه تمام خم وچم کار های اونجا اشنایی داره.در مورد اراگورن به نظر من بیشتر به درد پادشاهی وفرمانروایی می خوره,چون رییس جمهور شدن واجد شرایط خاصیه که در اراگورن وجو نداره. فارامیر وگلور فیندل هم در مراتب بعدی خوب هستند .سام وفرودو هم اصلا به درد این کار نمی خورند وتام وچوب ریش (انت) هم اصلا اهل این کار ها نیستند.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چی میگی تولکاس؟ تام رو انتخاب کردی؟!

آخه اون چه میدونی رییس جمهوری یعنی چی! میخوای سرزمین میانه رو با خاک یکسان کنی؟

اینکه آدم شخص مرموزی باشه که کافی نیست. گیریم که همه ازش حساب ببرن اون که دستوری نمیده تا مردم اجرا کنن.

به نطرم فارامیر بهتر از بورومیره(برای ریاست) بورومیر فقط مرد جنگ بود و نمیتونست تو لحظه های حساس تصمیم درستی بگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به الندیل :

توهین :D !

نه ، فقط میخواستم مثالی زده باشم تا نشون بدم سودمندی توانایی های هر فرد تو زمینه تخصصی خودشه ! چرا راه دوری بریم ، همین گندالف خودمون ، تو چی کمتر از فرودو بود که حامل حلقه نشد ؟ این که فرودو بهترین فرد برای حمل حلقه بود که توهین به گندالف به حسای نمیاد ! :D

پی نوشت : از اونجایی که سرزمین میانه دارای نژاد ها و فرهنگ های متعددیه ، بهتر نیست که به صورت مجلس سنا اداره بشه و هر قومیت نماینده خودش رو توش داشته باشه ! ؟؟ :D فکر نکنم هیچ الف یا دورفی حاظر باشه زیر پرچم رئیس جمهور نژاد مخالف بره! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نمیشد گزینه هارو بهتر انتخاب کنی ؟؟

1- خودتون که میدونین چه اخلاقی داره

بهش بگین ما یک مشکلی داریم میشینه آواز میخونه و یادش میره :D

2- خوبه فقط چون انته زیادی دیر تحریک میشه و اصلا خوب نیست

3- میتونه گزینه ی خوبی باشه اما بهترین نیست چون از خردمندیش چیز زیادی نمیدونیم

4- یکی از کاندیدا هاست اما انتخاب نمیشه چون در مواقع جنگی یکم احساساتش بیشتره ( بد نیست اما به سخنان پدرش گوش کنین تا حدی درسته )

5- مقام دوم رو میاره چون از نثل نومه نوره و شاه گوندور و توی ریوندل بزرگ شده و قدرت پشگویی داره

6- انتخاب من گندالف هست

دلیل هم زیاد داره

حتی آراگورن هم لازمش داشته و...

7- گزینه ی خوبیه اما چون الفه نمیشه

به قول معروف

الفه ها هم بهت میگن این کارو بکن و هم نکن :D

8 و 9- هابیت ها نمیتونن انتخاب بشن به دلایل زیاد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
پی نوشت : از اونجایی که سرزمین میانه دارای نژاد ها و فرهنگ های متعددیه ، بهتر نیست که به صورت مجلس سنا اداره بشه و هر قومیت نماینده خودش رو توش داشته باشه ! ؟؟ فکر نکنم هیچ الف یا دورفی حاظر باشه زیر پرچم رئیس جمهور نژاد مخالف بره!

کاملا موافق .اگر من هم جای یک دورف یا الف و ... بودم راضی نمیشدم حکوتم بره زیر دست یکی دیگه .(البته مقام خودشونو دارن و فقط از بالا ی سر رهبری میشن)

چوب ریش !ااااا .مگه میشه . :D گرفتم چوب ریش همون انتس .اصلا انتخاب خوبی نیست .مخصوصا اینکه بخواد یه جا به زیان انت ها صحبت کنه :D جنگ تموم میشه هنوز حرفش تموم نشده . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gandalf.the.white

من به گندالف رای میدم

دلایلش رو هم بقیه گفتن نظر من همونه مخصوصا مهدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

راستش من به گاندوالف رای می دم به همون دلایل بالا :(

راستش یه سوال داشتم اول خواستم تو بخش شورای خردمندان بنویسم بعدش گفتم نه بذار تاپیک هرچه دل تنگت می خواهد بگم اما این تاپیک به چشم خورد گفتم حالا که داریم واسه سرزمین میانه رئیس جمهور انتخاب می کنید من هم سوالم رو بپرسم .

همون جور که می دونید دنیای تالکین رو اگه بخوایم بررسی کنیم می خوره یه چیزی تو مایه های دوران قرون وسطی خودمون باشه :-?

همون جور که اساتید می دونید تاریخ می گذرد ( میاد و می ره ) همون جور که قرون وسطی به انقلاب صنعتی تبدیل شد و بعدش هم به قرن حاضر حالا به نظرتون دنیای تالکین هم همین جوری می شه :-

یعنی یه روز تو یرزمین میانه برق اختراع می شه یا یه روز ماشین میاد سرزمین میانه و...... X(

یه ذره سوالش سخته ( به نظر من ) ولی نمی شه کاریش کرد

سرزمین میانه هم یه دنیای دیگه اون هم باید به سوی پیشرفت بره :|

تا حالا به این سوال فکر کرده بودید که سرزمین میانه توش برق اختراع بشه و ......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جای سوالت اینجا نیست، توی شورای خردمندان بپرس. در مورد پیشرفت در دنیای تالکین جسته و گریخته صحبت کردیم(خودم در مورد اقتصاد آردا یه تاپیک زده بودم) اما تاپیک واحدی براش نداریم. میتونی یه تاپیک در مورد مدرنیته در آثار تالکین بزنی تا این مورد و موارد مشابه رو اونجا بحث کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

جای این تو شورای خردمندان نیست مهدی.ما داریم از چیزی صحبت میکنیم که دیگه خیلی ناشناخته است.عملا داریم تصورات خودمون رو فیشن میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

من خودم به گاندلف رای میدم ولی اون که اصلا نمی خواد کاندید بشه. وگر نه گاندلف نبود ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

یا گاندلف یا آراگون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

خوب مطمئنا به الروند رای میدادم. هرچی باشه پسرمه و خیلی به دردم میخوره.

علم داره،خرد داره،سن زیاد داره، فامیل گردن کلفت داره(گلادریل،کله بورن و من) ،پایتخت زیبا داره. و مهمتر از همه خدمتکار در حد کاندیدای ریاست جمهوری داره (گلورفیندل)

به مهدی:چرا کاندیدای زن نداریم.یعنی صلاحیت نداشتن؟ هر چی باشه صلاحیت گلادریل و ائووین از سم و فرودو که خیلی بیشتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فکر میکنم این نظرسنجی رو اله سار طراحی کرده بود. خب از نظرش لابد گالادریل صلاحیت نداشته! :دی

ائووین رو من هم بودم انتخاب نمیکردم. سم سابقه شهردار بودن رو داره! فرودو هم کلی زحمت واسه سرزمین میانه کشیده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

حیف که این برادر اله سار در دسترس نیست یعنی چی گالادریل صلاحیت نداشت اصلا این جور که معلومه من باید یه جبهه هواداران گالادریل تو این فروم درست کنم اما حالا که با نظارت استصوابی اله سار این گزینه ها تایید شدند مجبورم به الروند رای بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

خوب می بینم که دوباره این بحث راه افتاده !

آخه خودتون قضاوت کنید ؛ کی بهتر از الروند ؟! هم نیم الفه (با این که اگه من بودم آخرش انسان بودنو انتخاب می کردم !) ، هم یه خرد و منطق درست و حسابی داره و هم مشکل شورا داشتن حل می شه ، چون خودش هر چند وقت یک بار یه شورا می گذاره !

پ.ن: چقدر مسالمت آمیز حرف زدم :دی ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

آقای 3DMahdi به نظر من رئیس جمهور سرزمین میانه باید دارای هوش بالایی برای اداره ی این سرزمین باشه تجربه زیاد به کار این فرد نمی یاد نه این که اصلا نیاد ها ولی هوش و استدلال مهم تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

فقط گندالف! اونم سفيدش! البته آراگورن هم خوبه. (يعنی نظرم شد عين Bloodlines!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

گندالف جان به نظر من مخلوطی از گند الف و آراگون در کنار هم چیز خیلی عالی میشه نظر شما چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

گندالف جان به نظر من مخلوطی از گند الف و آراگون در کنار هم چیز خیلی عالی میشه نظر شما چیه؟

نه عزیزم؛ هرکس با ویژگی‌های ذاتی و تفاوت‌هایی که با بقیّه داره، قشنگ و دوست‌داشتنیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...