رفتن به مطلب

Recommended Posts

الوه

کلا یک دورف نباشید ( گیملی به کنار )

به خاطر تفکر خاص و عجیب و... شون :دی

مثل این که اگه یک چیزیو به شما هدیه کردن

شما بدین به پسرتون

میان پسرتونو می کشن تا اون شی رو به دست بیارن !!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

چرا از دورف ها همه بدشون میاد ؟ به خاط این نیست که آئوله بدون اجازه اونارو آفرید ؟

من که عاشق نژاد دورفم .مخصوصا ارتشش .یه ارتش قوی و مصلح و با سرعت بالا . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
چرا از دورف ها همه بدشون میاد ؟ به خاط این نیست که آئوله بدون اجازه اونارو آفرید ؟

نه

یکی از علتاش اون بالایی که گفتم

با سرعت بالا

منظورت سرعت مورچه ایه :biggrin:

با اون زره سنگین ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

البته پیروز ، خصوصیات اخلاقی دورف ها همچین چنگی به دل هم نمیزنه ، زیاد زیبا هم نیستند ، قدشون هم که کوتاهه و ...

به نظر من بهترین ارتش از نژاد الف هاست ، که هم قوی اند و هم به راحتی کشته نمیشند و ضمنا عمر جاودان دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
منظورت سرعت مورچه ایه :biggrin:

:D ولی تو کتاب هابیت چیزه دیگه ای هست !

زیاد زیبا هم نیستند

به اون خشگلی :D فرض کن بچهاشون ریشاشونو ببافن چقدر خوشگل میشن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
:D ولی تو کتاب هابیت چیزه دیگه ای هست !

هر کاری بکنی سرعت دورف ها از الف ها و انسان ها و اورک ها کمتره

به اون خشگلی :D فرض کن بچهاشون ریشاشونو ببافن چقدر خوشگل میشن :D

زن های ریشو :-o

امضای منم ببین :دی

خطاب به دورف هاست :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

الوه یه مزیتی که دارن عمرشونه ! هم زیاد عمر میکنن و هم میتونن مرگ رو درک کنن .

اگه دختر بودیم ، آرزو میکردیم دورف باشیم ، چون احتمال ترشیدگی 0% هستش ، نسبت دخترا به پسراشون 1 به چهاره ! :D

اصلا بیاین مزیت و معایب نژاد ها رو برسی کنیم ، به عقیده من :

معایب دورف ها :

1.ریش

2.قد کوتاه

3. اخلاق بد

4. حرص مال و جواهرات

5. زندگی مثل موش کور

6 . کینه توزی

7 . نبودن مخلوق ارو

8. نسبت وجود 1 زن ، 4 مرد ( برای زن ها)

مزایای دورف ها:

1. عمر طولانی

2. نسبت وجود 1زن به 4 مرد ( برای زن ها)

3. داشتن هنر صنعت گری

4 . توانایی ساخت سلاح و جواهرات عالی

5 . توانایی کار با سنگ

نظرتون نسبت به این که دورف باشید تعغیر کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
زن های ریشو

اینو در نظر نگرفتم :D ولی خوب اونم میشه یه کاری کرد :D

اینم هست الف ها و انسان ها خیلی چیز ها از دورف ها یاد گرفتن .اگه دورف ها نبودن مدت زیادی طول میکشید تا بتونن همچین مهارتی پیدا کنن .نه ؟

نظرتون نسبت به این که دورف باشید تعغیر کرد؟

نه . :D البته نه یک دورف معمولی بلکه یه شاه .

5. زندگی مثل موش کور

کی گفته مثل موش کور ؟چون تو غارن ؟نگو این حرفو !پس الف ها هم حتما جنگلی هستن ! :D

8. نسبت وجود 1 زن ، 4 مرد ( برای زن ها)

رو چه حسابی اینو میگی ؟

7 . نبودن مخلوق ارو

اینم قابل قبول نیست و جزو معایب نیست .ولی ارو اونا رو قبول داشت و مورد رحمت قرار داد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

خوب انتخابهاي من به ترتيب اولويت:1-سام وايز

2-ميتراندير مايا

3-بورومیر پسر دنه تور

-4-برن پسر باراهير-

5-بيل بو بگينز

از دورف ها فقط گيملي و الفها هم فقط گلورفيندل (البته فينورد هم بد نيست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...

پيروز جان نميخواد سليقتو عوض كني برار، خيليم خوش سليقه اي اتفاقن... بنده هم يكي از مدافعين حقوق دورفيان هستم، و به طور خفني با اين نژاد حال مينمايم! نميدونم اهالي چرا اينقدر با اين دورف هاي بنده خدا {!} كج افتادن... {شك نكن كار رسانه هاي بيگانه س!}

هيكلاي قوي و زمخت، چهره هاي عبوس، ريش و پشم در حد تيم ملي... تسليحات جنگي در حد بنز! ...همه هم كه ماشالا از دم مهندس! اخلاق سگي!:دي! چي ميخوايد ديگه از يه نژاد؟!:پي!

تازه اگه يه دورف اراده ميكرد ميتونست سه مرتبه آردا رو با هر چي توشه بخره و بفروشه!:پي...

از لحاظ قدمت و حق آب و گلم بخواي حساب كني... از همه نژادا قديمي ترن...

فقط يكم قدشون كوتاهه كه به عقيده ي بنده {اوه شت!} همين قد كوتاه خيلي به ابهت دورف ها افزوده است!!

فرض كن يه لشكر يه متري، همه اخما تو هم، نقاب دورفي به صورت، تبراي دو برابر هيكلشون گذاشتن رو شونه، ريش و پشماشون در اهتزار{!} در حال خواندن سرود ملي شون {!!} دارن ميان طرفت... خيلي خوفناكه...

در كل با اينكه دورف ها زياد اصل نيستن ولي از يه سري نژاد اصل خيلي سر ترن!{الان تابلوئه كدوم نژاد منظورمه؟!:دي!}

پ.ن: الان ببينيد اين حاجي چقدر ناراحت شده شما پشت سر نژادش حرف زدين!:دي!

Fortress_Wulfstan.jpg

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

البته خودت دل خوشی ازشون نداریا :D

میم رو میگم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اسپم:

اي بابا اين چه حرفيه... مگه يادت نيست ، ميم هيچ كسو تو اتاقش راه نميداد جز من! و به عبارتي فقط به من پا ميداد! :دي!

ما كه با هم اين حرفارو نداريم... يكم دهنش قرص تر بود ديگه رد خور نداشت :ايكس!

آنتي اسپم:

قبول دارم دورف ها يه سري اخلاق گند هم داشتن، ولي همين ويژگي هاشونه كه منو شيفته ي اين نژاد كرده...

پ.ن: داريم ميزنيم جاده خاكي كم كم... برو بكس كمربندارو ببنديد!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
اهم...

پيروز جان نميخواد سليقتو عوض كني برار، خيليم خوش سليقه اي اتفاقن... بنده هم يكي از مدافعين حقوق دورفيان هستم، و به طور خفني با اين نژاد حال مينمايم! نميدونم اهالي چرا اينقدر با اين دورف هاي بنده خدا {!} كج افتادن... {شك نكن كار رسانه هاي بيگانه س!}

هيكلاي قوي و زمخت، چهره هاي عبوس، ريش و پشم در حد تيم ملي... تسليحات جنگي در حد بنز! ...همه هم كه ماشالا از دم مهندس! اخلاق سگي!:دي! چي ميخوايد ديگه از يه نژاد؟!:پي!

تازه اگه يه دورف اراده ميكرد ميتونست سه مرتبه آردا رو با هر چي توشه بخره و بفروشه!:پي...

از لحاظ قدمت و حق آب و گلم بخواي حساب كني... از همه نژادا قديمي ترن...

فقط يكم قدشون كوتاهه كه به عقيده ي بنده {اوه شت!} همين قد كوتاه خيلي به ابهت دورف ها افزوده است!!

فرض كن يه لشكر يه متري، همه اخما تو هم، نقاب دورفي به صورت، تبراي دو برابر هيكلشون گذاشتن رو شونه، ريش و پشماشون در اهتزار{!} در حال خواندن سرود ملي شون {!!} دارن ميان طرفت... خيلي خوفناكه...

در كل با اينكه دورف ها زياد اصل نيستن ولي از يه سري نژاد اصل خيلي سر ترن!{الان تابلوئه كدوم نژاد منظورمه؟!:دي!}

پ.ن: الان ببينيد اين حاجي چقدر ناراحت شده شما پشت سر نژادش حرف زدين!:دي!

دقیقا . :D

قبول دارم دورف ها يه سري اخلاق گند هم داشتن

اینم جزو ویژگی هاشونه .

در ضمن دورف ها اراده کردن دهن گلائرونگ رو ... کردن اما الف ها تا گلائرونگ میومد در میرفتن و میمردن تازه تورین با اون همه ابهت تو خواب اونو زد کشت .اینو که دیگه قبول دارین ؟ :D

با این همه یه چیزو من موندم چرا تو جنگ اشک های بیشمار اونقدر کم جنگیدن در صورتی که اراده میکردن ارتش شرقی ها که هیچی نصفه بیشتر ارتش مورگوتم نابود بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
در ضمن دورف ها اراده کردن دهن گلائرونگ رو ... کردن اما الف ها تا گلائرونگ میومد در میرفتن و میمردن تازه تورین با اون همه ابهت تو خواب اونو زد کشت .اینو که دیگه قبول دارین ؟

با این همه یه چیزو من موندم چرا تو جنگ اشک های بیشمار اونقدر کم جنگیدن در صورتی که اراده میکردن ارتش شرقی ها که هیچی نصفه بیشتر ارتش مورگوتم نابود بود .

کجا تورین گلائرونگ رو تو خواب کشت؟! چرا تهمت میزنی؟ مگه اژدها تو خواب راه میره که بخواد از رودخونه رد بشه و تورین از زیر بکشدش؟!

این یکی از خصوصیات مزخرف دورفهاست. وقتی فرماندشون میمیره بیخیال جنگ میشن و میرن برای خاکسپاری و نمیذارن میت رو زمین بمونه. آخه اینم شد رسم؟ به جای اینکه برن انتقام فرماندشون رو بگیرن میرن ریشاشونو میزنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
کجا تورین گلائرونگ رو تو خواب کشت؟! چرا تهمت میزنی؟ مگه اژدها تو خواب راه میره که بخواد از رودخونه رد بشه و تورین از زیر بکشدش؟!

دقیقا

مگه توی خواب داشت راه میرفت؟؟

این یکی از خصوصیات مزخرف دورفهاست. وقتی فرماندشون میمیره بیخیال جنگ میشن و میرن برای خاکسپاری و نمیذارن میت رو زمین بمونه. آخه اینم شد رسم؟ به جای اینکه برن انتقام فرماندشون رو بگیرن میرن ریشاشونو میزنن!

:D)

راست گفتی

آزاگال وقتی مرد به جای این که برن دنبال گلائرونگ و کلکشو بکنن رفتن جنازشو برداشتن گریه زاری و ریش کنی

والار یکبار از حمله ی مورگوت در پس رونده شدن ( وقتی اژدهایان بالدار و ... رو بیرون ریخت )

دورف ها به تنهایی حریف نمیشدن

همین دورف ها کلی بدبختی کشیدن که آزوگ رو کشتن

دیدی چقدر تلفات دادن؟؟

تا جایی که اصطلاح دورف سوخته به وجود اومد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

ما که خوندیم تو خواب بود .(چند روز پیشم فصلشو تموم کردم) :D

احترام میزارن :D

دیدی چقدر تلفات دادن؟؟

یه جور میگی انگار اونجا بودی .داشتی میجنگیدی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
ما که خوندیم تو خواب بود .(چند روز پیشم فصلشو تموم کردم)

دوباره یخون!

گلائرونگ شب میخوابه و تورین میره تو دره قایم میشه وقتی بیدار میشه و میخواد از روی دره رد بشه تورین میکشدش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
یه جور میگی انگار اونجا بودی .داشتی میجنگیدی !

از تالار های مندوس دیدم

ضمیمه ی بازگشت شاه رو نگاه کنی بخش دورف ها نوشته تلفاتشون خیلی زیاد بود و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

این ضمیمه ی بازگشت شاه چیه ؟

جزو چه کتابیه ؟

مثل اینک خیلی چیزارو توش نوشته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

باید آخر کتاب return the king باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,ببینم پیروز مگه کتاب ارباب حلقه های 3 :بازگشت پادشاه رو نداری؟همونی که جلدش زرد رنگه.بخش ضمایم خودش کتاب جداگانه ای محسوب میشه که در اخر بازگشت پادشاه قرار داره .این کتاب حدود 221 صفحه داره که همراه بازگشت پادشاه چاپ شده وتالکین در این نوشته ها سعی کرده پیش زمینه ها و پس زمینه های داستان را واکاوی کنه,در بخش های مختلف این کتاب تالکین به بیان داستان های موازی یا پیش و پس از ماجراهای کتاب می پردازه.این کتاب بخشهای متنوع وجالبی رو داره که اگر اونها رو با تجزیه وتحلیل مطالب رمان (ارباب حلقه ها) وکتاب های دیگر تالکین مثل سیلماریلیون وهابیت وفرزندان هورین مطالعه کنید اطلاعات فوق العاده ای درباره جهان اساطیری تالکین به دست میارید.توی این کتاب بخش های متنوعی وجود داره مثل توضیحات درباره نومه نور ,تاریخ پادشاهان مختلف نومه نور وگاندور وارنور,مطالب زبان شناسی وهمینطور الفبای فیانوری,تاریخ پادشاهان روهان,معرفی نژاد های مختلف سرزمین میانه وداستان های انها مانند الف ها ,ادمیان ,دورف هاو...,معرفی زبان های سرزمین میانه وکلی مطالب ریز دیگه که راجع به سرزمین میانه هست رو میتونین در اون پیدا کنید.تالکین خودش هدف از نوشتن این ضمیمه ها رو پر کردن شکاف های مختلف داستان که خواننده در روند مطالعه کتاب به اونها بر می خوره بیان کرده .با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

نه من هنوز سیل رو تموم نکردم .آخراشم .شاید بعدش رفتم ارباب حلقه ها شایدم رفتم فرزندان هورین .

یعنی اگه قسمت سوم رو بخری 2 تا کتاب میگیری ؟یکی داستان .یکی ضمیمه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه یه کتابه ضمیمه آخر کتاب گذاشته شده. اسمش ضمیمه است اگه یه کتاب دیگه بود که اسمشو نمیذاشتن ضمیمه! منظور الندیل اینه که اندازه اش زیاده و میشه یه کتاب جداگانه حسابش کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

اوکییییییییییییییییییی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

سلام بر و بکس چه خبرا؟چرا من این تاپیکو ندیده بودم؟ :D\

خب از بین الفها...من از الفها زیاد خوشم نمیاد...به نظرم از همه شون آدم ترهمون لگولاسه... :D

انسانها...من از ائووین و آراگورن خوشم میاد...ترجیحا" دوست دارم جای ائووین باشم...

ایستاری... نمی دونم کلن باهاشون حال نمی کنم...

دورف؟؟؟؟؟؟ به قد رشیدم توهین می شه... عمرن اگه دورف بشم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...