رفتن به مطلب
تور

نقد و بررسی ارباب حلقه ها و پشت صحنه آن

Recommended Posts

rider

9 تا ؟! :D

9 تا دی وی دی 8 گیگی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

9 دي وي دي 4 گيگي.

البته كيفيت فيلماش(تيكه فيلمايي از ارباب حلقه ها كه بين پشت صحنه ميذاره) خيلي پايينه. در حد شطرنجي.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

پس شاید همون پشت صحنه های نسخه special extended باشه. ( البته اینکه میگی کیفیتشون پایینه شاید بخش های بیشتری داشته باشه.)

در مورد فیلم اصلی هم من تقریبا مطمئنم که نسخه ee با see هیچ فرقی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

اقا این همه شما می گید 9 تا Dvd بگید از کجا گرفتید تا ما هم بگیریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلا م خدمت دوستان عزیز,رایدر دوست عزیز این نسخه های دوبله شده جوانه پویا قسمت اول یعنی یاران حلقه ورژن سینماییه چون مدت زمانش 176دقیقه هست.قسمت دوم یعنی دو برج نسخه اکستند هست چون من توی ویکی پدیای انگلیسی دیدم که مدت زمان نسخه سینمایی دوبرج 179دقیقه هست ,اما نسخه دوبله شده جوانه پویا مدت زمانش 231 دقیقه هست ,پس در نتیجه این نسخه, نسخه اکستند هست.وقسمت سوم هم بازم نسخه سینماییه ,چون که مدت زمانش تقریبا در حدود 200 دقیقه هست. و اون صحنه های تصرف کشتی های دزدان دریایی و حضور نائب باراد دور زبان سائورون در جلوی دروازه سیاه وهمینطور صحنه مواجهه گاندولف با پادشاه جادوپیشه ,مرگ سارومان و.... نداره.اون صحنه های پیدا کردن تئودرد پسر شاه تئودن, بردن مری و پیپین توسط یوروک های سارومان که یکی از هابیت ها اب می خواد اما اورک ها بهشون فکر می کنم یه مشک پر از خون می دند,صحنه ای که در اون مری وپیپین از نوشابه انت ها می خورند و سر این موضوع با هم بحث وجدل می کنند ,صحنه تشییع جنازه تئودرد که در اونجا ائووین هنگام خاک سپاری پسر عموش به حالت گریان اواز می خونه,وهمینطور اون صحنه ای که فارامیر با سام وفرودو درباره برومیر حرف میزنه واینکه چطوری برومیر تونست شهر ازگیلیات رو دوباره تصرف کنه و وهمینطور بد اخلاقی و تمسخر فارامیر توسط پدرش دنه تور رو نشون میده و.... که همگی در نسخه اکستند وجود داره رو دیدم .اما نسخه اکستند یاران حلقه وهمینطور باز گشت پادشاه رو ندیدم .به خاطر همین از صحنه های نسخه اکستند یاران حلقه سوال می کنم ,که انگار مهدی از ما خوشش نمیاد و نمی خواد جواب بده به خاطر همین شروع به تمسخر و تهدید به حذف پست های من وخلاصه تند خویی با ما میکنه ,واقعا از مهدی انتظار این جور برخورد رو نداشتم.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوست عزیز و گرامیمون 3dمهدی , اون تصویر جنتلمنی وزیبای سائورون که میگی قرار بود در بخش پایانی قسمت سوم در نبرد جلوی دروازه سیاه با ظاهر زیبا بیاد واراگورن رو فریب بده وبا اون جنگ تن به تن داشته باشه,ایا ساخته شد وبعدا حذفش کردن یا به طور کلی اون صحنه رو نساختند واون عکس چیزی در حد یک طرح واستوری برد که وجود داره؟واینکه درباره چه چیزی می خواست اراگورن رو فریب بده؟ تا اونجایی که من یادمه توی کتاب بازگشت پادشاه همچین مطلبی (حضور سائورون در جلوی دروازه سیاه با ظاهر زیبا وکلا حضور سائورون جلوی دروازه سیاه در نبرد اخر ) وجود نداشت,ایا پیتر وگروهش این موضوع رو از ذهن خودشون می خواستندوارد داستان کنند یا به وسیله منبع ومرجعی دیگه می خواستند اون صحنه رو بسازند؟ولی خودمونیم اگه اون صحنه ساخته میشد درسته که با متن کتاب تناقض پیدا می کرد اما خیلی حماسی تر واسطوره ای تر میشد ,بلاخره حضور سائورون بهتر از حضور یه ترول خنگه زره پوش که با دیدن نابودی برج تاریک اراگورن رو رها کرد وپا به فرار گذاشت.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
ولي يه چيزي. اين نسخه اكستند با اسپشال اكستند( 6 DVD) چه فرقي داره؟ كدوم كامل تره؟؟

فیلم هیچ تفاوتی نداره فقط پشت صحنه اضافه شده. (احتمال میدم کیفیتش هم بیشتر باشه البته فقط حدس میزنم)

اما نسخه اکستند یاران حلقه وهمینطور باز گشت پادشاه رو ندیدم .به خاطر همین از صحنه های نسخه اکستند یاران حلقه سوال می کنم ,که انگار مهدی از ما خوشش نمیاد و نمی خواد جواب بده به خاطر همین شروع به تمسخر و تهدید به حذف پست های من وخلاصه تند خویی با ما میکنه ,واقعا از مهدی انتظار این جور برخورد رو نداشتم.با تشکر.

ببین دوست من من با شما هیچ مشکلی ندارم شما 100تا سوال درست بپرسی من جواب میدم اما اینکه یه سوال رو 10 باز بپرسی اونم به شکلی که هیچ مدرکی براش نداری خب نمیشه که. من میگم به جای اینکه بگی تو یه سایتی یه چیزی دیدم قشنگ لینک اون صفحه رو بذار تا ما بریم ببینیم و جواب درست بدیم. من با پیغام خصوصی این مورد رو بهت تذکر دادم و ازت خواستم لینک اون صفحه رو بذاری اما این کار رو نکردی و دوباره همون پست رو نوشتی که مجبور شدم حذفش کنم چون از نظر من پستی که بدون هیچ دلیلی نوشته بشه اسپم محسوب میشه.

با سلام خدمت دوست عزیز و گرامیمون 3dمهدی , اون تصویر جنتلمنی وزیبای سائورون که میگی قرار بود در بخش پایانی قسمت سوم در نبرد جلوی دروازه سیاه با ظاهر زیبا بیاد واراگورن رو فریب بده وبا اون جنگ تن به تن داشته باشه,ایا ساخته شد وبعدا حذفش کردن یا به طور کلی اون صحنه رو نساختند واون عکس چیزی در حد یک طرح واستوری برد که وجود داره؟واینکه درباره چه چیزی می خواست اراگورن رو فریب بده؟ تا اونجایی که من یادمه توی کتاب بازگشت پادشاه همچین مطلبی (حضور سائورون در جلوی دروازه سیاه با ظاهر زیبا وکلا حضور سائورون جلوی دروازه سیاه در نبرد اخر ) وجود نداشت,ایا پیتر وگروهش این موضوع رو از ذهن خودشون می خواستندوارد داستان کنند یا به وسیله منبع ومرجعی دیگه می خواستند اون صحنه رو بسازند؟ولی خودمونیم اگه اون صحنه ساخته میشد درسته که با متن کتاب تناقض پیدا می کرد اما خیلی حماسی تر واسطوره ای تر میشد ,بلاخره حضور سائورون بهتر از حضور یه ترول خنگه زره پوش که با دیدن نابودی برج تاریک اراگورن رو رها کرد وپا به فرار گذاشت.با تشکر

اون صحنه ها فیلمبرداری شد. قرار بود سائرون با ظاهر زیبا بیاد آراگورن رو فریب بده و بعد که دید نمیتونه اینکار رو بکنه باهاش نبرد تن به تن داشته باشه. بعدش نظر پیتر عوض شد و صحنه فریب دادن رو با نگاه کردن آراگورن در چشم بزرگ عوض کرد و در صحنه نبرد سائرون و آراگورن یه ترول رو انداخت روی سائرون تا دیده نشه و انگار آراگورن داره با ترول میجنگه.

اون صحنه تو کتاب وجود نداره چون سائرون بعد از قضیه نومه نور نمیتونست شکل زیبا به خودش بگیره و ساختن این صحنه با کتاب در تضاد میبود. من خوشحالم که اون صحنه ساخته نشد چون آخر فیلم رو هندی میکرد. و ارزش کار فرودو پایین میومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خوب بيزحمت بحثاي فرعي رو زود تر خاتمه بدين چون دوباره قراره بريم سر فيلمنامه.

از ياران حلقه اگه كسي سوالي در مورد دلايل تغييرات فيلمنامه يا نحوه ساخت صحنه ها يا جلوه هاي ويژه و ... نداره كه ما بريم سراغ سوالات و انتقاداتمون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

ببینم مهدی یعنی اون صحنه جنگ ترول زره پوش با اراگورن در پایان قسمت سوم یه جور کپی کاریه؟منظورت از اینکه می گی در صحنه نبرد سائورون بااراگورن یه ترول انداخت روی سائورون تا دیده نشه وانگار اراگورن داره با ترول می جنگه چیه؟یعنی در قسمت سوم یه جور لایه گذاری روی نگاتیو شده وروی تصویر سائورون یه ترول طراحی کردند ,نمی دونم منظورم رو متوجه شدی یا نه,منظورم اینه که حرکاتی که ترول در صحنه نبرد انجام میده حرکات سائورونه؟ که با ترول قیافه تصویر رو عوض کردند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوست عزیز تور ,درسته که این سوالو از مهدی پرسیدم اما جواب نداد اما خواهش می کنم لطفا به این سوال جواب بده.اقا پس این چه جور قضیه اییه که ما سر در نمی اریم من توی یکی از پست های قبلیم هم گفتم وقتی در گوگل انگلیسی با الفبای انگلیسی نوشتم گیل گالاد در فیلم ارباب حلقه ها وهمینطور الندیل در افیلم ارباب حلقه ها چندین عکس از گیل گالاد والندیل اومد که مربوط به فیلم بوده ولی توی صحنه های فیلم نیست .بعدا به دو سه تا سایت از طریق اون عکس ها وارد شدم یکیش war of the ring.net بود که یه بخش پرولوگ داشت وکلی عکس از صحنه های نبرد اخرین اتحاد که تا حالا ندیده بودم و توی فیلم هم موجود نیست صحنه هایی که گیل گالاد والروند دوشادوش هم همراه با سپاهیان الف با قوای موردور می جنگند.وصحنه هایی از سپاه سائورون با پرچم های که در وسطش نشان چشم سرخ وجود داشت .صحنه هایی اضافی تری از نبرد الف ها واورک ها ,صحنه های اضافی تری از سپاه انسان ها والندیل که در حال کشتن اورک ها هستندوهمینطور یه عکس از اناریون وچند تا عکس اضافی از ایسیلدور. توی یکی از عکس ها گیل گالاد با نیزه بزرگش ایگلوس در میان اجساد اورک ها ایستاده وسپاهش رو فرماندهی می کنه,واون نقش گیل گالاد رو مارک فرگوسن بازی کرده چون اسمشو زیر عکس نوشته بود.یکی از سایت ها هم اسمش council of elrond.com هست. تور دوست عزیز خواهش می کنم شما هم مثل مهدی با سوال من برخورد نکن وجوابش رو بنویس .در مبحث عکس های ارباب حلقه ها در بخش سینمای تالکین پیروز چند تا عکس از الروند وگیل گالاد تهیه کرده که در جنگ اخرین اتحاد در کنار هم می جنگند.می تونی یه نگاهی به اونجا هم بکنی تا بفهمی که من دروغ نمی گم .دستت درد نکنه لطفا به اون سایت هایی که گفتم یه نیم نگاهی بنداز وقضیه رو برای ما روشن کن . ناسلا متی من رهبر مومنان به ارو و والار وفرمانده نومه نوری های جلای وطن کرده بودم واز دروغ و ریا وگناه منزه بودم که تونستم سائورون رو شکست بدم.شما که به خاندان وتبار من ارادت دارید لطفا این سوال من رو جدی بگیرین وجوابش رو بدین.یه پیغام شخصی هم برات می فرستم ومی گم که چرا لینک اون عکس ها رو تهیه نکردم.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
ببینم مهدی یعنی اون صحنه جنگ ترول زره پوش با اراگورن در پایان قسمت سوم یه جور کپی کاریه؟منظورت از اینکه می گی در صحنه نبرد سائورون بااراگورن یه ترول انداخت روی سائورون تا دیده نشه وانگار اراگورن داره با ترول می جنگه چیه؟یعنی در قسمت سوم یه جور لایه گذاری روی نگاتیو شده وروی تصویر سائورون یه ترول طراحی کردند ,نمی دونم منظورم رو متوجه شدی یا نه,منظورم اینه که حرکاتی که ترول در صحنه نبرد انجام میده حرکات سائورونه؟ که با ترول قیافه تصویر رو عوض کردند؟

اگه اون کلیپ رو ببینی متوجه میشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

الوه دوست عزیز چند بار سعی کردم اما نتونستم دانلودش کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره موقع فیلمبرداری آراگورن با سائرون میجنگید اما بعدش با کامپیوتر یه ترول رو روی سائرون انداختن تا سائرون دیده نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

از جوابت ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

راستی یادم رفت بپرسم تورین تورامبار تو اون لینکی که داده بود صحنه نبرد اراگورن وخود سائورون بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
راستی یادم رفت بپرسم تورین تورامبار تو اون لینکی که داده بود صحنه نبرد اراگورن وخود سائورون بود.

اره

اون تکه ای که ادیت شده بود

و نحوه ی گذاشتن ترول به جای سائورون

و تنظیم نور و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

کدوم کلیپ ؟

گویا اتفاقاتی افتاده و من خبر ندارم !

کلیپ مربوطه به نبرد آراگون و سائرون ؟ جلل خالق ! میشه یکی به منم لینکش رو بده ، قول میدم دانلودش کنم.

ولی یه جورای عجیب به نظر میرسه ! تو اون کلیپ هم آراگون چاقو میزنه به پای سائرون ؟

سائرون چه پای بزرگی باید داشته باشه ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهن!

اون رپيد شيري كه قبلن گذاشتم انگار ظرفيت دانلودش پر شده، كليپ رو دوستان در وبسايت برادر و همسايه آپلود كردن... اگه خواستيد بريد اينجا...

http://valimar.ir/request.php?197

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

همون بهتر که سائرون نیومد .چون یه جاهایی تناقض پیدا میکرد و بیننده آر فیلم گیج میشد .

ما که آخر قسمت نشد پشت صحنه رو ببینیم .جایی با زیرنویس داره ؟

پینوشت : این موهای جکسون منو کشته . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,تورین تورامبار دوست خوب ,من اون لینکی رو که شما از سایت والیمار داده بودین رو دانلود کردم اما هر چه قدر سعی کردم نتونستم فایل رو باز کنم. فکر می کنم احتیاج به پسوورد داشت .لطفا ر اهنمایی کنید.

ببینم مهدی بلاخره نگفتی که توی اون صحنه نبرد دروازه سیاه سائورون درباره چه چیزی می خواست اراگورن رو فریب بده؟با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

پسورد : valimar.ir

اگه نشد اولش یه www. هم بزار .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب اون صحنه ساخته نشد تا بدونیم چه جوری و برای چی میخواد آراگورن رو فریب بده. از کتاب هم چیز زیادی یادم نمیاد خیلی وقت پیش خوندم نمیدونم اصلا توی کتاب همچین چیزی بود یا نه. ولی فکر کنم میخواست آراگورن رو به سمت خودش بکشه و یکی از افراد خودش بکنه. همونطور که نومه نوری های سیاه رو دنباله رو خودش کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

دستت درد نکنه تورین تورامبار عزیز ,زحمت کشیدی ,فیلم جالبی بود.بازم از این ها پیدا کردی روی سایت قرار بده.فیلم رو دیدم وبلاخره از این قضیه سر در اوردم.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

منم ديدمش !

خدايي تصميم عاقلانه اي بوده كه سائرون رو نساختن!

چقدر مسخره با آراگون ميجنگيد ، بيش از اندازه كند بودد ، فقط زره خوبي داشت گويا !!!!!!

چرا سائرون عكس منو به آراگون نشون ميداد ، سائرون چه ربطي به آرون داشت ؟ كه تو فيلم گوهر الفي رو زد شكوند ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
چقدر مسخره با آراگون ميجنگيد ، بيش از اندازه كند بودد ، فقط زره خوبي داشت گويا !!!!!!

اون صحنه درست و کامل میکس نشده

واسه همین اینطوری بود

چرا سائرون عكس منو به آراگون نشون ميداد ، سائرون چه ربطي به آرون داشت ؟ كه تو فيلم گوهر الفي رو زد شكوند ؟

خواب دید اینو ها فکر کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...