رفتن به مطلب
!Beren

محبوب ترین قهرمان

Recommended Posts

Hide strider

من عاشق ابهت لیچ کینگ شدم.از invoker هم خیلی خوشم می اد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سوار سفید

خیلی از داستانش نمی دونم ولی تو بازی FROZN THORN از آرتاس و TRAXEX خوشم میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dreamwalker

من dreamwalker چند ساله که با وارکرفت و کتاب هاش اشنام و به نظر من پرنس کیل تاس شاهزاده ی الف های خونی قابل تحسینه غروری که داره ومهمتر تشنه ی جادوست به همین دلیل به ایلیدن وناگای دریاءی پیوست بانو واشج هم شخصیت جالبی بود من کیل و الف های خونی و ناگا رو دوست دارم

ارتاس ان روز به پدرش گفت:YOU NO LONGER NEED TO SACREFICE FOR YOUR CROWN I HAVE TAKIN CARE OF EVERY THING

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dreamwalker

مایو کودوم بود ؟

ولی فکر کنم مایو مورد علاقم باشه بازی کردم بازی رو اسمارو یادم رفته

تینگول جان مایو قهرمان و فرمانده ی ارتش الف های شبانگاه بوده وشدیدا انتقام جو که وظیفه ی شکار ایلیدن و ناگا رو داشت که بعد ها در سرزمین فراموش شده توسط کیل تاس و الف های خونی و بانو واشج و ناگای دریاءی کشته شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

هرکسی frozen thron رو بازی کرده باشه باید مایو رو دوست داشته باشه. ولی بعدا اخلاقش بد میشه

نه اصلا مدیو توی frozen throne نبود از اون به بعد هم دیده نشد و در سلطنت اشوب هم با کلی هدایت الف ها و انسان ها و ارک ها گفتش که من باید جای خودم در میان پیشینیان باز کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

نه اصلا مدیو توی frozen throne نبود از اون به بعد هم دیده نشد و در سلطنت اشوب هم با کلی هدایت الف ها و انسان ها و ارک ها گفتش که من باید جای خودم در میان پیشینیان باز کنم

منظور دوستمون مایو بود همون الفی که دنبال ایلیدن بود که دستگیرش کنه

ولی مدیو وقاعا یکی از بهترینها بود.هنوزم رو این حرفم هستم

لیچکینگ وکینگ آرتاس و تراکسس هم خوب بودن

ایلیدن هم در نوع خودش موجود جالبی بود ولی افسوس که نه کسی درکش کرد نه هدف واقعیشو فهمید وگرنه اون بیشتر از همهه به فکر امنیت دنیا بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

تو داستان کتاب از کراسوس به خاطر شخصیت خردمند و مرموزش خیلی خوشم میاد البته ملفاریون هم جز مورد علاقه هامه , اولین دروئید !

البه چون وارکرفت قهرمان زیاد داره این انتخاب یه کم سخته

یه مدتی قبلا دوتا باازی میکردم گذاشتم کنار , گفتم معتاد میشم اون موقع اکثرا با prophet بازی میکردم

(راستی شما برای هیرو های دوتا اسم میذاشتین ؟؟؟ ما جهت شوخی اسم میذاشتیم , مثلا به doom میگفتیم ید الله !!! )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR
ارسال شده در (ویرایش شده)

فقط و فقط الیدان من از این شخصیت خیلی خوشم میاد البته در کتاب در بازی هم بد نیست

ویرایش شده در توسط MORGOMIR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
spirit breaker

ببینم اینجا کسی داستان ایلیدن رو میدونه؟ من از اون خیلی خوشم میاد ولی از داستانش خیلی نمی دونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
deathwing

من از ایلیدان متنفرم اما عاشق ارتاس و لیچ هستم و همینطور پدر ارتاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

بانو وریسا بادپا از نژاد الف ها جنگجویی بی نظیر است همچنین خواهر وی سیلواناس ویند رانر که در تیراندازی مهارت بالایی دارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Agarwaen son of Úmarth

خب من از ایلیدین بیشتر از همه خوشم میاد، از اون شخصیت منفی های جذابه که از شخصیت اصلی ها هم محبوب ترند. ضمن این که هیروش هم وحشتناک خوبه، از سیلواناس، کیل جیدن، کیل تاس، مارشال گاریتوس و مایو هم خوشم میاد. از ترال بیش از همه متنفرم، از آرتاس، فوریون، تیرانده و کل دورف ها هم بدم میاد. البته فوریون هیروش خوبه ولی شخصیتش رو دست ندارم. رکسار و اون ترول همراهش رو هم دوست دارم. از همه اژدهاها هم متنفرم، از دث وینگ کمتر از بقیه.

توی خود دوتا هیروهای شادو دمون و سنتاور رو بیشتر دوست دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

شخصیت آرتاس هم تو داستان هم تو بازی وارکرافت خیلی قابل تقدیر و موثر و جالب است.

آرکیماند هم یکی ازشخصیت های خوف ناک وشرور می باشد که از نظر من خیلی باحاله چون یکی از سه فرمانروای اردار بود و هم لشکر بزرگی (لشکر تباهی) را به وجود آورده بود.

ویرایش شده در توسط VICTOR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهين

من از ٢شخصيت خيلي بزرگ خوشم مياد اول از ارتاس بعد از كينگ واريان.چون دوست دوران كودكي هم بودن وقتي ارتاس ليچ كينگ بود هيچ وقت به استورم ويند حمله نكرد و وقتي تيريون پيشه واريان ميره و از او ميخواد كه كناره او بايستد و با ارتاس مبارزه كند واريان از ارتش تيريون حمايت ميكنه ولي خودش مبارزه نميكنه و تنها كسي بود كه وقتي ميفهمه ارتاس مرده ناراحت ميشه و ارتاس كه در راه كمك به مردمش روحش آلوده ميشه و جينارو خيلي دوست داشت كه در همين راه كمك به مردمش از او جدا شد ارتاس ميدونس قراره انسانها فردا تبديل به نامرده ها بشن و از اين ميترسيد كه سربازان زيادي قراره از دست بده شبانه همشون رو قتل عام كرد و پدرش رو تنها عزيزي بود كه فراست مورن گفته بود بگيره و ارتاس از دوسداشتن زياد بود كه پدرش را خودش كشت.البته ايليدان هم كم سختي نكشيده ها بيچاره ١٠٠٠٠سال زنداني بود

ترال

خود كاربران بليزارد اعتراف كردن كه ستون اصلي واركرفت ترال هستش واقعاً شخصيت خيلي بزرگيه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آریای کبیر

به نظر من محبوب ترین قهرمان آرتاس بود با اینکه بعدا پلید شد و با lichking یکی شد ولی به نطر من محبوب ترین هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohsenparsi

به نظرم آرتاس از نظر عمق شخصیت و داستان از بقیه سر تره. یه بار دیگه ویدیو پایانی frozen throne رو با اون آهنگ حماسی فوق العاده ببینید تا به حرفم ایمان پیدا کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thrall

سلام من قهرمان های خودم رو که خیلی علاقه بهشون دارم رو میگم ترال که قبلا فرمانروای هورد ها بود لیچ کینگ آرتاس که شخصیت منفی هست (از همه بیشتر دوستش دارم@};- ) پرنس کلتاساد دسوینگ دمون هانتر همین ها به فکرم اومد دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ilidan is blind hunter

به نظر من ایلیدن بهترین درستکار ترین و قوی ترین قهرمان موجوده

چرا؟؟!چون

زمانی ک تاجو تخت یخ زده داشت روحشو پیدا میکرد تصمیم به نابودیش گرف شاید این کارو از ترس کیل جیدن کرده باشه ولی با توجه به شخصیتش همه میدونیم تا کاری از نظرش درست نباشه نمیکنه

در ضمن درست کردن و باز ساختن چشمه جاودانی کار بدیه؟

از این ناراحتم ک تویه تمام سایت ها نوشته ایلیدن بعد از جنگ تن به تن شکست خورد این رو در نظر نداریم که جینا و فوت لرد در تمام لحظات داشتن با ایلیدن میجنگیدند ینی نبرد ۳به ۱ در اخرم مایو کشتش وقتی اینو دیدم سه شب نخوابیدم به نظرم ضعف بیلیزارد بود تویه به تصوریر کشیدن مرگ بزرگ ترین و پر حاشیه ترین قهرمان وارکرفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ilidan is blind hunter

ترال شخصیت بسیار بزرگیه ولی هیچ وقت نتونست عامل پیشرفت وارکرفت باشه همون طور ک ایلیدان تو فلش بک میستس اف پانداریا باس زیوس گفت:تو و پدرت نفرین شده این کسی ک به نبرد پیت لرد میرود و شکست میخورد قابل اعتماد نیست تو از death land بیرون نخواهی رفت.ونرفت در ضمن طبق گفته یه بیلیزارد بزرگترین شخصیت ایلیدانه که احتمال برگشت داره و تویه لاس وگاس اتاق اساطیر فقط مجسمه مومیه اون هستش (نه قرفه یه بیلیزارد که ارتاس علاوه بر ایلیدن هستا فقط سالن اساطیر لاسوگاس ک بزرگترین شخصیت هایه دنیا توشن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
♥boromir♥

ایلیدن...ایضا همون توضیحات ilidan is blind hunter

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
CODX

من اسم قهرمان مورد علاقم رو نمیدونم ، چون داستان رو نخوندم ، اما توی بازی عاشقش شدم ، پیر مردی بود کوتاه قد با ریش و موهای سفید که از ریشش اسکلت آویزان کرده بود ، در یک دست تبر سنگین و در دست دیگش پتکی آهنین داشت .

از یاوران و قهرمانان انسان ها بود و همراه آرتاس ماموریت های زیادی انجام داد ولی در نهایت وقتی آرتاس شمشیری شوم رو برگذید ، او بی گناه کشته شد ..... ;))( ;))( :D(

عزیزم اسمش به احتمال صد درصد zeus (زیوس) هست

من یه سوال دارم

ایا draw ranger یه الف سیاهه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

عزیزم اسمش به احتمال صد درصد zeus (زیوس) هست

من یه سوال دارم

ایا draw ranger یه الف سیاهه!

صد درصد دارک الفه شک نکن. ابتدا جز کله گنده های نایت الفا بود بعدا دم خور میشه با لیچ کینگ و دارو دسته اون دارک میشه شخصیتش.

من به شخصه اسلاردار یا همون ماهی رو دوست دارم  کلا ازموجودات ریس ایلیدن خوشم میاد.

ویرایش شده در توسط توروندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stronghold

سلام.من که افتخار اینو نداشتم قسمت های انلاینشو بازی کنم ولی دو قسمت افلاینو بازی کردم.

از همون اول از پرنس ارتاس خوشم میومد هیچ چیز جلودارش نبود.کلا بازی برای اون ساخته شده بود.

بعد که ارتاس به شوالیه مرگ تبدیل شد خیلی خوشم نیومد ولی بعد از ابهتی که دیدم عاشقش شدم.

بعد که یه مدتی ایلیدن شدیم از اونم خوشم اومد ولی بعد که فهمیدم به تاج و تخت یخ زده میخواد حمله کنه نفرت پیدا کردم ازش.

بعد که ارتاس زره لیچ گینک پوشید دیگه نگو عاشقش شدم.از rexxarهم خوشم اومد.

خلاصه اول از همه اندد ها با اون اژدهاش اووف،بعد ارگ ها،بعد انسان ها،بعد الف ها.

این فیلم مربوط به وارکرفت خیلی مضخرف بود داستان پرنس ارتاس یا rexxarمیساختن بیشتر فروش میرفت.

ویرایش شده در توسط Stronghold
اضافه کردن مطلب در مورد فیلم وارکرفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amit123456789123456789

کراسوس چون در عین واحد به فکر همه نژاد ها هست و تصمیم های درستی میگیره . بعد هم خادگار بعد ترال .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...