رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی: چه زمانی به والینور می رفتید؟

Recommended Posts

shima k

با آخرين كشتي در لنگرگاه همراه حاملان حلقه :| :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

من دوست نداشتم برم.

اما اگه بخوام انتخاب کنم از بین سه تای آخر (چون سیلماریلیون رو نخوندم) همراه حاملان حلقه میرفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

اگه یه الف بودم همراه سپاه والار بعد از نبرد خشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

من 2 تا انتخاب دارم.

با حاملان حلقه. چه جمعی بهتر از فرودو بیلبو گالادریل و گندالف و الروند هست آخه ؟ احتمالا وقتی به والینور میرسیدم یه آدم فرهیخته بودم :دی

با لگولاس چون واقعا رفتنش خوب بود . اول به دیدن جاهای دیدنی رفت و تفریحاتش رو در سرزمین میانه تمام کردو بعد رفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون
در در 6/22/2010 at 4:20 PM، 3DMahdi گفته است :

گزینه 4 رو هم اصلا انتخاب نمیکنم این مورد یکی از مصادیق ترسو بودن الفهاست که درست قبل از جنگ جیم میشن.

در در 6/22/2010 at 8:15 PM، Tulkas Astaldo گفته است :

4:همون نظر مهدي

در در 6/23/2010 at 2:31 PM، torambar گفته است :

4. مثل خط بالایی

در در 6/24/2010 at 11:15 AM، مورون گفته است :

4- این هم که هم نامردیه و هم بزدلی. عوضش راه کج می کردم طرف شرق.

در در 6/25/2010 at 1:28 PM، الوه گفته است :

4- اصلا خوشم نمیاد وسط داستان جا بمونم

در در 6/27/2010 at 2:43 PM، ulmo گفته است :

4- نه اينم به قول دوستان بزدليه

در در 10/8/2012 at 0:47 PM، white witch گفته است :

4-یه کم ترسو بازیه در بری که چی بشه؟

خوب همین اول کار بگم که اعتراض شدیدی به این نظر ها و نظر سنجی دارم

اولا و مهم ترین نکته این هست نظر سنجی کاملا اشتباه طرح شده (در مورد گزینه 4) چون که گیلدور به هیچ وجه در آستانه نبرد حلقه سرزمین میانه رو ترک نکرد بلکه دقیقا بعد از اتمام کار و نابودی حلقه سرزمین میانه رو ترک کرد

که همین جا معلوم میشه نظر دوستانی که گفتن بزدلی و غیره بوده رد هست

دوما گیلدور علاوه بر پناه دادن به حامل حلقه (باعث فرار نزگول هم شد) و کمی بحث و گفت و  گو  با فرودو قاصدانی رو به سرزمین های دیگه می فرسته و تام بامبادیل و آراگورن و الروند رو خبر میکنه 

برای همین هست که الروند گلورفیندل رو می فرسته سمت مرز های غربی ریوندل و همچنین آراگورن در نزدیکی های جنگل قدیمی منتظر بوده و فرودو دوستانش رو میبینه و همچنین تام بامبادیل خبر داشته مسافرانی در راه هستند.

اگر همین اتفاقات نمی افتاد از اول و قبل از رسیدن به ریوندل حتی با وجود آراگورن ماموریت شکست خورده بود. پس علاوه بر اینکه ترسو و غیره نبوده نقش مهمی هم بر عهده داشته. 

ویرایش شده در توسط گیلدور اینگلوریون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*Manwë*

گزینه 2 فک کنم تا حداقل به هم نوعانم کمکی کرده باشم ولی اگه گزینه دو رو نداشتیم همون هجرت اول تا این همه سختی های سرزمین میانه رو نبینم

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو ویرایشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...