رفتن به مطلب
ELI.21ST

توایلایت \ Twilight

Recommended Posts

ادموند پونسی

این صحنش خیلی با بقیه فرق داره توی قسمت های 5 و4. شما فیلم و دیدین؟

این صحنش خیلی با بقیه فرق داره توی قسمت های 5 و4و 3 ( دقیق نمی دونم کدوم قسمت). شما فیلم و دیدین؟ اگه این قسمت هارو دیده باشین نمی گین به صحنه هاش باید عادت کرد. چون احتمالا با اون چیزی که شما فکر می کنید فرق داره.

خب فک کنم اشاره کردم که فیلمش از کتاب بهتره تا حدی... بله فیلم ها رو دیدیم، اما در هر حال کسی که می خواد پی گیر آثار سینمایی، چه سینمای اروپا و چه سینمای آمریکا باشه، باید به دیدن صحنه ها عادت کنه

و خب تو توایلایت این کار بیشتر به چشم می خوره، چون هر وقت که تو فیلمنامه حرفی نداشتن، ادوارد و بلا با هم خلوت می کردن. غیر از اینه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tauriel

بله درسته ولی من تا به حال جای دیگه ای اینارو ندیده بودم

ویرایش شده در توسط Tauriel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

بله درسته ولی من تا به حال جای دیگه ای اینارو ندیده بودم

آخه هیچ جا اثر فانتزی ای به ابکی و بدی توایلایت نیس. البته ومپایر دیاریز می تونه برای رتبه ی دوم تلاش کنه، بعد داستان های کلی آرمسترانگ @-)

ببینین، قضیه صحنه نیس اصن. ما مثلا می ریم سریال خفن و زیبای ومپایر پدر و مادر داری به اسم ترو بلاد می بینیم که مث توایلایت از کتاب گرفته(مجموعه ی سوکی استیکهاوس). درسته به نظر من هم شخصیت ها غیرمعمولن و توی شهر کوچیک سوکی این ها یه آدم سالم پیدا نمی شه :-? ولی داستان به شدت خوبه، ومپایرهاش به مزخرفی و آبکی و "انسانیت" توایلایت و ومپایر دیاریز نیستن. در واقع ومپایرن، نه یه سری آدم که با بقیه فرق دارن مث توایلایت ~x( ومپایرهای توایلایت همین جوری بودن. کلن آدم بودن. ترو بلاد با وجود اینکه از هر ده دقیقه، نه دقیقه ی صحنه ی خالصه(و کارگردان و بازیگر ها هم کلا ریلکسن تو این قضیه)، ولی به شدت قدرتمنده. از این جهت دوسش دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

آخه هیچ جا اثر فانتزی ای به ابکی و بدی توایلایت نیس. البته ومپایر دیاریز می تونه برای رتبه ی دوم تلاش کنه، بعد داستان های کلی آرمسترانگ @-)

استاین رو فراموش کردی. و بعد کلی آرمسترانگ نویسنده فوق العاده ایه. مجموعه زنان دنیای زیرینش رو خوندی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

فقط فیلم یک و دو رو دیدم.بد نبود ولی ده بار جلو زدم.مخصوصا تو فیلم دومش.

حقیقتا کتابشو هر چقدر به خودم فشار آوردم و امیدواری دادم و...نتونستم بیشتر از یکشو بخونم.نه ببخشید یکشو نصفه خوندم :)

تو فیلم هم اصلا از ادوارد خوشم نیومد.درکم نکردم چرا اینقدر طرفدار داره. 0_O

بلا هم که همش زیکزاک راه میرفت یا تو در و دیوار میخورد یکی باید میومد جمعش میکرد.آبروی هر چی دختر بود برد.باز حالا خوبه رزالین تو فیلم بود یکم حفظ آبرو کنه :)

ولی کارلایل و ازمی و امت خوب بودن.دوست داشتم :|

پ.ن:حالا اون قسمتش که لی پیس بازی میکنه(بازیگر تراندویل)فقط به خاطر اوشون برم ببینم.نمیدونم خوبه یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

استاین رو فراموش کردی. و بعد کلی آرمسترانگ نویسنده فوق العاده ایه. مجموعه زنان دنیای زیرینش رو خوندی؟

متأسفانه من هر چی از آرمسترانگ خوندم یه جورایی مزخرف بوده انگار :) حالا شاید مشکل از سلیقه ی منه ولی خب :)

و بله استاین :|

شما هم قبول داری رفتار ادوارد به یه خون آشام با اون سن نمی خوره؟ :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

متأسفانه من هر چی از آرمسترانگ خوندم یه جورایی مزخرف بوده انگار :) حالا شاید مشکل از سلیقه ی منه ولی خب :)

و بله استاین :|

شما هم قبول داری رفتار ادوارد به یه خون آشام با اون سن نمی خوره؟ :|

نه خیر چون ادوارد همیشه 17 ساله هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ROBIN

من کتاباشو خوندم(البته کاش بجاش یه چیزه دیگه خونده بودم:)) )

همه ی فیلماشم دیدم.

درباره ی بلا خیلی موافقم باهاتون خیلی شل و ول بود :|

ولی از بین فیلماش آخریه بهتر از همه هست.اتفاقا بلا تو قسمت آخر یخورده بهتر میشه...

گرت (نقش لی پیس) رو هم من خیلی دوست داشتم.

آخرش هم ضد حال خیلی بدیه :|

ولی موفق ترین فیلم توایلایت به اندازه ی ناموفق ترین فیلم هری پاتر هم فروش نداشته. به نظر من در کل ارزش دیدن رو شاید داشته باشه ولی جالب نیست زیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...