رفتن به مطلب
فنگورن

بهترین شهر کجاست ؟

Recommended Posts

MORGOMIR

من فراموش کردم بگم از barrow down و carn dum و

minas morgul

خوشم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

من ریوندل و میناس تریت رو می پسندم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور
ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی جالبه که نظر من در این تاپیک نیست!

اما بی شک شهر رویایی من همواره گوندولین بوده و هست و خواهد بود.

در اتاق من که سمت راست تالار اصلی در طبقه فوقانی واقع است صبح ها با تراوش گرم آفتاب از میانه رشته کوه های اخوریات بیدار میشم.

وقتی از اتاق میام بیرون وارد میدان پادشاه میشم و اگر آب روان رو دنبال کنم به اتاق ایدریل میرسم. ولی خب بهتره سر صبحی آب رو دنبال نکنم. :دی

در سرتاسر روز عقاب ها بر فراز سرمون پرواز میکنن و بازی بچه های شهر حدس و دنبال کردن مسیرشونه. اگر از حوض بزرگ و فواره ها بگذری به بازار ها و سکونت گاه مردم میرسی. در غروب، سایه رشته کوه ها دراز بر سر شهر میافته و تا شب کم کمک فانوس های شهر به سان رودخانه ای از روشنی بر دیوار های شهر میدرخشه.

واقعا این شکوه، اقتدار و سرخوشی افسانه ای رو با چی میشه عوض کرد؟! چه قیمتی میشه روش گذاشت؟!

بی شک بهترین شهر همین گوندولینه...

اما چون حالت نظر سنجی داره این تاپیک من بعد از گوندولین، ریوندل و لورین رو انتخاب میکنم به خاطر مراوده با مردمان الفش و میناس تی ریت به خاطر این که خاطره گوندولین رو برام زنده میکنه.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

ازگلیات وآرمنه لوس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

نمیدونم چرا اسگیلات رو ازگیلات میگین بابا اسگیلات درسته این صد بار!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

تو خود کتاب که نوشتن ازگیلات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

تو خود کتاب که نوشتن ازگیلات

در طلس و سیلماریلیون اسگیلات اومده. ویرایش شده در توسط راداگاست قهوه ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

آرمنه لوس: من عاشققققققق نومه نور هستم. شكوه نومه نور رو هيچ جا نداشت. مردمان مغرور.

ازگاروت: سبك ساختنش جالب بود

ديل: ناسلامتي پنج سال اونجا بودم

اوز(س)گيليات: واو چه حال ميده شب ها زير ستارگان نشسته باشي و به نيزارها خيره شده باشي و تصوير خانه هاي سپيد اوز(س)گيليات رو تو آندويين ببيني.

ميناس ايتيل(نه مورگول)شهر ماه. با اينكه جاي دلهره آوري ساخته شد ولي بازم زيبا بود.

ميناس آنور:صبح ها برفراز مزغل نشستن.هميشه دوست داشتم كلاهخود پردار را به سرم كنم و پاي درخت سپيد نگهباني دهم. وزش نسيم دلنشين در هفت طبقه ي شهر خورشيد

اومبار: صداي دلنشين قرچ قوروچ كشتي هاي بادبان سياه لنگرگرفته. من هميشه آرزو مي كنم ميان نومه نوري ها باشم( حتي نومه نوري هاي سياه)

ویرایش شده در توسط baradil soldier of dale

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

در طلس و سیلماریلیون اسگیلات اومده.

ببین خیلی چیز ها این جوریه.مثلا ایزیلدوروتو فرهنگ بزرگ آردا نوشتن ایسیلدور تو نمی تونی بگی ازگیلات غلطه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

ببین خیلی چیز ها این جوریه.مثلا ایزیلدوروتو فرهنگ بزرگ آردا نوشتن ایسیلدور تو نمی تونی بگی ازگیلات غلطه.

ولی در اصل در کتاب و در فیلم ایسیلدور واسگیلات نوشته شده به نظرم بهتره از الوه بپرسی چون کارش تو کلمات ایناس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

باشه بابا اصن چه فرقی میکنه آخه؟مثلا الان ملت ما این همه کلمه رو اشتباه تلفظ می کنن زمین به آسمون اومده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

باشه بابا اصن چه فرقی میکنه آخه؟مثلا الان ملت ما این همه کلمه رو اشتباه تلفظ می کنن زمین به آسمون اومده؟

درسته اما ما باید سعی کنیم تا از این کلمات اشتباه حداقل یه دونه کم کنیم(اسمایل متفکر شدن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

اصن من تحت تاثیر این دلسوزی تو واسه مردم قرار گرفتم.(اسمایل پاک کردن اشکها)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

پس این امضاتم درست کن و ان گاه ایسیلدور...

باید برای مردم دلسوزی کرد چون هم وطنمون هستن و باید هر کاری کرد تا از اشتباهاشون پی ببرن(اسمایل خیلی خیلی متفکر شدم)

و من خیلی دوست دارم کسای دیگری به تالکین اشنایی پیدا کنن یعنی ارزومه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

صد در صد میناس تریت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aragorn elessar

بهترین شهر رو از بین ریوندل و میناس تیریث نمیتونم انتخاب کنم،اما بدترین قطعا ادوراس هستش.(با عرض معذرت از عزیزان روحانی...ببخشید ...روهانی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارباب حلقه ها

تصمیم گیری واقعا سخته چون هر شهری زیبایی خاص خودش را داره ولی در کل من ریوندل ، شایر و اربور رو به بقیه شهر ها ترجیح می دم .

فکر کنم کوه نابودی هم برا زمستون ها خوب باشه. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aragorn elessar

تصمیم گیری واقعا سخته چون هر شهری زیبایی خاص خودش را داره ولی در کل من ریوندل ، شایر و اربور رو به بقیه شهر ها ترجیح می دم .

فکر کنم کوه نابودی هم برا زمستون ها خوب باشه. :)

شایر شهر نیست دوست عزیز،مانند این است که بگویید شهر مورد علاقه ی من سیستان و بلوچستان است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
persiane elf

من شهر پادشاهان(گاندور) رو انتخاب میکنم... :)

ویرایش شده در توسط persiane elf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

شهر دریاچه زیباترین شهر بود البته قبل از این که اسماگ(خود بنده )آنجارا به آتش بکشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

آلمارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

همه شهرها قشنگن اگه امکانش بود خیلی دوست دارم که بین شهرها درحال سفر باشم. اما شهر سفید یه چیز دیگه اس! بعدش ریوندل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

من شایرو به خاطر شادی و نشاطش دوست دارم ولی خب تو فاز مسائل جهان نیست زیاد !

اون جای الفای بیشه ام خوبه همون جای تراندویل اینا ، تو جنگل و... خوش میگذره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

absolutely minas tirith

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

باعرض اجازت

صد البته نارگوتروند. اما با توجه به توصیفات استاد تالکین درباره ی گوندولین باید آن را انتخاب کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...