رفتن به مطلب
الندیل پادشاه انسان ها

معرفی و بررسی آثار جی. آر. آر. تالکین

Recommended Posts

torambar
با خودش حرف خواهم زد.قطعی شده اش رو در اختیارتون قرار میدم

نتیجه چی شد ؟

میتونیم صابون داستان های ناتمام رو به شکم مون بزنیم یا نه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

فقط من الان دچار دوگانگی شدم...

اون آقاهه تو نمایشگاه کتاب گفت نصفه ست ترجمه...بعد الان می گن تازه شروع کرده الان چی شده؟

یکی منو در جریان بذاره دارم روانی میشم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نصفش فرزندان هورین و عظیمت تور به گوندولینه که ترجمه و چاپ شده. منظورش این بوده که کار بقیه رو شروع کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

گویا ترجمه رو شروع کرده ولی خب منتظر نباشید که حتما تمومش کنه!من که اینطور استنباط کردم ازش:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

یه سوال

کتاب Adventures Of Tom Bombadil رو کسی خونده؟ میشه توضیحی در این مورد بدین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مجموعه ای از 16 شعره که فقط 2 تاش به تام بامبادیل مربوط میشه. فقط چند صفحه اش رو خوندم(خوندن شعر انگلیسی وقت مناسب خودش رو میخواد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

یک سوال دارم !

من کتابهای سیلماریلیون و بچه های هورین و هابیت و ارباب حلقه ها رو دارم ، میخوام بدونم از کجا میتونم کتابهای بیشتری از تالکین به زبان فارسی داشته باشم؟؟؟

نسخه کامپیوتری یا خود کتاب ، فرقی نمیکنه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فقط همینا ترجمه شده. البته کتاب درخت و برگ و اطلس هم هست. اطلاعات بیشتر رو میتونی اینجا ببینی:

viewtopic.php?f=4&t=846

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rubacava

جایی نیست که نسخه ی الکترونیکی بفروشه ؟

پی دی افی ، ای پابی ، چیزی ؟ من اصلا" با کاغذ میونه ی خوبی ندارم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

متاسفانه نسخه الکترونیکی کتابها وجود نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

سایت آردا در جهت حمایت از نویسندگان، مترجمان و ناشران داخلی از قرار دادن لینک دانلود کتابهای فارسی خودداری میکنه. لطفا تکرار نکنید.

لینک حذف شد{ناظر انجمن}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

من نسخه ی PDF سیلماریلیون رو دارم و فکر کنم ترجمه ش مربوط میشه به آقای علیزاده...!

اگه کسی سیلماریلیون نسخه ی PDF رو داره و می تونه، یه عکس از صفحه ی اول کتاب بده ببینم اینی که من دارم ترجمه ی آقای علیزاده س یا خیر؟

اگر هم کسی کتاب کاغدی با ترجمه ی همین شخص رو داره چند خط با نشانی بنویسه تا مقایسه کنم

اجرتون با ارو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

پس درسته اینی که من دارم مال خانم واثقی پناهه

انتشارات روزنه سایت اینترنتی برای خرید کتاب های ترجمه شده تالکین نداره؟

اگه خود انتشاراتشون سایت نداره می تونید لینک یه سایت معتبر که فقط با ترجمه ی رضا علیزاده باشه بدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه روزنه سایت اینترنتی نداره. چندتا از بچه ها از آدینه بوک خریدن، من تا حالا ازش خرید نکردم و نمیدونم چه جوریه. تا اونجا که یادمه بچه ها از تاخیرش گله داشتن و اینکه بعد از ثبت سفارش بهشون گفتن کتاب رو موجود ندارن.

اگه تهران هستی از خود انتشاراتش بگیری راحت تری. معمولا انتشارات بیدگل مقابل درب اصلی دانشگاه تهران کتابهای روزنه رو داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

انتشارات روزنه سایت اینترنتی برای خرید کتاب های ترجمه شده تالکین نداره؟

فکر نکنم داشته باشه ؟؟؟

اگه کتاب ارباب حلقه ها رو داری به شماره ی انتشاراتیش که تو قسمت مشخصات کتاب نوشته زنگ بزن بعدش راهنماییت می کنند

من که زنگ زدم فقط گفتند می تونیم تو تهران و چند شهر دیگه که همشون کلان شهر بودن همکاری داشته باشیم که البته از شانس ما هم کتاب ها رو تموم کرده بودند

اگه خود انتشاراتشون سایت نداره می تونید لینک یه سایت معتبر که فقط با ترجمه ی رضا علیزاده باشه بدید؟

اگه منظورت دانلود کتاب با ترجمه آقای علیزاده باشه که فکر نکنم موجود باشه چون من پیدا نکردم

اگه هم پیدا کنی به دلیل رعایت حقوق مولفین ومترجمین نمی تونیم لینک بزاریم ( درسته مهدی )

اما اگه خواستی می تونی از آدینه بوک تهیش کنی :

http://www.adinebook...9714491-3330636

که البته این هم از شانس تو چون من زمانی که سیل رو می خواستم تو لیست فروش نداشتند

پیرامون چگونگی دریافت از آدینه بوک خودش راهنمایی می کنه اما اگه متوجه نشدی می تونی با الوه در تماس باشی اون چندباری از آدینه بوک کتاب خریده

پ.ن :

زمانی که من این پست رو می نوشتم گویا مهدی زودتر نوشته شرمنده اگه حرف های تکراری می زنم

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

فکر نکنم داشته باشه ؟؟؟

اگه کتاب ارباب حلقه ها رو داری به شماره ی انتشاراتیش که تو قسمت مشخصات کتاب نوشته زنگ بزن بعدش راهنماییت می کنند

من که زنگ زدم فقط گفتند می تونیم تو تهران و چند شهر دیگه که همشون کلان شهر بودن همکاری داشته باشیم که البته از شانس ما هم کتاب ها رو تموم کرده بودند

اگه منظورت دانلود کتاب با ترجمه آقای علیزاده باشه که فکر نکنم موجود باشه چون من پیدا نکردم

اگه هم پیدا کنی به دلیل رعایت حقوق مولفین ومترجمین نمی تونیم لینک بزاریم ( درسته مهدی )

اما اگه خواستی می تونی از آدینه بوک تهیش کنی :

http://www.adinebook...9714491-3330636

که البته این هم از شانس تو چون من زمانی که سیل رو می خواستم تو لیست فروش نداشتند

پیرامون چگونگی دریافت از آدینه بوک خودش راهنمایی می کنه اما اگه متوجه نشدی می تونی با الوه در تماس باشی اون چندباری از آدینه بوک کتاب خریده

پ.ن :

زمانی که من این پست رو می نوشتم گویا مهدی زودتر نوشته شرمنده اگه حرف های تکراری می زنم

نه راستش هیچ کدوم از کتاب ها رو ندارم

منظورم واسه دانلود نبود برای خرید گفتم

قیمت های این آدینه بوک یه خورده زیاد نیست؟ :دی

نه روزنه سایت اینترنتی نداره. چندتا از بچه ها از آدینه بوک خریدن، من تا حالا ازش خرید نکردم و نمیدونم چه جوریه. تا اونجا که یادمه بچه ها از تاخیرش گله داشتن و اینکه بعد از ثبت سفارش بهشون گفتن کتاب رو موجود ندارن.

اگه تهران هستی از خود انتشاراتش بگیری راحت تری. معمولا انتشارات بیدگل مقابل درب اصلی دانشگاه تهران کتابهای روزنه رو داره.

متاسفانه تهران نیستم و این جا (مشهد) هم کتاب فروشی که کتب ترجمه شده ی تالکین رو داشته باشه سراغ ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

ارزششو داره مرد...بهت پیشنهاد میکنم یه قلک با طرح تالکین بگیری و هر روز پولاتو توش بریزی.بعدش اگه رات اینورا نخورد صبر میکنی نمایشگاه کتاب که شد میدویی میای پایتخت آلوده(ماسک یادت نره+مقداری پنبه برای گذاشتن تو گوش+مقداری اعصاب برای ماندن در ترافیک+مقداری زیادی پول برای دادن به این تاکسیا که هر روز دارن گرون میشن +کلی چیزای اعصاب خورد کن غیر منتظره دیگه)یادم رفت جمله اصلیم چی بود؟ :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ارزششو داره مرد...بهت پیشنهاد میکنم یه قلک با طرح تالکین بگیری و هر روز پولاتو توش بریزی.بعدش اگه رات اینورا نخورد صبر میکنی نمایشگاه کتاب که شد میدویی میای پایتخت آلوده(ماسک یادت نره+مقداری پنبه برای گذاشتن تو گوش+مقداری اعصاب برای ماندن در ترافیک+مقداری زیادی پول برای دادن به این تاکسیا که هر روز دارن گرون میشن +کلی چیزای اعصاب خورد کن غیر منتظره دیگه)یادم رفت جمله اصلیم چی بود؟ :ymblushing:

چون زیاد تو کار خرید کتاب نیستم واسم عجیب بود :-*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه قیمتش زیاد نیست. من چاپ 86 رو دارم قیمتش 6000 تومنه. الان 4 سال گذشته و 6700 زده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

البته فقط پول حمل و نقل رو هم ازت می گیرند دیگه

متاسفانه تهران نیستم و این جا (مشهد) هم کتاب فروشی که کتب ترجمه شده ی تالکین رو داشته باشه سراغ ندارم.

دکی تو مشهد زندگی می کنی :دی

برو خیابون دانشگاه جایی که تو یه راسه همش کتاب فروشی هست بعدش برو تو کتاب فروشی سپهری

بری بپرسی ارباب حلقه ها گیرت میاد اما سیل یه ذره سخت پیدا می شه

من خودم چون کل کتاب ها رو یکی از اشنایان از تهران آورد از مشهد نخریدم اما کل کتاب های تالکین تو مشهد هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من خودم از آدینه بوک خریداری کردم.با پست معمولی (فروشگاه آوا کتاب) بین 7 تا 10 روز کتابا رو آورد.قیمت ارسال پستی هم خوبه.

قیمتهای کتاب (در فروشگاه آوا کتاب) با تخفیف هستن.

تنها مشکلی که داشت این بود که به جای دو برج واسه ی من بازگشت پادشاه رو آورد و الآن ازش دو جلد دارم درحالیکه هنوز دوبرج رو ندارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

من خودم از آدینه بوک خریداری کردم.با پست معمولی (فروشگاه آوا کتاب) بین 7 تا 10 روز کتابا رو آورد.قیمت ارسال پستی هم خوبه.

قیمتهای کتاب (در فروشگاه آوا کتاب) با تخفیف هستن.

تنها مشکلی که داشت این بود که به جای دو برج واسه ی من بازگشت پادشاه رو آورد و الآن ازش دو جلد دارم درحالیکه هنوز دوبرج رو ندارم!

الان فروشگاه آوا و آدینه بوک یکی هستن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

آدینه بوک یک سایته که با چندین کتابفروشی طرف قرارداده.شما برین تو سایت آدینه بوک,همه چیزو متوجه میشین.

از بس سرعت اینترنتم پایینه میترسم لینکشو بذارم.شما رضاعلیزاده رو سرچ کنید,سایت رو پیدا میکنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...