رفتن به مطلب
WARLOCK

HEROES OF NEWERTH

Recommended Posts

WARLOCK

کسانی که تو خط مپ دوتا هستند شاید تازگیا اسم بازی تحت شبکه جدیدی به نام HON رو شنیده باشند این بازی ترکیبی از DOTA ALL STARSوWORLD OF THE WARCRAFT است هر کسی اطلاعاتی از این بازی دارد ما را هم بی نصیب نگذارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اولا که این بازی جدید نیست و بیشتر از یک سال هست که حداقل تو ایران اومده

بعد پیشنهاد میکنم که اصلا سراغ این بازی نرو

این بازی تقلیدی هست از دوتا (نمی دونم چطوری آیس فراگ اجازه بهش داده)که به قول دوستان صد رحمت به دوتا!

اینم سایتش www.heroesofnewerth.comکه تو همین سایت میتونی آی دی بسازی و بازی کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
WARLOCK

ولی این بازی از نظر گرافیکی خیلی بهتر از دوتا است و سبکش همون جوریه ولی با امکانات بیشتر و فکر کنم هر کسی بازی کنه بهش علاقه مند میشه و حتی ممکنه به زودی شاهد این باشیم که جایگزین دوتا بشه.ولی مطمئنم اگه تحت شبکه نبود و هر کسی میتونست بازی کنه تا حالا جای دوتا رو میگرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

به هیچ وجه ای بازی هیچ وقت جای دوتا رو نمی گیره از اونجایی که یک سال و خورده ای هست که داره بازی میشه و بازی در بین گیمر ها چندان معروف نیست و به زحمت کسی میشناسدش

از لحاظ گرافیکی اگه با بازی هایی که زمان خودش ساخته شدن مقایسه بشه هیچ تعریفی نداره

مطمئن باش این بازی هیچ وقت جای دوتا رو نمی گیره و تو مسابقات جهانی هم هیچ جایی نداره

بعد اگه سه چهار بار hon بازی کنی دیگه این حرفو نمی زنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
WARLOCK

همون طور که گفتم مشکلش اینه که تحت شبکه است واین بازی هنوز در ایران خیلی معروف نیست ولی بالاخره شناخته میشه منم نمیگم که حتما جای دوتا رو میگیره به حر حال الان اصلی ترین رقیب دوتا هست و آیس فراگ باید یک تحول بزرگی در مپ ها ایجاد کند وگرنه hon به دلیل جدید بودن و داشتن جذابیت های بیشتر دوت ا رو کنار میزنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...