رفتن به مطلب
Haldir of Lorien

درياچه نورنن

Recommended Posts

Haldir of Lorien

با سلام خدمت همگي

ناظر محترم شورا اگر مطلبي حول اين موضوع در جاي ديگري وجود دارد شرمندم(خودمو كشتم و سايتو زير و رو كردم پيداش نكردم ولي مي دانم يه جايي هست--قبلا ديدمش)

قربان آيا سرزمين هاي اطراف درياچه نورنن در طول ساليان دراز از پليدي سارون به دور مانده است؟چرا كه در بازگشت شاه ؤ آراگورن اين سرزمين ها را به بردگان موردور بخشيد..

آيا ميتوان قبول كرد كه بعد از اين همه سال سرزميني كه در مجاورت برج باراد - دور (حدودا در مجاورت) واقع شده است داراي هيچ پليدي نباشد.

و اگر اين سرزمين ها فاسد شده اند چرا آراگورن آنها را براي سكنا گزيدن به آن عده داد؟؟؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام

بابا هيچ كس نيست جواب اين سول من را بدهد؟؟؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

هالیدر عزیز! فکز کنم آنقدر ها هم که گمان میکنی مربوط نیست( البته فقط فکر میکنم! دریاچه ی نورنن آنقدر با باراد دور فاصله داشت که فساد آن قابل جبران باشد. حالا گیریم کاملا عاری از فساد نبوده باشد... و فکر میکنم این پلیدی دائم که میگویی، فقط در مورد میناس مورگول صادق است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
هالیدر عزیز! فکز کنم آنقدر ها هم که گمان میکنی مربوط نیست( البته فقط فکر میکنم! دریاچه ی نورنن آنقدر با باراد دور فاصله داشت که فساد آن قابل جبران باشد. حالا گیریم کاملا عاری از فساد نبوده باشد... و فکر میکنم این پلیدی دائم که میگویی، فقط در مورد میناس مورگول صادق است.

با سلام

ققنوس جان میناس مورگول به دلیل وجود نزگول ها آکنده از بدی بود خوب سارون در موردور خود شر مطلق است پس از نزگول ها هم پلید تر است.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

با سلام

ققنوس جان میناس مورگول به دلیل وجود نزگول ها آکنده از بدی بود خوب سارون در موردور خود شر مطلق است پس از نزگول ها هم پلید تر است.

با تشکر

آخه به قول هالباراد فکر کنم یک جای این قضیه میلنگد! همیشه پلیدی با فساد همراه نیست. و از طرفی، دلیلی ندارد که چون شر سارون از شر نزگول ها اصطلاحا پر مایه تر است، پس طریقه ی تاثیرشان هم یکی باشد!

در ضمن، میناس مورگول مامن نزکول ها بود، ولی خود من نشنیده ام که کسی سارون را در حال شنا کردن توی نورنن ببیند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

سارون توانایی این رو داره که زمین و کوهها رو هم شکنجه بده.

موردور سرزمینیه که زخم خورده ولی کاملا پلید نشده. احتمالا آراگورن هم اون رو به خادمان سارون بخشیده تا کم کم زمین التیام پیدا کنه. اون آب و هوای بد و شرایط سخت توی دشت گورگوروت به خاطر فوران کوه هلاکت بود که اون هم با بازگشت سارون فوران کرد. وگرنه به ذات سرزمین پلیدی نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

خادمان منظور، كيا هستن؟ هارادريم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...