رفتن به مطلب
amir18

پیتر جکسون

Recommended Posts

تور

مصاحبه ای با پیتر جکسون به بهانه پخش چندباره سه گانه در صداسیما

اولش یکم از موفقیت های سه گانه رو بر میشمره و بعد به بیان چند سوال و جواب درباره لوتر از جکسون میپردازه. سوالات استاد تالکین رو هم شامل میشه.

http://namayeshtv.ir...te/actor/0/1676

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

jacson1.jpg

اینم از این

jackson_and_gandalf.jpg.size.xxlarge.letterbox.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE
post-1805-0-40004700-1382802136_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

عکس بنظر فتوشاپ میاد.نه؟؟؟ انگار عکس پیتر جکسون رو انداختن رو این تصویر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

عکس بنظر فتوشاپ میاد.نه؟؟؟ انگار عکس پیتر جکسون رو انداختن رو این تصویر.

نه بابا ، فکر نمیکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

پیتر جکسون و چند تا از عوامل فیلمش برای کمک به مردم فیلیپین وسایل های خود را به حراج گذاشته اند

چند روز پیش گردباد بسیار مرگ باری به فیلیپین آمد. از این رو گفته میشود که این گرباد بزرگترین گردبادی هست که تا به حالآماده است. هزاران نفر از مردم فیلیپین به ناچار مجبور به ت رک خانه های خود شدند در حال حاضر پیتر جکسون و سایر عوامل برای کمک به مردم فیلیپین دست به حراجوسایل خود گذاشته اند . پیتر جکسون از این رو برای کمک به مردم فیلیپین نسخه های اکستندد هابیت و سفری غیر منتظره و امضای خودش

که بر روی عکس دی وی دی هابیت هست را به حراج گذاشت. این فروش و مزایده تا روز 22 نوامبر ادامه خواهد داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

این جوری بوده تو بچهگیاش استاد جکسون!

article-2526500-1A34AA9200000578-341_306x506.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

دوستان راستی تاحلا به چهره این دورفه که از اربور فرار میکنه دقت کرده بودید؟ حتما اون نقش های کوتاه و گذرای پیترو رو توی سه قسمت لوتر به خاطر دارید ... اگه توی فیلم جدید هم انتظار دیدنشو میکشیدید، این خودشه: :دی

post-2089-0-09414300-1387827792_thumb.gi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

سلام به دوستانی که استخوانهای دوست داشتنی رو ندیدن پیشنهاد میکنم این اثر بسیار زیبای جکسون رو ببینن . یه درام تراژدیکه که نشان میده یه انسان چقدر میتونه پست باشه که یه دختر معصوم و دوست داشتنی 14 ساله رو به قتل برسونه . داستان از زبان روح دختر مقتول بیان میشه . فیلمیه که محاله بعد از دیدنش گریه نکنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

سلام به دوستانی که استخوانهای دوست داشتنی رو ندیدن پیشنهاد میکنم این اثر بسیار زیبای جکسون رو ببینن . یه درام تراژدیکه که نشان میده یه انسان چقدر میتونه پست باشه که یه دختر معصوم و دوست داشتنی 14 ساله رو به قتل برسونه . داستان از زبان روح دختر مقتول بیان میشه . فیلمیه که محاله بعد از دیدنش گریه نکنی

موافقم بنظرم این فیلم یکی از بهترین فیلم های جکسونه که متاسفانه اصلا از سوی منتقدا تحویل گرفته نشد و الکی کوبیده شد و به هیچ عنوان به حقش نرسید. فیلم واقعا دوست داشتنی و خیلی خوبیه. بازی استنلی توچی و سوزان ساراندو واقعا عالی بودند... حتما این فیلم رو ببینید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

فیلم از لحاظ بصری عالی بود بازی های بازیگران این فیلم بخصوص استنلی توچی ،سوزان ساراندون و مارک والبرگ خیلی خوب بود

فیلمبرداری و موسیقی خوبی داشت

ولی شاید پایان و جمع بندی خوبی نداشت

ودر مجموع اقتباس خیلی خوبی از کتاب استخوان های دوست داشتنی(پیوندهای عاشقانه ) آلیس سبالد بود

من در کنار لوتر و بعد هابیت استخوان های دوست داشتنی و موجودات بهشتی رو دوس دارم ،کینگ کونگ کاری قابل قبول بود

باید ببینیم پیترجکسون با قسمت دوم تن تن میخواد چیکار کنه؟ @-)

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

از سمت راست به چپ : جیمز کامرون ، جیسون رایتمن ، کوئنتین تارانتینو، ، پیتر جکسون، لی دنیلز و کاترین بیگلو

فیلم از لحاظ بصری عالی بود بازی های بازیگران این فیلم بخصوص استنلی توچی ،سوزان ساراندون و مارک والبرگ خیلی خوب بود

فیلمبرداری و موسیقی خوبی داشت

ولی شاید پایان و جمع بندی خوبی نداشت

ودر مجموع اقتباس خیلی خوبی از کتاب استخوان های دوست داشتنی(پیوندهای عاشقانه ) آلیس سبالد بود

من در کنار لوتر و بعد هابیت استخوان های دوست داشتنی و موجودات بهشتی رو دوس دارم ،کینگ کونگ کاری قابل قبول بود

باید ببینیم پیترجکسون با قسمت دوم تن تن میخواد چیکار کنه؟ @-)

بازی مارک والبرگ چندان تعریفی نداشت ولی استنلی توچی و سوزان ساراندو واقعا عالی بودند...

پایان بندی هم به نظرم واقعا خوب بود ... تنها مشکل فیلمه هم این بودش که جکسون سکانس تجاوز وحشیانه رو توش حذف کرده بود چونکه عقیده داره اینجور صحنه ها ممکنه بیننده رو کاملا پرت کنه از فضای فیلم . ولی در کل فیلم خیلی خوبی بود... قسمت دوم تن تن رو هم صد در صد عالی خواهد ساخت ، اینو مطمئنم

اینم بهترین فیلم های جکسون به ترتیب از نظر خودم :

ارباب حلقه ها : بازگشت پادشاه

ارباب حلقه ها : یاران حلقه

ارباب حلقه ها : دو برج

کینگ کونگ

مخلوقات آسمانی

هابیت : برهوت اسماگ

هابیت : یک سفر غیرمنتظره

استخوان های دوست داشتنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

بهتره بعدا هابیت رو به این لیست اضافه کنیم

ولی به نظرم قدرتمندترین لوتره بعد موجودات بهشتی و بعد استخوانهای دوست داشتنی (البته این نظر شخصی منه)

البته کینگ کونگ هم خوب بود

بازی والبرگ و سائوریس رونان هم به نظر خیلی خوب بود

اون صحنه پرش ازقتل به نظرم به ابهام فیلم اضافه میکرد و باعث میشد وجه عاطفی و تمرکز فیلم حفظ شه و فیلم تبدیل به فیلمی صرفا در مورد قتل و جنایت نشه

به نظرم فصل گره گشایی و کشته شدن قاتل خیلی خوب در نیومده بود و شاید اگه دستگیر میشد بهتر بود

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ویلوارین

یه فیلم به اسم "منطقه 9" و به کارگردانی نیل بلوم کامپ دیدم که تهیه کننده اش پیتر جکسون بود.تا اونجایی که من میدونم پیتر تو کارگردانی فیلم نقشی نداشته.فکر کنم سال ساخت استخوانهای دوست داشتنی یعنی 2009 ساخته شده.برام جالب بود که پیتر تونسته تحمل کنه و وارد گروه کارگردانی نشه.

باورتون میشه من اولین بار که استخوانهای دوست داشتنی رو دیدم نمیدونستم کارگردانش پیتر جکسونه.فیلم واقعا زیبایی بود که نشون میده پیتر خارج از سرزمین میانه هم خوب عمل میکنه و استعداد ساخت هر نوع فیلمی رو داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

یعنی ممکنه پیتر جکسون بعد از سه گانه هابیت یه فیلم دیگه از آثار تالکین به سازه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

پیتر جکسون :

IMAGE634556649052303113.jpg

0.351974001294787217_irannaz_com.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

پیتر جکسون برای یک پروژه تلویزیونی وارد مذاکره شد.

به گزارش خبرنگار سینماپرس به نقل از دد لاین، شنیده شده که پیتر جکسون پیشنهاد ساخت یک فصل از سریال «دکتر چه کسی» را کارگردانی خواهد کرد. البته خبرهای ضد و نقیض بسیاری در این خصوص در رسانه ها منتشر شد اما جکسون در نهایت اعلام کرد که برای کارگردانی این سریال وارد مذاکره شده است.

جکسون همچنین در یک کنفرانس خبری گفت که این موضوع غلط است که هیچگاه پا به تلویزیون نمی گذارم، برعکس از افتخارات من است که با پروژه «دکتر چه کسی» همکاری و کار برای تلویزیون را تجربه کنم اما برای حضور در این پروژه به قطعیت نرسیده ایم.

وی افزود: یکی از چیزهایی که علاقه من را برای وارد شدن در این پروژه تشدید می کند فضای متفاوت کار در سینما و تلویزیون است همچنین نوع ساخت سریال با فیلم سینمایی که تفاوت های آشکاری دارد و قطعا کسانی که وارد کارگردانی می شوند دوست دارند در حوزه های مختلف کار را تجربه کنند.

«كارولين اسكينز» تهيه كننده اجرايي سريال «دكتر چه کسی» پيش از اين از توليد سري جديد سريال خبر داده است.

«پيتر جكسون» به تازگي قسمت سوم «هابيت» را به پايان رسانده است و قسمت دوم آن جمعه 13 دسامبر روي پرده سينماها رفته است .

منبع : سینما پرس

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

فعلا که استیون اسپیلبرگ پیترجکسون رو برای قسمت دوم تن تن رزرو کرده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

پیتر جکسون برای یک پروژه تلویزیونی وارد مذاکره شد.

به گزارش خبرنگار سینماپرس به نقل از دد لاین، شنیده شده که پیتر جکسون پیشنهاد ساخت یک فصل از سریال «دکتر چه کسی» را کارگردانی خواهد کرد.

یک فصل!؟

خیلی بعیده! این احتمالا اشتباه در ترجمه است و منظور یک قسمته!

من که خودم یه خوره سریالم تا به حال سریالی ندیدم که کل یک فصل رو یک نفر کارگردانی کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

من متن انگلیسی رو ندیدم، شاید حق با شما باشه، اما سوالی که پیرو این حرف شما مطرح میشه اینه که اگر هر فصل یک سربال، معمولا یک کارگردان نداره؛ سریالی مثل 24 که 8فصل داره، چند تا کارگردان داشت؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

والا آمار کلیش رو می تونید از سایتی مثل IMDB در بیارید ولی به طور مثال در فصل اول سه قسمت اول رو Stephen Hopkins قسمت 4 و 5 رو Winrinch Kolbe و قسمت 6 رو Bryan Spicer کارگردانی کردند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

نمیدونم چرا این جکسون تو فیلم هاش همش دوست داره رابطه ی عاشقانه ی مثلثی بزاره

تو فیلم مخلوقات آسمانی : ژولیت+پائولین+یه پسر دیگه

تو فیلم ارباب حلقه ها : آراگورن+ائووین+آرون

تو فیلم کینگ کونگ : جک دریسکول+آن داروو+کینگ کونگ :-bd

تو فیلم استخوان های دوست داشتنی : سوزی+ری سینگ+روث کانرز

حالا هم تو هابیت : کیلی+لگولاس+تائوریل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لاگولاس
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان سلام خسته نباشید

من به شخصه فکر میکنم وقتی بیوگرافی پیتر جکسون رو میخونیم عظمتش خیلی بیشتر از تالکین هست

هیچ وقت خوندن رمان ارباب حلقه ها یا هابیت که مثل دیدنش نیست

جکسون فیلمی ساخت که دنیا رو تکون داد

اونم با سوادی بسیار ناچیز

ادم شاخ درمیاره وقتی میفهمه کارگردان ارباب حلقه ها کسیه که دوران دبیرستان رو هم تموم نکرده

فکر میکنم حق پیتر جکسون داشتن یه سایت مخصوص به خودشه نه فقط یه تاپیک

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو نگارشی و شکل نوشتار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

من به شخصه فکر میکنم وقتی بیوگرافی پیتر جکسون رو میخونیم عظمتش خیلی بیشتر از تالکین هست

هیچ وقت خوندن رمان ارباب حلقه ها یا هابیت که مثل دیدنش نیست

لاگولاس جان الان یه سوال دارم. با دیدن فیلما هیچ سوال بی جوابی به ذهنت نرسیده ؟؟؟؟ مثلا یه چیزایی از کجا اومدن یه چیزای به کجا میرن؟؟؟؟

جکسون عزیزه برای ما اما وجوده تالکینه که باعث شده شما وقت بزاری بیوگرافی جکسون رو بخونی.

بعد کتاب ها انقدر حکایت های بیشتر و زیبا تری نسبت به فیلم ها داره که توی ذهنت مثل یه فیلم ساخته میشه.تخیلاتت تورو همچین همگام میکنه با سیر داستان که فیلم با اون اطلاعات محدودش نمیتونه راضیت کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...