رفتن به مطلب
amir18

پیتر جکسون

Recommended Posts

amir18

سلام به همگی

گفتم که یه بیو گرافی کوچک هم از پیتر جکسون بزارم اینجا

امیدوارم که خوشتون بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

کاش این مطالب را دو سه هفته پیش میگذاشتی ، که تولد پیتی بود( طبق تقویم سینمایی).

و لی کلا ممنون، خیلی مطلب خوبی بود. من استفاده بردم و حالا این مرد چاق را بیشتر میشناسم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

خواهش میکنم ققنوس جان قابل شما رو نداشت

در هر صورت چه فرقی میکنه 2 هفته پیش می گذاشتم یا الان

مهم اینه که گذاشتم نه؟؟؟//

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

دستت درد نکنه عزیز خیلی جالب بود و تا حالا بیوگرافی پیتر رو به این کاملی نخونده بودم. راستی اگه پیتر بخواد هابیت رو بسازه پس این ستخوان ها .... رو چیکار می کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

سلام ارش جان

در جوابت بتید بگم که پیتر 3 و یا حتی 4 فیلم رو فکر کنم سال 2007 به روی صحنه ببره که هابیت و استخوان های دوست داشتنی هم جزو اونان

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

با سلام

جناب ققنوس ! پس شما پشت صحنه های کینگ کونگ را ندیدین!!!! چون وقتی من دیدم پیتر جکسونو نشناختم!

خودشو کمینه ی کمینه!!! 40-50 کیلو لاغر کرده!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

منم با شما موافقم سارون کبیر

در ضمن حتی عینکم نزده بود

یعنی با کم کردن وزنش چشماش قوی تر شده؟؟؟؟؟؟/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
سلام ارش جان

در جوابت بتید بگم که پیتر 3 و یا حتی 4 فیلم رو فکر کنم سال 2007 به روی صحنه ببره که هابیت و استخوان های دوست داشتنی هم جزو اونان

با تشکر

امیدوارم این پرکاری، کیفیت کارهاش رو پایین نیاورده باشه.اصلا من مطمئن نیستم دادن این کار به پیتی در این موقعیت صد در صد درست بوده... ولی خب! شاید یه چیزی میدونن که ما نمیدونیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

منم میترسم این پر کاریش به خوب از اب در اومدن هابیت لطمه بزنه

ولی ققنوس جان واسه ی فیلم هابیت 200000000 دلار هزینه میشه

پس باید یه فیلم خوب از اب در بیاد

لازم به ذکره که ارباب حلقه ها 1 2 و3 کل هزینش 280000000 دلار بود

یعنی برای هر قسمتش تقریبن 90000000 دلار خرج کردن

پس نباید نگران باشی (دو نقطه دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

و وبلاگی رو هم که ازش کپی کردی رو هم که ننوشتی http://snrfilm.blogfa.com/post-22.aspx

ولی بد نبود :D :D :D

یا ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اين پست خيلي قديمي تر از پستيست كه تو اون سايت ميبيني.

اين پست قبل از تعطيلي اردا زده شده بود و اون پست در هنگام تعطيلي آردا نوشته شد.اين طور ميشه متوجه شد كه كدوم از اون يكي كپي كردن.دوستان تو اين سايت منبع رو ذكر مينن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

شاید تاریخ سیستم که من ازش استفاده میکنم غلط هست چون در سیستم من اون قدیمی تره

حالا خدا میدونه جریان چی :D

در ضمن پدر و مادر جناب پیتر جکسون انگلیسی بودن ولی مهاجرت کردن به منطقه ساحلی نزدیک شهر ولینکتون در کشور نیوزیلند

و مادر پیتر جکسون کارگر کارخانه بود و پدرش حساب دار و پیتر جکسون هم تک فرزند بود

اون دوربین رو هم دوست خانوادگی جکسون براش خریده بودن

و پیتر جکسون از ده سالگی با تالکین آشنا شده بود

در ضمن به کار عکاسی هم پرداخته

عکس از پیتر جکسون

112447__jackson_l.jpg

جکسون علاوه بر کارگردانی به تهیه کنندگی نیز میپرداخت

یا ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مدیر سایت با زحمت فراوان مطالب سایت قبلی رو دوباره به سایت جدید اضافه کرد. به خاطر همینه که میبینی تاریخ اون قدیمی تره. اما تاریخ مطلب اصلی مال خیلی قبل تر از این حرفهاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این سایت معرکست ، و من بی نهایت از مدیر و دست اندر کاراش ممنونم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

پس جریان اونطوری شده بود مهدی خان :D

حالا فهمیدم :D

خیلی ببخشید مثل همیشه نباید زود قضاوت کرد :D :D :D

یا ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

mahdi جان تاریخ پستی که من زدم مربوط به سال 2008 هست حالا شما برو و یه سری به همون وبلاگ بزن تاریخ ساخته شدنش رو ببین ok?

بنده با کلی وقت گذاشتن تونستم این مطالب رو جمع و جور کنم تا شما بتونید راحت بخونید . در ضمن به قول دوستان زود قضاوت نکنید :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تولد پیتر بزرگ ما ، خالق حماسه ارباب حلقه ها و منجی هابیت ، بر همه آردا دوستان ایران و جهان مبارک.

:D :) :D :-o :D :D :D :D :)) :) :D :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

بهش چی کادو دادی L-)

ببخشید دیر شد تایپک رو بخونم :ymapplause:

i taking your points

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

انصراف پیتر جکسون از کارگردانی " تمام چیزهای محرمانه "

به گزارش خبرگزاری فارس، قبل از این شنیده می‌شد که خود جکسون امر کارگردانی این فیلم را هم برعهده خواهد گرفت، اما امی ‌برگ برای کارگردانی آن انتخاب شده است.

درگیری پیتر جکسون بر سر تولید و کارگردانی قسمت سوم «هابیت» باعث شد تا وی برخلاف خواست قبلی خود، کارگردانی فیلم را به دست کسی دیگر بسپارد.

امی برگ یک مستندساز فعال و سرشناس است که چند ساخته مستند او با تحسین منتقدان و سینما دوستان جدی روبرو شده است.

«تمام چیزهای محرمانه» اولین فیلم بلند سینمایی داستاین این فیلم‌ساز ژانر مستند به شمار می‌رود.

رمان «لورا لیپمن» سال 2004 منتشر شد و بلافاصله درصد فهرست جدول کتاب‌های پرخواننده و پرفروش قرار گرفت.

نیکول هولوفسنر فیلم‌نامه فیلم را با مشاورت «پیتر جکسون» نوشته است و دایان لین بازیگر میانسال سینما یکی از نقش‌های اصلی آن را بازی خواهد کرد.

خط اصلی قصه «تمام چیزهای محرمانه» درباره دو دختر یازده ساله‌ای است که به جرم کشتن یک نوزاد دستگیر شده و در یک آسایشگاه ویژه نگهداری می‌شوند.

این دو باید تا سن 18 سالگی در این محل مورد بازپروری قرار گیرند و همزمان با آزادی آنها، گم شدن تعدادی از بچه‌های محل شروع می‌شود.

توجه پلیس در وهله اول به سمت این دو دختر جلب می‌شود و کم‌کم موضوع رمز و راز مربوط به قتل اصلی به دست فراموشی سپرده می‌شود.

دایان لین قرار است نقشی مادر یکی از این دو دختر را بازی کند که در طول داستان، اهمیت نقش او افزایش می‌یابد.

او از سال‌ها قبل می‌دانست که دخترش روحیه و حال و هوای خاص و ویژه‌ای داشته و آن را از بقیه مردم شهر پنهان کرده است.

امی برگ با سوژه فیلم «تمام چیزهای محرمانه» بیگانه نیست، زیرا یکی از مستندهای او هم موضوع مشابهی با قصه‌ این فیلم دارد.

پیتر جکسن ماه قبل اعلام کرد «هابیت» او صاحب قسمت سوم هم می‌شود و وی در طول ماه‌های آینده درگیر فیلم‌برداری و تولید آن خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

پیتر جکسون یه نابغس

البته قبل از لوتر فقط موجودات بهشتیش خوب بود که اونو تازه دیدم

ولی استخوانهای دوست داشتنی(پیوند های عاشقانه)خیلی خوب بود

و کینگ کونگم قابل قبول بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

شاید براتون جالب باشه که بدونین پیترجکسون در هر سه قسمت ارباب حلقه ها به عنوان بازیگر هم حضور داشته در قسمت اول اونو در شهر بری در حال خوردن هویج ودر قسمت دوم اونو در هنگام پرتاب نیزه از برج‌های شهر هلمز دیپ به سمت اورک‌هامی‌بینیم و در قسمت سوم فیلم هم سوار کشتی‌های دزدان دریایی اومبار است که توسط تیر لگولاس کشته میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این میتونه تاپیک خیلی خوبی باشه برای ابراز تشکر ما از کارگردانی به نام پیتر جکسون.

فکر این که واقعا این مرد چه حق بزرگی به گردن همه ما آردایی ها داره خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده...

میتونید بگید چند درصد طرفداران تالکین در دنیا از طریق فیلم ها عاشق این دنیا شدند و زندگیشون متحول شده؟! مطمئنا خیلی زیاد.

و حالا با به جای گذاشتن یکی از برترین شاهکار های سینما دوباره به سراغ این دنیا برگشته و این نشون میده که این آقا واقعا دنبال پولش نیست. و باز زمزمه های خریدن امتیاز ساخت فیلم سیلماریلیون به گوش میرسد.

آیا پیتر جکسون واقعا به دنیا آمده تا کار تالکین را تمام کند؟!

آیا رسالت او مکمل استاد تالکین است؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...