رفتن به مطلب
Haldir of Lorien

LOR : The Third Age

Recommended Posts

Haldir of Lorien

با سلام خدمت همه عزيزان

دوستان كسي در باره اين بازي چيزي ميداند چون من در اين قسمت فوروم چيزي درباره اش نديدم.

The Lord Of The Rings : The Third Age

با تشكر از همگي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

هالدير جان اين بازي به سبك rpg action هست محصول شركت ea و فكر كنم فقط براي كنسول xbox و ps2 همزمان با bfme 1 كه براي pc آمد منتشر شد و آ نچنان مثل bfme 1 از سايت هاي معتبر مثل gamespot مورد توجه قرار نگرفت. البته بازي هاي زيادي در مورد lotr هستش كه مبحثي براي آنها در سايت نيست چون زياد جالب نبودند مثل (war of the ring - the hobbit - lotr:twotower -The Fellowship of the Ring )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام

ميتراندير جان قبول دارم كه مثلا بازي lotr:twotower -The Fellowship of the Ring خيلي چرت بودن ولي The Hobbit خدايي چرت نبود مخصوصا بعد از اينكه اون ظرف طلا را از بالا سر اژدها ورداشت و سكانس قلعه خالي را شروع كرد طرح بازي و معما هايش سرگرم كننده بود(بيچاره شدم تا تونستم دروازه ها را باز كنم).

با اين حال از توضيحت ممنونم.

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

خواهش ميكنم هالدير جان ولي منظورم اين بود كه به اندازه bfme1 و bfme2 و بازگشت شاه امتياز نگرفتند و معروف نشدند البته ea يك بازي ديگه همزمان با bfme2 براي psp به اسم lord of the ring : Tactics بيرون داد كه البته از سبك آن اطلاعي ندارم ولي و اين بازي هم آنطور كه يادم مي آيد نمره 6.5 از سايت gamespot 'گرفت . در مورد بازي The Hobbit هم حق با شماست بازي قشنگي است .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اورک موریا

این بازی در اصل یک یک بازی استراتژی نوبتی است . که برای سکو های گیم بوی ادوانس ، نینتدو گیم کیوب ، ایکس باکس ۳۶۰و پلی استیشن۲ منتشر شده . این بازی در سال ۲۰۰۴منتشر شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...