رفتن به مطلب
لگولاس

دوران چهارم

Recommended Posts

لگولاس

خوب می خواهید از اول شروع کنید یا نه؟ آخه ما یک مطالبی توی جادوگران نوشته بودیم... نمی دونم نظرتون چیه... ولی من ایده های خیلی با خالی دارم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالکین

درباره دوران چهارم ابتداش که مشخصه. چند سال اول رو هم تالکین تو نامه هاش مشخص کرده. انتهاش هم معلومه. جنگ بین ملکور و منوه در نبرد The Dagor Dagorath . خوب معلومه کی * باید * ببره اخرش قصه ما به سر رسید عصر حاضر. این وسط فقط می مونه آرایش نیرو ها.

لگولاس امیدوارم موفق باشی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Captain Of The White Tower

من فکر می کنم تالکین برای ادامه ی داستان جا گذاشته.

مثلا انت بانوها که انت آنها را پیدا می کردند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امیر فارامیر

امیدوارم البته به این نکته هم اشاره کرده که ترانه ها مثل یک درخت هستند ممکن است قبل از میوه دادن خشک بشن.این یعنی ممکنه همه ی پیشگویی ها اشتباه از آب در بیاد همون جوری که هیچ خردمندی نتونست آمدن یه هابیت رو چیش از موقع پیش بینی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رایت ساحر

شاید هم بر خلاف نظرتون داستان رو خوب تموم نمیکرد و مثل یوگی های هندی میرسید به عصر کالی (دوران سیاهی، که خداوند از بندگان دور شده و توجهی به آنهانمیکند.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Captain Of The White Tower

نه با توجه به سابقه ای که از تا لکین داریم. تالکین داستان را خراب نمی کرد.و تالکین داستان تا مرگ آراگورن ادامه داده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

لطفا بیشتر از این از بحث خارج نشید و به یاد داشته باشید که اینجا جایی برای بازی در داستانهای عصر چهارم هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الانور

نه تالکین از یه نظم کاری خاصی پیروی می کرد ... جنگ بین ملکور و منوه می تونست به سود هر طرف باشه اما در نهایت این سفیدی بود که پیروز می شد چرا که ایلووتر ناظر همه چیز بود .

( آرون بابا ضد حال نزن دیگه .... )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

ضد حال نیست الانور جان! اگه میخواهید در مورد خاصی بحث کنید به مکان مربوط به اون برید. وگرنه نباید بحث رو از مبحث اصلی اش خارج کرد! وگرنه ما مجبور میشیم که حذفش کنیم.

پس همه بدونیم که از این لحظه به بعد اگه کسی خارج از مبحث این تاپیک که بازی ماجراهای پس از عصر چهارمه پست بده, متاسفانه حذف میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
ضد حال نیست الانور جان! اگه میخواهید در مورد خاصی بحث کنید به مکان مربوط به اون برید. وگرنه نباید بحث رو از مبحث اصلی اش خارج کرد! وگرنه ما مجبور میشیم که حذفش کنیم.

پس همه بدونیم که از این لحظه به بعد اگه کسی خارج از مبحث این تاپیک که بازی ماجراهای پس از عصر چهارمه پست بده, متاسفانه حذف میشه.

خیلی خب آرون! عصبانی نشو سکته میکنی می افتی ها! حالا اگه ما وقتی داریم نقش خودمون رو بازی میکنیم، دست ببریم در دوران گذشته، اشکالی داره؟ :grin: مثلا بگیم عقاب ها مخلص ققنوس ها بودن...! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

متاسفانه اجل به تالکین مهلت نداد که خیلی از چیزها رو مشخص بکنه از جمله دوران چهارم رو

به نظرم تالکین بیشتر دوست داشت دوران های قبلی رو تموم بکنه بعد به صورت مفصل به دوران چهارم بپردازه

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mvp2361372

من خودم یه چیزی در مورد این که بعد از 70 سال تراندیول وسوسه میشه که ارکن استون رو از چنگ دورق ها در بیاره دارم اگه با داستانم موافقت بشه خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...