رفتن به مطلب

Recommended Posts

ulmo

بانو آرون خيلي زيبا بود و البته آثار بانو گالادريل و teoden عزيز نيز قشنگ بود .لطفاً بقيه دوستان هم آثار زيباي خود را در تاپيك بگذارند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

خيلـــــي قشنگ بودن بانو آرون!مخصوصا از دفتر الفي دست ساختتون خيلي خوشم اومد.دلم ميخواست ورق بزنم ببينم توش چي نوشته!:grin:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

آرون عزیز! نیم ساعت مغزم را گشتم تا لغتی بهتر از فوق العاده، یا عالی برایش پیدا کنم! اما مگر میشود!

با این چیزهایی که تو میگذاری، ما باید برویم کشکمان را بسابیم و بفروشیم به مشدی غلام ، بقال سر کوچه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون
آرون عزیز! نیم ساعت مغزم را گشتم تا لغتی بهتر از فوق العاده، یا عالی برایش پیدا کنم! اما مگر میشود!

با این چیزهایی که تو میگذاری، ما باید برویم کشکمان را بسابیم و بفروشیم به مشدی غلام ، بقال سر کوچه.

نه نه اصلا ! فکر کنم گفته بودم که من اینا رو چون امکانش و موقعیتشو داشتم کشیدم. شما اگه هنر نخونده باشید باز اگه عشق تالکین باشید در موردش کار می کنید مگر نه اگه شما هم هنری باشید خواه ناخواه اکثر کاراتون رو در زمینه تالکین و عشقتون انجام می دید. به نظر من کار اون کسی که بدون اینکه موقعیتش رو داشته باشه نشسته کشیده خیلی با ارزش تره! واقعا ممنون و دستتون درد نکنه دوستانی که کاراتون رو گذاشتین گالادریل و تئودن و ققنوس و سارون عزیز! (افا هم بود فک کنم:) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

نه نه اصلا ! فکر کنم گفته بودم که من اینا رو چون امکانش و موقعیتشو داشتم کشیدم. شما اگه هنر نخونده باشید باز اگه عشق تالکین باشید در موردش کار می کنید مگر نه اگه شما هم هنری باشید خواه ناخواه اکثر کاراتون رو در زمینه تالکین و عشقتون انجام می دید. به نظر من کار اون کسی که بدون اینکه موقعیتش رو داشته باشه نشسته کشیده خیلی با ارزش تره! واقعا ممنون و دستتون درد نکنه دوستانی که کاراتون رو گذاشتین گالادریل و تئودن و ققنوس و سارون عزیز! (افا هم بود فک کنم:) )

ممنون که امیدواری میدهید. خود من تصمیم جدی گرفته ام کنار تحصیلات دانشگاهی، به تحصیل در زمینه ی ادبیات، و هنر(گرافیک) بپردازم تا یک کاری توانسته باشم بکنم.

ولی جدا از این حرفها! کشک سابیدن هم بد چیزی نیست! جان من بیاد یک انگشت بزن توی این تاقار ما...کشک اعلاست...خوشمزه است؟ خوب میخرند ها! خواستی بیا اینجا جای خالی داریم... سر کوچه مینشینیم کشک میسابیم!(البته مزاح بود، شما کارهای مفید زیاد میکنی، ماییم که کشک سابی باید وقتمان را پر کند!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

بالاخره اين نقاشي ها رو اسكن كردم!اينارو حتما بايد بانو آرون هم ببيند.

خوب اولين نقاشي رو تقديم ميكنم به ايشون!.كار ديگه اي از دستم بر نميومد.خواستم اينطوري از زحمات شبانه روزي كه براي آردا ميكشند تشكر كنم.:)

(پيشاپيش به خاطر زشت بودنشون از همه عذر خواهي ميكنم!)

آرون و آراگورن: http://www.sharemation.com/Ginny1991/IM ... niq=y3b6jw

اين شما و اين هم بانوي گالادريم!

گالادريل(از نزديك): http://www.sharemation.com/Ginny1991/IM ... niq=y3b6k2

گالادريل در باغ هاي سرسبز گالادريم: http://www.sharemation.com/Ginny1991/IM ... niq=y3b6jq

اين يكي هم بايد بانو آرون به خاطر بد بودنش به بزرگواري خودشون ببخشند!

آرون(پورتره): http://www.sharemation.com/Ginny1991/IM ... niq=y3b6k8

خوب ديگه همينا بود.اميدوارم ازشون خوشتون بياد!:wink:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

اوه مای گاد!!! گالادریل عزیز عااااالی بودن کاراتون! خیلی کیف کردم مخصوصا اینکه با تخیل خودتون کشیدید و از چیزی که تو فیلمه بهره نبردید! واقعا دستتون درد نکنه! واکنش من موقع دیدن هر کدوم :

آراگون و آرون: وااای چقدر ناز و دوست داشتنی شده! آرونش بسیار زیباست و خیلی خوب شده و رنگ بندی فضا و کل اجزای نقاشی خیلی هارمونی خوبی داره! فقط آراگونش یه کم بچه میزنه! باید مردونه تر باشه!

گالادریل: خیلی خوب و خوشگل و الفـــــــی! مناظر پشتشم دوست دارم!

گالادریل2: این خیلی عالی شده فضاسازیش مخصوصا که معلومه ذهنیتت از کتابه و نه از فیلم و برای همین خیلی جالبه! فقط گالادریلش یه کم یه جوریه!

آرون: خیلی خوب و ناز شده! واقعا دستت درد نکنه!

مرسی بابت کارهای قشنگ

فعلا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

خيلي خوشحالم كه خوشتون اومد.:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

گالادریل جان خیلی ممنون از کارایی که اینجا گذاشتی

از کار آخرت خیلی خوشم اومد دستت درد نکنه ، اگه کارای دیگه ای داری بزار تو سایت تا ما فیض ببریم .

راستی توی اون کار اولت چرا دو تا ماه بود؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

لطف داري امير عزيز!

چشم .به زودي كارهاي جديدم رو هم ميذارم.

راستي من توي اون نقاشي فقط يك ماه كشيدم!هموني كه نورش روي آرون افتاده.اون يكي ماه نيست. كامل اسكن نشده.مثلا ميخواستم چيزي مثل ابر يا باد بكشم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DarknessLord

گلادریل جان واقعا عالی بود ...

ولی تو اون اولی دوتا بودا !!! تازه اگه بخوایم گیر بدیم 3 تا هم میشه پیدا کردا D:

موفق و پیروز ...

بدرود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

الکی نیست گالادریل شده ای! یک چیزی توی دستانت است که توی پنجه های من یکی نیست!(و البته توی کله ات!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر
چه جور اروري ميده؟؟

اگر از عكس باشه ميتونين صفحه رو ريفرش كنين تا عكس جديد ظاهر بشه و اون رو دوباره تايپ كنيد.شايد هم مشكل از آنتي ويروستون باشه.

الآن دارم با یه اینترنت پرسرعت کار می کنم ولی بازم نمیشه. دانلوداکسلیتور اول یه چند لحظه صبر می کنه بعد ری تری رو میاره. :unde:

مدت هاست می خوام از همه تشکر کنم و بگم واقعاً به هنرتون حسودیم میشه. و حالا هم یه تشکر تلگرافی می نویسم:

کار آرون که خب قبلاً هم گفته بودم خوب بید:grin: و من تاییدشون می کنم:lipsrs: بخصوص فیانور خیلی قشنگه و کاملاً حال و هوای اوراق باستانی الفی داره.

ef@ Robber هم که به قول آرون متالی دیگه.

گالادريل هم که هنوز از کارش محرومم ولی از نقاشی سم و فرودو لذت فراوان بردم.

سارون کبیر هم پیشاپیش از خیلی بد بودنش معذرت خواسته بود. ولی خیلی خوب بود. :grin:

ققنوس هم که قبلاً هنرش رو در قهقه در اژدای سبز نشون داده بود.

نقاشی های تئودن هم خیلی فضای صمیمانه ای داره و واقعاً لذت بخشه. در مورد فی*** هم، فی*** نشده یعنی من که پارس آنلاین استفاده می کنم فی*** نیست.

اما این تاپیک دوتا گل سر سبد دارد. که دو سری پست آخر آرون و گالادريل بود که :unde: داغونم کردین. بخصوص جنگل نان الموت که خیلی قشنگ بود دفتر الفی هم به قول گالادريل فضولی بر انگیز بود. در میان کارهای گالادريل هم گالادريل در باغ هاي سرسبز گالادريم فوق العاده بود. ولی آرون از تصویر آراگون هم صحبت می کنه من پیداش نکردم. سوالی که پیش میاد اینه، آراگون کجاس؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

ماليت عزيز

همين كه كار هاي ما بتونه يكي از دوستداران تالكين رو خوشحال بكنه خودش خيليه.

و اين كه تمامي كارهاي بچه هاي اين تاپيكو تماشا كرديد نشون ميده اهميت خاصي براي دنياي تالكين و پيروان تالكين قائل هستيد و اين خيلي ارزشمنده.

در مورد كليپم هم راستش ديگه نميدونم چي بگم.من يه جاي ديگه هم قبلا آپلودش كرده بودم اما چون سرعت اينترنت ايران پايينه بچه ها نتونستن ببينن.

*در رابطه با نقاشي هم ،من در اولين نقاشي كه گذاشتم آراگورن و آرون رو با هم كشيدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

حقیقتش با وجود اینکه من اعتقاد دارم هنر نقاشی به اینصورت که الان هست دیگر جز بیان احساسات و آفرینشکار دیگر نمیتواند انجام بدهد،(زمانی همینها کافی بودند، اما الان نیستند.) و نمیتواندشیپور باشد برای ما، اما انصافا کارهای دوستان تحسین برانگیز است! خارقالعاده است!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

منم کارای دوستان رو تحسین می کنم و واقعآ استعدادشون توی اینجور کارا و البته خیلی کارای دیگه عالیه .

ولی من یه گلگی از بانو گالادریل دارم ( البته ناراحت نشی ها) ،

قول داده بودی کارای دیگت رو هم بزاری اما انگار فراموش کردی

، به هر حال من منتظر کارای قشنگ دیگت هستم .

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

آخه اين يكي كارم هنوز روي طرحه امير عزيز!

چيزي فراتر از نقاشيه.خدا كنه خوب از آب در بياد.:):unde:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...

اين تاپيك به گمانم مال قبل از طلوع خورشيد و ماه باشه...

به هر حال اين طرح رو بنده دو روز قبل از كنكور زدم {نه كه خيلي بيكار بودم واسه همين!}

كاريكاتوري از تمثال مبارك حضرت تالكين!:

http://up.iranblog.com/Files/cee7c00544a9494fa509.jpg

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

زيبا!

بسيار بسياز زيبا!من به شخصه خيلي خيلي خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بنده خدا استاد به چه روزی افتاده بود !

اما گویا شما بجز جنگ آوری چیز دیگه ای هم تو چنته داشتی ... ;))

میدونستم با تیغ ، گلارونگ نمیمیره ، از سلاح مخفیت استفاده کردی و به آن روز انداختیش ! ;))

خیلی قشنگ بود ، ارو همراهت باد و روحت را قرین شادی قرار دهد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

فقط میتونم بگم ;))

خیلی کارت درسته پسر

;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بسیار جالب!

شما کاریکاتوریست هم بودی ما خبر نداشتیم ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

واقعا قشنگه.

این برادر تورامبار از هر انگشتش یه هنر میریزه. اون از نوشته هاش اینم از نقاشی و کاریکاتورش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

بنده از تمامي رفقاي آردايي بابت به به و چه چه هايشان بسي سپاسگزارم و بايد بگويم قند در دلمان آب شده و حالي به حولي شديم!

بسيار چوخلصيم!

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

هاويباگور سرزميني است كه من ساختمش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...