رفتن به مطلب

Recommended Posts

آرون

نه بابا انگاری جز من تو ایران کسی در زمینه ارباب حلقه ها اثر هنری ای انجام نداده ! بهتره خودم چندتا از کارهامو بذارم بقیه هم کل کنید ! کارهام خیلی زیادن چون همه کارهای زندگیم در راستای تالکینه ! برای اونای که نمیدونستن بگم که اون بنری که تو همایش دیدید (همون آبیه که سه تیکه بود) کار من بود با تقلید از بنر اتاق آرون تو دو برج. حدود سه ماه هم طول کشید با پارچه درست شده.

خب در راستای کارها , از کارهای کوچیک و قدیمیم شروع می کنم که خیلی هم دوستشون دارم و اکثرا هم در مورد الفهای مورد علاقه ام هستن و سعی کردم غم و اندوه الفها رو توش نشون بدم.

این کارم فیانوره که سیلماریلو دستش گرفته - سرکلاس بیکار بودم کشیدم

این یکی هم فینگولفینه که عاشق اش ام و اینجا خواستم نگرانیشو بابت برادرش نشون بدم البته عکس با کیفیتی نیست و بزرگترشو الان ندارم.

خب اینهم از کارهای قدیمیم. منتظر کارهای شمام !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

من خودم شخصا اثری در زمینه تالکین ندارم، ولی اشخاصی رو میشناسم که دارن کار میکنن، حالا نمیدونم تموم شد بزارم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی این فیانوره هم نایس بود:D خدا کنه همیشه بیکار شی(:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

من تو این جور مسائل دخالت نمی کنم چون هنر و سلیقه من در حد صفره...فقط از این طرح پشتیبانی می کنم چون می دونم نسبت به طرح های دیگر خیلی به واقعیت نزدیک تره...

خدای نکرده ما دو سه تا دختر خانم توی سایت داریم ( همون طور که می دونید ذوق و سلیقه از سر تا پای این موجودات می ریزه )..که توی بزرگترین دانشگاه های هنر ایران درس می خونند...( خوب دیگه قضاوت با خودتونه...من دیگه کاری ندارم... )...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

هان ؟ من نفهمیدم منظورتو لگولاس عزیز از بس که این اسمایلی های فروم !!!!!! درست کار می کنن ! اما از شوخی گذشته بهتره در انتقاد کردن راحت باشی و به قول دامبلدور میتونی حتی بهم بگی پیرمرد خرف ! (البته پیرزن!) ولی جدی جدی با توجه به اینکه اینها مال چند سال پیشن انتقاد کن! :) بعد هم من کجا بزرگترین دانشگاههای هنر درس می خونم ؟ دانشگاه ما تازه تازه اش امسال رسما دانشگاه شده! (علم و فرهنگ!)

(راستی گوشهای الفهام رو دیدید ؟ من عاشق گوشای pointy شون ام! خیلی باحالن واسه همین زیاده روی می کنم!! )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

من که انتقاد نکردم فقط گفتم که کار رو به کاردان بایدسپرد... ( چقدر من از این شکلک خوشم میاد... )...ولی حالا که خودتون می خواهید هر وقت تونستم ازتون انتقاد می گیرم...در ضمن از کی تا حالا دانشگاه ... شده دانشگاه علم و فرهنگ ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

(ببخشید به ناظر که در مورد تاپیک نیست!) لگولاس از کی تاحالا ؟ ببخشید من خودم تو این دانشگاه درس می خونم میبینم شما هم لطف کنید یه کم اخبارو نیگاه کنید یا بیاید سردر دانشگاه رو ببینید که پریروز هم رسما تابلوش عوض شده جشن بوده و اونجا هم گنده نوشتن دانشگاه علم و فرهنگ ! از امسال اینطوری شده سطح علمیشو در حد دانشگاه سراسری تشخیص دادن و مدیریتش هم عوض شده و از یه موسسه آموزشگاه عالی تبدیل به دانشگاه شده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

آرون جان کبود شدم...تموم بدنم درد شد... ( البته این به خاطر 20 بارفیکسیه که امروز برای امتحان ورزش رفتم ... )...ولی باید این رو بدونیاز نظر علمی هیچ وقت به دانشگاه سراسری نمی رسه !!!( در راستای آرون آزاری..دو نقطه دی )...ولی شوخی کردم جدی نگیریها ( خودتون که این دخترها را می شناسید ...)...

P.S : ناظر می دونم که سرت خیلی شلوغه ... پس این پست رو ه مبی خیال شو...( دو نقطی دی )...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

شوخی شوخی:

حالا دعوا نکنین یه صلوات بفرستین ختم ماجرا.

آرون حالا دانشگاهتون هرچی اسمش هست سرکلاس به جای نقاشی درس گوش کن پس فردا حساب کتابت خوب باشه.

شوخی - جدی:

بابا اين آرون گرافيک می خوند اگه اشتباه نکنم نه؟! یه بار گفته بود نقاشی می کنه. البته دردوران دبیرستان. ببین چه جوری آمار مردم رو لو میدم. چه کنیم دیگه اون موقع ها حافظه ام مثه الآن نبود.

جدی جدی:

واقعاْ زيبا بود و در خور ستايش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ringator

آرون جان فکر کنم تنها کسی که تو را در این مبحث در خواهد یافت خودم باشم! :) البته خوب احتمالا در جریان اغلبشون بودی نه؟!

راستی فکر کنم بد نباشه بگیم هم اگر کاری دارید که می خواید آپلود کنید می تونید از سایت های Ripway و Megaupload هم استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

واقعا رینگیتور جان می بینی من اینجا چی می کشم !؟ هیچ کس هنرهای منو که عاشقانه برای تالکین کشیدم نمی درکه ! (دو نقطه پرانتز) بهرحال برای من که مهم نیست زیاد مهم اینه که روح تالکین منو می بینه و شاد میشه و از این حرفا ! (دو نقطه sigh !)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ringator

آرا! یا به قول فارسی زبانان استغفوللا! خوب حالا برنامه چیه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

برنامه چیه !؟ هیچی ! چندنفرو پیدا کنیم که اینقدر عاشق تالکین باشن که کارهایی هم در موردش انجام داده باشن ! بعد بیان اینجا نشون بدن ! مشکل اینجاس که جز من و احیانا تو کسی نیومده !!! بعد اگه دیدیم استقبال خوب بود یه فکری می کنیم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

خب من هم یه سری کار داشتم ولی وقت نکرده بودم اسکن کنم که با به وجو اومدن این اتفاقات اخیر وقت هم پیدا کردم ( دونقطه دی )

و به پای کارای هیچکی نمی رسه چون من فقط توی سن 6 سالگی خونه می کشیدم و از اون موقع هم هیچی نکشیدم ( دونقطه شادی )

http://i4.tinypic.com/23qylxf.jpg

در کل امیدوارم وقتی عکس رو می بینید ، نترسید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

کارت تو مایه های متالی شده بیشتر ! اما چرا اون L اش این مدلیه ؟ کاغدشو بریدی گذاشتی اونجا ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

آره !

مجبورشدم ! یه خورده از موضوع فاصله داشت ! مثل اینکه زیاد متال گوش دادم !

حالا خیلی بده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

نه بابا ! اینقدرام بد نیست که شب خوابمون نبره!!!!

شاید اگه کاغذ بک گراندش ساده باشه قشنگتر جلوه کنه!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

سلام!

من يك كليپ براي ارباب حلقه ها درست كردم.واقعا حيفه كه اون رو شما طرفداران ارباب حلقه هايي عزيز نبينيد!اميدوارم خوشتون بياد.و نظرتون رو درباره ش بهم بگيد.اينم آدرسشه:

http://www.maniatv.com/video/The_Lord_O ... 2756851161

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
سلام!

من يك كليپ براي ارباب حلقه ها درست كردم.واقعا حيفه كه اون رو شما طرفداران ارباب حلقه هايي عزيز نبينيد!اميدوارم خوشتون بياد.و نظرتون رو درباره ش بهم بگيد.اينم آدرسشه:

با عرض تشکّر از بانوی لوتلورین،

یه پیشنهادی داشتم خدمت همۀ دوستانی که زحمت میکشن کلیپ می سازن و اون اینه که لطف کنید کلیپ هاتون رو طوری و جایی آپ لود کنین که بشه با استفاده از برنامه های دانلود اکسلریتور، اون ها رو دانلود کرد. مثلاً اگر که لینک و یا آدرس کارهاتون رو میذارید اینجا، برای علاقه مندان این امکان وجود داشته باشه که با کپی و پیست کردن آدرس توی برنامۀ دانلود اکسلریتورشون، بدون اینکه نیازی باشه حتّی به سایت مورد نظر بروند، کلیپ رو دانلود کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope
سلام!

انتظار نداشتم انقدر خوب باشه . تدوینش خیلی خوب از آب در اومده موزیک خوبی هم داره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

من هم کلیپتو دیدم ... واقعا قشنگ بود ... می تونی توی آرشیو سایت هم قرارش بدی ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

از لطفتون واقعا ممنونم.خيلي خوب ميشه اگه بتونم توي آرشيو سايت بذارمش.اما متاسفانه نمي دونم چطوري بايد اينكارو بكنم.بازم از توجهتون ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

گالادریل عزیز راستش اگه تو آرشیو بزارید باید غیر قابل دسترسش کنیم . و متاسفانه هنوز به مندوراس دسترسی نداریم که یه بخش جدید برای کارهای شما بذاره. سعی می کنیم هرچی سریعتر راهش بندازیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

فکر میکنم توی ایران عشق به تالکین زیاد باشه... اما تخصصش نه! یا حد اقل این دو در یک جا جمع نمیشن! همه که مثل شما توانایی کشیدن طرحهای هنری رو ندارند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

با سلام

با عرض تاسف باید بگم که من هم یکی از کارهامو باید بذارم اینجا ... البته میدونم خیلی فاجعست ... ولی این یه مقدمست ... تا در آینده ای نزدیک یه کار جالب و قشنگ بذارم ...

توی 5 دقیقه کشیدمش!!!! داشتم درس میخوندم حوصلم سر رفت ... دیدم بیکارم و روی میز هم کاغذو مداد هست ... اینو کشیدم ... پیشاپیش از خیلی بد بودنش معذرت می خوام!!!

اینم لینکش ... :

http://i15.tinypic.com/3y7uuk0.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...