رفتن به مطلب
dante

WarCraft: The Movie

Recommended Posts

dante

بالاخره فیلم وارکرفت هم ساخته می شود.

به نظر شما این فیلم چگونه خواهد بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

اگه ساختش با این استدو هسا میشه احتمال داد که به کیفیت دمو های بازی باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه شرق

کسی می دونه فیلم قراره ا نیمیشن باشه یا جور دیگه؟

داستانش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L.Dwarf

من داخل blizzard.com خیلی دنبال تریلر فیلم گشتم اما نبود اگر کسی لینکشو داره لطفا بزاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
L.Dwarf
کسی می دونه فیلم قراره ا نیمیشن باشه یا جور دیگه؟

داستانش چیه؟

احتمالا انیمیشن و داستانش هم باید خلاصه ای از کتابش باشه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

تریلر کجا بود ؟ تازه فقط اعلام کردند که می خوان بسازن و نه خیر .. انیمیشن نیست . کرگردنش هم معلوم نیست.. شایعاتی بوده مبنی بر اینکه اسپیلبرگ قراره, که این شایعات رد شده... پیتر جکسون رو هم بلیزارد خواستاره که انگار تمایلی نداره . احتمالا برا سال 2008, 2009 آماده بشه.. به هر حال اگه انیمیشن نباشه فکر نمی کنم خوب از آب در بیاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

انیمیشن نباشه؟ غیر ممکنه! فکر نکنم الان بشه اثری به اون عزمت رو به غیر از با انیمیش با روش دیگه ای جذاب درش اورد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

منم با ساورون موافقم به غیر از انیمیشن بشه این همه چیز های دور از واقعیت رو به تصویر کشید در مورد لوتر باید گفت که هم کارگردان قوی داشته و هم داستان طوری بود که حد اقل نسبت به وارکفت مسایل تخیلی و دور از ذهن کمتری داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیر گندلف

چرا الکی شایعه سازی می کنید حتی توی IMDb هم کوچکترین اثری از این فیلمی که می گید نیست اگر می خواهید انجمن های سایتو راه بندازید راهش این نیست که شایع پراکنی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

دانته جان

اگر جایی که از آن جا از ساخت فیلم مطلع شدی را به ما هم بگی بهتر است !

میتراندیر گندلف جان ، می دانی که زیر سوال بردن یک حرف خیلی کار سختیه چون باید کل سایت خبری را خوانده باشی برعکس بدست آوردن این خبر که به راحتی توی یک سایت بدست می آید

به همین علت

زود قضاوت نکن که اگر کرده باشی در حقیق پست شما بیهوده بوده ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیر گندلف

الف روبر عزیز، آخه من خودم اینکارم!! خودم شایعه درست می کنم اگر چنین افرادی رو نشناسم که بدرد لا جرز دیوار می خورم! من دیروز به این میل نامه ای فرستادم [email protected] با این که این سوال هیچ ربطی به این قسمت نداشت برای من میل کردند و نوشتند که این کار در دستور کار بلیزاد نیست و همچنین بدلیل صرف شدن هزینه های بسیار زیاد صرفه ی اقتصادی نداره و کلی چرتو پرت دیگه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیر گندلف

ببخشید من هر کاری کردم نتونستم بالا رو ویرایش کنم ناچار شدم دو تا پست بزنم برادر من همینطور که نوشته این پروژه بدون نام هست و احتمال کنسل شدن اون هم زیاده تولید انیمیشن هایی که با این کیفیت ساخته شده باشند در هر دقیقه 8000 تا 12000 هزار دلار است بنظر شما چنین ریسکی برای شرکتی مثل بلیزارد بزرگ نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

یه خورده متن رو بخون ! این اصلا انیمیشن نیست !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیر گندلف

دوست عزیز چنین طرحی وجود نداره هر وقت هم که قرار شد بوجود بیاد ما هم مطمئنا خوشحال می شیم در ضمن این شیوۀ سانسور حقیقت که توی سایت انجام می دید اصلا درست نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DarknessLord

در کل مثل اینکه جندان هم شایعه نیست ...

ولی خیلی دوست دارم ببینم چی قراره از آب دربیاد این فیلم ... پس تا 2008 که این فیلم آماده شه منتظر میمونیم !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

یه فیلم برا 2008 با این اسم هست ولی معلئم نیست این همون باشه چون warcraft می تونه اسم خیلی فیلم ها باشه باید از سایت های مرتبط به بازی لینک بدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

به نظر من فیلم انیمیشنش رو دریت کنن بیشتر میگیره. چون مخاطباش بیشتر خواهد شد. هم بچه ها و هم بزرگا! یا لاقل هر دو تا رو درست کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

می خوای توش باگز بانی ام بازی کنه.

بارباپاپا وسرنتی پیتی هم به ترتیب آرتاش وایلدین اند .که با شمشیراشون باهم اتل متل بازی میکنند.

بابا مسخره کهنیست نصف بازی دارن همدیگر و می کشن کل یه شهرو آرتاس خودش کشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

warmaster عزیز.

سعی میکن اون جواب گزنده ای رو که نوک زبونمه نگم. ولی اگ انیمیشن فاینال فانتزی رو میدیدی نظرت راجع به انیمیشن بر میگشت.

یادت هم نره که دمو های بین مراحل وارکرفت همگی انیمیشن بودند.

نبودند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

حالا البته تو باید تایپ کنی نه این که بگی ولی وجدانی pm بده ببینم چیه

بعد هم ببخشید بابازیاد سخت نگیر اگه بگم این عذر خواهی رسمیه درست می شه؟

ولی انصافا فاینال که مانگا ه وانیمیشنه آمریکایی اکشن کم داریم بعد هم اگه تو وار انیمیشن باشه هم ربطی نداره چون تو همه بازی ها حتی از رو فیلم هم که باشند معمولا همینطوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

اقایون و خانمها

این نه شوخی ونه مسخره بازیه این واقعا عذر خواهی رسمی من از ققنوسه همه می دونند که من زیاد اهل مسخره کردن نیستم واقعا ببخشید.

این کامنت رو زدم تا رسما وجلوی همه عذر خواسته باشم ببخشید واقعا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی
حالا البته تو باید تایپ کنی نه این که بگی ولی وجدانی pm بده ببینم چیه

بعد هم ببخشید بابازیاد سخت نگیر اگه بگم این عذر خواهی رسمیه درست می شه؟

ولی انصافا فاینال که مانگا ه وانیمیشنه آمریکایی اکشن کم داریم بعد هم اگه تو وار انیمیشن باشه هم ربطی نداره چون تو همه بازی ها حتی از رو فیلم هم که باشند معمولا همینطوره.

اول اینکه : گفتن ، حس آمیزی لازمی از تایپ کردن بود! بابا تو که چند سال پیش کنکور دادی!

دوم اینکه: منظورم از ذکر این نکته که توی وار انیمیشن هست اینه که انیمیشن بودن فیلم، دلیل بر بچه گانه بودن اون نیست. چون دموهای وارکرافت میتونن صحنه های واقعی یک فیلم خوب باشند. نمیتونن؟

سوم اینکه: معذرت خواهی لازم نبود! اصلا مشکلی در بین نبود که بخواهی معذرت بخواهی! قربان مرامت که لاقل سریع جبهه نمیگیری. بعضی ها این مزیت را ندارند.

خلاصه اینکه، با هم دوستیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

شایعه شده قراره کریسمس 2008 روی پرده بره. البته در حد یه شایعه است شاید هم درست باشه . درباره ی بازیگرهای احتمالی هم بازیگر نقش الروند و گندالف ابراز علاقه کرده اند که اگر ساخت فیلم حتمی بشه نقشی رو به عهده بگیرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...