رفتن به مطلب
بورومیر

Broceliande

Recommended Posts

بورومیر

سلام بر همگی.آلبومی به نام The Starlit Jewel از گروه Broceliande ،ترانه های تالکین را اجرا کرده اند.سه ترانه از این گروه را شنیدم که بسیار زیبا بود.تا به حال بهترین اجرایست که از ترانه هایی تالکین شنیده ام.ترانه هایی مانند: Galadriel's Lament , Lament for Boromir, Lay of Nimrodel .در اینترنت خیلی جستجو کردم اما فقط همین سه ترانه را برای دانلود پیدا کردم.دوستان اگر ترانه های بیشتر از این گروه دارند لطف بفرمایند در اختیار دوستان علاقه مند بگذارند یا اینکه لینک دانلود را در همین تاپیک قرار دهند.برای آشنایی بیشتر دوستان تمام نام ترانه های آلبوم The Starlit Jewel را در اینجا قرار میدهم.

Elvish Lullabye

Song of the Eldar in Exile

Hobbit Walking Song

Merry Old Inn

Children's Song from Dale

In Western Lands

Galadriel's Lament

Troll Song

Lament for Boromir

Bath Song

In Durin's Day

Lay of Nimrodel

When Spring Unfolds

ارادتمند: بورومیر فرمانروای برج نگاهبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

اوه! این که تو دانلودهای آردا بود!! پس چی شد! :D بذار چک می کنم میذاریم همینجا دوباره.

به شخصه آهنگای این گروه مخوصا "برن و لوتین" و "مرثیه بورومیر"ش جزو سه تا آهنگ برتریه که تو عمرم شنیدم.

هنوز هم هرروز گوش می دم و خسته نمیشم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

سلام بانو.احوالات؟

ما بسیار خیر مقدم غرض میکنیم حضور دوباره تون رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

تقریباً داشتم نا امید میشدم که کسی بیاد در این تاپیک پست بذاره.

از آرون عزیز هم ممنون.امیدورام دوباره اون ترانه های خوبی که گفتم قابل دسترسی باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن
اوه! این که تو دانلودهای آردا بود!! پس چی شد! ;)) بذار چک می کنم میذاریم همینجا دوباره.

به شخصه آهنگای این گروه مخوصا "برن و لوتین" و "مرثیه بورومیر"ش جزو سه تا آهنگ برتریه که تو عمرم شنیدم.

هنوز هم هرروز گوش می دم و خسته نمیشم!

بانو آرون من نتونستم مرثیه برومیر رو پیدا کنم ، فکر کنم دیگه تو سایت نداریمش ، ممکنه لینکی از دو آهنگ محبوبتون رو بهمون بدین؟ ;)) :D :D ;)) ;)) :-? :x :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بچه ها از پست بالایی ، 4 روز میگذره ، ترو خدا یه کی به بانو خبر بده تا من نمردم ، آهنگ های درخواستی رو که مثل نوشدارو ، حیاتی بهم برسونه !

میدونم که خیلی ها این توانایی رو دارن ، لطفا ازم دریغ نکنن! ^:D^ ^:x^ ^;))^ ^;))^ ^;))^ ^:-^ ^:-?^ ^;))^ ^;))^ ^;))^ ^:D^ ^:x^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...