رفتن به مطلب

Recommended Posts

torambar

سلام

یه بار که داشتم فیلم ارباب حلقه های 2 یا همون دوبرج را نگاه می کردم یه صحنه ای از فیلم خیلی فکر منو به خودش مشغول کرد. مارزبان وقتی که داشت به سارومان گزارش می داد که گندالف چطور او را ازادوراس بیرون انداخت سارومان در مورد همراهان گندالف از او پرسید. مارزبان آراگورن را اینطور توصیف کرد: مردی که یک حلقه در دستش داشت سارومان در یک کتاب یک عکس از حلقه را به مارزبان نشان داد و بعد از این که مارزبان آن حلقه را تایید کرد سارومان گفت:حلقه ی باراهیر! پس گندالف فکر می کنه که وارث ایزیلدور را پیدا کرده

من می دونم که فیلم دقیقا عین کتاب ساخته نشده و در کتاب به این موضوع اشاره ای نشده ولی واقعا چه بلایی بر سر حلقه ی باراهیر (یا در واقع حلقه ی فین رود فلاگوند ) اومد بعد از این که برن حلقه را از دست قطی شده ی پدرش برداشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

والا اینکه چه جوری رسیده به آراگورن،باید بگم اون موقعی که من حلقه رو برداشتم(!) یه مدت دست خودم نگهش داشتم بعدش دادمش به دیور.اونم احتمالا باید داده باشش به الوینگ و الوینگ هم دادش به الروس.و همینطوری دست به دست چرخیده تا رسیده به آراگورن.(البته احتمالا)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

یقینا برن عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

تا اونجایی که اطلاع شخصی دارم...

این حلقه قدرتی رو نداشته و نداره...

فقط واسه اینه که نشان حکومت باشه..

نه حلقه ی قوی و ارباب..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

کاملا درسته.ولی خب صاحبش مسلما دارای قدرت و اعتباره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

بسیار خوب..نمیخوام موضوع عوض شه..ولی آراگون به غیر از هنر شمشیر زنی و عمر 87 سال..

هنر دیگه ای هم داشت؟

چی بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

موضوع رو که عوض کردی،اما بله داشت.تو رو خدا کتابو بخون یه بار.هنر درمان داشت که توی نسل شاهان منتقل میشده.یکی از موضوعاتی که باعث میشه بشناسنش که شاهه،همینه.

عمر طولانی هم هنر اون نبود!هدیه والار بود.بعضی وقتها رهبری هم میتونست بکنه ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

منظورت از شفا گری همون علف بود که میگرد تو زخم آدم؟

آره..

به خدا وقتی اون فیلم رو دیدم..

علف باغچه رو میچیدم..

میکردم تو زخمم ;)

حالا گه گاهی هم گزنه رو به زخمم میکردم(گزنه)

پدرم در میومد.. ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

علف شاهی بود(احتمالا همون سبزی شاهی خودمونه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بحث ما راجع به علف نبود مي خواستم ببينم كه حلقه از طرف الروند به به آراگورن رسيده يا از طرف الروس؟

ویرایش شده در توسط torambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

حلقه رو فکر کنم مادر آراگورن بهش داده.پس طبیعتا از سمت الروس بهش رسیده دیگه.

اون حلقه نماد خاندادان ایزیلدور بود و ایزیلدور هم نواده الروس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

حلقه نسل به نسل در خاندان الروس چرخیده بعدها وقتی پادشاهی گاندور و آرنور از بین رفت و دونه داین مخفی شدن حلقه و تکه های نارسیل و چوگان سلطنتی رو به الروند سپردن تا از اون نگه داری که تا زمانی که پادشاه برگرده و بعد الروند حلقه و شمشیر رو به آراگورن داد ولی چوگان رو تا زمانی که به پادشاهی رسید بهش نداد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

به یه چیزی دقت نکردید نسل آراگورن به ایزیلدور و الندیل بر می گرده و پدر الندیل هم آماندیل بوده و آماندیل مستقیما از نسل الروس نبوده چونکه چهارمین پادشاه نومه نور به نام تار الندیل دو پسر داشته و پادشاهی به پسر بزرگش رسید و آماندیل نواده ی پسر کوچکتر تار الندیل بود پس در نتیجه حلقه اگه دست الروس بوده باید نسل به نسل می گشته تا به آر فارازون می رسیده و او هم که نابود شد پس من فکر می کنم که حلقه به الروند داده شده البته مطمئن نیستم شاید اصلا این حلقه به دیور هم نرسیده و در مقبره ی فلاگوند دفن شده البته شاید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

راستی یک سوال

کی حلقه ی باراهیر رو از مردان برفی فروخل گرفت

وقتی پادشاه شمال بود یادم نمیاد فکر کنم آرودوی بود الته فکر کنم

اون حلقه رو به عنوان فدیه به اونا داد که بهش جا و غذا داده بودن

که خودش توی دریا غرق شد

چون به حرف اونا گوش نکرد که شاه جادوپیشه قدرتش در زمستان زیاده و دست سرد او دراز

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این شجره نامه رو ببین:

http://mahdimehr.uuuq.com/genealogy2.gif

نسل الندیل و آماندیل به سیلمارین دختر بزرگ تار-الندیل میرسه این دختر از برادرش تار-منلدور بزرگتر بوده ولی چون دختر بوده پادشاه نشد. گرچه در نسلهای بعدی بزرگترین فرزند چه دختر چه پسر پادشاه میشدن ولی در مورد سیلمارین اینطور نبود پس اگه پادشاهی درست دست به دست میشد هیچ وقت به آرفارازون نمیرسید و آراگورن به حق پادشاهه. ولی فکر کنم حلقه مستثنی بوده و به سیلمارین رسیده. البته شجره نامه کامل خاندان الروس رو دارم که فردا برات میزارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

ممنون از شجره نامه ای که گذاشتی

راستی الوه جان من اصلا منظورت رو نفهمیدم که چی نوشتی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
راستی یک سوال

کی حلقه ی باراهیر رو از مردان برفی فروخل گرفت

وقتی پادشاه شمال بود یادم نمیاد فکر کنم آرودوی بود الته فکر کنم

اون حلقه رو به عنوان فدیه به اونا داد که بهش جا و غذا داده بودن

که خودش توی دریا غرق شد

چون به حرف اونا گوش نکرد که شاه جادوپیشه قدرتش در زمستان زیاده و دست سرد او دراز

با تشکر

راستی الوه جان من اصلا منظورت رو نفهمیدم که چی نوشتی

چیزی که الوه نوشته درسته اما الان یادم نیست کی حلقه رو از مردان یخی پس گرفت.

این داستان تو ضمیمه بازگشت پادشاهه الان دقیق یادم نیست. وقتی شاه جادو پیشه به پادشاهی آرنور حمله میکنه پادشاه به سرزمینهای برفی شمال فرار میکنه اونجا مردان برفی فروخل اونو نجات میدن اونم چون چیزی نداشته برای تشکر حلقه باراهیر رو به اونا میده. فکر میکنم موقع بازگشت کشتی پادشاه غرق میشه و پادشاه میمیره و دو تا از پلان تیر ها هم گم میشه اما حلقه پیش مردان برفی سالم میمونه. بعدها وارثان پادشاهی شمال حلقه رو در قبال هدایای زیادی از مردان برفی پس میگیرن.

اینم عکس حلقه که از تو کتاب سارومان کش رفتم :D :

Barahir2.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

پس قضیه ی این حلقه این بوده راستی این عکسی هم که گذاشتی خیلی باحاله نماد خاندان فینارفین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
پس قضیه ی این حلقه این بوده راستی این عکسی هم که گذاشتی خیلی باحاله نماد خاندان فینارفین

خواهش میکنم قابلی نداشت :D . البته چیز زیادی یادم نبود اگه اطلاعات بیشتری میخوای بهتره ضمیمه بازگشت پادشاه رو بخونی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چیزی که الوه نوشته درسته اما الان یادم نیست کی حلقه رو از مردان یخی پس گرفت.

این داستان تو ضمیمه بازگشت پادشاهه الان دقیق یادم نیست. وقتی شاه جادو پیشه به پادشاهی آرنور حمله میکنه پادشاه به سرزمینهای برفی شمال فرار میکنه اونجا مردان برفی فروخل اونو نجات میدن اونم چون چیزی نداشته برای تشکر حلقه باراهیر رو به اونا میده. فکر میکنم موقع بازگشت کشتی پادشاه غرق میشه و پادشاه میمیره و دو تا از پلان تیر ها هم گم میشه اما حلقه پیش مردان برفی سالم میمونه. بعدها وارثان پادشاهی شمال حلقه رو در قبال هدایای زیادی از مردان برفی پس میگیرن.

اینم عکس حلقه که از تو کتاب سارومان کش رفتم :D :

Barahir2.jpg

ممنون

البته 3 تا پلان تیر بود اگه اشتباه نکنم

در هر حال غرق شدن :دی

بله اصلا این حلقه مال خودش بوده :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
ممنون

البته 3 تا پلان تیر بود اگه اشتباه نکنم

در هر حال غرق شدن :دی

من دقیق یادم نیست اگه شما میگی 3 تا لابد سه تا بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

نمیدونم چرا تو فیلم اصلا به شکل حلقه باراهیر دقت نکردن چون اصلا شبیه این عکس نشده.

به نظر من به ساختن حلقه ها و زیبایی اونا توی فیلم اصلا توجه نکردن مثلا حلقه های اول فیلم که ماله الفها و انسانها و کوتوله هاست همشون شبیه هم هستن و مثله حلقه های جواهر فروشیهای خودمون.

فقط حلقه یگانه زیباست اونم به خاطر اینکه زیبایی به سادگی است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

به نظر من به ساختن حلقه ها و زیبایی اونا توی فیلم اصلا توجه نکردن مثلا حلقه های اول فیلم که ماله الفها و انسانها و کوتوله هاست همشون شبیه هم هستن و مثله حلقه های جواهر فروشیهای خودمون.

به ائرندیل: پس میخواستی چه جوری باشن!!؟؟؟؟ :D

ویرایش شده در توسط الدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

به الدا :Dخوب شد که بهم جواب دادی الدا جون)

میخواستم حلقه باراهیر شبیه همین عکس باشه ،مگه نمیتونستن بسازن؟

بقیه حلقه هارو هم میتونستن بهتر از اینی که هست بسازن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...