رفتن به مطلب
NGNG

شوخی های حلقه ای

Recommended Posts

Tulkas Astaldo

حالا هی به تولکاس بند کن! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NGNG

در شب پیروزی تولکاس به سائرون....

تولکاس از خنده داشت روده بر میشد.... ;)

و در این حالت روده بری....برای پیروزی...شراب نوشید.... ;) و در جا از خنده غش کرد....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

و داشت خفه میشد ;)

مانوه اومد نجاتش بده

افتاد . در زمان افتادن وفتی خواست دستشو به چیزی بگیره خورشیدو گرفت و اونو انداخت

ماه هم که می خواست اونو نحات بده افتاد

و دنیا شد همونی که ملکور می خواست

خوبه ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NGNG

خوب این لامپای اضافی باید خاموش بشن..این که سوال نداره *-;)

ملکور هم عین بابا برقی اون ور دنیا داره صرفه جویی مصرف انرژی میکنه ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

متاسفم كه تو ذوقت ميزنم ان جي ان جي جان! ... زيادي بي مزه بود!

من كلا يه اخلاقي دارم اينه كه به بي مزه ترين چيزها مي خندم ... ولي هر چي خواستم به اين يكي بخندم نشد متاسفانه:دييي!!!

يه مقدار مزه شو زياد تر كن اينجوري اصلا قابل استعمال نيست:دييي!!!

منتظر با مزه تر هاش هستم...

ت.ت

پ.ن: راستي چرا بين هر كدوم از خط هاي پستت اين هوا فاصله هست ... اينجوري آدم {...} گيجه ميگره برادر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

خوب این حرفت رو برو به تولکاس بگو بخنده ;)

چشم...یه تابلو استعمال دخانیات میزارم (چکای من سیگار نیستن) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

من نمی تونم بفهمم همچین تاپیک های سطح پایینی تو آردا چیکار می کنن!!

باید چندتا ناظر بذاریم.... اله سار!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

یه روز تولکاس به مبایلش نگاه میکنه

هی میخنده

هی نگاه میکنه

هی میخنده..

رفقاش میگن:

چیه اس ام اس اومده؟

میگه آره بابا

یکی یه ساعته اسمس میزنه:

Low Battry

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

عزیزانی که از این بخش ایراد میارن توجه کنن

شما از کارایی که در آینده در این بخش انجام میشه اصلا خبر ندارین..

قرار منبع کامل کاریکاتور باشه..

این تاپیک شوخی ها و متلک های حلقه ای و به نوعی دوستی ها و بحث ها رو یه جا جمع میکنه..

این بخش بسیار جالبه..

بخش های دیگری هم هستن شبیه این ولی بسیار پخش و همراه اسپم هستند..

ولی این تاپیک اسپم نداره..این تاپیک محلی برای زنگ تفریح و بخش لبخند ارباب حلقه ها است..

سعی میکنم در حد امکان با اسپم ها برخورد کنم..و موضوعات اسپم رو رعایت کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

يه جوک درباب گندالف (از خودم):

يه روز گندالف آبی (نوع جديدش!) عينكش رو گم می‌كنه (عينكيه!)؛ هرچی هم می‌گرده پيداش نمی‌كنه... . آخر می‌بينه به چشماش بوده! :دی (تازه، گندالف آبی آلزاييمر هم داشته!)

(يه كم بی‌مزه نبود؟!)

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

پيتزای پاپ‌كورنی؛ غذای موردعلاقه‌ی شورای سفيد!:

مواد لازم: يه عدد سارومان (:دی)

طرز تهيه: در ابتدا موهای سارومان را می‌كَنيم. سپس آن‌ها را به عنوان مانعی برای نچسبيدن غذا به ظرف، در ته ظرف می‌گذاريم. (مواظب باشيد به عنوان ته‌ديگ نخوريدشان، ها! وگرنه تا دوهفته دچار بيماری "شپش موی سارومان" می‌شويد! :دی) پس از آن، ترک‌های پاشنه‌ی پای راست سارومان را به شكل نان پيتزا درمی‌آوريم. بعد، پوستش را به جای خمير پيتزا به كار می‌بريم. اما اول بايد گوشتش را جايگزين سوسيس و كالباس يا گوشت‌های سرخ‌شده و ترک پاشنه‌ی پای راستش را جانشين فلفل دلمه‌ای و قارچ‌های روی تنش را قارچ پيتزا كنيد و پس از آن، روی نان بگذاريد و بعد از اين مرحله، استخوان‌هايش را تبديل به پنير پيتزا كرده و در سرتاسر پيتزا بپاشيد. البته در ابتدا نيز كمی خمير پيتزا روی نان بماليد (مانند آسفالت‌كردن خيابان) و سپس گوشت و قارچ و فلفل دلمه‌ای را همراه پنير پيتزا روی آن قرار دهيد. حالا پيتزای خام را در فر بگذاريد يا در تابه، روی گاز بپزيد. بعد از يک ساعت، غذای شما آماده است. نوش جان!

اطلاعاتی درمورد غذا: نام اين غذا، از نام كورونير منشأ می‌گيرد. اولين شخصی كه آن را درست كرد، الروند، پسر ائارنديل بود كه آشپزی را از مادرش، الوينگ آموخته بود. دليل ساخت اين غذا، نفرتی بود كه از سارومان و خيانتش به شورای سفيد داشت. شورای سفيد نيز اين غذا را به همين دليل، بسيار دوست می‌دارند. جالب آن كه گالادريل كه يک زن است، چنين ايده‌ای به ذهنش نرسيد؛ اما الروند كه يک مرد و فرمانروای ريوندل است... پس درست گفته‌اند كه مردان آشپزهای موفق‌تری هستند!

ويژگی‌های غذا: اين غذا علاوه بر خنک‌كردن دل شما از خيانت سارومان (يعنی می‌گوييد: «آخيش؛ دلم خنک شد!») و لذت‌بردن از طعم آن، آشپزيتان را تقويت نموده و توسط جادويی كه گندالف بر آن اعمال كرده‌است، شما را از جادوگران می‌كند!

و آخرين نكته: اين غذا را هيچ كس جز الروند درست نكرده‌است؛ چرا كه ديگر سارومانی ديده‌نشده‌است! :دی

(با توجه به اين حرف‌ها، بايد تا به حال به يک نكته پی برده‌باشيد: تمامی اعضای شورای سفيد جادوگر شده‌اند!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اين هم يه اثر طنز از پروفسور ميلانی، درباب ارباب حلقه ها:

post-1032-0-09434200-1348328513_thumb.jp

:دی

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
کم کردن حجم عکس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.