رفتن به مطلب

Recommended Posts

ulmo

با سلام خدمت دوستان عزیز

اين بازي در سبك اكشن سوم شخص هست كه در آن شما هم ميتوانيد در اين بازي با good Campaigns و evil Campaigns بازي كنيد.در مورد اين بازي بايد خدمت دوستان بگويم كه از نظر من يكي از بدترين بازيهايي است كه از روي ارباب حلقه ها ساخته شده است كه حتي از نظر گرافيك نيز حرفي براي گفتن ندارد و كل بازي شما در حال انجا ماموريت هاي كه به نظر من اصلاً جذاب نيستند مي باشيد.متاسفانه اين بازي به خا طر سياست هاي پولي شركت ea به بازي تبديل شده كه از ميناگين نمره اش از سايتهاي مختلف 4.7 شده است. اميدوارم اي بلا سر بازي The Lord of the Rings, The White Council نياد. براي اطلاعات بيشتر به اين آدرس http://www.gamespot....itle/index.html مراجعه كنيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

ممنون ... مرگ بر ea سواستفاده چی که هر جا پول استشمام می کنه باید گند بزنه . چند تا بازی لوتر که یکی از دیگری بدتره ...پدرخوانده و اکثر هری پاتر ها و خیلی چیز های دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
WARLOCK

در بعضی CDهای این بازی کرک بازی مشکل دارد و در مرحله 3 گیر میکند اگر کسی میدونه از کجا میشه کرک درستشو گیر اورد بهم بگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

برای اطلاع بازی White Council همون Conquest هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

الوه جان تا اونجايي من يادمه White Council قرار بود يك بازي rpg باشه كه هنوز به همين نام مي توني توي gamespot پيدا كنيد http://www.gamespot.com/pc/rpg/lotrwhitecouncil/index.html?om_act=convert&om_clk=gssimilargames&tag=similargames;img;1 من حتي بعد خريد شركت bioware توسط ea يكمي اميدوار شدم كه شايد بالاخره اي بازي ساخته بشه ولي ظاهراً كنسل شده ولي شك دارم اين همون conquest باشه چون اصلاً سبك اين بازي rpg نيست.در ضمن يك بازي جديد به نام The Lord of the Rings: War in the North در سبك rpg براي سال 2011 مياد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

میدونم اما اگه توی سایتش بخوای بری منتقلت می کنه به سایت Conquest

برای همین اینو گفتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

بازی خیلی مزخرفی بود ارزش وقت گذاشتن و بازی کردن و نداره .. من 20 دقیقه بازی کردم خوشم نیومد حذفش کردم :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
بازی خیلی مزخرفی بود ارزش وقت گذاشتن و بازی کردن و نداره .. من 20 دقیقه بازی کردم خوشم نیومد حذفش کردم

من هنوز بازیشو نکردم .اتفاقا میگن خیلی جالبه که .عکساش که جالب بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

آره یه صحنه هاییش متفاوته و شاید چون متفاوته قشنگه ، ولی من که خوشم نیومد ! حالا به امتحانش میرزه بگیر بازی کن شاید تو خوشت اومد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سبک بازی خیلی یکنواخته و ماموریتهای مسخره ای میده و تا میای توی جنگ گرم بشی میگه برو فلان کارو بکن. کلا دست آدم توی بازی کردن بسته است و باید اونجوری که باز میخواد پیش بری و برای پیروزی از استراتژی از پیش تعیین شده بازی پیروی کنی. آخه یکی نیست بگه به شما چه که من میخوام چه جوری دشمنو شکست بدم؟ گرافیکشم که چنگی به دل نمیزنه. به نظر من این توی همه بازیهای که در مورد لوتر ساخته شده آخره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

من از رو بیکاری رفتم بازیرو پیدا کردم نصبش کردم ولی رو مرحله اولش گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم یکی راهنمائی میکنه :D\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

بدترین چیز در مورد این بازی اینه هست که دو تا شرکت ایرانی رفتن بازی رو خریدن و با گرفتن مجوز به مردم دادند.اما نمیدونم این دو شرکت چیکار کردن که بازی هر دو(انگار یکی از رو اون یکی کپی کرده)در مرحله سومش(معادن موریا)یک سری اشکال گرافیکی وحشتناک داره که دیگه بیشتر از اون نمیتونید بازی رو ادامه بدید.اشکالش اینه که یک در گاه با یک مانع نامریی بسته شده.انگار این مانع وجود نداره.مثل هوای انعطاف ناپذیر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
.اشکالش اینه که یک در گاه با یک مانع نامریی بسته شده.انگار این مانع وجود نداره.مثل هوای انعطاف ناپذیر!

منم اونموقع همین مشکلو داشتم. کرک جدیدش اومد منم کپی کردم درست شد :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

من با کمک ترینر و کرک بازی رو درست کردم .اما در طول بازی چیز عجیب (اگه بشه اسمش رو گذاشت عجیب!)بازی هم دو قسمت داره:1-war of the ring که وقایع جنگ حلقه هست و rise of sauron که من حدس میزدم این بخش باید جنگ های سائورون پس از ساخت حلقه هست که در آخر به نبرد آخرین اتحاد منتهی میشه!اما وقتی ک این بخش باز شد،من دیدم که اولین مرحلش برای کوه هلاکت هست و تقریبا از درستی فرضیه خودم مطمئن شده بودم که شدم این: :-? :| چون،این بخش در و مرحله هاش درباره این بود که فرودو توی کوه هلاکت حلقه رو میکنه دستش و یهو نزگول ها میرسن اونجا،حلقه رو میگیرن،ویچ کینگ بر میگرده،و طیمرحله های بعدی سائورون با قدرت حلقه تمامی افراد و موجوداتش مثل سارومان،بالروگ و ... رو برمیگردونه و باید به ازگیلیات حمله شه که توی اون فارامیر میمیره،میناس تیریث توسط سارومان(!)تصرف میشه،آراگورن توی آمون سول میمیره،گیملی در موریا،لگولاس و الروند در ریوندل(جالب اینجاست که در این مرحله که باید این دو رو بکشید باید کتابخونه های الفهارو که شامل تاریخ سرزمین میانه هستند رو از بین ببریم!)در آخر هم با حمله به شایر با بالروگ(!) چوب ریش و بقیه انت ها رو میکشیم،به عنوان غول مرحله آخر هم باید با سائورون گندالف رو بکشیم که با مردن اون،بازی تموم و بدی و تاریکی بر سرزمین میانه مسلط میشه...راستی،فرودو رو هم یکی از نزگول توی سامات نئور میکشه! X() lموندم هدف سازنده های بازی از این کار چی بوده!!!!نکته ی مضحک دیگه هم اینه که از همه جای فیلم برای demo ها استفاده کردند!مثلا از قسمت آخریر اتحاد برای نشون دادن جنگیدن الروند یا از قسمتی که گندالف به زندگی بر میگرده و یهو نفش بالا میاد به عنوان نشون دادن مرگ گندالف استفاده میکنن!!!!!!!!!!!!!!!!! :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

کرکشو از کجا آوردین؟؟؟به منم بگید!منم گیر کردم توش!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

این هم کرکش،ولی اگه بخش war of the ring رو تموم کردی،بدون که شدیدا توی بخش rise of sauron متعجب میشی...مثل این: :-?

ترجیحا برای پیشگیری اول پست قبلی من رو بخون!

https://rs263tl.rapidshare.com/#!downlo ... x.exe|2730

free download رو انتخاب کن...دانلود که شد نصبش میکنی،آدرس نصبش رو هم همونجایی که بازیو نصب کردی میزنی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

مرسی مرسی...بازی درست شد...

ولی عجب حرکت مزخرفی بود این Rise of sauron! :-?

تاریخ خطه ی میانی رو نابود کرد!

واقعا" دلم میخواد بدونم قصدشون از این حرکت چی بوده؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

قصدشون که روشنه :-?

میخوان به کنجکاوی تمام کسایی پاسخ بدن که از خودشون میپرسن : اگه حلقه دست سائرون می افتاد چی میشد ؟ .

فقط با اون چیزی که تار ایسیلمو از جریان بازی گفت ، عجیب شگفت زده شدم ، چرا انقدر بد داستان سازی کردن ؟ آراگورن و بقیه کی از دروازه های سیاه فرار میکردن که تونستن پخش و پلا بشن ؟ ائوون ، گالادریل، آرون و ... چه بلایی سرشون میاد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

خواهش میکنم...بعد از دو هفته برگشتم...رفته بودم مسافرت اومدم دیدم نصف تاپیک ها پست جدید داره...در مورد rise of sauron هم...چی بگم؟بالروگ جدیدا جهت تعطیلات میره شایر؟ :(( ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

کلا بازی مزخرفیه. هرچند که من به خاطر الروند چند بار تو قسمتی که نقشه رو انتخاب میکنی(بی ثوادی رو هال کن) بازی کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

در بعضی CDهای این بازی کرک بازی مشکل دارد و در مرحله 3 گیر میکند اگر کسی میدونه از کجا میشه کرک درستشو گیر اورد بهم بگه.

وای گفتی

یادمه توی اون مرحله این قدر مونده بودم که نزدیک بود مشت بزنم تو مونیتور

بعد اومدم توی نت گشتم یه فایل بود به نام Conquest بعد اونو دانلود کردم ریختم توی پوشه ی نصب بازی و خوشبختانه رد شد.

ولی اینم کلا بازی مورد پسندی نبود

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به نظر من،این بازی،بهترین بازی ارباب حلقه هاست.شماها چی میگین؟ :D

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

منم موافقم مخصوصا تو موریا که با گیملی غول رو میکشیم.

مرحله آخرش تو ریوندل هم خوبه.

بازی نبرد در شمال هم که تازه اومده خیلی شبیه به کونکوئسته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من نظرم برعکسه. هم از لحاظ گیم پلی و هم از لحاظ گرافیک این بازی ضعیفه. اصلا برای طرفداران تالکین ساخته نشده و مخاطب عام مد نظر گرفته شده. از لحاظ مبارزه ها از "نبرد در شمال" بهتره اما از بقیه جهات نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

کانکوئست مبارزش خیلی چرت بود که. طرف همش دفاع می کرد باید همش یه کومبو تکراری رو هی میزدی تا بتونی بزنیش. کومبو هاش در کل چرت بودن. هوش مصنوعی هم کلا وجود نداشت. داستان هم هیچی. باز حداقل نبرد در شمال آبرومندانه تر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...