رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

Safires

این تاپیک هم با بازگشایی مجدد سایت ضروری به نظر میومد.

با گشتی در سایت متوجه ابراز ناراحتی اعضا از بعضی نقایص شدم که با مطرح شدن در اینجا هم دیده میشن و

هم برطرف و شاید حتی با یک توضیح ساده، مشکل حل بشه.

به طور مثال turin turambar در جایی عنوان کرده بود:

{چرا نميشه لينك داد؟!}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
این تاپیک هم با بازگشایی مجدد سایت ضروری به نظر میومد.

با گشتی در سایت متوجه ابراز ناراحتی اعضا از بعضی نقایص شدم که با مطرح شدن در اینجا هم دیده میشن و

هم برطرف و شاید حتی با یک توضیح ساده، مشکل حل بشه.

به طور مثال turin turambar در جایی عنوان کرده بود:

{چرا نميشه لينك داد؟!}

دقیقا چجور لینکی؟ به کجا؟ توضیح بیشتر لطفا.

مرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LordEfazati

لینک که میشه داد

اما این بک گراند و لطفا بردار اله سار

خیلی بده

آفرین مرد هزار چهره ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
لینک که میشه داد

اما این بک گراند و لطفا بردار اله سار

خیلی بده

آفرین مرد هزار چهره ;)

سلام.

در مورد پس زمینه اینجا توضیح دادم: viewtopic.php?p=838#p838

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LordEfazati

ممنون از توضیح منم جواب دادم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

فکر کنم بزرگترین مشکل سایت قالب سنگین و صفحه اول آن است که شخصا چندین دقیقه با اینترنت مدم منتظر مونده ام و با ای دی اس ال هم که

اومده ام کلی دانلود مصرف کرد

مشکل بعدی بروز نبود سایت

سایت بهتر سریعتر به روز بشه

مشکل بعدی

آیا به تصاویر سایت سر زده اید ؟ کلی عکس تکراری رو گذاشتید که چی بشه ؟ بهتر نیست تصاویر هم اندازه بشن و تکراری هم نداشته باشن ؟

مشکل بعدی

حتما از تمامی مطالب نوشته شده باید پشتیبان تهیه بشه

برای مثال اگه کل اطلاعات سایت هم پاک بشه به آسانی برگردانیده بشه

و کمی سطح کار رو حرفه ای در نظر داشته باشید

مشکل بعدی

بهتر در هنگام بروز شدن به اعضا سایت ایمیل بزنند چون من از کجا باید بدونم که سایت بروز شده در نتیجه هر روز باید سر بزنم

مشکل بعدی

تبادل پیوند با سایت ها و وبلاگ ها مرتبط به دنیای تالکین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo
فکر کنم بزرگترین مشکل سایت قالب سنگین و صفحه اول آن است که شخصا چندین دقیقه با اینترنت مدم منتظر مونده ام و با ای دی اس ال هم که

مشکل بعدی بروز نبود سایت

مشکل بعدی

آیا به تصاویر سایت سر زده اید ؟ کلی عکس تکراری رو گذاشتید که چی بشه ؟ بهتر نیست تصاویر هم اندازه بشن و تکراری هم نداشته باشن ؟

مشکل بعدی

مشکل بعدی

بهتر در هنگام بروز شدن به اعضا سایت ایمیل بزنند چون من از کجا باید بدونم که سایت بروز شده در نتیجه هر روز باید سر بزنم

مشکل بعدی

lمهدي عزيز ممنون از مواردي كه ذكر كردي.در مورد اشكالات فني اي كه گرفتي اله سار بايد پاسخ بده كه متاسفانه براي چند وقت نميتونه به سايت سر بزنه و من در مقام ناظر به بعضي جواب ميدم:

1.فکر کنم بزرگترین مشکل سایت قالب سنگین و صفحه اول آن است که شخصا چندین دقیقه با اینترنت مدم منتظر مونده ام و با ای دی اس ال هم که

اين قضيه مشكل بزرگي نيست(در واقع مشكلي براي ما نيست)اكثر افراد اين سايت اي دي اس ال دارن.به علاوه لزومي وجود نداره كه براي اينكه با دايل آپ دوستان ميخوان بالا بيان،از قالب سايت حذف كنيم

2.

مشکل بعدی بروز نبود سایت

اين مشكل رو كاملا قبول دارم و دليلش هم همانا شما عضو هاي عزيزيد.سايت نياز به خبر داره و همه دوستان ميتونن خبر بفرستن.براي من يا اله سار كه در صورت تاييد خبر قرار ميگيره.

هنوز دوستان پيشنهادي براي خبر نداشتن

3.

من به اين موضوع دقت نكرده ام و قاعدتا نميتونم جوابي بدم.

4.

مشکل بعدی

:D

دوست عزيز قبل از اينكه نيازي باشه كه شما خدتو به زحمت بندازي و مقداري حرفه اي بودن رو به ما گوشزد كني،اين كار انجام شده.

شما ديگه جدا خيلي خيلي دست كم گرفتي اين جا رو

مشکل بعدی

در مورد صفحه اول سايت كه تا اونجايي كه من ميدونم هيچ سايتي اين كار رو نميكنه.فقط بعضي اخبار مهم اطلاع رساني ميشه.

در مورد فروم ها هم اگه بيشتر دقت كني،گزينه مربوط رو پيدا ميكني

در سايت هاي ايراني كه سايتي (به نظر ما) وجود نداره كه مطالبي به قدرت اينجا داشته باشه و در نتيجه لينك به سايتي پايين تر نميديم.

در مورد سايت هاي معتبر خارجي هم با توجه به تفاوت زباني و احتمالا سر در گم شدن دوستانفلينك ها در داخل تاپيك هاي مرتبط با اون سايت داده ميشه.

با تشكر از نظراتت :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خدا

از اینکه دیده ام به این تایپک به این زودی جواب دادین خوشحال شده ام و در مورد سطح کم گرفتن از این جهت میخوام که ببخشید

من تازه عضو سایت شده ام و چندان با محیطش آشنا نبوده ام

و اما مشکل جدید سایت که تازه متوجه شده ام

مدیرت سایت چندان وقت برای سایت نمیزارن که شما به انتقادات من جواب دادین

در ضمن توجه کنین که اینا انتقاد هستن و قصد توهین به هیچ وجه ندارم اگه هم برخی جملات بوی بی احترامی دارند شما ببخشید چون من سنم

زیاد نیست تا اینجا هم که اومده ام واصم فکر کنم زیاده

و اما شما گفتی هیچ سایتی وجود نداره که چنین لیاقتی رو داشته باشه که با سایت آردا تبادل لینک کنه

در مورد این مطلب اصلا فکر کنین سایت آردا قرار نیست از سایت به خارج لینک بده

حالا لوگو مناسبی هست که وبلاگ ها برای تبلیغ سایت ازش استفاده کنن ؟

مثلا وبلاگ که من ساختم www.gondor.blogfa.com که در پیرامون ارباب حلقه هاست

حالا با در نظر نگرفتن بی لیاقت بودن وبلاگ ولی شاید نویسنده دوست دارد سایت آردا را تبلیغ کند حالا با کدام لوگو و آرم چون بسیاری از سایت ها

بزرگ لوگو دارند شاید هم موجود من پیداش نکرده ام

و اما مشکل اصلی

نمیخوام در مورد قالب زیاد مشکل تراشی کنم چون انگار مدیرت سایت قالب رو شخصا طراحی نکردن به همین دلیل امکان ایجاد تغییرات در آن را

پر درد سر محسوب میکنن

ولی قالب خیلی پیچیده است مثلا به موضوعی میخوام بپردازم که شاید مشکل برخی از تازه کار ها باشد و ان عوض کردن صفحه است

که من شخصا تا پیداش کنم چند دقیقه جستجو کرده ام

که به نظر من شاید باید این گزینه بسیار هم با اندازه خوب باشد تا خواننده برای ادامه مطلب زیاد با مشکل روبرو نشود

و مشکل جدید و انتقادی که اصلا نمیخوام بنویسم ولی فکر کنم لازمه

میتونم بپرسم چرا با تمام قواتون سایت http://www.phpbb.com رو تبلیغ میکنین ؟ :D) :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo
میتونم بپرسم چرا با تمام قواتون سایت http://www.phpbb.com رو تبلیغ میکنین ؟

اين تبليغ نيست.در اكثر سايت هاي فرومي فارسي زبان شما ميتوني نشاني از سايت شركت طراح پيدا بكني .

لی قالب خیلی پیچیده است مثلا به موضوعی میخوام بپردازم که شاید مشکل برخی از تازه کار ها باشد و ان عوض کردن صفحه است

که من شخصا تا پیداش کنم چند دقیقه جستجو کرده ام

که به نظر من شاید باید این گزینه بسیار هم با اندازه خوب باشد تا خواننده برای ادامه مطلب زیاد با مشکل روبرو نشود

متوجه منظورتون نميشم.دقيقا مشكل كجاست.شايد به خاطر نا اشنا بودن با سايت در روزهاي اول مشكلاتي از اين قبيل پيدا بكنيد

و اما شما گفتی هیچ سایتی وجود نداره که چنین لیاقتی رو داشته باشه که با سایت آردا تبادل لینک کنه

در مورد این مطلب اصلا فکر کنین سایت آردا قرار نیست از سایت به خارج لینک بده

حالا لوگو مناسبی هست که وبلاگ ها برای تبلیغ سایت ازش استفاده کنن ؟

مثلا وبلاگ که من ساختم www.gondor.blogfa.com که در پیرامون ارباب حلقه هاست

حالا با در نظر نگرفتن بی لیاقت بودن وبلاگ ولی شاید نویسنده دوست دارد سایت آردا را تبلیغ کند حالا با کدام لوگو و آرم چون بسیاری از سایت ها

بزرگ لوگو دارند شاید هم موجود من پیداش نکرده ام

من نگفتم ساير سايتها لياقت ندارن و يا اردا به خارج لينك نميده.اتفاقا اين كار بسيار هم خوب خواهد بود.قبلا هم ما چند سايت دوست داشتيم كه به هم لينك ميداديم.براي لوگو به بخش تصاوير مراجعه كن.اگر هم نبود به من خبر بده كه قرار بدم.

در هر صورت لوگو همون تصويريست كه پايين صفحه فروم ميبينيد

مدیرت سایت چندان وقت برای سایت نمیزارن که شما به انتقادات من جواب دادین

واقعيت اينه كه مدير سايت غالبا در مقام پاسخ گويي در فروم بر نمياد والبته هم وظيفه اي بر ايشون نيست.ناظران انجمن (كه بنده و دوستان ديگه باشيم) بايد به اين امر رسيدگي كنيم.در هر صورت با توجه به مشغله اله سار،هميشه از دورادور حواسش به سايت بوده و هيچوقت سايتو رها نكرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

این نشد که شما گفتین برین از تصاویر پیدا کنین یا اونی که رو انجمن رو کپی کنم برای این کار چند دلیل دارم

اگه مستقیما اون رو کپی کنم در صورت کلیک بر رو ان عوض رفتن به سایت آردا به سایت طراح انجمن میریم :D :D :D

و این دیگه اوج تبلیغ میشه که اصلا انگار با آرم آردا دارین سایت طراح رو تبلیغ میکنین

هر چند من میتونم با دستکاری در اج تی ام ال این کار رو خیلی راحت به اتمام برسونم :D

ولی اما باید شما خودتون به طور جداگانه جاوا یا اج تی ام الی دهید که سایت را به وبلاگتان بیفزایید :D

و مثل تبلیغاتی که در بلاگفا به وبلاگ اضافه میشه تبلیغات سایت اردا از طرف دیگه در وبلاگ وجود داشته باشه

و اما در مورد پیچیده بودن قالب دیگه نمیخوام بیشتر بحث کنم اصلا بی خیال مشکل از تازه کار بودن من بود

خوب فعلا این بحث دیگه تموم شد و در صورت مواجح شدن با اختلال و مشکل در سایت تایپک جدیدی رو مینویسم

در ضمن خیلی خوشحال شده ام که به طور کامل و خوب به من جواب دادین :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

سلام

مشکل جدیدی که پیدا کرده ام

اولا چرا نمیشه بعد از ده دقیقه تایپک رو ویرایش کرد

و سوال بعدی چرا وقتی اسکریپ غیر فعال میشه نمیشه از شکلک ها استفاده کرد و به ابتدا صفحه منتقل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اينکه بعد از 10 دقيقه نميشه ويرايش کرد اشکال نيست. اين محدوديت دو سه ماهه که اعمال ميشه و به نظرم خيلي هم خوبه. اين کار باعث ميشه که آدم نتونه پستهاي قبليش رو ويرايش کنه و زير حرفش بزنه.

در مورد سوال بعديت چيزي نميدونم، حالا مشکلت با اسکريپت چيه؟ بذار فعال باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

از اینکه بهم جواب دادین خوشحال شده ام

جواب اولی منطقی و بسیار خوب بود ولی مشکلی هست که برا مثال من نمیدونم چرا عوض کلمه پستها کلمه ژستها رو میبینم

با توجه به شناختی که از شما دارم فکر نمیکنم شما اشتباه تایپ کرده باشید پس مشکل از چیست

حالا اگه برای مثال اگه من کلمه ای رو اشتباه تایپ کرده ام باید چیکار کنم

ولی جواب شما بسیار خوب و مفید بود اما مشکل بعدی که چرا جاوا رو غیر فعال میکنم

دلایل خیلی زیادی داشت اما در طی تحقیقی که در این مورد داشتم فهمیده ام که تنها این سایت نیست بلکه تقریبا اکثر سایت ها که با

جاوا هم نوشته شده اند چنین مشکلی را دارند و مشکل از سایت نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جواب اولی منطقی و بسیار خوب بود ولی مشکلی هست که برا مثال من نمیدونم چرا عوض کلمه پستها کلمه ژستها رو میبینم

با توجه به شناختی که از شما دارم فکر نمیکنم شما اشتباه تایپ کرده باشید پس مشکل از چیست

خب این اشتباه تایپی من بود و درستش کردم. حالا زیاد گیر نده.(آخه تو کامپیوتر خودم جای پ و ژ رو درست کردم اما اون کامپیوتری که اون روز باهاش اون پست رو نوشتم درست نبود)

اگه شما اشتباه نوشتی تا 10 دقیقه میتونی درستش کنی و گرنه میافته گردن من و بقیه ناظران.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

مشکل بعدی که من پیدا کرده ام اینه که وقتی با مرورگر گوگل میام به سایت قالب سایت درست به نمایش در نمیاد :D\

مرورگر کامل کرک شده و ساخته شرکت معتبر گوگل هست

حالا انصافا کی بیشتر از من انتقاد کرده :D

من الان با چندین مرورگر سایت رو امتحان کرده ام که این مشکل رو پیدا کرده ام

خداییش مدیر سایت این همه زحمت میکشه

یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

سلام

مشکل جدیدی پیدا کرده ام

چرا سایت آردا وقتی از سایت اصلی میخوایم به انجمن بیایم مجددا از آدم نام کاربری میپرسه

و نمیشه با اولین لوگین شدن در انجمن هم فعالیت کرد

یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
به نام خداوند

سلام

مشکل جدیدی پیدا کرده ام

چرا سایت آردا وقتی از سایت اصلی میخوایم به انجمن بیایم مجددا از آدم نام کاربری میپرسه

و نمیشه با اولین لوگین شدن در انجمن هم فعالیت کرد

یا حق

متاسفانه خیر

چون دو چیز جدا از هم هستن

انجمن که PHPBB هست و سایت اصلی هم Joomla

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

این نظرسنجی سایت ایرادداره ها

خود من به تنهایی تا حالا 3-4تا رای به گلورفیندل دادم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خب این ایراد نظر سنجی نیست!ایراد شماست که نمیتونید بپذیرید رایتون فقط یه بار باید داده بشه! :D

تنظیمات نظر سنجی رو خودمون اینطور گذاشتیم.میشه عوضش کرد ولی خب تا به حال دلیلی ندیده بودیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل
خب این ایراد نظر سنجی نیست!ایراد شماست که نمیتونید بپذیرید رایتون فقط یه بار باید داده بشه! :D

تنظیمات نظر سنجی رو خودمون اینطور گذاشتیم.میشه عوضش کرد ولی خب تا به حال دلیلی ندیده بودیم

خب بنده خدا حقش بالاتر ازون زیرمیراست :D

خب در کل نرمال نیستش که یه نفر بتونه چندبار رای بده

این پست توسط ناظر ویرایش شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این کار برای اینه که کسایی که تو سایت عضو نیستن هم بتونن تو نظرسنجی شرکت کنن. لابد مدیر سایت دلش نمیخواد کسی فقط به خاطر نظرسنجی عضو سایت بشه و فقط کسایی که میخوان واقعا فعالیت داشته باشن عضو بشن.

اگه دوستان انصاف داشت باشن مشکلی پیش نمیاد! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سایت چش شده بووووووووووووووووووووود :D(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

دو سه روز پرداخت حق اشتراک دومین به تاخیر افتاده بوده.

شما خودتو ناراحت نفرما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi
دو سه روز پرداخت حق اشتراک دومین به تاخیر افتاده بوده.

شما خودتو ناراحت نفرما

چند روز بود به سایت نمیومد ولی مینوشت سایت فعلا کار نمیکنه

بعد از مدتی با کامپیوتر دیگه سایت رو دیدم نشونم داد

برگشتم با کامپیوتر امتحان کردم ارور داد

هر چند بدون تغییری بعد از چند هفته درست شد ولی کسی نمیدونه علت مشکل چی بود

نگید چیکار کردی رفتم نهار خورده ام برگشتم دیدم درست شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

براش تاپیک جدا زدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست