رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

اولا باتشکر از اله سار عزیز که دوباره به باز شدن بخش معما در تاریکی و روبه راه شدن وضعیت داستان نویسی در سایت کمک کرد.

من  در فکر انجمن شاعران آردا هم بودم البته خیلی وقت پیش. ما در این سایت حتی کاربرانی داریم که به زبان الفی اشعار خوبی می سرایند و می توانیم از آن ها تیمی تشکیل دهیم.

من  هم از کاربران دعوت می کنم تا برای اله سار  معما ها و سوالات خود را ارسال کنند.

پیشنهادی هم دارم: اینکه برای اعضا تیم داستان نویسی و کسانی که سوال طرح می کنند امتیازی در بخش گوهر آرکن درنظرگرفته شود.

ویرایش شده در توسط فین رود فلاگوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من هم انتقاد داشتم و هم پیشنهاد:

انتقاد: درست است که بعضی از بخش های اضافی سایت برداشته شده ولی مگر بخش نظرسنجی جزو بخش های اصلی سایت نیست که حدودا سه ماه است تعطیل شده؟

پیشنهاد: لطفا انجمنی از دوستان تشکیل شود و کاربران نظرسنجی های خود را برای آن بفرستند تا این بخش سایت همانند گذشته یک ماه یکبار پست بخورد.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

سلام

دوستان امکانش هست به پروفایل هر کاربر قسمتی با عنوان آخرین زمان آنلاین بودن کاربر اضافه بشه؟

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
در 5 ساعت قبل، فین رود فلاگوند گفته است :

با عرض اجازت

من هم انتقاد داشتم و هم پیشنهاد:

انتقاد: درست است که بعضی از بخش های اضافی سایت برداشته شده ولی مگر بخش نظرسنجی جزو بخش های اصلی سایت نیست که حدودا سه ماه است تعطیل شده؟

پیشنهاد: لطفا انجمنی از دوستان تشکیل شود و کاربران نظرسنجی های خود را برای آن بفرستند تا این بخش سایت همانند گذشته یک ماه یکبار پست بخورد.

با تشکر.

تا جایی که من اطلاع داشتم نظرسنجی های فروم بخشی بود که عموما با پیشنهادات کاربران ادامه پیدا میکرد و اگه انتقاد یا سوالی باشه باید از همه کاربران بپرسید :/

به هرحال هرکسی از دوستان میتونه نظرسنجی یا نظرسنجی های پیشنهادی خودش رو به همراه گزینه های دلخواهش از طریق پیغام خصوصی برای من ارسال کنه تا در موردش تصمیم گرفته بشه.

در 1 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

سلام

دوستان امکانش هست به پروفایل هر کاربر قسمتی با عنوان آخرین زمان آنلاین بودن کاربر اضافه بشه؟

ممنون.

چنین قابلیتی وجود داشته در سیستم، قسمت آخرین بازدید در پروفایل هر شخص همین کاربرد رو داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

در 42 دقیقه قبل، الوه گفته است :

به هرحال هرکسی از دوستان میتونه نظرسنجی یا نظرسنجی های پیشنهادی خودش رو به همراه گزینه های دلخواهش از طریق پیغام خصوصی برای من ارسال کنه تا در موردش تصمیم گرفته بشه.

من خواستم ارسال کنم ولی نشد. می نویسد که الوه نمی تواند پیغام دریافت کند. فکر کنم یعنی شما پیغام خصوصی را غیر فعال کرده اید.

لطفا یا این گزینه را فعال کنید یا به ما ایمیلی برای ارسال بدهید.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
در 1 ساعت قبل، فین رود فلاگوند گفته است :

با عرض اجازت

من خواستم ارسال کنم ولی نشد. می نویسد که الوه نمی تواند پیغام دریافت کند. فکر کنم یعنی شما پیغام خصوصی را غیر فعال کرده اید.

لطفا یا این گزینه را فعال کنید یا به ما ایمیلی برای ارسال بدهید.

با تشکر.

میتونید محتوای پیغام رو بدید یکی دیگه از کاربرا ارسال کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

در 3 دقیقه قبل، الوه گفته است :

میتونید محتوای پیغام رو بدید یکی دیگه از کاربرا ارسال کنه

چرا باید چنین کاری بکنم؟

مگر مشکلی پیش آمده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در ‎2016‎-‎07‎-‎24 at 8:34 PM، الوه گفته است :

چنین قابلیتی وجود داشته در سیستم، قسمت آخرین بازدید در پروفایل هر شخص همین کاربرد رو داره

وای:O

ببخشید اصلا حواسم نبود.

چجوری اینهمه مدت ندیدمش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

سلام

انتقادی دارم چرا این قدر مدیران کمتر به سایت سر میزنن؟ چرا تاپیک یا سولاتی که فرستاده میشه زودتر بررسی نمی شن؟

اینجوری سایت خیلی بیشتر نسبت به گذشته راکد شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من پیشنهاد داشتم با توجه به اینکه نمایه ها بسته شده است تاپیک گفتگوی عمومی اعضا دوباره راه اندازی شود یا اگر امکانش موجود نیست تاپیکی همانند آن دوباره ارسال شود.

باتشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alitsu

سایت بسیار خوبیه ولی از نظر من خیلی خیلی خوب میشد مکمل یه بازی مثل (lotro  (lord of the rings online  بود

ای کاش انجمن اردا سرمایه ساخت یه بازی آنلاین جهان باز رو داشت .(بیشتر شبیه خیال پردازیه ) در اون صورت خرید سکه بازی میتونست حتی راه در آمدی واسه اردا بشه. اون وقت دیگه سایت اردا کامل میشه

ویرایش شده در توسط alitsu

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

در حال سر زدنی سرسری به سایت و پروفایل بودم که دیداری تازه کنم. به ناگه چشمم خورد به ویژگی جدیدی( اضافه شدن همون دسته بندی کاربران بر اساس پست و امتیاز و ... البته با ظاهری نو و جذاب تر نسبت به گذشته) که اضافه شده بود.هم در ایده این ویژگی  روخوب دیدم ، هم در اجرا و ظاهر امر.بهرصورت تاپیک محل انتقاد و پیشنهاده ولی باید از کار خوب و ایده های جذاب نگذشت پس از دوست یا دوستانی  که برای  اضافه کردن این ویژگی زحمت کشیدن، تشکر می کنم

امیدوارم باعث بالاتر رفتن روحیه همکاری جمعی ، فعالیت و گرم شدن دوباره فضای خونه دوممون بشه 

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من هم می خواستم مانند جناب فارازون تشکری داشته باشم به خاطر طرح جدید سایت.

متشکر می شوم اگر توضیح بیشتری درباره ی این طرح ارائه شود.

با تشکر فراوان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MelkorTheDark

با سلام، از مدیران فروم تقاضا می کنم که واسه معرفی هر شخصیت و یا مکان یک تاپیک مستقل با ذکر دقیقا همون اسم ایجاد کنن. این فروم جامعترین فروم فارسی هست ولی متاسفانه چون تاپیک ها به صورت جملات سوالی یا خبری هستن موتور جستجو نمی تونه خوب عمل کنه. خودتون امتحان کنید لطفا. بنده هم به سهم خودم از سایر منابع ترجمع یا کپی می کنم که یه ویکی مناسب داشته باشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

البته در این زمینه فرهنگنامه سایت موجوده و براساس مکان ها و نژادها و اشیا و... دسته بندی شده 

https://arda.ir/encyclopediaofarda/

حالا نمیدونم خود این فرهنگنامه چقدر چیزی رو که مدنظر شماست رو پوشش بده و آیا امکانش افزودن ویژگی های جدید به اون و گسترده و کامل  تر کردنش هست یا نه 

این تاپیک دانشنامه آرداست اگه بازم پیشنهادی داشتید(در زمینه افزودن یک ویژگی به مدخل ها یا اضافه کردن مدخل جدید) می تونید در این تاپیک مطرح کنید 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

در خواستی داشتم:

اگر ممکن است در بخش آرشیو دانلود در سایت اصلی فایل های موسیقی فیلم  همانند گذشته قرار داده شود.

در گذشته این آرشیو خیلی مفید بود و استفاده های زیادی از آن می شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh

دوستان اگه قسمتی برای چت دوستانه بود خیلی عالی میشد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 14 ساعت قبل، Eruyeganeh گفته است :

دوستان اگه قسمتی برای چت دوستانه بود خیلی عالی میشد 

قبلا چنين امكانى وجود داشت اما به دلايلى برداشته شد. شما فقط ميتونيد در تاپيك ها به بحث و گفتگو بپردازيد كه خب بايد از چندين فيلتر رد بشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh
در 11 دقیقه قبل، Peredhil گفته است :

قبلا چنين امكانى وجود داشت اما به دلايلى برداشته شد. شما فقط ميتونيد در تاپيك ها به بحث و گفتگو بپردازيد كه خب بايد از چندين فيلتر رد بشه!!

بله در جريان هستم 

منظورم اينه دوباره راه اندازي شه تعداد آنلاين ها مياد بالا 

و آردا احيا ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

ببخشید که ما دوباره در این تاپیک مزاحم شدیم. چون در حدود هفتاد و پنج درصد تمامی پست های این چند صفحه ی اخیر را اینجانب گذاشته ام! البته همه را برای بهتر شدن سایت گذاشته بودم. 

پیشنهادی داشتم برای عزیزان در بخش مدیریت سایت؛ اگر دوستان به یاد بیاورند دوسال گذشته ما یک مسابقات رویداد هنری آردا را داشتیم(رویداد هنری سایت آردا) که با استقبال خوبی مواجه شد. حال می دانم که برگزاری مجدد این رویداد سخت است اما اگر دوستان همت کنند و دوباره  این کار را به شکل بهتر و قوی تر داشته باشیم هم بازدید سایت بیشتر خواهد شد و هم فروم به تکاپو خواهد افتاد.

به امید روزهای بهتر

باتشکر

ویرایش شده در توسط فین رود فلاگوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

به نظرم به جای مسابقات که انرژی و وقت  زیادی می گیره ( و فعالیت هایی دیگه ای که غالبا مقطعی اند و طیف کمی رو در بر می گیرن)، اون موتور محرکه ای که می تونه فضایی که بعضی دوستان دغدغه اش دارن رو ایجاد کنه نمایه اس. شاید از اونجایی نمایه اون کارکردشو از دست داد که با امتیاز و توانایی پیوست فایل در اونجا همراه شد. ولی میشه با بازگشت شرایطش به وضعیت قبلش یا مثلا اضافه کردن تبصره هایی به اون ( مثلا هر کاربر روزی تنها اجازه ایجاد 1-3 نمایه داشته باشه که هرکدوم نهایتا مثلا ظرفیت 100 پیام رو داشته باشن+ میشه موضوعشو محدود کرد مثلا به ادبیات گمانه زن و..) اونو هدفمند کرد.

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند
در در 8/8/2017 at 9:58 PM، *فئانور* گفته است :

سلام

به نظرم وقتشه که معما در تاریکی  بازم راه اندازی شه.کاربر های جدید عضو شدن حیفه که بخش جذابی مثل این متروکه بمونه

از طرفی کادر مدیریت جدید هم هست که میتونه مسئولیتش رو به عهده بگیره.

با عرض اجازت

پیشنهاد خیلی خوبی است. من هم خیلی موافقم.

من خودم چندتا از آخرین ها مسابقات را طرح سوال کرده بودم و حالا هم خوشحال می شوم دوباره این کار را انجام دهم.

اگر قرار بر ادمه مسابقه شد من خودم برای طرح سوال از همین حالا پیشقدم می شوم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه ولی بهرحال میپرسم .

یه مدته یکمی پوسته آردا تغییر کرده درسته ؟ حداقل برا من که با گوشیم خیلی راحت تر از قبل شده و از تیم مدیریت تشکر میکنم .

دوم این قسمت لایک کردن چجوری شده؟ یکی از مدیرا خواهش مندیم یه اطلاع رسانی کنن من که گیج شدم . یعینی دو دفه لایک میکنی :-\ یا یدفه قلب میذاری ؟ تفاوتشون چیه کسی هست توضیح بده ؟ مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...