رفتن به مطلب

Recommended Posts

lord of the moon

خوشحال میشم شرکت داشته باشم

فکر کنم در تمام زمینه های بالا بتونم کمکی کنم ولی چون می دونم افراد خیلی بهتر و بزرگ تر از من در سایت هستند طرف درس و ... نمی روم 

ولی هرچیزی که به نوشتن ربط داشته باشه مثل بزرگترین تفریح زندگیم می مونه با خوشحالی انجامش میدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

منم بدم نمیاد استعدادهامو دراین زمینه محک بزنم . خوشحالم میشم کمک کنم:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مِلدا ارو وا

سلام 

منم خوشحال میشم  در زمینه های اسطوره شناسی ، سرودن شعر و نوشتن فن فیکشن کمک کنم:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نارس_آرتین

منم دستی به قلم دارم ??? و البته که بزرگان از من بهتر بسیار زیاد هستند اما هرچه در توان داشته باشم می گذارم تا به جامعه فانتزی کمک کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

به نظرم به داستان های رها شده توی فروم هم توجه بشه، مثل داستان فوق العاده قلعه خاکستری، البته برای پیشبرد داستان نیاز به کسی که خط داستان رو به بچه ها میداده هم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.

ایم این :D:93:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

سلام.

بازم ممنونم از دوستانی که حمایت کردند و به خصوص عزیزانی که اعلام آمادگی کردند. بودن تک تکتون مایه ی افتخار و خوشحالیه امیدوارم بتونیم در کنار هم فعالیتای مفیدی داشته باشیم. :53:

@Peredhil راستش این دیگه بستگی به خود کاربرا داره هرکس که تمایل به فعالیت تو اون بخش داره. اما ان شاء الله وقتی بخش "کتاب سرخ سرحد غربی" دوباره فعال باشه سعی میکنیم این داستان و داستان های دیگه رو هم در حد امکان پیگیری کنیم. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من هم دستی در مقاله نویسی دارم البته در فن فیکشن و داستان نویسی در این سبک استعداد خاصی ندارم.

باتشکر از سامان دادن به وضع داستان نویسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پژوهشگر

سلام

من در زمینه داستان پردازی مدتی تدریس می کردم و به صورت تخصصی به مطالعه پژوهش در زمینه فانتزی و ادبیات گمانه زن می پردازم ... در حیطه اسطوره شناسی هم دستی دارم ... یه مجموعه سه گانه هم به صوت مجازی منتشر کردم . خوشحال می شم که در این تیم همکاری کنم .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

فکر کنم تقریبا همه ی داوطلبین به اسطوره شناسی آشنایی دارند و این هم خوبه هم بده

خوبه چون : کسایی که اسطوره شناسی بدونند خود به خود با شخصیت شناسی آشنایی دارند

بده چون : احتمال کلیشه ای شدن کارها خیلی بالا میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ArahaeL

سلام؛

اگر امکانش باشه؛ من هم فکر میکنم که بتونم توی بخش های فن فیکشن و بازنویسی، کمکی بکنم ! : ) قطعاً میتونه  تجربه ی خوبی در کنار دوستان باشه برام!

تشکر.

ویرایش شده در توسط ArahaeL

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

من هم میتونم توی موارد یک،سه،چهار کمک کنم. فقط به نظرم اولین کار کامل کردن پروژه های قبلی باشه. البته شما خودتون صاحب اختیارید. و اینکه بیشتر درباره نحوه کار توضیح بدید. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

حالا بستگی داره تصمیم تیم بر الویت این کار باشه یا نه. اگه اینطور شد افراد مایل میتونند تا حد امکان این کارو انجام بدند :) ممنون از اعلام حضور شما و دوستان دیگه. به صورت خصوصی توضیحات بیشتری میدم

در 13 دقیقه قبل، Samwise Gamgee the Brave گفته است :

من هم میتونم توی موارد یک،سه،چهار کمک کنم. فقط به نظرم اولین کار کامل کردن پروژه های قبلی باشه. البته شما خودتون صاحب اختیارید. و اینکه بیشتر درباره نحوه کار توضیح بدید. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

به داستان نویسی واقعا علاقه دارم ! ولی راستش یک دو دلم! فقط به خاطر زمان این حرف هاست که می گم. 

به نظرم اگه بشه به صورت داستان های کوتاه شروع کنم خیلی بهتر باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

سلام خدمت دوستان گرامی 

من هم دوست دارم فعالیت داشته باشم. البته سرعتم کندتر از بقیه س اما هر چی باشه آرداییم. 

اما قبلش عرض کنم که در مورد 1 و 2 و 5  قبلا فعالیت داشتم. حالا اگه اون قبلی ها رو هم آروم آروم ادامه بدم هم در حیطه این تاپیک هم هست. 

کار تیمی بسیار امر خوب و جا افتاد ه ای توی دنیاست. چون بجای استفاده صد درصد انرژی خودت از یک درصد انرژی صد نفر میشه استفاده کرد. 

حالا این تاپیک صد نفر هم نباشیم با کار تیمی حداقل مطمئنیم که صد درصد انرژی رو لازم نیست بذاریم. بلکه هرکی به سهم خودش.

موفق باشین. ممنون از خانم نیه نور بابت این ایده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

منم اعلام آمادگی خودم رو اعلام میدارم. 
یو هَو مای سُورد (وُرد :| )

ویرایش شده در توسط شهریار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

جناب @mgh47 و بانو @LObeLia هم افتخار دادند و به جمع ما اضافه شدند. ممنون از همگی...ما فعلا قراره با این  16 عضو کارمون رو ادامه بدیم. اگه نیازی به عضو بیشتر یا جایگزین بود، همینجا اعلام میشه :)

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

با سلـام.

امیدوارم با همدلی و صمیمیت و تلـاش، کارها رو پیش ببریم.:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

اتفاقا بیشتر اوقات به مورد سوم فکر میکنم; خیلی از شخصیتهای داستان جای کار و توسعه بیشتر دارن. اگه بخوایم بهشون بپردازیم چند صد کتاب ازش درمیاد. خیلی خوبه که این تاپیک راه انداختین. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alireza M

سلام.منم می تونم کمک کنم تو مورد 5.شاید تونستیم کتاب چاپ کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

تشکر دوستان. هر وقت نیاز بود اطلاع میدم بهتون :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thranduil elven king

من هم می تونم کمک کنم ☺

و بگم سایت هایی هستند که مردم در مورد تالکین داستان نوشته اند و بسیار هم زیبا هستند .?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...