رفتن به مطلب
الوه

نظرسنجی 69: به نظر شما بهترین بخش اضافه شده به نسخه اکستندد فیلم «هابیت: نبرد پنج سپاه» کدام یک از موارد نام برده شده بود؟

نظرسنجی 69:  

76 رای

1. 1. به نظر شما بهترین بخش اضافه شده به نسخه اکستندد فیلم «هابیت: نبرد پنج سپاه» کدام یک از موارد نام برده شده بود؟

• محافظین سه گانه (سکانس دول گولدور)
    • مکالمه بیلبو و بوفور
    • نبرد بین الف ها و دورف ها
    • ارابه سواری دورف ها
    • بیفور، بوفور و بومبور (ماجرای صحبت کردن بومبور)
    • مرگ آلفرید
    • مراسم تدفین تورین، فیلی و کیلی
    • سایر

Recommended Posts

FILI

به طور کلی بیشتر بخش های اضافه شده خوب بود ولی من به مراسم تدفین تورین، فیلی و کیلی رای دادم! البته نکته دیگه ی فیلم خشونتش بود که حتی تو سری ارباب حلقه ها هم انقدر خشونت فیلم بالا نبود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

من نسخه اکستندد رو ندیدم ولی ارابه سواری جالب ب نظر میاد:D بالین پشت ارابه خخخخ اصن من به قوچا گیر داده بودم اینا چی ک ندارن:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

اصلا میل و رغبتی برای دیدن نسخه اکستندد نداشتم با تعاریف دوستان مجاب شدم ببینم

نکته جالب اینه که علارغم حفظ هسته اصلی فیلم تغییرات مثبت زیادی داشت که ای کاش همون اول میبودن

در بخش جنگی انصافا خیلی بهتر شده بود نبردها نصفه و نیمه ول نمیشدن دیگه و شاهد کات شدن های متوالی نبودیم بخش ارابه ها و نبرد بین الف ها و دورفها به بهترین شکل ممکن اضافه شده بود بعضی بخشها رو کاملا جدید ساخته بودن 

بعضی از بخشها صرفا فان بود میشه گفت اکثر سکانسهای این 3 گانه بر پایه سرگرمی و فان بود این که مشخصه

در کل بخشهای اکستندد دو قسمت خیلی مفید بود یکی بخش راداگاست و گاندولف و بخش دیگه خاکسپاری تورین و اینکه تاج گذاری داین رو هم نصفه نیمه شده نشون دادن حداقل یه عده که نمیدونستن جریان چیه پیش خودشون نگن پس سرنوشت شاه کوه چی شد!؟!

در کل این 3 گانه اصلا 3 گانه قوی نبود از نبردهای فوق فانتزی لگولاس(نبرد فاجعه روی پل رو که نمیگم اصلا) و رفقای تورین تا یک سری مضحک مثل الفرید که فقط برای پر کردن تایم بودن!

3 گانه لوتر دنیای فانتزی تالکین رو به قابل باورترین شکل ممکن به تصویر کشید اما هابیت نه فقط با اضافات بیخود و جلوه های ویژه بیش از حد و کم کاری پیتر جکسون کم اورد به نظرم ضعیفتر بودن کتاب هابیت به نسبت یاران حلقه و 2 برج و بازگشت پادشاهمزید بر علت شد

اما هرچی بود و نبود باز هم لذت بردیم از یک سیر و سیاحت نصفه نیمه در دنیای تالکین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

اکستند هابیت خیلی خوب بود 

به نظرم هیچ کدوم از گزینه های بالا بلکه اون جایی که گلاردیل اون ارگ رو با نیروش نابود می کنه (نمی دونم اینو چرا اکستند کرده بودند؟؟؟)

امّا از بین گزینه های بالا نبرد الف ها و کوتوله ها به دلایل زیر

1- چون جنگ

2- چون الف ها در مقابل کوتوله ها بودند

3- چون سلاح های با حالی داشتند

شاید دلایلم قانع کننده نباشه ولی بازم با حال بود 

به نظرم اکستند هابیت واقعا یک افتضاح بود 

من خداییش توقع داشتم یک کم بیشتر از سائورن نشون بده ولی انگار جنگ یک مشت کوتوله از نشون دادن سائرونی که ملت ده ساله منتظرند یک چیز درست و حسابی ازش ببینند و بعد از 

هابیت 1 و 2 کلی دلشون رو صابون زدن مهم تر بود!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Grey Pilgrim

صحنه ی دفن تورین سپربلوط :((( 

من موندم باید جکسون وقت بیشتری هم به شخصیتی مثل آلفرید اختصاص می داد آخه ؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

صد در صد رای من با توجه به سابقه حضورم مشخصه تدفین ثورین فیلی و کیلی هستش که از نظر من هم اون یه شکست کامل بود . باید خیلی بیشتر بهش پرداخته میشد.

درباره باقی سکانسها هم به ترتیب باید بگم که :

1 دول گولدور : از مضحک ترین و مسخره ترین سکانسهای فیلمه. کاش نمیدیدم این شکست تاریخی فیلم سازی در عرصه تالکین رو.

2 مکالمه بیلبو و بوفور : میتونم بگم بد نبود خوب بود . میشه بهش نمره داد. مثلا از یک تا ده من بهش 7 میدم. کلا راضیم ازش.

3 نبرد بین الف ها و دورف ها : وای خدای من . یعنی پیتر چی فکر میکنه من نمیدونم. والا توی کتاب هم به صراحت گفته یه 4 تا تیر اینا رها میکنن 4 عربده اتونوریا میزنن تا گابلین ها و وارگ ها میرسن و هر 3 جبهه انسان و الف و دورف سریعا بر علیه اونا میشن. اما خدا وکیلی پیتر باید تو چین باستان میبود طرح اون بالیستاش رو عملی میکرد. چی بود اون خدایی. واقعا مسخره و مضحک بود :|

4 ارابه سواری دورف ها : بذارید چیزی نگم :|:|

5 بیفور، بوفور و بومبور : خوب وبد ضرری نداشت و سورپرایز خوبی بود :))

6مرگ آلفرید : خوب که چی . اصلا نمیمردم مهم نبود. با اون قیافش.

به نظر من کلا شماره های 1 و 3 و 4 و 6 رو باید برای وداع ثورین و وداع با ثورین میذاشتن. یا هزینه ساختشو کمک میکردن به کشور های آفریقایی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Witch Kiing

من نسخه اکستندد رو تازه دیدم و قبل از اون چند بار نسخه معمولی رو دیده بودم، خب بعد اینکه این نسخه رو دیدم لااقل یکی از ابهامات قضیه برام رفع شد اونم ماجرای اون مردک خدازده آلفرد بود..با اون همه سکانس و پرداختی که ازش دیده بودم تو نسخه معمولی خوب بود که آخرش دیدم به درک واصل شد! مورد دیگه هم راجبه دول گولدوره، اصن من عاشق صحنه هایی ام که راجبه نیروهای مخوف داستان بحث میشه توش ( سائرون و خادمینش و جادوگرا و اینجور مسائل ) و خب خوب بود برام..مراسم تدفین هم خب پایان بندی ماجرای دورف ها بود به نوعی و خوب بود..باقی موارد زیاد فرقی نمیکرد. کاش به جاشون از سائرون و دار و دستش نشون میداد جذاب تر میشد فیلم..البته خب اینا نظر شخصی منه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...