رفتن به مطلب
filagond

پنج سلاح که نمی خواهید دشمنتان به یک مبارزه بیاورد

Recommended Posts

Nienor Niniel

مقاله جالبی بود.من خنجرا رو بیش تر میشناختم.خنجر ویل واقعا دوست داشتنی و در عین حال خطرناک بود.

در مورد سلاح زنا...قبول دارم به زنا تو داستانا چنین سلاح هایی داده نشده.اما این چندان غیر طبیعی نیست.خب زنی که شمشیر به دست میگیره یکم از ظریف بودن دور میشه.بنظرم نویسنده ها به زن ها بیشتر اسلحه هایی دادن که به ظرافتشونم بیاد.مثلا آینه ی نامادری سفید برفی.سوزن چرخ خیاطی زیبای خفته.قطب نمای لایرا.دستای برفی السا...شاید در نگاه اول اسلحه ی مرگباری نباشن اما تو نگاه دقیقتر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

مقاله ی جالبی بود ولی به نظرم یک سلاح جاش خالی بود و اون چوبدست الدر بود که تو داستان های هری پاتر اسمش اومده.

واقعا سلاح وسوسه کننده ایه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

مقاله ی جالبی بود ولی به نظرم یک سلاح جاش خالی بود و اون چوبدست الدر بود که تو داستان های هری پاتر اسمش اومده.

واقعا سلاح وسوسه کننده ایه :)

امممم چوبدست الدر رو یه سلاح نمی بینم. به نظرم بیشتر یه سازه جادوییه و خب اگه سلاح فرضش کنیم باید چیزهایی مثل ستاره مرگ یا جعبه های جادوی اوردون رو هم سلاح بدونیم. ولی این مواردی که ذکر شد سلاح هایی با قدرت های جادویین. و وقتی فکر می کنم جای شمشیر حقیقت خالیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
proti

امممم چوبدست الدر رو یه سلاح نمی بینم. به نظرم بیشتر یه سازه جادوییه و خب اگه سلاح فرضش کنیم باید چیزهایی مثل ستاره مرگ یا جعبه های جادوی اوردون رو هم سلاح بدونیم. ولی این مواردی که ذکر شد سلاح هایی با قدرت های جادویین. و وقتی فکر می کنم جای شمشیر حقیقت خالیه.

من همچنان خود حلقه یگانه رو سلاح مرگبار تری میبینم علی جان

اگرچه ابرچوبدستی هم چیزخطرناکی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

من همچنان خود حلقه یگانه رو سلاح مرگبار تری میبینم علی جان

اگرچه ابرچوبدستی هم چیزخطرناکی بود

سلام سمیه بانو

کر نمی کردم اینجا هم باشین.

آره این دو تا خطرناکن ولی منظور این مقاله سلاح به معنای کلاسیکه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

در داستان های سرزمین اشباح نوشته ی دارن شان یکی از شاهزاده های اشباح ونچا مارچ

سلاح هایی رو باخودش حمل میکنه به نام شوریکون فکرکنم این سلاح روهم باید در دسته ی سلاح های مرگبار قرار بدیم

همین طور عصاهای پنج مایا (گاندولف -سارومان - راداگاس و...) هم در موقع نبرد سلاح محسوب میشن و قدرت مند هم هستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
filagond

در داستان های سرزمین اشباح نوشته ی دارن شان یکی از شاهزاده های اشباح ونچا مارچ

سلاح هایی رو باخودش حمل میکنه به نام شوریکون فکرکنم این سلاح روهم باید در دسته ی سلاح های مرگبار قرار بدیم

همین طور عصاهای پنج مایا (گاندولف -سارومان - راداگاس و...) هم در موقع نبرد سلاح محسوب میشن و قدرت مند هم هستند

اممم شوریکان های ونچا رو فکر نکنم خیلی موثر باشه. چون گفته شده خودش این سلاح ها رو از سنگ می تراشه و خب دقت و ظرافت کافی نداره یقینا. در حالیکه که برد این سلاح تا حد زیادی وابسته به توازنشه.

عصاهای پنج مایا رو بازم ترجیح می دم سازه جادویی فرض کنم چون عصا به خودی خود سلاح نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

اقا دمت گرم

اون خنجر ظریف خیلی خفن بود

مخصوصا اونجا که میگه لبه ی دومش از بس تیزه که نمیشه دیدش و میتونه تار و پود کیهان رو ببره ینی کفم برید اینجارو خوندم

دمت گرم واسه مقاله :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور پسر هور

دوست ندارم با این 5 سلاح در بیافتم

1-آندوریل شمشیر آراگورن

2-کمان لگولاس

3-تبر بزرگ تور

4-گلمدرینگ

5-خنجر مورگول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*Manwë*

درود

نمیخوام بحث و فلسفی و یه توضیح و مطلب طولانی بدم ولی به نظرم زمانی که از فانتزی و اصلا فانتزی نه اساطیری یا کلن داستان های اینگونه صحبت میکنیم هیچوقت پتک تور رو نباید کنار بگذاریم و در دنیای اردا اولین شمشیری که خون یک الف تلری رو ریخت ،اولین نسل کشی که تا اخر عمر در ذهن الدار موند ,شمشیر فئانور و همینطور شمشیر شکسته الندیل ،نارسیل در دستان ایسیلدور ،و من سلاح مورد علاقمم میگم ،نیزه گیل گالاد ،ایگلوس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...