رفتن به مطلب
ایوانا

فرمانده ی جنگ در سرزمین میانه شوید!

Recommended Posts

لوتین.

من یه شخصیت جدید وارد بازی میکنم
من کیلن هستم اعتراف گیری از شمال توانایی اینرو دارم که چندین مرد از سپاه دشمن را با جادو تحت اختیار بگیرم به طوری که تنها و تنها گوش به فرمان من باشند و تا پای جان به سپاه ما وفادار بمونن 1000 مرد جنگی در اختیار دارم
شب قبل با رنگ کردن خودمون به رنگ سفید با دوغاب به مانند ارواح شبانه و پنهانی به دل ارتش ارکهایی که قصد حمله به لورین را داشتند زدیم و چادرهای فرماندهیشونو به اتش کشیدیم و فرماندهان اصلیشدند کشتیم سلاحاشون در این جنگ نابود شده و تمامی منجنیقهاشون اتش گرفته نیم بیشتر سپاه ارکها کشته شده و باقی به سمت جنگلها گریختند که توسط 500 تن از بهترین مردان سواره تعقیب و کشته خواهند شد

ویرایش شده در توسط لوتین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اورک موریا

خبر بد اشتباه می کردیم آنها ۳۰۰۰گابلین . ۵ترول به رهبری شاه جادو پیشه اند من ۲۰ کمان دار از توک لند آورده ام ولی درخواست کمک دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اورک موریا

نیرو ها جمع آوری شدند . ۴۰دشنه دار از بری . ۲۰ کمان گیر از توک لند .۳۰ شلاق دار  از باک لند . ۱۰۰ چماق به دست از شایر .۶۰ تکاور مسلح به شمشیر و ۴۰تکاور مسلح به کمان زنبورکی «انسان» از نیرو های کیلن کمک می خواهیم . همچنین الف های کمان دارهم۸۰نفرند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اورک موریا

فرماندهان :گیردان برای الف ها . سام وایز ، نبیز،کاتن مسلح به چماق ، نیزه ی کوتاه سه شاخ ، چماق. برای اهالی شایر ‌. فرودو ناب و باتر بار مسلح به استینگ ، ، خنجر ، خنجر ، برای بری مریادوک با شمشیر روهان فرمانده ی باک لند ،  پره گر ین توک مسلح به کمان حافظان درخت فرمانده ی توک لند و ساکالتور فرمانده ی تکاوران مسلح به شمشیر ، به امید نابودی آنگمار ، با درخواست کمک از کیلن و ایوانا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...