رفتن به مطلب
MORGOMIR

مود (Mod) های سری بازی های The Battle for Middle-Earth

Recommended Posts

alitsu
در 9 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

مود اولی که گفتید تنها مختص bfme2 هستش

داخل moddb.com نوشته :

مخفی کننده

Games : Battle for Middle-earth II: Rise of the Witch King : Mods : The Ridder Clan Mod 

برای اینکه اینگلیسیه مخفیش کردم

اینستالرش چند  مگابایت دانلود میکنه؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Kaizer
در در 8/23/2014 at 9:19 PM، KHAMUL THE SHADOW OF EAST گفته است :

history of the ages این مدی است که در آن امپراطوری روهان، آرنور و هاراد به این بازی اضافه شده و به هر امپراطوری کلی سرباز، ساختمان جدید و هیرو جدید داده برای مثال به دورف ها راداگاست و تورین و بالین و تراین دوم اضافه شده در عین حال جادو های هیرو های قدیمی هم تغییر کرده و هرنژاد قهرمان حلقه مخصوصی دارد برا مثل گابلین ها به کمک حلقه اسماگ را می آورند و...

خبر خوب: کسانی که نسخه شرکت دارینوس را دارند به سی دی دوم مراجعه کنند در آن فایلی هست به اسم steup thoa

توضیحات بیشتر مود رو روز های بعد و درصورت استقبال می گذارم لطفا با پشتیبانی کردن من به این کار سرعت ببخشید!

سلام 
این مود برای Rise of The Witch King  هم هست؟من سرچ کردم بیشتر تصاویری ک گذاشته بودند برای نیدل ارث بود

میشه این مود رو برای دانلود بزارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

سلام

در در ‎2016‎-‎09‎-‎29 at 1:07 AM، alitsu گفته است :

داخل moddb.com نوشته :

نمایش محتوا مخفی

Games : Battle for Middle-earth II: Rise of the Witch King : Mods : The Ridder Clan Mod 

برای اینکه اینگلیسیه مخفیش کردم

اینستالرش چند  مگابایت دانلود میکنه؟ 

اما خود سازنده های مود اینو گفتن، همچنین اگه rotwk رو نداشته باشین اما bfme2 رو داشته باشین میتونین بازی کنین.

والا من هم نمیدونم یه بار خواستم دانلود کنم که مشکلاتی پیش آمد و نشد ولی برای من همون قدر هم که دانلود کرده بود 200-300 مگ بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در ‎2016‎-‎10‎-‎02 at 0:05 PM، Kaizer گفته است :

سلام 
این مود برای Rise of The Witch King  هم هست؟من سرچ کردم بیشتر تصاویری ک گذاشته بودند برای نیدل ارث بود

میشه این مود رو برای دانلود بزارید؟

http://media1.gamefront.com/moddb/2013/04/14/thoa135.rar?b17f4b620c6cf1393ffa644d1ceea1519471f50243241c9c351f544aefaeb617054856f45e07ae230795c14b30a53906a278cc670925e173f63ab5fd3fbd218ca71d8223d83a2cb7008292eb7949ee4dba983be6637ca10a900cbc9ee3c9732044b7fc4b0d00e3c33b880631a87f265d32ed

سلام

این ورژن 1.3.5 هستش(لینکشو کاربر thranduil14 زحمت کشیدن بهم دادن)برای بازی تو گیم رنجر بیشتر بازی کن ها ورژن 1.3.7.1 رو دارن میتونید از این سایت

(http://lotr-games.org/forum/26 ) دانلودش کنید اما زبونش روسی هستش و برا من که کلی دردسر داشت.

ویرایش شده در توسط ranger of north

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

اول خواستم یه تاپیک جدا بزنم ولی بعد گفتم بزار یه سوالی کنم شاید نیاز به تاپیک نباشه

اگه اخبار مود هارو دنبال کنین باید بدونین که یه مود جدید واسه بازی rotwk اومده به اسم Age of the ring

به نظر مود جالبی میاد اما فکشن های اضافه شده از نظر من زیاد جالب نیست

اومدم اینجا بپرسم کسی چیزی در مورد این مود میدونه ؟

اگه کمی توضیح بدین ممنون میشیم طبق معمول همیشه :)

راستی اینم لینک مود تو سایت mod db

http://www.moddb.com/mods/the-horse-lords-a-total-modification-for-bfme

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 12 ساعت قبل، به لگ گفته است :

سلام

اول خواستم یه تاپیک جدا بزنم ولی بعد گفتم بزار یه سوالی کنم شاید نیاز به تاپیک نباشه

اگه اخبار مود هارو دنبال کنین باید بدونین که یه مود جدید واسه بازی rotwk اومده به اسم Age of the ring

به نظر مود جالبی میاد اما فکشن های اضافه شده از نظر من زیاد جالب نیست

اومدم اینجا بپرسم کسی چیزی در مورد این مود میدونه ؟

اگه کمی توضیح بدین ممنون میشیم طبق معمول همیشه :)

راستی اینم لینک مود تو سایت mod db

http://www.moddb.com/mods/the-horse-lords-a-total-modification-for-bfme

سلام

این مود در ابتدا اسمش the horse lords بود. اما بعد ها شد age of the ring.

همون طور که از اسمش معلومه این مود برای دوران سوم هستش که یعنی شامل این فکشن ها میشه:

Erebor, Gondor, Rohan, Rivendell, Lothlórien, Mirkwood, Mordor, Isengard, Misty Mountains,  Haradwaith

این مود فوق العاده از نظر گرافیکی بالاست از نظر من از اداین هم تو این مورد بهتره. تا الان هم یه ورژن اومده بیرون که شامل گاندور - موردور و آیزنگارد میشه.

متاسفانه نمیشه برای هر مودی تاپیک درست کرد چون هم تعدادشون خیلی زیاده هم این تاپیک اون وقت اضافی میشه.

همون طور که گفتم از نظر گرافیکی فوق العاده بالاست، این فقط یکی از مدل هاشونه:

thorin_armored_render.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 4 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

این مود فوق العاده از نظر گرافیکی بالاست از نظر من از اداین هم تو این مورد بهتره. تا الان هم یه ورژن اومده بیرون که شامل گاندور - موردور و آیزنگارد میشه.

آره از لحاظ گرافیک که محشره اما شما فکشن هاشو اشتباه گفتین فک کنم

تو آدرسی که بالا گفتم گفته شده بود انگار فکشن بعد دول آمراه هست

در کل من از یه چیزش خوشم نیومد و اونم فکشن هاشه

میتونستن فکشن های جالب تری براش انتخاب کنن و الان با این فکشن ها خیلی شبیه اداین شده و نمیدونم مثلا برا فکشن هاراد میخوان چه فرمانده ای بذارن :)

البته اداین هم زیاد جالب نیست

زیادی فرمانده ها و سرباز هاش زیاده و طراحی هاش تو ذوق میزنه

تا ببینیم ٬ age of the ring شاید رو دست اداین رو زد

و یه سوال :)

میشه یکم در مورد مود history of age توضیح بدین و فکشن هاشو بگین ؟

تو گیم رنجر زیاد دیدم بازی کنن

پ.ن:

راستی من هر چی گشتم لینک دانلود این مود age of the ring رو پیدا نکردم

تو سایت مود دیبی فقط یه لینک بود که اسمش the horse lord بود

میدونم که اینا یکین اما یعنی این همون لینک اونه ؟

اگه لینکی دارین ممنونتون میشیم :)

و یه سوال دیگه ببخشید خیلی طولانی شد

این مود رو میشه رو اداین بازی کرد ؟

یعنی هم اینو بازی کنم هم اداینو

لطفا این سه سوال مرا پاسخ دهید ای استاد بزرگ مود ها :)

ویرایش شده در توسط به لگ
اضافه کردن سوال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 1 ساعت قبل، به لگ گفته است :

تو آدرسی که بالا گفتم گفته شده بود انگار فکشن بعد دول آمراه هست

سلام

دول آمروت یک ساب فکشن هستش که از طریق اسپل بوک(همون قدرت جادویی هر فکشن) ساخته میشه و در ضمن اون چیزی که من گفتم فقط اسم فکشن هاس نه ترتیب اومدنشون.

میشه یکم در مورد مود history of age توضیح بدین و فکشن هاشو بگین ؟

یک مود که بازی کن زیاد داره و روسی هستش(البته زبونش انگلیسیه خودمونه عینه اداین که آلمانی هم هست). فکشن های evilmen-arnor-rohan بهش اضافه شده و فکشن های دیگه هم تغییرات زیادی داشتن و men شده گاندور.

این مود تو موددیبی نیست اما میشه از این ور اون ور گیرش آورد علت نبودنش تو موددیبی هم اینه که سازنده هاش بدونه اجازه سازنده های دیگه از چیزای اونا تو مود استفاده کردن به همین دلیل مسدود شد ولی جدیدن یه سری یه تیم جدید با اجازه همون قبلی ها تشکیل دادن اما سازنده های قبلی دیگه نیستن-این تیم جدید داره مود رو دوباره به صورت قانونی پیش میبره و مشکلی هم براش نیست چون همه چی رو دارن از نو میسازن و الانم تو مودیبی یه صفحه دارن.

این مود آخرین ورژنش 1.3.7.1 هست که باید با تورنت دانلود کنین که هم bfme2 با آخرین پچش و هم rotwk رو با آخرین پچش داره (یعنی مود با بازی ها یه جا تو یه تورنت) ورژنی که در حال ساخت هست 1.3.7.2 هستش. الان لینکه درستی برای ورژن های قبلی این مود ندارم و ورژن جدیدش هم در حال ساخته ولی در صورت پیدا کردن لینکی اون رو میذارم.

راستی من هر چی گشتم لینک دانلود این مود age of the ring رو پیدا نکردم

تو سایت مود دیبی فقط یه لینک بود که اسمش the horse lord بود

میدونم که اینا یکین اما یعنی این همون لینک اونه ؟

بله همون هستش.

این مود رو میشه رو اداین بازی کرد ؟

یعنی هم اینو بازی کنم هم اداینو

طرز نصب این مود با اداین فرق داره یعنی عینه اداین نیست که تو فایل بازی نصب شه - راستی این مود به پچ غیر رسمی 2.02 نیاز داره اما با توجه به اینکه ظاهرا نمیشه همزمان این پچ نصب باشه و اداین پس نمیشه این مود رو با اداین بازی کرد.

ای استاد بزرگ مود ها

خخخ اگه خودتون تو مودیبی بچرخین از من هم بیشتر خواهید دانست.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در هم اکنون، ranger of north گفته است :

اگه خودتون تو مودیبی بچرخین از من هم بیشتر خواهید دانست.

من انگیلیسی بلدم ولی حال خوندم ندارم :)

یه خط انگلیسی برا مثل این میمونه بخوام کل تاپیک آیا الف ها ترسو هستنو بخونم :)

در 1 دقیقه قبل، ranger of north گفته است :

طرز نصب این مود با اداین فرق داره یعنی عینه اداین نیست که تو فایل بازی نصب شه - راستی این مود به پچ غیر رسمی 2.02 نیاز داره اما با توجه به اینکه ظاهرا نمیشه همزمان این پچ نصب باشه و اداین پس نمیشه این مود رو با اداین بازی کرد

حیف واقعا که اداین با پچ 2.02 نمیاره

حتما به این پچ برا نصب نیاز داره ؟

شما خودتون بازیش کردین ؟

و اینکه میشه طرز نصبشو کاملتر توضیح بدین چون من دانلودش کردم ولی بلد نیستم نصبش کنم :)

در مورد مود history of age بگم معروفه آره زیاد دیدم بازی کنن اما خودم از تصویراش خوشم نیومد زیاد جالب نیست انگار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 3 دقیقه قبل، به لگ گفته است :

من انگیلیسی بلدم ولی حال خوندم ندارم :)

یه خط انگلیسی برا مثل این میمونه بخوام کل تاپیک آیا الف ها ترسو هستنو بخونم :)

حیف واقعا که اداین با پچ 2.02 نمیاره

حتما به این پچ برا نصب نیاز داره ؟

شما خودتون بازیش کردین ؟

و اینکه میشه طرز نصبشو کاملتر توضیح بدین چون من دانلودش کردم ولی بلد نیستم نصبش کنم :)

در مورد مود history of age بگم معروفه آره زیاد دیدم بازی کنن اما خودم از تصویراش خوشم نیومد زیاد جالب نیست انگار

سلام

بله حتما به این پچ نیاز داره بله بنده خودم بازی کردم مود خوبی هستش.

برای نصب شما اول بگین تجربه بازی با مود های دیگه غیر از اداین رو داشتین؟ مثل  مود rj rotwk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 2 دقیقه قبل، ranger of north گفته است :

برای نصب شما اول بگین تجربه بازی با مود های دیگه غیر از اداین رو داشتین؟ مثل  مود rj rotwk

نه کلا قبل از اینکه با اداین آشنا شم داشتم مثل بچه آدم بازی معمولیمو میکردم و تو گیم رنجر بودم تا اینکه اداین اومد زندگیمو زیرو رو کرد :)

راستی این مود بیلدر داره یا مثل اداین هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 2 دقیقه قبل، به لگ گفته است :

ه کلا قبل از اینکه با اداین آشنا شم داشتم مثل بچه آدم بازی معمولیمو میکردم و تو گیم رنجر بودم تا اینکه اداین اومد زندگیمو زیرو رو کرد :)

راستی این مود بیلدر داره یا مثل اداین هست ؟

سلام شما باید اون فایلی رو که توش مود قرار داره بزارین تو درایوc تو program files البته اگه از 7 به بالا استفاده میکنین باید در واقع بزارین تو program files(x86)

بعد یه shortcut که داخل فایل مود هست رو اجرا کنید ببینین اجرا میشه یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در هم اکنون، ranger of north گفته است :

سلام شما باید اون فایلی رو که توش مود قرار داره بزارین تو درایوc تو program files البته اگه از 7 به بالا استفاده میکنین باید در واقع بزارین تو program files(x86)

بعد یه shortcut که داخل فایل مود هست رو اجرا کنید ببینین اجرا میشه یا نه.

تو پوشه electronic arts یا یه پوشه براش درست کنم ؟

اینجا میپرسم که اکه کسه دیکه ای خواست نصب کنه باز نیاد بپرسه

منظورتون از 7 به بالا چیه ویندوز ؟

اگه ویندوزه که ویندوزم xp هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 6 دقیقه قبل، به لگ گفته است :

تو پوشه electronic arts یا یه پوشه براش درست کنم ؟

اینجا میپرسم که اکه کسه دیکه ای خواست نصب کنه باز نیاد بپرسه

منظورتون از 7 به بالا چیه ویندوز ؟

اگه ویندوزه که ویندوزم xp هست

نه منظورم اینه که تو فایله program files پوشه the horse lords رو بریزین بدون این که به محتویاتش دست بزنین.(البته اون فایل رو اکسترکت کنید تو یه فایل به این اسم TheHorseLords2.02 -بعد این فایل رو بزارین تو program files )

بعد هم اون شرتکاتی که داخل پوشه مود هست رو اجرا کنین ببینین اجرا میشه یا نه؟(بله منظورم ویندوز بود)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
miladcharmi

سلام بچه ها

برای بازیbfme 2 لینک مودهاش رو دارین؟

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel
تبدیل پست فینگلیش به فارسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

راستی الان مودها خیلی زیاد شدن و انتخابشون هم سخت ....به نظرتون کدوم مود از نظر گرافیک و گیم پلی از بقیه بهتره؟؟؟

ضمنا به نظرم اگه تو یه مطلب جدید کسی لینک همه ی مودها رو به ترتیب قرار بده کاری کرده کارستون:) چون کسایی که تو بازی مبتدی هستن اینجوری فقط گیج میشن از بین این همه مود

ممنون بابت وقتتون;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

سلام

مشکل اصلی اینجاست که مودهای این سری یا ناقصن و در حال تکمیل (Edain-Rider Clan..)یا اینکه خیلی وقته از عرضشه رسمیشون گذشته(RJ Rotwk , Histoy of ages) یا هنوز کلا نیومدن(age of the ring و...)

بعضیاشون هم که ماد دزدی هستن مثلا dagor dagorath و history of ages به خصوص اولی به شدت کوبیده میشن از طرف بقیه مودرها (کلا این روسا خوششون میاد از این کار ظاهرا)

بنابرین لینک گذاشتن ازین جهت پراکندگی و از جهت خراب شدن احتمالی یا مستقیم نبودن لینکها عملا شدنی نیسد

بهترین کار معرفی مودها هست به نظرم.

اول اداین رو جدا میگم به دلیل خاص

Edain 4.4.1 سری چهار اداین سیستم گیمپلی مشابه BFME1 داره یعنی بیس محوره, تا الان ده فکشن تکمیل شدند مونده گابلینها و شاید اضافه شدن کمپین در اینده! جزیات فوق العاده ای داره و گرافیک خوب طراحی های زیادی هم از فیلم هابیت گرفتن در کل مشخصا بهترین مود فعلیه اگه با گیمپلیش مشکل نداشته باشید بالانس ترین مود هست و ایده ال برای انلاین. داخل moddb سرچ کنید edain mod میاد!

Edain 3.8.1 این اخرین ورژن اداین مود هست ک سیستم گیمپلیش مثل خود bfme2 و rotwk هست مشخصا طراحی های سری هابیتو نداره اما همنان جذابه دارای کمپینه و یازده فکشن هم داره! لینکش با یه سرچ داخل گوگل میشه یافت.

Dagor Dagorath یه دزدی عالی توسط مودر های روس که برپایه edain 3.8 هست با طراحی های جدید سری چهار اداین هست اما سیستم گیمپلی و گرافیک در حد همون سری سوم اداینه و Rise of the Witch King 2.01 لازم داره نصبش هم خیلی سخت و دردسر دار هست. یک سری هیرو از دوران اول هم با طراحی های متغیر داغون(مانوه) تا عالی(تورین تورامبار) توش هستن به شکل محدود و قابل دسترس تو اواخر بازی  بعد از حداقل یک ساعت بازی داخل facebook هست کافیه اسمشو بسرچید لینک مود و محتویاتش رو خواهید دید. در کل ماد خوبیه چون ترکیب دو ورژن اداینه به نوعی.

Blue Wizards Mod

Shadow and Flame Mod

برای سری اول بازی دو تا مود خوب هست هر دو نصفه نیمه و پر باگ رها شدن اما جفتشون مودهای قابل بازی و قشنگی هستن. هر دو هم داخل Moddb موجودن ارزش تست دارن اگه دوست دار اون سری اولید.

History of Ages

یه مود خوب روسی ک بعدش شد مود دزدی روسی, بالانس خیلی خوب فکشنهای زیاد گیمپلی جذاب و شبیه بازی اصلی ک روی rise of the witchking نصب میشه اخرین ورژنهاش کلی طراحی از بقیه مودها خصوصا سری اداین کپی رفتن ک باعث شد از moddb بن بشن و بعد یک مدت هم تعطیل کردن اما در کل مود خوبی بود و هست هنوزم محبوبه پیدا کردن لینکش نباید سخت باشه.

Battles of the Third Age (BOTTA MOD)

مود روسی ک یک نفر دست تنها سالهاست مشغول ساختنش هست مود خوبیه در کل طراحی ها و فکشنهای جدیدی داره ولی روند پیش رویش خیلی کنده تا حد زیادی هم لگیه بیشتر برای تست فکشن Gundabad-Goblin Town ش توصیه میکنم قصعا هفته ها میشه سرگرم شد باهاش. بر پایه rotwk 2.01 هست و صفحش هم داخل moddb موجوده.

Legacy of silmarillion

مود مشابه مود بالا از نظر گیمپلی اما جدیدتر و هنوز عرضه نشده که خوشبختانه داخل moddb موجوده در زمینه فکشن ادعا دارن تعداد خیلی زیادی فکشن قرار هست اضافه کنن بیشتر از محدودیت بازی که باید دید, کلا راه درازی داره اما میشه بهش امیدوار بود خصوصا تو زمینه گیمپلی. طراحی هاشون از یک طرف یکم قدیمیه و نزدیک به History of ages اما باید دید و صبر کرد.

Horse Lords Mod

یک دموی خیلی ابتدایی با سه فکشن ناقض ک فقط پیشنمایشیه از هنرمندی مودرهاش یعنی Revora Team (تیم سازندش روی bfme tactic, shadow and flame هم کار کردن و جالبه بخش بزرگی از مود افسانه ای Divide and Conquer سری medieval total war  هم کار همین تیمه) پچ 2.02 لازم داره و با توجه به switcher داشتن این پچ با بقیه مودها سازگاره با یه فعال کردن و غیر فعال کردن ساده پچ.

Age of the Ring شاهکار طراحی تیم Revora بالا که بهترین طراحی های قبلیمون رو جمع کردن توی این در واقع همون Horse Lords Mod هست که از حالت دمو در اومده بزودی و احتمال زیاد تا اخر این ماه ورژن اولش میاد که شامل چهار فکشن اولیه کامل هست و بعدا به ترتیب فکشنهای lothlorien بعد Erebor بعد Imladris بعد Rohan و نهایتا Mirkwood و Haradwaith رو اضافه میکنن سیستم استایل بازی برپایه رایز ویچ کینگه و چون تنها مود بر پایه 2.02 هست تقریبا دو برابر بقیه مپ داره.

Rider Clan Mod

تنها مود قابل بحث خود BFME2 همینه

فکشنهای خیلی کمی داره در حال حاضر خیلی خیلی ناقص هست خودتون پیج moddb ش رو چک کنید متوجه میشید اما خب بعضی المان ها و طراحی هاش بی نظیرن شاید در اینده کامل و کم نقص شد اما فعلا فقط برای تست ریوندل خوبه اونم چند ساعت فقط:))

Revora Bfme2 Hd Edition - Rotwk Hd edition

تیم سازنده ایج تف د رینگ اینجا فقط دارن هنر طراحیشون رو نشون میدن با طراحی مجدد یونیتها و هیروها(فقط ظاهر بعضی یونیتها و هیروها تغییر میکنن و بقیه چیزهای بازی کاملا دست نخورده میمونند)

برای Bfme2 کامل شده و برای Rotwk هم در حال تکمیله هردو هم صفحشون داخل Moddb موجوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 1/12/2017 at 11:31 AM، ranger of north گفته است :

این مود در ابتدا اسمش the horse lords بود. اما بعد ها شد age of the ring.

همون طور که از اسمش معلومه این مود برای دوران سوم هستش که یعنی شامل این فکشن ها میشه:

Erebor, Gondor, Rohan, Rivendell, Lothlórien, Mirkwood, Mordor, Isengard, Misty Mountains,  Haradwaith

یعنی آیرون هیلز و بقیه ی فکشنها ی دورفها به جز اربور در کار نیست؟؟!!!

ضمنا اگه فقط میتونن حدود 11 تا فکشن اضافه کنن چرا کاری که اداین برای دورفها کرد رو برای همه ی فکشنها نمیکنن,مثلا بازی فکشن دورفها,آدمها,الفها و همچنین اورکها رو به صورت کلی داشته باشه اما وقتی وارد بازی شد به صورت تخصصی فکشن رو انتخاب کرد....برای مثال اورکها رو انتخاب کرد و تو بازی تصمیم گرفت که ایزنگارد باشه یا موردور میستی مانتین گابلینها و یا غیره....

در در 5/7/2017 at 7:42 PM، The Nazgul گفته است :

Age of the Ring شاهکار طراحی تیم Revora بالا که بهترین طراحی های قبلیمون رو جمع کردن توی این در واقع همون Horse Lords Mod هست که از حالت دمو در اومده بزودی و احتمال زیاد تا اخر این ماه ورژن اولش میاد که شامل چهار فکشن اولیه کامل هست و بعدا به ترتیب فکشنهای lothlorien بعد Erebor بعد Imladris بعد Rohan و نهایتا Mirkwood و Haradwaith رو اضافه میکنن سیستم استایل بازی برپایه رایز ویچ کینگه و چون تنها مود بر پایه 2.02 هست تقریبا دو برابر بقیه مپ داره.

به نظرم این میتونه بهترین مود باشه مخصوصا برای من که دنباله گرافیک بالام....ولی اگه سیستم بیلدینگش مثل bfme 1 باشه بهتره....چون این سیستم نظم بیشتری داره و تنها ایرادی که داره اینکه تعداد استراکچرهای کمی میشه تو بازی ساخت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در در ۱۳۹۶/۲/۲۰ at 10:13 PM، mahdi_mb76 گفته است :

یعنی آیرون هیلز و بقیه ی فکشنها ی دورفها به جز اربور در کار نیست؟؟!!!

ضمنا اگه فقط میتونن حدود 11 تا فکشن اضافه کنن چرا کاری که اداین برای دورفها کرد رو برای همه ی فکشنها نمیکنن,مثلا بازی فکشن دورفها,آدمها,الفها و همچنین اورکها رو به صورت کلی داشته باشه اما وقتی وارد بازی شد به صورت تخصصی فکشن رو انتخاب کرد....برای مثال اورکها رو انتخاب کرد و تو بازی تصمیم گرفت که ایزنگارد باشه یا موردور میستی مانتین گابلینها و یا غیره....

به نظرم این میتونه بهترین مود باشه مخصوصا برای من که دنباله گرافیک بالام....ولی اگه سیستم بیلدینگش مثل bfme 1 باشه بهتره....چون این سیستم نظم بیشتری داره و تنها ایرادی که داره اینکه تعداد استراکچرهای کمی میشه تو بازی ساخت...

نیرو های ایرون هیلز و ارد لوین بخشی از نیروهای اره بورشن

داین پا اهنین هم هست

اره بورش برعکس اسمش مال زمان هابیته یعنی تورین و دوالین و..ولی یه ساب مود هم اضافه میکنن که اره بور دوران نبرد حلقه و گیملی و گلویناستون هلم و..هم هیروهاش باشن قاعدتا.

راجع به بقیه فکشنها جواب مشخصه چون یونیتهای ادمها و ساختمونهای روهان و گاندور یکی نیستن برخلاف دورفها 

گاندور پیاده نظامه بیشتر روحان سواره نظامظاهر و معماری دو ملتم خیلی فزق داره ، وضعیت برای الفها بدترم هست

اداین تیم هم قبلا گفتن در صورت اضافه کردن رون و هاراد نمیشه سیستم دورفها رو پیاده کرد روی این دو به همین دلیل.

در مورد سیستم بیلدینگ موافقم اما یکم تکراری میشد به نظرم با وجود اداین از یه طرف سیستم ساخت ازاد هم اگه کافی بالانس بشه میتونه مناسب باشه.

اما باید ارمور ساختمونها رو ببرن بالاتر الان توی دموی هورس لرد زیادی راحت نابود میشن.

ضمن اینکه گرافیکش چقدر بهینست به نسبت جزییات بالاش! روی High با دو هزار یونیت راحت بازی میکنم بعد اداین ظرفیت پر بشه لگ فجیع میره بالا.

با توجه به توضیحات فعلیشون فقط یکی از نبودن انگمار , یکی از تعداد کم هیروهای گابلینها و خصوصا نبودن بولگ و یکی هم نداشتن گیملی و تورین استونهلم و گلوین(به شکل مستقیم نه در قالب ساب مود) هست بقیه چیزا قابل چشم پوشی هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

درود بر همگی.....شنیدم که مود aotr رو برخی بازی کردن!!!!داستان از چه قراره؟؟یعنی این مود اومده؟؟؟یا اینکه همون دموی the horse lords رو میگن....:-\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 3 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

درود بر همگی.....شنیدم که مود aotr رو برخی بازی کردن!!!!داستان از چه قراره؟؟یعنی این مود اومده؟؟؟یا اینکه همون دموی the horse lords رو میگن....:-\

سلام

بله منظور همونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 6/7/2017 at 7:05 PM، ranger of north گفته است :

سلام

بله منظور همونه.

من هرکاری کردم موفق نشدم the horse lords رو نصب کنم...ویدیو و فایلهای آموزش نصبش رو هم دیدم و کاملا مشابه اونها بازی رو نصب کردم اما نمیدونم کجای کار میلنگه که بازی اجرا نمیشه....لطفا اگه نصبش رو بلدید راهنمایی کنید...ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 12 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

من هرکاری کردم موفق نشدم the horse lords رو نصب کنم...ویدیو و فایلهای آموزش نصبش رو هم دیدم و کاملا مشابه اونها بازی رو نصب کردم اما نمیدونم کجای کار میلنگه که بازی اجرا نمیشه....لطفا اگه نصبش رو بلدید راهنمایی کنید...ممنون

سلام

میشه به تر تیب بگین که چی کار کردین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در 3 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

سلام

میشه به تر تیب بگین که چی کار کردین؟

خب اول فایل the horse lord رو دانلود کردم بعد تو درایو D که اصل بازی هم در اونجا نصب کردم فایلی به اسم The Horse Lord ساختم,بعد فایل زیپی که دانلود کرده بودم رو((تو همون فایلی که تو درایو D درست کرده بودم))اکسترکت کردم,بعد رفتم تو جایی که rowk نصب شده و یک shortcut از lotrbfme2ep1 ساختم و این shortcut رو((تو جایی که the horse lord رو اکسترکت کرده بودم))کپی پیست کردم و توسط کلیک راست properties این shortcut رو باز کردم و تغییری در قسمت تارگتش دادم یعنی این جمله رو به آخرش اضافه کردمC:\The Horse Lords

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 10 دقیقه قبل، mahdi_mb76 گفته است :

این جمله رو به آخرش اضافه کردمC:\The Horse Lords

سلام 

گفتین که بازی تو D نصبه پس باید اضافه کنین  D:\The Horse Lords

در ضمن الان تو فایل The Horse Lords چه فایل هایی هست؟(آگه فایل های سیستمی خود مود هست درسته)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...