رفتن به مطلب

Recommended Posts

Oropher

داداش گروه ما رو هم یه ریتینگ بکن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

خب تكليف گروه A مسابقات BFME 2 مشخص شد .

NobleLord و Secret به مرحله‌ي نيمه نهايي صعود كردند.

جدول نهايي گروه A مسابقات BFME 2

بازيكن............تعداد بازي......امتياز......گيم پيروز شده......گيم واگذار كرده.......تفاضل گيم

نوبل لرد.............3................6...................5..........................2.......................3

سيكرت.............3.................6...................5..........................3.......................2

نريچ..................3.................6...................4..........................3.......................1

تور....................3.................0...................1..........................6.......................-5

داداش گروه ما رو هم یه ریتینگ بکن

گروه شما هنوز اتفاق خاصي رخ نداده :)

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

سلام من هم با mc یه بازی کردم و بردم ولی یادم رفت سیو کنم ولی دو سه نفر شاهد دارم. یه بارم بازی رو واگذار کرد

ویرایش شده در توسط durf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام من هم با mc یه بازی کردم و بردم ولی یادم رفت سیو کنم ولی دو سه نفر شاهد دارم. یه بارم بازی رو واگذار کرد

دورف عزیز سلام...

چه شاهدی بهتر از خودم... بله درسته شما منو بردی منم قبولت دارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

با سلام خدمت همه ی بازیکنان خوب آردا

دیدم این تاپیک چند وقتی هست خالیه گفتم ریپلی هامو با دورف بذارم شاید بقیه هم اومدن :)

خب بازی اول و سوم رو بردم و دومی رو باختم.

bfme 2 game 1 mc vs durf winner mc.rar

bfme 2 game 3 mc vs durf winner mc.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

ببخشید واجب شد یه نقطه ای رو عرض کنم...

ینی یک انتقاد به برخی دوستان...

آقایون ما گفتیم باشه شما بسازین ولی دیگه نه اینجوری

به این کاری که الان مد شده بین دوستان میگن Tower Spam که بسیار کار زشت و ناپسند و نا جوانمردانه ایه!!

نکنین این کارو خواهشا...

باعث میشه بازی به طرز وحشتناکی طولانی شه ...

بازی ادامه پیدا میکنه بدون اینکه کسی ببره..

و اصولا کسی که برتری داره هیچ وقت این کارو نمیکنه! و کاملا نا عادلانس..

خواهشا رعایت کنین!

درضمن از اون یکی گروه هم تقاضا دارم بازیشونو انجام بدن بریم مرحله بعدی :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

یه سوال داشتم:در صورتی که آتش(به غیر از بمب های کروسر های اومبار که ممنوع شد) -مثلا آتش کمان انسان های دیل،باعث آتیش بزرگی بشه،تا جایی که بازی تا حدودی مختل بشه،اشکالی نداره؟

(چی گفتم :) )

چون در پست های قبلی در رابطه با استفاده از آتش چیزای زیادی دیدم اینو پرسیدم.

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

معلومه که نه! آتش یکی از استراتژی های بازیه!

اون بمب های آتش رو برای این ممنوع کردیم که واقعا ارزونن و نسبت به قیمتشون همه ی سپاه طرف رو به باد میدن واقعا بده!

همچنین اول بازی یدونه از اونارو کنار فارم ها بزنی ساختمون نابود میشه و بازم بازی مختل می‌شه!

اما آتش کماندارا اصولا در اون حد نیست دی

(بله یادمه زدی همرو کشتی ولی بازم بردم دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب، پس از واگذار کردن بازی دوم به نریچ و شکست نائوگریم در برابر ارتش جادوپیشه، در بازی سوم که طی ماجراهایی با نظارت تئودن انجام شد (یکبار بازی نصفه با نظارت تور انجام شده بود البته :وی)، اینبار چشم بی پلک در برابر نائوگریم به زانو در آمد!

Me and Narich 3rd Game.rar

با این بازی، بازی هام توی ROTWK به پایان رسید.

توی BFME II متاسفانه یک مشکلی پیش اومده که به نظرم باید بازی 3 بر 0 به نفع من اعلام بشه! :) از روزی که با durf بازی کردم، بهش گفتم برای ادامه ی بازیمون اقدام کنیم اما نمیدونم به چه دلایلی در میرن ایشون از زیر بازی! بنده هم بیکار نیستم که منتظر ایشون بمونم که شاید میلشون بکشه با بنده بازی کنن! مسئولین رسیدگی کنن :D

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

گروه B مسابقات BFME 2 :

mc و Thingol به مرحله‌ي نيمه نهايي صعود كردند .

جدول مسابقات :

بازيكن..........تعداد بازي..........امتياز..........گيم برنده شده..........گيم واگذار كرده..........تفاضل گيم

ام سي..............2..................6.....................4................................1............................3

تينگول................2..................3....................2................................2.............................0

دورف.................2..................0....................1.................................4............................-3

بازي آخر دورف با تينگول بنا به مشكلي كه براي دورف بوجود اومد ، انجام نشد و نتيجه‌ي اون بازي به نفع تينگول اعلام شد.

بازي هاي مرحله‌ي نيمه نهايي به اين ترتيب هست كه نفر اول گروه A با نفر دوم گروه B و نفر دوم گروه A با نفر اول گروه B بازي ميكنه.

بازي هاي مرحله‌ي نيمه نهايي مسابقات BFME 2

NobleLord vs Thingol

mc vs Secret

یه سوال داشتم:در صورتی که آتش(به غیر از بمب های کروسر های اومبار که ممنوع شد) -مثلا آتش کمان انسان های دیل،باعث آتیش بزرگی بشه،تا جایی که بازی تا حدودی مختل بشه،اشکالی نداره؟

(چی گفتم :D )

چون در پست های قبلی در رابطه با استفاده از آتش چیزای زیادی دیدم اینو پرسیدم.

كل مپ هم كه به آتيش كشيده بشه بايد به بازي ادامه بديد .

اصولا چيزي كه در جريان بازي هست و وجود داره رو نميشه از بازيكن ها منع كرد. اون مورد Crosairs هم يه مورد كاملا استثناء بود كه علي رغم ميل خودم ممنوعش كردم .

توی BFME II متاسفانه یک مشکلی پیش اومده که به نظرم باید بازی 3 بر 0 به نفع من اعلام بشه!

ما چيزي به اسم 3-0 نداريم ، مبناي ما بر 2 هست . با واليبال اشتباه نگيريد :دي

چون يه نفر ديگه هم همين اشتباه رو كرده بود و بعد از اينكه 2 تا بازي رو برده بود ، بازي سوم رو هم انجام داده بود ، لازم دونستم كه يادآوري كنم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

ROTWK

این ریپلی بازی دوم من و الوه س که من بردم. که یادم رفته بود آپلود کنم. در هر صورت الوه در مجموع دو-یک برد :) :D

Narich vs Elwe bazi2.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب اینم ریپلی بازی ویچ کینگ من و تور..

ROTWK TUOR.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام به همگی :D...

ریپلی های بازی من و نریچ عزیز که قلبا مایل به حذف شدنش نبودم و از شانس بدش حذف شد...

rotwk game 1 mc vs narich winner mc.rar

rotwk game 2 mc vs narich winner mc.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

گروه A مسابقات ROTWK

از اين گروه ، mc و Thingol به مرحله‌ي نيمه نهايي صعود كردند .

جدول گروه A مسابقات ROTWK

بازيكن............... تعداد بازي..............امتياز...............گيم پيروز شده...............گيم واگذار كرده...............تفاضل گيم

ام سي.................2........................6...........................4...................................0.................................4

تينگول...................2........................3..........................2...................................3..................................-1

نريچ......................2........................0..........................1...................................4..................................-3

NobleLord و Tuor هم كه از گروه B مسابقات ROTWK به مرحله‌ي نيمه نهايي صعود كردند.

نوبل به عنوان نفر اول و تور به عنوان نفر دوم .

مسابقات مرحله‌ي نيمه نهايي ROTWK

mc vs Tuor

NobleLord vs Thingol

متاسفانه اون اتفاقي كه دوست نداشتم رخ بده ، رخ داد و يكي از بازي هاي مرحله‌ي نيمه نهايي ROTWK و BFME 2 مثل هم شد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام

بچه ها هنوز میشه شرکت کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام

مرحله‌ي گروهي مسابقات تموم شده و ديگه امكان شركت نيست

ايشالا سري هاي بعدي :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام

مرحله‌ي گروهي مسابقات تموم شده و ديگه امكان شركت نيست

ايشالا سري هاي بعدي :D

ببخشید دوره بعدی مسابقات کی شروع میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

مشخص نيست .

شايد سال هاي آتي .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اهم اهم!

اولین مسابقات دوره نیمه نهایی BFME2 با الوه که انسان ها توسط پنجه سفید سارومان به خاک و خون کشیده شدن :D (البته حالا نه در این حد!)

Thingol 1.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام به همگی....

اینم ریپلی های بازی نیمه نهایی من و سیکرت عزیز که بازی دوم بسی فرسایشی شد که یک دلیلش هم تاور های زیاد و وحشتناک موجود در بازی بود...!!!

به هر حال به سیکرت واسه بازی خوبش تبریک میگم. :D

bfme 2 game 1 mc vs secret semi final winner mc.rar

bfme 2 game 2 mc vs secret semi final winner mc.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چند صباحی در میدان نبردی کوچک ممکن است پیروزی نصیب‌ات شود، اما در برابر قدرتی که که اکنون سر برمی‌آورد از فتح خبری نیست. -دنه تور

خب در نبردی بس طولانی و نفس گیر در بازی BFME II بین ارتش های موردور و گابلین، ارتش چشم سرخ همانطور که پیشبینی می شد در حال پیروزی بود که متاسفانه بازی به خاطر دیسکانکت شدن نصفه موند، ولی خب این بازی دوم من و نوبل بود که با برنده شدن من به پایان رسید! منتظر بازی سوم توی BFME II باشید :پی

Me and Noble 2nd Game.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

چند صباحی در میدان نبردی نابرابر ممکن است پیروزی نصیبت شود، اما با عدالت در برابر قدرتی که سربرآورده .... ... نوبل لرد!

(آقا نشد جمله خوب بگیم ریپلی رو بزارم برم :D من )

خوب .. جنگ خوشگلی بین مردمان غرب در گرفت و یکی زد یکی دیگرو نابود ساخت وی ..(بازی از نوع فرسایشی نوبیش بود :| ! )

THINGUL LAST.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اگه بار اول که اشتباه کردی ادامه میدادیم که شکست خورده بودی فرزندم :دیــ

درهحال منتظر ROTWK باش، راحت نشدی از شر من :دیــ + به 4تا تاور میگی نوبیش؟ اینهمه مزاحمت شدم رو نمیگی؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این ریپلی های بازی من و mc در مرحله نیمه نهایی مسابقات Rise Of The Witch-King که جفتش رو من بردم که متاسفانه منجر شد به حذف یکی از قویترین های این دوره در این بخش از مسابقات. برای دوست خوبم mccroft در BFME II آرزوی موفقیت و پیروزی دارم...

mc semi-final ROTWK 1.rar

mc semi-final ROTWK 2.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اميدوارم تا به اينجاي مسابقات به همه خوش گذشته باشه :دي

طبق برنامه اي كه توي ذهن داشتم ، قرار بود بعد از اتمام بازي هاي مرحله‌ي نيمه نهايي به سراغ بازي هاي فينال بريم . ولي فعلا در بازي نيمه نهايي ROTWK بين نوبل و الوه مشكلي پيش اومده كه احتمالا براي مشخص شدن نتيجه‌ي اون بازي بايد تا چهارشنبه‌ي هفته‌ي آينده صبر كنيم.

ولي تكليف فينال BFME 2 مشخص شده . نوبل لرد از گروه A و ام سي از گروه B مسابقات موفق شدند به فينال اين بازي ها راه پيدا كنند.

Final

BFME 2

Noble vs mc

به اين ترتيب ، با اين كه تكليف فينال ROTWK هنوز مشخص نشده ، ولي نوبل و ام سي مي‌تونند فينال مسابقات BFME 2 رو برگزار كنند.

نكته‌ي بسيار مهم در فينال :

يكي از چيز هايي كه توي ريپلي نميشه تشخيص داد ، اينه كه آيا جاي بازيكن ها (spot) در نقشه به صورت رندوم انتخاب شده يا خير .

در بازي هاي فينال ، وظيفه‌ي هر دو بازيكن هست كه قبل از شروع بازي نقشه رو چك كرده و مطمئن بشند كه كسي spot انتخاب نكرده. در بازي هاي قبلي زياد روي اين موضوع تاكيد نداشتيم ، هرچند خود بازيكن ها بايد حواسشون مي‌بود كه كسي جاي خودش رو در نقشه تعيين نكنه . ولي با توجه به حساسيت بازي فينال و اين كه همه چيز بايد بين دو طرف مساوي باشه ، لازم دونستم كه اين نكته رو يادآوري كنم.

و اما جوايز [-(

باز هم طبق برنامه قرار بود پس از اتمام بازي هاي نيمه نهايي و قبل از شروع بازي هاي فينال از جوايز رونمايي بشه . ولي با توجه به اينكه تكليف يكي از فينال ها تا هفته‌ي آينده مشخص نميشه و از طرفي فينال BFME 2 قراره كه در همين چند روز انجام بشه ، تصميم گرفتم امروز از جوايز رونمايي كنم.

كلاهخود گوندوري ، اولين جايزه اي هست كه قصد داريم در موردش صحبت كنيم :

كلاهخود گوندوري

gondor%20war%20helm%201.jpg

كلاهخود گوندوري در واقع جايزه اي هست كه به قهرمانان هر يك از مسابقات اهدا ميشه . چه در مسابقات BFME 2 و چه در مسابقات ROTWK ، اگر كسي بتونه مقام اول رو از آن خودش كنه ، اين كلاهخود به اون بازيكن اهدا ميشه.

و اما كلاهخود الفي

چون در مرحله‌ي نيمه نهايي مسابقات شرايطي پيش اومد كه 3 نفر از دوستان موفق شدند كه هم در BFME 2 و هم ROTWK به اين مرحله از مسابقات برسند ، و از اونجايي كه احتمال ميداديم ممكنه از اين 3 نفر ، 1 يا 2 نفر از دوستان در هر دو مسابقه بتونند به فينال برسند ، به همين خاطر تصميم بر آن شد كه اگر كسي موفق بشه در هر دو مسابقه يعني هم در BFME 2 و هم ROTWK به مقام قهرماني دست پيدا كنه ، علاوه بر كلاهخود گوندوري ، اين كلاهخود الفي رو هم بهش اهدا مي‌كنيم.

كلاهخود الفي

Eleven%20war%20helm.jpg

از بين اون سه نفري كه بهش اشاره كردم ، تنها نوبل لرد هست كه در صورت راهيابي به فينال مسابقات ROTWK ، اين شانس رو داره كه با قهرماني در هر دو مسابقه ، اين كلاهخود رو از آن خودش كنه .

در ضمن جناب 3DMahdi مديريت سايت ، چند روز پيش زحمت كشيدند و جوايز رو آماده‌ كردند.

از تب جوايز مي‌تونيد اين دو كلاهخود رو به همراه توضيحات مربوطه مشاهده كنيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...