رفتن به مطلب

Recommended Posts

Einar Dunadan

سلام به همه

ایا دوباره مسابقات برگزار میشه؟

ایا کسی میتونه واسه من پچ سوچر رو بذاره واسه دانلود؟مرسی

درود

خب بعله مسابقات برگزار میشه اما سال بعد :)) امسالم معلوم نشد بازیا چی شد :/ لولو بردنشون! خطاب به کسانی که بازی هاشونو انجام ندادند :/ اونم چیییییییی فینالو :|

بگذرییییم :

اینم پچ سویچر که تیودن زحمتشو کشیدن لینکشو گذاشتند ( انتهای مطلب)

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=702&page=13#entry64951

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لورد علی

سلام دوستان من آماده بازی هستم هرکی خواست شروع کنه به من اطلاع بده حتما ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali2
در در 8/20/2014 at 10:16 AM، Théoden گفته است :

از تب جوايز مي‌تونيد اين دو كلاهخود رو به همراه توضيحات مربوطه مشاهده كنيد.

چرا این پیج باز نمیشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام :دی

آقا امسال مسابقه داریم؟

عجب سوالی کردم تو این موقع :)))

یاد دنتور و پیپ افتادم که میگه شعر بلدی هابیت؟... :)))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali2

مسئولین لطفا مسابقات رو شروع کنین دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

تعداد کاربرانی که آنلاین هستن اخیرا به 10 نفر هم نمیرسه.چه برسه به این که تعدادی واسه مسابقات اعلام حضور کنن و فضا رقبابتی و جذاب بشه !

مسئله اینه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajadab

در در 7/16/2016 at 11:54 AM، The secret wizard گفته است :

تعداد کاربرانی که آنلاین هستن اخیرا به 10 نفر هم نمیرسه.چه برسه به این که تعدادی واسه مسابقات اعلام حضور کنن و فضا رقبابتی و جذاب بشه !

مسئله اینه!

سلام خیلی وقته میخوام آنلاین بازی کنم ولی نمی دونم چه جوری همه چیز رو طبق آموزش رفتم ولی وقتی میرم تو قسمت آنلاین گیم ازم   name ea account پسورد میخواد نمی دونم کجا ثبت نام کنم و چه طوری با کسی که تو گیم رنجره بازی کنم آقا مخلص  کسی که راهنمایی کنه هستم به خدا..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 8 ساعت قبل، sajadab گفته است :

سلام خیلی وقته میخوام آنلاین بازی کنم ولی نمی دونم چه جوری همه چیز رو طبق آموزش رفتم ولی وقتی میرم تو قسمت آنلاین گیم ازم   name ea account پسورد میخواد نمی دونم کجا ثبت نام کنم و چه طوری با کسی که تو گیم رنجره بازی کنم آقا مخلص  کسی که راهنمایی کنه هستم به خدا..

كدوم بازى منظورتونه؟ ١ يا ٢؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 8 ساعت قبل، sajadab گفته است :

سلام

من درشت متوجه نشدم شما میخواید کدوم بازی رو آنلاین بازی کنین ؟

من خودم بعضی اوقات بازی bfme 2 رو با پچ 1.00 بازی میکنم افراد زیادی هم هستن که بام بازی کنن

شاید سی چهل نفر که سه چهار تاشونم ایرانی هستن

حالا اگه سوالتون ثبت نان تو گیم رنجره که کار خیلی آسونیه ولی اگه میخواید آنلاین بازی کنین تو کوگل یه سرچ بزنین

بنویسید : آموزش ثبت نام در گیم رنجر

یا بنویسید : آنلاین بازی کردن در گیم رنجر

چون خیلی طولامی میشه توضیح نمیدم ولی اگه ازین سرچا چیزی گیرتون نیومد بگین تا خودم یا بقیه توضیح بدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajadab
در 6 ساعت قبل، به لگ گفته است :

سلام

من درشت متوجه نشدم شما میخواید کدوم بازی رو آنلاین بازی کنین ؟

من خودم بعضی اوقات بازی bfme 2 رو با پچ 1.00 بازی میکنم افراد زیادی هم هستن که بام بازی کنن

شاید سی چهل نفر که سه چهار تاشونم ایرانی هستن

حالا اگه سوالتون ثبت نان تو گیم رنجره که کار خیلی آسونیه ولی اگه میخواید آنلاین بازی کنین تو کوگل یه سرچ بزنین

بنویسید : آموزش ثبت نام در گیم رنجر

یا بنویسید : آنلاین بازی کردن در گیم رنجر

چون خیلی طولامی میشه توضیح نمیدم ولی اگه ازین سرچا چیزی گیرتون نیومد بگین تا خودم یا بقیه توضیح بدیم

داداش من گیم رنجر رو دانلود کردم ونصب کردم و پچ 1.6 رو هم نصب کردم وبخش آنلاین داخل بازی رو باز میکنه از این به بعد رو نمی دونم چیکار کنم آیا باید اکانت ea داشته باشم یا چه طور تو گیم رنجر بازی کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajadab

اگر کسی از دوستانTeamViewer هم داشته باشه بتونه برام درستش کنه یه دنیا ممنون میشم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در هم اکنون، sajadab گفته است :

داداش من گیم رنجر رو دانلود کردم ونصب کردم و پچ 1.6 رو هم نصب کردم وبخش آنلاین داخل بازی رو باز میکنه از این به بعد رو نمی دونم چیکار کنم آیا باید اکانت ea داشته باشم یا چه طور تو گیم رنجر بازی کنم.

اول بگم که مطمینی پچ 1.6 رو داری ؟

برا فهمیدنش تو صفحه ی setting پایین صفحه ورژنو زده

دوم بگم که ورژن 1.00 پرطرفدار ترین و قشنگترین ورژنه و تو ورژنای دیگه یکم خرابش کردن

و در آخر بگم برا آنلاین بازی کردن اون روم هایی که روشون نوشته 1.6 رو فقط شما میتونید بازی کنین چون فقط میشه با هم ورژن خودتون بازی کنین

شما وارد روم مورد نظر شو و بعد بازی رو که سازنده روم شروع کرد خودش وارد بازی میشه مستقیم و بعد باید یه علامت به اسم ready هست اونو بزنین و بعد بازی کنین 

اگه متوجه نشدین بیاین خصوصی کاملتر توضیح بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajadab

دادا کسی هست از طریق تیم ویور راهنمایی کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098
در در 1/13/2017 at 4:54 PM، sajadab گفته است :

دادا کسی هست از طریق تیم ویور راهنمایی کنه ؟

دوست عزیز بیا من برات درست کنم 

یا تو skype بده من میام بعدش Teamviewer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

امسال بیاین این دوره مسابقاتو تمدید کنین . زمانش مهم نیست ولی تابستون بهتره .

اگه هم افتخار بدین من میزبانیو به عهده بگیرم :) همینطور یه تنوعی هم توش ایجاد کنیم که مثلا مسابقات به صورت تیمی باشه . فقط اینو اضافه کنم که تو بازی bfme 2 باشه و ورژش 1.00 ( حالا ورژن زیاد مهم نی )

اگه ایجاد شه خیلی خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

داستان این مسابقات از چه قراره یعنی آنلاین باید شرکت کرد یا به نحوه دیگه ای؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 10 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

داستان این مسابقات از چه قراره یعنی آنلاین باید شرکت کرد یا به نحوه دیگه ای؟؟؟؟

داستانش اینه اینجا هماهنگی های لازم رو انجام میدیم و بعد تو گیم رنجر به صورت تیمی یا تکی ٬ تویه یه لیگ یا کاپ مشخص مسابقات رو برگذار میکنیم .

هر سال مسابقات به صورت کاپ بوده اما امسال اگه تعداد به حد نصاب برسه قصد دارم لیگیش کنم

بعد هماهنگی هایی که با مدیر نیه نور  شد ٬ قرار بر این شد که تو قسمت پیشنهادات و انتقادات موضوع رو مطرح کنم و اگه بقیه دوستان موافقت کردن امسال هم مسابقاتی داشته باشیم .

البته من فقط میتونم bfme 2 رو فعلا برگذار کنم چون بقیه بازی ها با ورژناشون مشکل دارم . rotwk فقط ورژن 2.02 mod db رو میتونم برگذار کنم و بقیه ش زحمتش باید بیوفته گردن بقیه دوستان D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 3/14/2017 at 11:25 AM، به لگ گفته است :

اینجا هماهنگی های لازم رو انجام میدیم و بعد تو گیم رنجر به صورت تیمی یا تکی ٬ تویه یه لیگ یا کاپ مشخص مسابقات رو برگذار میکنیم .

خب اگه منظورت از گیم رنجر قسمت آنلاین بازیه,چه سرعتی از نت برای بازی لازمه؟؟؟ماله من که 512kb برای gta online نمیکشید و موقع آنلاین بازی کردن همیشه کاراکترهای آنلاین رو باگدار نشون میداد,مثلا یکی که بهم تراندازی میکرد سرور من تازه بعد 2 دقیقه طرف رو نشون میداد و کار از کار میگذشت...حالا برای این بازی نمیدونم چه سرعتی کافی باشه!!!

برای pc هم باید مثل کنسول اکانت آنلاین خرید؟؟؟؟

در در 3/14/2017 at 11:25 AM، به لگ گفته است :

البته من فقط میتونم bfme 2 رو فعلا برگذار کنم چون بقیه بازی ها با ورژناشون مشکل دارم . rotwk فقط ورژن 2.02 mod db رو میتونم برگذار کنم و بقیه ش زحمتش باید بیوفته گردن بقیه دوستان D:

یعنی اداین مود رو نمیشه تو این مسابقات بازی کرد؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام

من همیشه بودم و هستم با هر ورژنی و با هر سبکی البته تابستون... :))

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ
در 1 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

خب اگه منظورت از گیم رنجر قسمت آنلاین بازیه,چه سرعتی از نت برای بازی لازمه؟؟؟

والا من اون وختا که سرعت نتمون 128 بود هم راحت بازی میکردم

فقط بازیو کند میکنه و یه جاهایی خیلی ضد حاله

بازی جی تی آی هم معلومه با سرعت شما نمیخونه :))) bfme رو کمترین کیفیت خیلی کم مصرف و کم سرعته و بیشتر بستگی به پینگ داره .

در 1 ساعت قبل، mahdi_mb76 گفته است :

برای pc هم باید مثل کنسول اکانت آنلاین خرید؟؟؟؟

نه !!! گیم رنجر رو بنصب و اکانت رایگان درست کن . میتونی پول بدی اکانت طلایی یا نقره ای بخری که قابلیت های اضافه ( ولی غیر ضروری ) داره اما از نظر من فرق نداره

در 1 ساعت قبل، King LeBron James گفته است :

من همیشه بودم و هستم با هر ورژنی و با هر سبکی البته تابستون...

چه عالی پرتقالی :) اولین شرکت کننده مون خودشو معرفی کرد و ما از همینجا براش ( نمیدونم چی بنویسم :| ) سِند میکنیم :دی

( اولی خودم بودم که :/ )

شما اگه دو تا دیگه رو با خودتون بیارین ما شخصا میایم خدمتتون :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

سلام

اگر زمانش در تابستون باشه بنده هم بازی میکنم.

فقط یه سری پیشنهاد: به جای لیگ همون حالت حذفی قبلنا باشه و دوم هم اینکه شرکت کننده ها قبل از شروع مسابقات به دو دسته جدا good و evil تقسیم بشن و تنها بتونن از همون فکشن ها انتخاب کنند وتیمی کار کنن و بازی ها هم فقط دو نفره نباشند و اگه (اگه) میشه حالت wotr هم بازی کنید- منظورم war of the ring هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

خب بازی ها که احتمالا به همون صورت کاپ هست . چون تعداد اونقدری نیست که لیگش کنیم . زمانشم همه گفتن تابستون بهتره منم میگم چشم امتحانارو رد کنیم تابستون یه سری مسابقات میذاریم .wotr هم اصلا با bfme 2 حال نمیده و اگه میخواین بازی کنین باید تو rotwk بازی کنین ( که من فقط میتونم bfme2 رو بازی کنم و rotwk برام آنلاین نمیاره ) . بازیش هم کلا با کامپیوتر بهتره و شاید کسی نیاد . ازینا که بگذریم منظورتونو از حالت خوب و بد نفهمیدم . مگه شما رندوم بازی نمیکنین D: و بگم که صد درصد اگه مسابقات برگزار شه هم تکی هست و هم تیمی . خودم تیمی بیشتر میپسندم چون تکی میبازم :/ آخر هم بگم ممنون واسه استقبال :)))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...