رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 50:به نظرتان کدام نژاد در دنیای آردا نقش پر رنگ تری ایفا کرده است؟

200 رای

1. 1. به نظرتان کدام نژاد در دنیای آردا نقش پر رنگ تری ایفا کرده است؟

Recommended Posts

mohadeseh

خب رای من انسان ها بوده.....‌‌..البته هر کدوم از این نژادا به نوبه خودشون نقش مهمی رو ایفا کردن و به گونه ای هر نژاد مکمل نژاد دیگه ای بودن و شاید در أثر نبودن یک نژاد بقیه ممکن بود نابود بشن که خوشبختانه تالکین این وابستگی رو به خوبی به اجرا دراورده....

خلاصه انسان ها از نظرمن تنها گروهی بودن که از دو جبهه مورد حمله قرار میگرفتن و به علاوه هم طرفدار حق بودند هم طرفدار شر به گونه ای که حتی توی دنیای امروزی هم دیده میشه......من بلافاصله بعد از خوندن نظر سنجی به پایان ماجرای یاران حلقه فک کردم جایی که سپاهی از انسانها اورک ها رو سرگرم کرده بودن تا یاران حلقه مسئولیتشون رو به اتمام برسونن ....خب اگه انسان ها نبودن کی میخواست این کار رو بکنه....الفها که خودشون هم درحال جنگ بودن و هم در حال نابود شدن...هابیت هاهم که جنگ بلد نیستن...دورف ها هم تعدادشون کم بود...مایار و جادوگرا هم چقد میتونستن دوام بیارن....پس کی بهتر از سپاه انسانها....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

هابیت ها بیشترین نقش رو ایفا کردن،اگه ما هابیتا نبودیم کی می رفت عزیز دردونه سارون رو بندازه توی کوه هلاکت؟الفا؟دورفا؟ادما؟تازه ما بودیم که حلقه رو از توی کوه های مه الود در اوردیم!زمانی که گالوم رو ول کرد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
♥boromir♥

معلومه دیگه.......اگه اورک ها نبودن...دیگه سرزمین میانه جذابیتی نداشت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده آرون

الف ها مسلما توی دوران اول اصلی ترین نقش رو داشتن و تقریبا نقش آدم ها در برابر آن ها چیزی به حساب نمیاد به جز چند استثنا کوچیک مثل بران و هورین و تورین، توی دوران دوم نقش ها برابر بود و توی دوران سوم الف ها گوشه گیر بودن و انسان ها همه کاره بودن، در کل اگه یه میانگین ساده بگیریم الف ها اول میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...