رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی شماره 48: به کدام شخصیت خاص فیلم هابیت بیشتر علاقه دارید ؟

259 رای

1. 1. نظر سنجی شماره 48 : به کدام شخصیت خاص فیلم هابیت بیشتر علاقه دارید ؟

• بیلبو بگینز جوان
    • تورین سپر بلوط
    • راداگاست
    • کیلی
    • تائوریل
    • بئورن
    • اسماگ
    • تراندویل
    • بارد کمانگیر
    • آزوگ
    • سایر دورف های گروه
    • بولگ
    • ارباب شهر دریاچه
    • شاه گابلین ها
    • سایر

Recommended Posts

thranduil

من که به تراندویل رای دادم

با اینکه اکثرا تو نظراتشون گفتن از تراندویل بدشون میاد اما تو نظرسنجی دومه،عجیبه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tauriel

من که به تراندویل رای دادم

با اینکه اکثرا تو نظراتشون گفتن از تراندویل بدشون میاد اما تو نظرسنجی دومه،عجیبه!!

منم تراندویل و انتخاب کردم

البته اولش بین تراندویل و تائوریل و بیلبو و بارد شک داشتم ولی در نهایت همون تراندویل انتخاب کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alex - Sauron

اسماگ رو انتخاب کردم بخاطر صدای بی نظیرش ... البته بازی مارتین فریمن فوق العاده بود

از شخصیت های فیلم ارباب حلقه ها هم ، سائرون که همیشه واسم از همه جذاب تر بوده اما گالم تو قسمت اول هابیت حتی از گالم ارباب حلقه ها هم بهتر شده بود ، تنها شخصیتی بود که میتونست با شخصیتش توی ارباب حلقه ها برابری کنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

خب مطمئنا در نگاه اول تراندویل رو انتخاب میکنم به خاطر بازی عالی لی پیس و اغتباس بی نظیر پیتر جکسون از شخصیت تراندویل... ولی مارتین فری من اینقدر جذاب و زیبا نقش بیلبو رو بازی میکنه که آدم حیفش میاد به اون رای نده،ولی ماشالا ریتینگ بیلبو تو این نظر سنجی خیلی خوبه پس به تراندویل رای میدم...اگه به ترتیب بخوام رای بدم:

1-تراندویل(اغتباس و بازی عالی) 2-بیلبو(بازی بسیار جذاب) 3-گاندالف(این که معلومه) 4-بارد(تنها انسانی که در هابیت تحسینش کردم!) 5-ثورین(کینگی با سرگذشتی ناگوار) 6-بالین(تنها کوتوله ی دوراندیشی که دیدم) 7-بوفور(واقعا باحاله) 8-کیلی(ازش خوشم میاد)

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
عیار

من غیر از بیلبو از تورین خوشم میاد.فوق العاده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dark Elf

ثورین سپر بلوطی و تراندویل و بارد کماندار و 100 البته داین پاآهنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
legolas2013

بیلبو بگینز جوان چون شخصیت ماجراجویی داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
♥boromir♥

اول راداگاست...چون کلا کیف میده تو جنگل و دشت ول بچرخی...نه درسی...نه امتحانی...بعدشم بالین...کلا از بالین خوشم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

اول گندالف،کلا عاشق گندالفم کاریش نمیشه کرد

دوم بیلبو،هابیتی شجاع و ماجراجو

سوم باورن،نمیدونم چرا ولی اینم خیلی دوست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

بیلبو بگینز:..شخصیت جالبی داش ..خوبی همه رو میخواست و یه جورایی از نظر خودم احساس کردم که نماد یه جور صلح بود...خیلی هم زیرکانه کاراش رو انجام میداد..

.

راداگاست:خیلی اخلاق لطیفی داشت و به خاطر همین شخصیتش رو دوس داشتم

.

تراندویل:..خیلی روی تصمیماتی که میگیره مصمم هست..

.

انتخاب خودم هم راداگاست قهوای بود..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
toot

به نظرم فیلی که اصلا توی نظرسنجی نبود بعد اون گاندولف و بعد بیلبو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده آرون

تائوریل مسلما شخصیت محبوب من تو فیلم هابیته، البته من میدونم که تائوریل توی کتاب هابیت اصلا نبود و توی فیلم به طور ابتکاری اضافه شد، ولی وااقعا کارگردان این ابتکار رو خیلی زیبا به فیلم اضافه کرده بود، اگه تائوریل نبود فیلم هابیت 2 و 3 واقعا دیگه قابل نگاه کردن نبود، البته توی این دیدگاه علاقه من به خانم اوانجین لیلی ( بازیگر نقش تائوریل) هم نقش مهمی داره، من خانم لیلی رو خیلی دوست دارم و سریال لاست رو به خاطر ایشون نگاه میکردم.( اونجا نقش کیت رو داشت)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Grayhame

قطعا تاوریل انتخاب اول منه

و بعدیش لگولاس (که البته توی این لیست نبود!!!)

و در نهایت بولگ بسیار عالی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glaurung

خوب هر کسی نظر خاصی خواهد داشت. بسته به این که بازی کدوم شخصیت تاثیر گزار بوده  روی طرف نظر میده

من هم به خاطر علاقه ای که به نژاد اژدهایان دارم و به هم این که خودم هم اژدهایم به اسماگ رای میدم

شاید نقش منفی فیلم بوده باشه اما طراحی بسیار خوبی داشته ازاون بهتر صدا گزاری و ادای عالی دیالوگ ها نمره خوبی رو از نظر من کسب می کنه حداقل 60 تا 70  از100 رو از نظر من دریافت میکنه :animatedfellbeast:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ROBIN

من بیشتر شخصیتای این فیلمو دوست دارم. خیلی انتخاب سخته که... پس اگه اشکالی نداشته باشه همه رو میگم :D

ولی از بین دورفها فیلی و تورین رو دوست دارم.شخصیتهای جالبی دارن.از مرگشون خیلی ناراحت شدم:( از بومبور چاقالو هم خیلی خوشم میاد.خیلی بامزه س.همش میخوره :))

از بین الفها هم تائوریل و تراندویل.تائوریل چون متفاوته و تراندویل چون خیلی با ابهت و اصیله. (لگولاسم که تو گزینه ها نیست ^_^)

اسماگ رو نمیتونم دوست نداشته باشم.شیفته ی اژدهایان هستم.

بیلبو که عالیییی بود! خیلی قشنگ به این کاراکتر زندگی داده بودن. خودش بود اصلا!

چون عاشق حیوونا و طبیعتم از راداگاست قهوه ای هم خیلی خوشم اومد.خیلی هم با نمک بود:)

بئورن باحال بود. خشن و اخمو ولی آدم خوبی بود. من از تغییر شکل دهنده ها هم در کل خوشم میاد. چقد علایق دارم من :))

بارد هم آدم جالبیه. از عبوسیش خوشم میاد.کار بزرگی هم کرد.

اصلا دیگه فک نکنم کسی مونده باشه :دی

آزوگ رو هم برای اینکه ناراحت نشه اضافه میکنم ;)

اینم ازجوابای طولانی من :) اگه خسته شدید به بزرگی خودتون ببخشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

بیلبو نماد یه انسان عادی، باهوش، کنجکاو ، زیرک و حماسه سازه که ازامتحان ماجراجویی که براش پیش اومده سرافراز بیرون میاد. بیلبوی فیلم هم مثل کتاب واقعا شخصیت دوست داشتنی داره، بازی بازیگرش علی و بی نقصه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میتراندیل

من به بیلبو رای دادم...شخصیت جالبی داره

ولی من دلم برای بومبر میسوزه به نظر من خیلی زجر کشید...نوعی حس امید را در چشمانش می بینم...اون موقع که در جنگل بودن خیییییییییییلی زجر کشید:((

تازه فهمیدم اونقدر چاق شده که اصلا نمی تونه راه بره...بدبخت فلک زده

خلاصه شخصیتش توی فیلم هم جالب بود اون موقع که در بشکه ها بودن  دیدین چکار کرد؟ شاهکار کرد:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

راستش من رایم سایر بود.ای کاش گالادریل هم بودش.گرچه گالادریل ایفای نقشش کمتر بود اما بازم عظمت صورت و رفتارش اشکاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.

انتخاب اولم تراندویل به خاطر کمک نکردن به دورفا سرزنشش نمیکنم چون خودشون مقصر بودنن به عنوان یه پادشاه به مردمش خیلی اهمیت میده و سرزمینشو دوست داره مهمترین ویژگیه یه شاه
دوم از بارد به عنوان یک انسان ( کلا با نژاد فانی مشکل دارم :D) بعد از تور تنها ادمیه که ازش خوشم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

راستش اونقدری که انتخاب توی ارباب حلقه ها آسونه توی این جا غیر ممکنه

اصلا کسی از افراد جدید رو پیدا نکردم که باهاش همزاد پنداری قوی ای ایجاد کنم ولی لرد تراندویل تونست کمی از این عیب رو برآورده کنه

البته از بازی عالی مورگان فریمن و بندیکت کامربچ هم نمیشه گذشت 

ولی بازم انتخاب تک تک اعضای شورای سفید (به جز راداگاست) هست

درسته که در بین انتخاب ها نبود ولی دوستشون دارم! مگه جرمه. 

البته اون کسی که واقعا نفسم رو بند آورد سائرون بود که دوست داشتم توی قسمت 3 هابیت ببینمش ولی متاسفانه جکسون با ساخت سر سری فیلم و اعترافش به اون این کیف رو ازم گرفت

اون سکانسی که سائرون میزنه گاندولف رو له می کنه رو حدود یک میلیون بار دیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

خب میبینم که تراندوئیل با اون ابروهای کلفت و چهره سرد و خشن طرفدارای زیادی داره و البته من هم طرفدارشم. اولین بار که هنوز فیلم ندیده بودم و آنونس فیلم دیدم تراندوئیل رو پسندیدم، ولی بعد  از تماشای فیلم بیلبوی دوست داشتنی. این بیلبو جای خودش تو قلب همه باز کرده حتی برادرزاده من که 6 سالشه عاشق بیلبو هست و اسم خودش گذاشته شیلبو یعنی خواهر بیلبو. البته با موهای مجعد ونارنجی خیلی هم شبیه بیلبو هستش. من خودم به ترتیب اینها رو دوست دارم

1) بیلبو

2) تورین

3) تراندوئیل

4) اسماگ 

5) تائوریل

6) بالین

و بقیه دورفها. ضمن اینکه نباید از نقش آزوگ گذشت. درسته که شخصیت بد ماجراست اما نمی دونم چرا نمیتونم ازش متنفر باشم و بخاطر جنگجویی و فرماندهی بی نقصش تحسینش میکنم. گندالف اینقدر تو نظرسنجی های مختلف تحسین شده که نیازی به تعریف و ورود به ماجرا نداره. و البته تورین که من عاشقشم و بخاطر شجاعت بی نظیرش دوست داشتم اسم اونو اول بذارم بنابراین بهتره بگم تورین اینقدر باشکوه هست که نیازی به نظر من نداره. این اسماگ هم اینقدر باحاله که نمیشه به راحتی از کنارش گذشت. وقتی یک اژدها اینقدر خاص باشه معلومه که مورد توجه همه ست. عاشقشم بخصوص وقتی که میتونست بیلبو رو با یک ضربه له کنه اما مثل یک موجود منطقی ایستاد و به حرفش گوش کرد و البته جناب اسماگ هم شخص مودب و محترمی بوده که از آدمهای مودب مثل بیلبو خوشش میومد. جا داره همینجا یک نقل قولی هم از ایشون بکنیم

My teeth are swords

My toes are spear

my wings are huri   hurican 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thranduil elven king

فراندویل چون از نوع رفتارش و پرابهت بودنش بسیار خوشم می اید

با اینکه خیلی در هابیت کم ظاهر شد ولی واقعا شخصیت مهمی است 

با اینکه خیلی ها می گویند که بدجنس و دلسنگ است ولی اگر این گونه بود لگولاس انقدر فرد بزرگی نبود که هست?

ول ....... ههه?

بیشتر از گوشش و موش و نوع لباس و تاجش و الکش(یک نوع گوزن که خیلی قرن پیش نابود شدند) خوشم اومد?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.

منم از تراندویل خوشم میاد
اولا شاه در کتاب کاملا با فیلم فرق داره و به نظر من در کتاب خیلی شاه معقولتریه در فیلمم هم از نوع شخصیت و غرورش خیلی خوشم میاد بگذریم از بازی عالییی لی پیسسسسس :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD OF THE RING

من از 5 نفر خوشم میاد

1_ اسماگ

2_ تورین

3_بیلبو

4_راداگاست

5_ گالوم

البته اینایی که گفتم بهترین ها هستن من از همشون خوشم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alkar

بین این هایی که گفته شده من از بیلبو بگینز جوان خوشم میاد واقعا شخصیت جابیه و همیشه خندان و به بقیه امید میده خیلی شخصیت خوبی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...