رفتن به مطلب
اله سار

رونمائی از «قصه های ناتمام» با حضور رضا علیزاده

Recommended Posts

Théoden

دوستان رو معرفي نمي‌كنيد؟؟ چند تا از چهره ها جديد هستند. حداقل واسه من

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دوستان رو معرفي نمي‌كنيد؟؟ چند تا از چهره ها جديد هستند. حداقل واسه من

اون خانم Legolas Greenleaf هستند

اون آقا با تی شرت آبی که خودشو اون پشت قایم کرده هالباراد از کاربران با سابقه آردا

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

اون مایار خردمند و با وقار که سمت راست(آناتومیک) آقا مهدی ایستاده خود کورونیره...

عزیزم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

سلام به همه دوستان

آقا فقط جای ما خالی بود!!!!!!! :)) :| :D . ولی از شوخی بگذریم اگه وقت داشتم حتما یه سر می اومدم تهران .نگران جا ومکان هم نیستم .چند تا از فامیلامون اونجا زندگی می کنند.

اصلا آقا چرا مراسم مشابهی رو توی تبریز برگزار نکنیم؟؟؟؟؟؟؟ به خشکی شانس؟؟؟؟؟؟ :)) =)) =)) :)) .

پی نوشت: ولی خودمونیم ها مهدی خیلی خوشتیپی !!!!!! یه جورایی شبیه خود تالکینی ..... :D :)) :| .

الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

خوب نباید از آقای علیزاده بیش از این اتظار داشته باشیم .تا اینجا هم که زحمت کشیده وکتاب ها رو ترجمه کردند باید یه دست مریزاد حسابی بهشون بگم. اما در مورد کتاب قصه های نا تمام تا این لحظه هنوز توفیق تهیه اش رو ندارم.

اما به نظرم آقای علیزاده شاید همه کتاب رو ترجمه کرده .اما بنا بر مصلحت فقط حدیث تور وآمدنش به گوندولین (که در آخر کتاب فرزندان هورین اومده) وهمینطور این کتاب دوران دوم فقط چاپ شده. ؟؟؟؟؟؟. الاه اعلم .

به امید روزی که همه بخش های این کتاب یکجا وبه صورت کامل چاپ بشه. الهی آمین!!!!!.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

=))

اصن فکر نکنید که دلم اب شده اصن این جوری فکر نکنید ها

فقط یادتون باشه که این شد 2 بار { درگوشی به یاقیون محترم ت.ت و بخصوص الوه باید یه حالی بگیریم ها !! }

در این همه سوالات گوناگون یه سوال برام پیش اومده

1- کتاب چند صفحه هست ؟

2- کتاب قیمتش چنده ؟

3- از کجا می شه گیرش آورد یعنی تو ادینه بوک نیومده =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

=))

اصن فکر نکنید که دلم اب شده اصن این جوری فکر نکنید ها

فقط یادتون باشه که این شد 2 بار { درگوشی به یاقیون محترم ت.ت و بخصوص الوه باید یه حالی بگیریم ها !! }

در این همه سوالات گوناگون یه سوال برام پیش اومده

1- کتاب چند صفحه هست ؟

2- کتاب قیمتش چنده ؟

3- از کجا می شه گیرش آورد یعنی تو ادینه بوک نیومده =))

۱- کتاب خیلی ظریفه و اصلا قطور نیست و کلا ۲۱۶ صفحه داره!

۲- قیمت = ۷۸۵۰ تومن

۳- از سایت های دیگه ای مثل بخوان داتکام که دوستان خریدن و یا فردا بوک که خودم خریدم می تونی سفارش اینترنتی بدی. هر دو تا سایت هم نماد اعتماد دارند (eNamad).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

ضمن اینکه یه مطلبی هم در مورد باقی کتاب افسانه های ناتمام مطرح شد و یکی از دوستان پرسید آیا بقیه کتاب ترجمه میشه یا خیر.

جناب علیزاده یک جواب میانه دادند ، یعنی نه الزاما آره و نه اینکه حتما خیر ، فقط دو جمله رو اگه اشتباه نکنم در ادامه گفتند که به این زودی ها منتظر نباشید و پاشنه در روزنه رو با بحث های مختلف نکنید! =))

خلاصه که حسابی خوش گذشت.

اگر اشتباه نکنم گفتن چشم، من به شما قول میدم ترجمه کنم، درست میگم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

نه! 'گندالف خاکستری درست گفت. =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

من دیر باخبر شدم ازین مراسم

انشالله اگه قرار شد باقی کتاب هم ترجمه و منتشر بشه شرکت میکنیم.

هرچند اگه تو نمایشگاه کتاب سال دیگه،روزنه شرکت بکنه((برخلاف امسال)) میشه همین جمع رو برد اونجا دوباره چون معمولا علیزاده میادش یه روز توی غرفه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

اگر اشتباه نکنم گفتن چشم، من به شما قول میدم ترجمه کنم، درست میگم؟

نه! 'گندالف خاکستری درست گفت. =))

والا چی بگم ، با اینکه خیلی سعی کردم که عین گفته های جناب علیزاده در ذهنم حک بشه ، ولی مثلا این بخش مهم یکمی واسم گنگ شد،باید گزارش صوتی رو گوش بدیم و ببینیم دقیقا اون موقع چی گفتند ، اون بخش هایی که تو پست قبلیم نوشتم میشه گفت نسبت بهش اطمینان دارم ، یه چیزی شبیه اینکه قول میدم ترجمه کنم هم تو ذهنم مونده ولی گفتم شاید اشتباه کنم و نتیجه بی جهت شایعه درست بشه.

حرف زدن در مورد این مسائل واقعا سحته =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام

میشه کسی متن کامل این مقاله رو قرار بده. از صفحاتش عکس بگیرین و آپ کنین(اسمایل تنبلی).

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

سلام جناب رضایی

راستش این مقاله چندان هم طولانی نیست و تقریبا حدود نیم صفحه هست. می تونستم کل مقاله رو اینجا تایپ کنم. اما از لحاظ حقوق معنوی یک اثر و قانون کپی رایت اصلا کار درستی نیست . اگه علاقه داشتید مجله رو تهیه کرده وبخونید.

هر کی هم قانون کپی رایت رو رعایت نکنه , ما (اعضای سایت) باید رعایت کنیم. =)) :(( :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام

راستش من خودم خیلی پایبند به حقوق کپی صاحب اثر هستم. اما فکر نمیکردم که حقوق کپی شامل مقاله ای باشه که توی رسانه های کثیرالانتشار درج شده باشه. به هر حال ممنون بابت توضیحاتتون.

آنتی اسپم:

من قبلا اسم آقای یاسر مالی رو نشنیده بودم اما به نظر میرسه که تالکین رو حسابی میشناسن. ان شائ الله که بازم شاهد چنین اخباری در زمینۀ فانتزی توی رسانه های داخلیمون باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

خواندن کتاب های تالکین به سبک همشهری جوان :

* بگو دوست و وارد شو !

انگار بچه های تحریریه مجلات همشهری نمی خواهند دست از سر استاد تالکین بردارند , واین هفته هم با یک پرونده جدید درباره کتاب های تالکین به دیدارمان آمده اند.

در آخرین شماره از مجله همشهری جوان (شماره 442, به تاریخ شنبه 1392/10/28 ) جناب آقای بهزاد یوسفی در یک پرونده دو صفحه ای در بخش ادبیات وکتاب نشریه همشهری جوان , سراغ روش های مختلف برای خواندن کتاب های استاد تالکین رفته است.

در سرتیتر این پرونده این عبارت درج شده است: حالا که کتاب جدید تالکین به نام قصه های ناتمام منتشر شده است,راهنمایی تان کرده ایم که چطور می توانید با خواندن مجموعه کتاب های او به سرزمین میانه قدم بگذارید.

* بگو دوست و وارد شو !

در ابتدای این پرونده دو صفحه ای به انواع روش های طرفداران تالکین ودیگران پرداخته شده است که عبارتست از :

روش اول : به ترتیب سال انتشار کتاب ها

روش دوم : به ترتیب زمان وقوع اتفاقات داستان

روش سوم : به ترتیب فیلم های ساخته شده

در این بخش از مقاله به بررسی روش های فوق پرداخته و هریک از معایب ومزایای این روش ها را برشمرده است.

در بخش دوم مقاله به روش پیشنهادی خود ایشان پرداخته شده هست که از کتاب هابیت شروع شده و به کتاب قصه های ناتمام ختم می شود.

در طی معرفی مراحل این روش به معرفی مختصر ومفید پیرامون موضوعات ومطالب هر کدام از کتاب های استاد تالکین نیز پرداخته شده هست .

در وسط صفحه نیز عکس بزرگی از پروفسور تالکین چاپ شده که در حال روشن کردن چپق خود هست .لازم بذکر است که در این پرونده به همراه معرفی کتاب ها عکس کاور کتاب های ترجمه شده استاد به دست جناب رضا علیزاده ( نشر روزنه ) نیز چاپ شده است.

* مطالعه این شماره از مجله همشهری جوان را نیز به علاقه مندان وعاشقان استاد تالکین توصیه می کنم.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...