رفتن به مطلب
Legolas

بازی سرزمین میانه: سایه ی موردور

Recommended Posts

Legolas

ممنون،باحال بود.

راستی نمیشه این بازی ها رو به صورت آنلاین انجام بدیم؟

البته این بازی که هنوز منتشر نشده، ولی اکثر بازی ها رو به طرق مختلف میشه آنلاین بازی کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

ac2-ezio7-620x300.jpg

یکی از توسعه دهندگان یوبی سافت که در ساخت دو قسمت اول اساسین کرید نقش داشته است ، ادعا کرده است که جدیدترین بازی Lord Of The Rings به نام Middle Earth : Shadow Of Mordor از کدها و انیمیشن های اساسین کرید 2 استفاده کرده است .

امروز پس از انتشار تریلر Shadow Of Mordor که یک بازی Open World جدید می باشد و در دنیای Lord Of The Rings اتفاق می افتد ، چارلز رندال سوء ظن های خود را در تو*تیتر شخصی خود به اشتراک گذاشت . رندال گفت : ”دوستان نگاه کنید ! ظاهرا من یه بازی درباره ی زمین میانی ساخته ام !”

و در ادامه تعدادی نوشته ی دیگر درباره ی این موضوع به اشتراک گذاشت تا منظور خود را بیشتر توضیح دهد :

“جدا کسی میتواند به من بگوید که چگونه کدها و ویژگی های اساسین کرید 2 در بازی Middle Earth : Shadow Of Mordor قرار گرفته اند ؟”

27463427321762984443.jpg

رندال گفت که معتقد است که کارهایی که برای اساسین کرید 2 انجام داده است ، از جمله “کدها و انیمیشن های بازی” ، در این تریلر قابل مشاهده می باشد . او اشاره کرد که می داند هیچ ادعای قانونی در این زمینه نمیتواند داشته باشد ، اما امیداوار است در تیتراژ بازی از وی قدردانی شود . سیستم مبارزه و Air Assassination از جمله ویژگی هایی است که رندال زمانیکه در یوبی سافت مشغول به کار بود ، طراحی نموده بود . اما وقتی اشاره شد که Shadow Of Mordor بیشتر شبیه بازی های Batman : Arkham میباشد تا AC ، وی پاسخ داد که :

“من 2 سال را صرف نگاه کردن به AC 2 کرده ام . وقتی چیز مشابهی را ببینم ، متوجه می شوم .”

رندال در تو*ئیت های خود Shadow Of Mordor را مورد حمله قرار نداده است ، در حقیقت وی درباره این بازی و احتمال لایسنس شدن موتور گرافیکی اساسین کرید برای سازندگان بازی ابراز اشتیاق کرده است . با این حال ، هنوز هیچ نشانه ای درباره صحت این گفته ها وجود ندارد .

Shadow Of Mordor توسط Monolith Production برای پلتفرم های PC و کنسول های نسل بعدی در حال ساخت می باشد . سایت IGN برای اثبات ادعاهای رندال با یوبی سافت و Warner Bros تماس گرفته است .

منبع:‌www.assassinsorder.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DARK LORD SAURON

کاش بازی هایی که میساختند مثل the battle for middle earth بود که میتونستی خیر و شر رو انتخاب کنی؟

یا بازی میساختند که میتونستی با سایرون و یا سربازانش بازی کنی و به جای اینکه همش خیر باشی یکبار هم شر باشی...خیلی جذاب میشد :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

دنیای open world خیلی خوبه ولی من بیشتر از نحوه جنگیدنش خوشم اومد در مورد انتخاب شخصیت های شر منم خیلی تعجب کردم که توش نیست چون سبکش آزاده ولی یه جایی خوندم که گفته بود در این بازی انتخواب با خود شماست که چه جور شخصیتی داشته باشید و چه کار انجام دهید به نظرم منظورش این بوده که میتونی به جبهه ی دشمن هم ملحق بشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

دیدین گفتم یه تقلید هایی از اسسینزکرید کرده!! اصلا از همون چندتا عکسی که یکی از دوستان از بازی در صفحه قبل گذاشته بودن هم مشخص بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

کاش بازی هایی که میساختند مثل the battle for middle earth بود که میتونستی خیر و شر رو انتخاب کنی؟

یا بازی میساختند که میتونستی با سایرون و یا سربازانش بازی کنی و به جای اینکه همش خیر باشی یکبار هم شر باشی...خیلی جذاب میشد :-)

بازی هایی به این شکل ساخته شده مثل ارباب حلقه ها پیروز که گیم پلی عالی داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

جالب اینجاست که یه بازی دیگه به همین اسم یعنی Shadows Of Mordor در سال 1987 برای کامپیوترهای خانگی منتشر شده. مثل اینکه اسم این بازی رو به تقلید از اون سایه های موردور گذاشتن. از این لینک ویکی پدیا میتونین اطلاعات بیشتری درباره اون بازی کسب کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DARK LORD SAURON

بازیهایی که داستانی باشه خیلی بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بازیهایی که داستانی باشه خیلی بهتره

خب این هم داستان داره دیگه!

نظر من در مورد تریلری که دیدم:

کاملا شبیه اساسینز کرید بود اصن کپی در برابر اصل بود حرکاتش اون چشم برزخش که همه جا ابی میشه کپ اساسینز کرید بود جادوهاش هم خیلی جالب بودن مخصوصا اونی که یه وجود یه ارک رو میگیره خیلی جالب بود گرافیکش هم محشر بود و ارک هارو خیلی جالب و جذاب طراحی کرده بودن ولی یه ذره میتونست بهتر باشه و همینطور به نظرم تو بازی میشه ازادی عمل داشت مثل همین اساسینز خودمون.

در کل بازی نکرده به بازی نمره 9/5 از 10 میدم اون نیم نمره ای که نمیدم هم به خاطر تقلیدش از اساسینز کرید هستش مخصوصا از 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

الان تریلری که توی سایت قرار گرفته بود رو دیدم!

من که کاملا جذبش شدم! بازی AC رو نکرده من بازی AC رو نکردم به خاطر همین تقریبا همه چیزش برام جالب بود و امکانات خوبی مثل تسخیر جسم دشمن ها به نفع خودش و همون تله‌پورتش خیلی خوب در اومده بود! گرافیکش هم قابل قبول بود.

حالا از این به بعد باید بیشتر انتظار این بازی رو بکشیم :-)

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بازی AC رو نکرده

تقلید بازی AC رو نکرده؟؟؟

از درودیوار بالا رفتنش مخفی کاریش فنون جنگیدنش تقریبا بیشتر فن هاش مال AC بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

تقلید بازی AC رو نکرده؟؟؟

از درودیوار بالا رفتنش مخفی کاریش فنون جنگیدنش تقریبا بیشتر فن هاش مال AC بود!

ببخشید! نمی دونم حواسم کجا بود! می خواستم بنویسم من AC رو بازی نکردم که اون جوری نوشتم :-)

شرمنده! تصحیح شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

حس خیلی خوبی به بازی دارم نمیدونم چرا ولی به نظرم یکی از برترین بازی ها میشه واقعا دم سازندش گرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

خیلی جالب بود خوراک خودمه فقط :ی

راستی دقیقا کی میاد این بازی و کی تو ایران بدست ما میرسه تقریبی ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

خیلی جالب بود خوراک خودمه فقط :ی

راستی دقیقا کی میاد این بازی و کی تو ایران بدست ما میرسه تقریبی ؟!

31 دسامبر2015 تقریبا میخوره اولای بهمن سال بعد

(البته مطمئن نیستم و این تاریخ دقیق نیست ممکنه زود تر بیاد)

ویرایش شده در توسط راداگاست قهوه ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

البته تا اون جایی که من گشتم تاریخ دقیقی نزده! ولی تقریبا همون چیزی میشه که راداگاست گفت. با این تفاوت که سال ۲۰۱۴ میاد نه ۲۰۱۵ (اشتباه نوشتی راداگاست!)

http://shadowofmordor.wikia.com/wiki/Middle-earth:_Shadow_of_Mordor

توی ویکی خود بازی هم Release Date رو مساوی ۲۰۱۴ قرار داده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

البته تا اون جایی که من گشتم تاریخ دقیقی نزده! ولی تقریبا همون چیزی میشه که راداگاست گفت. با این تفاوت که سال ۲۰۱۴ میاد نه ۲۰۱۵ (اشتباه نوشتی راداگاست!)

http://shadowofmordo...hadow_of_Mordor

توی ویکی خود بازی هم Release Date رو مساوی ۲۰۱۴ قرار داده.

اهه تو بکی از سایتا زده بود 2015!!!!

ولی خیلی هم خوب امیدوارم فقط تابستون بیاد :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

بنظرم این بازی مثل بیشتر بازی هایی که از دنیای آردا ساخته شدن موفقیت چندانی پیدا نکنه(البته تا بازم تریلر های جدیدتر و البته خود بازی نیاد نمیشه نظر قطعی داد). تریلر رو دیدم و بنظرم گیم پلی کاملا تقلیدی از سری Assassin's Creed بود. نوع راه رفتن و Air Assassination و بالا رفتن از روی ساختمان ها و کلا انگار اتزیو یا کانر رو اونجا گذاشتن! دیگه من و هرکسی که توی AC مو سفید کرده میتونه اینو بفهمه! قدرت ها یا پاور های جالبی هم در تریلر به چشم میخورد مثل تلپورت یا تسخیر کردن دشمنان که برخی از اینها هم باز تقلیدی از بازی هایی مثل Dishonored بودن. دیگه فکر نکنم با این وضع که هر سال یه AC جدید میاد نیاز به یه اساسین توی سرزمین میانه باشه! و اینکه فکر نمیکنم کسی دلش بخواد یه بازی کاملا تکراری بازی کنه. البته اینکه از بازی های دیگه الگوبرداری کنن عالیه اما اینکه با تقلید کورکورانه جلو برن...خلاصه بازم میگم الان نمیشه نظر قطعی داد و باید تا اومدن تریلرهای جدید و بازی صبر کرد.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروس

امروز متنی رو در یکی از روزنامه ها دیدم ، گفتم شاید بد نباشه شما دوستان عزیز هم از اون مطلع بشید

متن شامل موضوع آنچنان خاصی نیست اما خب شاید برای بعضی از دوستان جالب باشه :

به نقل از ضمیمه کلیک ، روزنامه جام جم :

دهان کجی "سایه موردور" به کنسول های نسل هفتم

به گفته ی سازندگان فعال در شرکت مونولیث ، یکی از تحسین برانگیز ترین خصیصه های عنوان جدید این شرکت ( سرزمین میانه : سایه موردور ) در نسخه های مربوط به کنسول های نسل هفتم حضور پررنگی نخواهد داشت .مایکل د ِ پلَتر ، مدیر طراحی بازی به بازیکنان این اطمینان را داده که سازندگان نهایت سعی خود را کرده اند تا بتوانند سیستم معروف به Nemesis را در نسخه های کنونی حفظ کنند ، اما قدرت محدود این پلتفرم ها ، اجازه ی پیاده سازی کامل این سیستم را نمیدهد . دلیلش هم " عظمت محتوا ، محاسبات و هوش مصنوعی "عنوان شده است .

گفتنی است سیستم نمسیس ، منحصر به بازی " سایه موردور " ، به هر دشمنی که با بازیکن برخورد دارد هویت ، شخصیت و نقاط قوت و ضعف انحصاری اختصاص میدهد . البته دِ پلَتر بر این نکته تاکید کرده

که تجربه داستان و هسته گیم پلی بازی بین هر دو نسل کنسول مشترک خواهد بود . پیش از این سازنده سری Witcher به این نکته اشاره کرده بود که تولید بازی های بین النسلی ، به معنی این است که سازندگان باید گاهی از مواضع خود کوتاه بیاییند و از ساخت عنوانی در خور بازی بمانند!

به همین دلیل عنوان Witcher3 به طور انحصاری برای سیستم های Ps4 ,Xone ,Pc عرضه خواهد شد .عنوان سرزمین میانه : سایه موردور که پیش درامدی بر ماجرا های سه گانه ارباب حلقه ها محسوب میشود ، هیچ ربطی به سری فیلم های اقتباسی از آن اثر ادبی بزرگ ندارد و برای Playstion4 , Playstion3 , Xone , X360 , Pc عرضه خواهد شد

کنسول Wii U رنگ این بازی را نخواهد دید

هیچ تاریخی هم برای عرضه ی آن اعلام نشده است .!

ویرایش شده در توسط الروس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ
بنظرم این بازی مثل بیشتر بازی هایی که از دنیای آردا ساخته شدن موفقیت چندانی پیدا نکنه(البته تا بازم تریلر های جدیدتر و البته خود بازی نیاد نمیشه نظر قطعی داد). تریلر رو دیدم و بنظرم گیم پلی کاملا تقلیدی از سری Assassin's Creed بود. نوع راه رفتن و Air Assassination و بالا رفتن از روی ساختمان ها و کلا انگار اتزیو یا کانر رو اونجا گذاشتن! دیگه من و هرکسی که توی AC مو سفید کرده میتونه اینو بفهمه! قدرت ها یا پاور های جالبی هم در تریلر به چشم میخورد مثل تلپورت یا تسخیر کردن دشمنان که برخی از اینها هم باز تقلیدی از بازی هایی مثل Dishonored بودن. دیگه فکر نکنم با این وضع که هر سال یه AC جدید میاد نیاز به یه اساسین توی سرزمین میانه باشه! و اینکه فکر نمیکنم کسی دلش بخواد یه بازی کاملا تکراری بازی کنه. البته اینکه از بازی های دیگه الگوبرداری کنن عالیه اما اینکه با تقلید کورکورانه جلو برن...خلاصه بازم میگم الان نمیشه نظر قطعی داد و باید تا اومدن تریلرهای جدید و بازی صبر کرد.

اون حالت روح هم خیلی شبیه به دید عقابیه. حتی فری رانینگ و بالارفتن از دیوارش کپی اتزیو هستش. همونطور که میدونی دوست عزیز کدها از بازی سه به بعد تغیر کردن. فکر کنم از رولیشنز یا برادرهود کدهارو کش رفتن. خداکنه آخرش نگن مثلا پلانتیر , piece of eden هستش! یا مجبور نشی ساورون رو با هیدن بلید بکشی. عین چزاره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ظاهرا تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده که کاربر اسماگ اون رو در تاپیک دیگه ای به اطلاعمون رسونده.

برای این که این تاپیک کامل بشه و اون پست اون جا گم نشه من لینکش رو این جا هم می‌ذارم:

http://nl.media2.multiplayer.it/files/2014/04/02/26047-middle-earth-shadow-of-mordor-trailer-dellannuncio.hi.mp4

نکته ی خوبی که توی این تریلر مشخص شده تاریخ عرضه ی بازی یعنی روز 7 اکتبر 2014 یا همون ۱۵ مهر ۱۳۹۳ هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

اون اول کار که تازه خبر هایی ازین بازی رسید و با چندتا عکس از گیم پلیش، همون موقع حدس زدم از اسسین تقلید کرده باشه، ولی نه دیگه تا این حد!!!

البته من خودم یکی از طرفدارای پروپا قرص سری بازی های اسسین هستم و اتفاقا همیشه پیش خودم فکر میکردم که اگه این بازی و این گیم پلی رو توی دنیای آردا هم داشته باشیم خیلی محشر میشد، ولی بیشتر دوست داشتم خود شرکت یوبی سافت (سازنده اسسینز کرید) این بازی رو بسیازه و نه یک شرکت نه چندان معروف دیگه و با تقلید محض از اونها!

این تریلر آخری رو هم که دیدم فهمیدم نه تنها گیم پلی که نوع لباس پوشیدن طرف هم شبیه اسسین درآوردن...! حالا چیزی از داستان بازی هم در اومده آیا؟ یه شمشیر شکسته دستش بود مثل آراگورن و توی ودرتاپ بود و میخواست انتقام مرگ خانواده شو بگیره... قصه اش خیلی کلیشه ای بنظر میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

اون اول کار که تازه خبر هایی ازین بازی رسید و با چندتا عکس از گیم پلیش، همون موقع حدس زدم از اسسین تقلید کرده باشه، ولی نه دیگه تا این حد!!!

البته من خودم یکی از طرفدارای پروپا قرص سری بازی های اسسین هستم و اتفاقا همیشه پیش خودم فکر میکردم که اگه این بازی و این گیم پلی رو توی دنیای آردا هم داشته باشیم خیلی محشر میشد، ولی بیشتر دوست داشتم خود شرکت یوبی سافت (سازنده اسسینز کرید) این بازی رو بسیازه و نه یک شرکت نه چندان معروف دیگه و با تقلید محض از اونها!

این تریلر آخری رو هم که دیدم فهمیدم نه تنها گیم پلی که نوع لباس پوشیدن طرف هم شبیه اسسین درآوردن...! حالا چیزی از داستان بازی هم در اومده آیا؟ یه شمشیر شکسته دستش بود مثل آراگورن و توی ودرتاپ بود و میخواست انتقام مرگ خانواده شو بگیره... قصه اش خیلی کلیشه ای بنظر میاد.

بیشترین توضیح فکر کنم در حد همون چیزی باشه که توی پست اول تاپیک آوردم.

در مورد شمشیر شکسته هم توی این پست توضیح داده بودم:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1696&view=findpost&p=41877

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب انگار یه تریلر جدید از این بازی منتشر شده درباره ی سلاح ها و رون ها که به طور مستقیم میتونید از اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch?v=dVKZfJuegBE

یا اینکه از این لینک ها دانلودش کنید

کیفیت 720p

http://www.filefacto...le/5k7cyuejnnez

کیفیت 360p

http://www.filefacto...le/2l7d0ypte3wb

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

ببینید از نظر من داستان سری ارباب حلقه ها و هابیت با اینکه شاهکاره اما نمیشه دقیقا بیایید در یک بازی پیاده کنید. به نظرم اینکه سازندگان داستان خودشون رو در دنیای آردا نوشتند موافقم چون باید همیشه سبک بازی رو در نظر گرفت و با توجه به سبک بازی و گیم پلی داستان رو نوشت. بازی تا حدودی تقلید سری AC هست هر چند نه خیلی زیاد! سازندگان بازی هم ایده های خودشون رو در بازی نشون دادند. شرکت مونولیت هم اونقدر ها شرکت گمنامی نیست، در سال 2005 بازی F.E.A.R رو ساخت هر چند که عالی نبود ولی عنوان خوبی بود.

به هر حال من به این بازی امیدوارم.

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...