رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 45 : دوست داشتید در کدام قسمت فیلم ارباب حلقه ها در کنار یاران حلقه باشید؟

144 رای

1. 1. دوست داشتید در کدام قسمت فیلم ارباب حلقه ها در کنار یاران، حضور داشته باشید؟

• از شایر تا ریوندل
    • شواری الروند
    • موریا
    • لوتلورین
    • مرگ برومیر و گسستن یاران
    • نبرد هلمزدیپ
    • نبرد آیزنگارد با انت های فنگورن
    • امین مویل و دشت مردگان
    • یورش تئودن به دشت های پله نور
    • کنام شلوب
    • نبرد دروازه های سیاه
    • تاج گذاری اله سار
    • بندرگاه خاکستری و بدرورد یاران
    • سایر

Recommended Posts

MORGOMIR

:| خيلي سخت بود :)) دوست داشتم در همه ي قسمت ها حضور داشته باشم , اما نبرد هلمزديپ رو انتخاب كردم

نبرد هلمزديپ يكي از بهترين جنگ ها بود , حالت دفاعيه ياران واقعا جالب بود .نبرد دروازه ي سياه هم عالي بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

هوم...مورگو راست میگه انتخاب بس سخت بود اما خب باید یکیو انتخاب کنی دیگه :))

1- موریا انتخاب اول و ارشد منه همونطور که دیدین هیجان خاصی داشت مخصوصا وقتی که گابلین ها ها حمله کردن هی در حال فرار یا نبرد بودی.

2- گودی هلم هم انتخاب دویوم مویه!خب همونطور که مورگو اشاره کرد حالت تدافعی باحالی داره.

3- جدا شدن یاران هم در امین مویل و مرگ برومیر هم عالی بود راحت ارکارو میزدی لتو پار میکردی!

4- انتخاب اخر منم نبرد مورانون یا دروازه های سیاهه به شدت حماسی بود اگر فرودو نبود همشون غزل خدافظیو باید میخوندن

*

*

بچه ها من یه سوتی بد دادم دیشب ساعت 12:30 من خوابم میومد مورگومیرو فک کردم بانو هستش!!!

ویرایش شده در توسط راداگاست قهوه ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

1.از شایر تا ریوندل :نمی دونم چرا یاد از کرخه تا راین میوفتم :)) نه نه تا چیزای باحال تر هست هرگز اینو انتخاب نمی کنم

2.شورای الروند :یه جای دیگه هم گفته بودم هیجانی نداره احتمالا خوابم می برد

3.موریا :این خوبه از جا های تاریک خوشم میاد دیدن یه بالروگ هم باید جالب باشه البته اگه پودرمون نکنه

4.لوتلورین:کیه که نخواد اون جا باشه ؟؟؟ولی خوب آخرش آرامش زیادی هم خوب نیست باید یه هیجانی وجود داشته باشه

5.مرگ بورومیر و گسستن یاران:نه نه نه اصلا می نشستم اون جا گریه و زاری راه می انداختم یاران بیچاره هنگ میکردند

6.نبرد هلمز دیپ:این گزینه بسیار خوبیه حرفی ندارم تو نبرد هلمز دیپ هم باشم ولی خوب دیگه به ذهنم نرسید اون جا هم لباس مردونه بپوشم :|

7.نبرد آیزنگار با انت های فنگورن :من توی اون نبرد نمیتونم مفید باشم نه میتونم سیل راه بندازم نه به اورتانک نفوذ کنم فقط تو دست و پا بودم ...نه

8.امین مویل و دشت مردگان :به هیچ وجه من الوجوه

9.یورش تئودن به دشت پله نور :آهان ...این انتخابمه هم هیجان داره هم افتخار جنگیدن در رکاب پادشاه سرزمین چابک سواران برای دفاع از سرزمین فرمانروایان آن سوی دریا وای اصلا معرکه س

10.کنام شلوب :از حشرات بدم میاد ...مخصوصا این عنکبوت بزرگا:D

11.نبرد دروازه های سیاه :قراره اون ج یه ضد حال اساسی برامون پیش بیاد دیگه این زبان سائرون جنگ روانی راه میندازه البته خوب به خاطر فرودو هم که شده بدم نمیاد اون جا هم باشم ولی زیاد نه {چون اگه اون جا بودم فارامیر و اینا همه کشک خخخخ}

12.تاج گذاری اله سار :اینم خوبه ولی این که توی سختی ها نباشی و فقط برا تاج گذاری بیای عادلانه نیست

13.بندگاه ها ی خاکستری و بدورود یاران : نه نمی خوام در اون لحظه احتمالا احساس بدبختی شدیدی میکنم

14.سایر:نبرد فارامیر در اوسگیلیات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

1-انتخاب اولم نبرد دروازه های سیاهه اخه از دیدن سیل بیشمار ارک های وحشی که میخان تیکه تیکت کنن خوشم میاد و احساسی که دارم رو هم دوست دارم!

2_انتخاب دومم من نبرد هلمز دیپ هستش اینم دوست دارم که دیگه تقریبا نا امید بشی بعد یه دفه به کمکت بیان!

3_هجوم تئودن به دشت پله نور رو هم دوست میدارم. به کمک متحدات بری بعد پادشاهت بمیره اینو دوست ندارم ولی در کل از این قسمت خوشم میاد.

4-انتخاب چهارمم موریاست چون میخاستم پیش بالروگ یه چندتا فحش نثار اربابش کن(گوتموگ)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب نامزد های انتخاب اصلی من:

مرگ برومیر و گسستن یاران حلقه: خیلی دوس دارم :)) !! دلم میخواست در رکاب لگولاس و گیملی و آراگورن بجنگم و بعد خبر مرگ برومیر رو بهم بدن منم بیام سر احتظارش باهاش وداع کنم و بعدشم دیگه خداحافظ.

نبرد هلمزدیپ: اینجا رو هم خیلی دوست داشتم حضور میداشتم. خصوصا دلم میخواست زمان یورش گندالف و ائومر رو نظاره کنم.

امین مویل و دشت مردگان: اینجا رو به شدت دوست دارم. یه جور آرامش قبل از طوفانه... صحنه ی بسیار زیبایی هست که دوست داشم همراه با فرودو و سم در بیشه ها قدم میزدم. post-1790-0-14239100-1381388769_thumb.jp

یورش تئودن به دشت های پله نور: آخ! عاشق همین صحنه بودم. اینکه مثل موج صف اورک های موردور رو در هم بشکنی. خیلی خوب بود. همینجور بی کله زدن به صف دشمنو همه رو لتو پار کردن. :|

و اما انتخاب خودم: یورش تئودن به دشت های پله نور!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

اتفاقا همین دیشب تو خواب داشتم به خودم میگفتم 17 مهر هم تموم شد و برادر arven نظر سنجی رو نذاشت یادم باشه فردا ازش گله کنم!!!! :))

اول اینکه منتظر بودم که کوه آتش و دشت ها ی داغ موردور هم توی گزینه ها باشه. چون من به محض دیدن تاپیک خواستم اینو انتخاب کنم که خورد تو ذوقم! و نخواستم سایر رو بزنم که بشم تافته جدا بافته.

لوتلورین: از اونجایی که زیاد اهل هیجان و دلهره و لحظه ها ی پر استرس نیستم این گزینه رو انتخاب کردم. به عنوان کسی که نور دو درخت رو ندیده و هرگز ممکنه تا آخر عمرش دیگه چنین شکوه و زیبایی اصیلی رو تجربه نکنه خیلی برام افتخار بزرگیه که به اندازه ی چند روز کوتاه به لوتلورین برم و از نزدیک این اصالتو حس کنم. و دیدن نجیب زاده ی نولدوری- بانو گالادریل- خیلی حس غرور برا آدم میاره.لوتلورین جایی بود که هرگز آلوده ی پلیدی ها نشد. بودن در همچین مکانی اونم توی اون اوضاع بکش بکش و سیاه واقعن نعمتیه...

اروییش کیه که به کنام شلوب رای بده ؟ خب به جاش میذاشتین کوه آتش که منم آواره نباشم دیگه. :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

من چون کلا شرایط جنگی رو بیشتر میپسندم جنگ هلمز دیپ رو انتخاب کردم چون شرکت در اون به انسان یه حس ایثار و سلحشوری شدیدی رو میده و در انتهاش از اوج ناامیدی به اوج امید یاز میگردی البته جنگ پله نور هم توی گزینه ها بود ولی من چون زیاد علاقه ای ندارم که زیرپای یه فیل له بشم اونو انتخاب نکردم!ولی اگه جنگ هلمز دیپ توی گزینه ها نبود شورای الروند رو انتخاب میکردم.

ویرایش شده در توسط arw leg ara gan gim

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

خوب بستگی داره!

اگه بخوام خودمو در نظر بگیرم قطعا لوتلورین رو انتخاب می کنم و بعدش هم اصلا از اونجا بیرون نمیام!

اما اگه قرار باشه دردی از یاران حلقه دوا کنم نبرد هلمز دیپ رو انتخاب می کنم. کلا از دفاع کردن از قلعه ها و دژها خوشم میاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

از شیرین:

لوتلورین: از اونجایی که زیاد اهل هیجان و دلهره و لحظه ها ی پر استرس نیستم این گزینه رو انتخاب کردم. به عنوان کسی که نور دو درخت رو ندیده و هرگز ممکنه تا آخر عمرش دیگه چنین شکوه و زیبایی اصیلی رو تجربه نکنه خیلی برام افتخار بزرگیه که به اندازه ی چند روز کوتاه به لوتلورین برم و از نزدیک این اصالتو حس کنم. و دیدن نجیب زاده ی نولدوری- بانو گالادریل- خیلی حس غرور برا آدم میاره.لوتلورین جایی بود که هرگز آلوده ی پلیدی ها نشد. بودن در همچین مکانی اونم توی اون اوضاع بکش بکش و سیاه واقعن نعمتیه...

خوب بستگی داره!

اگه بخوام خودمو در نظر بگیرم قطعا لوتلورین رو انتخاب می کنم و بعدش هم اصلا از اونجا بیرون نمیام!

اما اگه قرار باشه دردی از یاران حلقه دوا کنم نبرد هلمز دیپ رو انتخاب می کنم. کلا از دفاع کردن از قلعه ها و دژها خوشم میاد!

لوتروین توی سه گانه ی پیتر جکسون که خیلی فضای سنگینی داشت. پر بود از رنگ های آبی و فیروزه ای! چجوری میخواستین دووم بیارین اونجا؟!

ضمنا رنگ هایی از مشتقات آبی علاوه بر سنگینی فضا و استرس ضد اشتها هم هستن! :دی.

البته منظوری ندارم از این کامنت! :دی خواستم دور هم باشیم همینطوری. :))

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

از اون جایی که همه ی تصمیمات در شورای الروند گرقته شد،پس ممکن بود با دادن یک نظر کوچیک،سرنوشت همه چیز رو عوض کنیم.

مثلا چی میشد عقاب ها یاران حلقه رو تا گاندور میبردن؟؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

از اون جایی که همه ی تصمیمات در شورای الروند گرقته شد،پس ممکن بود با دادن یک نظر کوچیک،سرنوشت همه چیز رو عوض کنیم.

خب حتما لازم نیست شما چیزی رو عوض کنید. فقط اینکه شما دوست داشتید در کدوم صحنه در سه گانه ی پیتر جکسون حضور میداشتید! :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آقا الان مبنای نظر سنجی فیلم ارباب حلقه هاست یا کتابش؟!

بگین تا ما در رای مون لحاظش کنیم...قرارگیری در فضای فیلم یه چیزه و تصور خودمون از متن کتاب و دنیای تالکین یک چیز کاملا متفاوت دیگه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

من گزینه اول رو انتخاب کردم چون هم شایر رو خیلی دوست دارم هم ریوندل رو... اول میخواستم شورای الروند را انتخاب کنم ولی دلم نمیومد شایر از دست بدم واسه همین با این گزینه هردوشونو باهم میبینم... ولی خوب اون راه خطرناک و اتفاقات توی جنگل قدیمی، بری و نه تا نزگول بیرحم که سایه به سایه دنبالت بیان، سفر خیلی سخت و خفقان آوری رو برای آدم رقم میزنه..!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

میبخشین چن تا مسئله میخواستم بگم:

تصمیم در مورد اینکه عقاب ها یاران رو به گوندور یا موردور ببرن،از توان شورا خارج بود و هیچ یک از افراد حاضر در شورا چنین توانایی ای نداشتن.

دیگه اینکه توی کتاب صراحتا اشاره شده که ورود این افراد به ریوندل و حضورشون در شورا انگار که کاملا به صورت تصادفی بوده.

ممنون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آقا الان مبنای نظر سنجی فیلم ارباب حلقه هاست یا کتابش؟!

بگین تا ما در رای مون لحاظش کنیم...قرارگیری در فضای فیلم یه چیزه و تصور خودمون از متن کتاب و دنیای تالکین یک چیز کاملا متفاوت دیگه...

بله تور جان منظورمون سه گانه سینمایی پیترجکسون بوده. من اصل سوال نظرسنجی رو با تاکید بر همین نکته به آرون عزیز دادم. گویا یادش رفته وقتی میخواسته تاپیک رو بزنه این نکته رو لحاظ کنه.

الآن پیامش دادم گفتم صورت سوال رو تصحیح کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

1. از شایر تا ریوندل یه سفر خوب همراه با دوستان، ترس همراه با اشتیاق، چیز قشنگیه...
  2. شواری الروند خب که چی؟ بشینم اونجا سر بحثی که نتیجه اش از قبل مشخصه بحث کنم؟ :دیــ از نظر شخصی من شورای الروند نبود! خبررسانی الروند بود و درخواست کمک!
  3. موریا یکی از قسمت هایی که توی فیلم بود، حس سردی و متروکه بودن رو جوری حس میکردم که انگار اونجام. من فکر کنم آدم جستو جوگری هستم و دوست داشتم اونجا بگردم :پی
  4. لوتلورین آرامش بیش از حد؟ نمیدونم باهاش چطور کنار میام اما مدتی اونجا بودن خیلی خیلی خوبه، اما اینکه حواسم نباشه زمان چطور میگذره کمی ترسناکه :دیــ
  5. مرگ برومیر و گسستن یاران یکی از تراژدیک ترین صحنه ها بود، مرگ بورومیر یه اوجی واسه خودش داشت که از نظر من سقوط گندالف نداشت (وقایع رو به ترتیب در نظر میگیرم و به بعد کار ندارم) و در آخر شکار 3نفره (2.5 نفره :پی) یه شاهکار بود!
  6. نبرد هلمزدیپ من کلا روهیریم ها رو دوست دارم، توی بازی هم بیشتر از هرکجا، اونچا جنگیدم :پی حسی که توی دفاع از گودی هلم هست، تیو دفاع از میناس تیریت نیست، مخصوصا توی فیلم که این احساس به اوج خودش در انتهای تاریکی میرسه که همه و همه، چه پیر و جوون، مجبور به دست گرفتن سلاح برای نبرد میشن... یکی از کاندیداهای من!
  7. نبرد آیزنگارد با انت های فنگورن این یه نبرده که دوست داری بیشتر از دور ببینیش تا وسط انت ها، واسه همین انتخابم نبود...
  8. امین مویل و دشت مردگان اصلا از این قسمت خوشم نمیاد! توی جایی باشی که ندونی هیچی ازش و برای بیرون رفتن ازش به کسی که اعتمادی نداری اعتماد کنی!
  9. یورش تئودن به دشت های پله نور گزینه ای که ساده نمیشه ازش گذشت، چه توی کتاب، چه فیلم (گرچه کتاب بهتره!) انتهای همه چیز رو درش میتونیم ببینیم، سخنرانی تئودن، دو نیم شدن شاخی که به صدا در میاره، سقوطش و محافظت شدن اون توسط ائووین و نابودی شاه جادوپیشه ی آنگمار، اوج خشم و ناامیدی ائومر و فریاد موحش مرگ تمام روهیریم ها چیزی نیست که به راحتی بخوای ازش بگذری...
  10. کنام شلوب این دیگه چیه :D من خودمو توی یه جا که چشمم کار نکنه نمیندازم :دیــ برعکس هرکاری میکنم ازش بیرون بیام :))
  11. نبرد دروازه های سیاه آخرین امید انسان ها، دلم میخواست اونجا باشم و اگه آخرینه اونجا مبارزه...
  12. تاج گذاری اله سار Happily Ever After بود اینجا، اصولا دوس دارم در این موقعیت ها بخوابم :D :دیــ
  13. بندرگاه خاکستری و بدرورد یاران حتما حتما میخواستم اونجا باشم :| توی فیلم باهاش بغض کردم و هنوز هم احساسمو به درد میاره چه توی فیلم و چه توی کتاب...
  14. سایر تام سایر؟ :/ :دیــ

خب، انتخاب من معلوم نبود؟ بود؟ آفرین! :دیــ یورش تئودن به دشت های پله نور انتخاب منه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

1. از شایر تا ریوندل: این قسمت رو دوست ندارم. هابیت ها بدون هیچ رهبری و توی مسیر خطرناکی که هر لحظه امکان داره توسط نزگول ها اسیر بشن، باید برن ریوندل. مخصوصا که اول سفر هم هست، و انگار بدون تجربه قبلی سفر میکنن. برای همین این بخش رو اصلا دوست ندارم. استرس و ترس و نگرانی زیادی بهم وارد میکنه.

2. شواری الروند: انتخاب دوممه! یه مکان امن و آروم. مخصوصا که از هر نژادی هم یه نماینده حضور داره و میتونم هر کسی رو خواستم ببینم! تنها مشکلش اینه که هنوز اول کاره، و دغدغه اینکه با حلقه باید چیکار کرد ذهن همه رو مشغول کرده.

3. موریا: نه از معادن خوشم نمیاد. خیر سرم گندالفم! :| تاریکه و جای تفریح و خوشگذرونی هم نیست. باید توی تالارهای سنگی تاریک و بی نور با هوای خفقان آور و از ترس اورک ها و مهمتر از همه بالروگ، فقط دنبال در خروجی بدویم تا بقیه سفر رو ادامه بدیم. راه خیلی طولانی تری در انتظارمونه. نه راه برگشتی وجود نداره و نه راه رفتنی. حتی نمیشه اونجا موند.

4. لوتلورین: انتخاب سومم! همه فکر میکنن اگه در مسیر آندوین پارو بزنیم و از امین مویل عبور کنیم، به آخرهای راه میرسیم. مهمتر از همه یه استراحت بی دردسر برای مدتها و یه غذای خوب الفی. از بانو هم حرف نزنید که جای خود دارد. :D البته به قول مونت خیلی جینگولک بازی در آورده بودن اونجا! :| ولی خونه های درختی و حالت جادویی و آرامش بخش لورین غیرقابل توصیفه.

دلیل اینکه این گزینه شد گزینه سومم هم اینه که گندالف اونجا نبود! :|

5. مرگ برومیر و گسستن یاران: کیه که بخواد اونجا باشه؟ :)) :D

6. نبرد هلمزدیپ: از جنگ و درگیری خوشم نمیاد. اعتراف میکنم از ترسمه! ;) خیلی از اینایی که به این گزینه ها رای دادن هم اگه اونجا بودن مطمئنم از این به بعد به خودشون قول میدادن یه چیزی رو بدون فکر نگن... . :|

7. نبرد آیزنگارد با انت های فنگورن: مثل گزینه 6 ـه!

8. امین مویل و دشت مردگان: اگه مونت که صاحب نظرسنجیه دوست داشت اونجا باشه منم دوست دارم! :|

9. یورش تئودن به دشت های پله نور: گزینه 6 و 7 رو بخونید.

10. کنام شلوب: هرکی مرده به این رای بده! :D

11. نبرد دروازه های سیاه: من توی جنگ خشم هم اگه بودم جا میزدم، چه برسه به این! ;)

12. تاج گذاری اله سار: رای من اینه! سفر تموم شده و همه خوشحالن. گندالف سفید هم هست! ;) درسته همه چیز تموم میشه و هرکی برمیگرده به سرزمین خودش، ولی صلح و آرامش به سرزمین میانه برمیگرده.

13. بندرگاه خاکستری و بدرورد یاران: غم انگیزه! لحظه جدایی شدن یاران... مهمتر از همه اینکه اگه بهش رای بدیم و مونت ببینه مطمئن نیستم زنده بتونیم آفلاین بشیم! :D

14. سایر: ظهور گندالف سفید! چطور این گزینه توی این نظرسنجی نیست؟ :|

پ.ن 1: مدیریت خوبی داری مونت. من جای تو بودم اصلا پست هایی که توی نظرسنجیم میزدن رو نمیخوندم، چه برسه به اینکه بهشون جواب بدم... :D :|

باور نمیکنی نظرسنجی که من طرح کردم رو ببین! پست خوندم رو به زور نوشتم! :| :))

پ.ن 2: وای چقدر شکلک!!! :D :D

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من همیشه از خیلی سال ها پیش موقع دیدن فیلم خودمو در صحنه های زیر فرض میکردم، در واقع اینا بیشتر:

1. موریا: جذابیت های یک بنای اصیل دورفی، قدم زدن آروم در کنار گروه یاران حلقه و وقتی پیپین فضولی میکنه در دلت بهش فحش بدی و مخاطرات و ترس هاشون رو بچشی، در کنار بورومیر شمشیر بزنی و کمکشون کنی...خیلی جذاب و خوشاینده مگه نه؟! جزو انتخاب های اولمه اما اولیش نیست! :پی
  2. لوتلورین: وای... :D همیشه با رسیدن فیلم به اینجا نوعی احساس آرامش و آسایشی همراه با تسکین جراحات دل و زخم های ذهن به من دست می داد. جایی که گروه یاران شجاعت، قدرت و نظم از دست رفته شون رو باز می یابند...جایی که دل ها رو از محبت بانو گالادریل و چشم ها رو از دیدن زیبایی های یک بنای الفی سیر میکنه. قطعا جزو انتخاب های اولم اما خب بذار بقیه رو هم بخونم بعد قطعی نظر بدم! :))
  3. مرگ برومیر و گسستن یاران: همواره خودم رو در کنار یاران در حال پراکنده شدن متصور می شدم و این که سرنوشت من رو با کدومشون همراه میکنه...با آراگورن میریم شکار اورک ها، یا با فرودو به موردور، یا با پیپین به دست اورک ها یا با بورومیر...اما خب چون الان قدرت انتخاب دارم بین چند گزینه کمی تامل بیشتر لازمه!
  4. نبرد هلمزدیپ: بله شرکت در نبرد های هیجان انگیز رو دوست می داریم مخصوصا اگر از نوع هلمزدیپی ـش باشه...هم این که میدونی آخرش قراره کمک برسه و هم نقشی در داستان و حماسه هاش ایفا میکنی!
  5. امین مویل و دشت مردگان: صد البته جزو انتخاب های اولم نیست اما به عنوان اولین مرحله سفر حلقه به سمت موردور میتونه جذابیت های خودشو داشته باشه.
  6. یورش تئودن به دشت های پله نور: خب داشتن چند برتری در جنگ به حریف همیشه دلنشین بوده و هست! جنگ هم به طور کلی خیلی هیجان انگیزه دیگه!
  7. کنام شلوب: به قول گندالف هرکی مرده انتخاب کنه! این ریزه میزه هاش قدرت سکته دادن ما رو دارن چه رسد به این نره غول!! :D
  8. نبرد دروازه های سیاه: بودن در آخرین لحظه کنار یاران حلقه وقتی تمام شاخه های داستان به هم میرسند و سقوط سائورون و برچیده شدن بساط پلیدی هم علاقه مندان مخصوص به خودش رو داره از جمله خود من.
  9. تاج گذاری اله سار: یعنی شاید فقط به خاطر قرار گیری در طبقه هفتم میناس تیریت بیاد جزو انتخاب های اولم! :| البته اون جشن هم خودش جذابیت های خاص خودشو داری بعدش میتونی کلی پز بدی! :دی
  10. بندرگاه خاکستری و بدرورد یاران: به اندازه کافی با محصول بی نظیر هاوارد شور اشکم در میاد شما هم میخواین پیاز داغشو زیاد کنین ها...خیلی دوست دارم کنارشون باشم و یا نذارم برن یا باهاشون برم! :دی

هرکی حسد زد گزینه مورد نظرم چیه جایزه داره البته بدون تقلب!

لوتلورین

البته اقرار میکنم که نظر سنجی سختی بود... :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

دوست داشتید در کدام قسمت فیلم ارباب حلقه ها در کنار یاران، حضور داشته باشید؟

• از شایر تا ریوندل

نه. این رو دوست ندارم به خصوص اگه مثل خود هابیت ها چیزی از نزگول ها ندونم و همه ش بخوام فرار کنم. و قضایای ودرتاپ :| نه، نه، نه!

• شواری الروند

اول که این گزینه رو دیدم احساس کردم باید انتخابش کنم چون واقعا حضور در چنین جایی و بودن در کنار نمایندگان نژاد ها و بزرگانی چون الروند و گندالف و کسب هر اطلاعاتی خیلی عالیه، ولی بعد به این نتیجه رسیدم که با وجود گزینه هایی با هیجان بیشتر این قدر سکون خوب نیست!

• موریا

عالیه! دیدن بنای با شکوه دارودلف با اون همه تعریفی که گیملی ازش کرده بود خیلی خوبه، هر چند ممکنه با اخلاقیات یه الف مطابق نباشه! :دی

رویارویی با یه بالروگ هم با این که دلهره آوره ولی دوستش می دارم :))

• لوتلورین

مسلما منِ لگولاس توی لوثلورین احساس می کنم توی خونه ی خودم هستم ولی همون طور که دوستان گفتن حس می کنم جوش خیلی سنگینه...نه!

• مرگ برومیر و گسستن یاران

اگه می تونستم توی روند داستان تغییر ایجاد کنم خوب می شد و قبول می کردم ولی این طوری نه :D

• نبرد هلمزدیپ

همیشه این نبرد رو بیشتر از دفاع از میناس تیریت و نبرد دشت پله نور دوست داشتم ولی نمی دونم چرا الان که به این نظر سنجی رسیدم نمی تونم خودم رو در کنار یاران قرار بدم! هلمز دیپ دژ فوق العاده مستحکمیه ولی حس ناامیدی زیادی تو این جنگ بر جبهه ی خیر حاکمه.

• نبرد آیزنگارد با انت های فنگورن

اگه فقط نبردش رو بخوام در نظر بگیرم و نقشی مثل مری و پیپین رو به عهده داشته باشم که عملا هیچ کاری قرار نیست بکنم :دی همه ی کارها بر دوش انت هاست!

• امین مویل و دشت مردگان

دوستش ندارم!

• یورش تئودن به دشت های پله نور

نظری ندارم!

• کنام شلوب

کلا از حشره ها خوشم نمیاد چه برسه به نوع اونگولیانتیش :D

• نبرد دروازه های سیاه

اگه تو Mode از خودگذشتگی باشم چرا که نه...

• تاج گذاری اله سار

خوبه ولی من هیجان می خوام :دی

• بندرگاه خاکستری و بدرورد یاران

اگه بازم می تونستم داستان رو تغییر بدم و همه ی یاران رو می بردم میشد روش فکر کرد!

ولی نفهمیدم منظور از این گزینه این بود که در کنار فرودو و گندالف برم والینور یا با بقیه بمونم؟

انتخابم؟

• موریا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

با تشکر از مونت به خاطر این نظر سنجی دشوار !

من بین انتخاب دو گزینه به شدت شک داشتم ، حتی یه بار رای دادم و پسش گرفتم .

این دو گزینه نبرد پله نور و لوتلورین بودن . شکوه و عظمت سپاه تئودن در نبردی به زیر سایه شهر سپید یا لمس آرامش عظیم حضور بانو گالادریل در بیشه ای که برگ های طلایی زمین و آسمان رو آراسته اند !؟

در نهایت من آرامش و زیبایی مطبوع حریم لیدی گالادریل رو انتخاب میکنم.

بعد از اینها ، شورای الروند و نبرد هلمزدیپ رو با اختلاف زیادی نسبت به گزینه های بالا میپسندم . سایر گزینه ها چنگی به دلم نمیزنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

من گزینه ی هفت رو انتخاب میکنم یعنی نبرد ایزنگارد با انتها

وقتی فیلمو دیدم این قسمت واقعا برام جذاب بود وقتی کتابو خوندم با این قسمت زندگی کردم واقعا دوست داشتم الان یه انت کنارم نشسته بود( البته اگه توی خونه مون جا میشد )

علت دیگشم من کلا طبیعتو خیلی دوست دارم اونم همراهی با انتها و دوتا هابیت سفر جالبی میشد

بعدیشم موریا کلا اون فضا برام جذابه هم توی فیلم هم کتاب از ابتدا تا انتها که به ظاهر ترازدی مرگ گاندلفم داریم وریختن اشکهای یاران حلقه بس احساسی بود این صحنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

لوتلورین توی سه گانه ی پیتر جکسون که خیلی فضای سنگینی داشت. پر بود از رنگ های آبی و فیروزه ای! چجوری میخواستین دووم بیارین اونجا؟!

ضمنا رنگ هایی از مشتقات آبی علاوه بر سنگینی فضا و استرس ضد اشتها هم هستن! :دی.

البته منظوری ندارم از این کامنت! :دی خواستم دور هم باشیم همینطوری. :))

بنظرم چون زمستان بود لوتلورین آبی و رنگای سرد داشت. توی تابستان احتمالا طلاییه. مث خود باغ لورین توی والینور. و بنظرم خیلی میتونه رویایی باشه.

اگه هم دقت کرده باشین لحظه ها ی اول ورود یاران حلقه به لوتلورین اونجا طلاییه اما بعد چند لحظه آبی و سفید و فیروزه ای میشه. دلیلشو نمیدونم اما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

سوال سختیه ! من در همه جا دوست داشتم باشم !

ولی یورش تئودن به دشت های پله نور از همه باحال تر و هیجان انگیز تره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خب فکر میکنم اغلب دوستان از ارادت اینجانب به بانوی لورین مطلعند و کاملا طبیعی بود که وقتی دقایقی قبل این نظرسنجی رو دیدم چشم بسته گزینه لوتلورین رو انتخابیدم.حتی به ضرص قاطع میتونم بگم اگه این سوال تشریحی هم بود بدون کوچکترین فکر و تعللی همین انتخاب رو میکردم.منی که واقعا شیفته لورینم اگه این تعارف الکی هم بهم میزدن و فصدشونم راه ندادنم بود بازم با کله میرفتم لورین ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...