رفتن به مطلب
بانوی سفید روهان

سکانس منتخب شما از سه گانه ارباب حلقه ها

Recommended Posts

راداگاست قهوه ای

والا من از سکانس نبرد پله نور خیلی خوشم اومد و همچنین تاجگذاری اراگورن و وقتی که اهنگ الندیل رو خوند خیلی زیبا بود والا سکانس نبرد یاران حلقه تو موریا با گابلین ها اونم خیلی قشنگ بود و یه جا دیگه هم بود که وارگ ها به سواره نظام روهان حمله کردن اونجا هم خیلی قشنگ بود کلا من با جنگ و جنگیدنو از این جور حرفا حال میکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

در یاران حلقه سکانس اول فیلم که گالادریل شروع به صحبت میکنه، شورای الروند واسم جالب بود و خیانت سارومان. مرگ برومیر هم یه تکونی بهم داد.

در دو برج ظهور گاندلف سفید و رویارویی فرودو و نزگول و نجاتت فرودو توسط سام

در بازگشت شاه کشته شدن سارومان ، سکانس مربوط به زبان سائورون و لنگرگاه خاکستری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

توی یاران حلقه من عاشق سکانس مرگ برومیرم. توی بازگشت پادشاه هم سکانس پایانی فیلم موقعی که فرودو باید سرزمین میانه رو ترک کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

خوب سکانس برای انتخاب که زیاده ولی اگر بخوام از هر فیلم یه دونه انتخاب کنم این سکانس ها هستن:

یاران حلقه: روایت اول فیلم با صدای کیت بلانشت

دو برج: سکانس حمله آخر تئودن به همراه آراگورن از اونجا که تئودن می گه : The horn of Helm Hammerhand shall sound in the Deep one last time

بازگشت پادشاه: سکانس ورود سپاه روهان به پله نور و سخنرانی تئودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیورن

سلام

یاران حلقه:

جنگ اول به اضافه نریشن های گالادریل که پیتر جکسون از دیالوگ های باقی جاها کش رفته(قاط نزنیدا مثلا دیالوگ i can feel it in earth...مال تری بیردزه تو فصل جدایی های بسیار در کل فکر نکنم این پیتر جکسون یه دیالوگ به کتاب اضافه کرده باشه!)

دوم اونجایی که توکاراذراس داره کوه میریزه عالیه

بعدی هم جنگ پل خزد دوم

دوبرج:

بدون ذره ای شک نبرد هلمز دیپ کلا

بازگشت شاه:

جاده های مردگان با تغییر پیتر جکسون خیلی قوی تر شده بود

نبرد دروازه های پله نور

با عرض معذرت به همه غیرتی های سایت اونجایی که ویچ کینگ میزنه تو کرک و پر گندالف!

و بندر گاه های خاکستری

یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

یاران حلقه :

1-غافلگیر شدن نزگول ها در ریوندل2-انتخاب یاران حلقه توسط الروند3-مبارزه ی گندالف با بالروگ.

دو برج:

1-مرگ بورومیر2-نبرد شاخ آواز3-حمله ی انت ها به ایزنگارد.

بازگشت شاه:

1-نجات یافتن فارامیر توسط گندالف2-سفر آراگون به جاده های مرگ3ودر نهایت سکانس نفس گیر و فوق العاده ی کنام شلوب.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Dwarf

خب,پس منم بگم!البته من همه ی قسمت هارا دوست داشتما ولی خب این گلچین بود.

یاران حلقه:

1-سکانس اول که گالادریل صحبت می کنه.(درواقع چون مقدمه ی آشنایی با فیلم و همچنین سرزمین میانه است)

2-شورای الروند و انتخاب شدن یاران حلقه.(چون در اونجا نژاد هارا برای اولین بار کنار هم می بینم)

3-درست شدن لورتز و خفه کردنش و همچنین توضیح دادن سارومان برای او.(من از صحنه های ترسناک خوشم میاد:دی)

دو برج:

1-اولیش که بدون شک نبرد گودی هلم و اونجایی که گندالف با سوارانش از پشت کوه میاد و همه را قلع و قمع میکنند.(فکر کنم عظیم ترین نبردی بود که تا حالا دیده بودم)

2-سخنرانی سارومان برای لشگرش بالای اورتانک قبل از حمله به روهان(چون اونجا در یک صحنه هزاران یوروک هی دیده میشه)

بازگشت پادشاه:

1-صحبت کردن گندالف با پیپین در مورد ویچ کینگ و لباس جنگ پوشیدن ویچ کینگ و همچنین اونجا که یه ستون به آسمون میره(چون باعث ترس همگان میشه و مردم و سربازان وحشت زده نگاه می کنند)

2-اونجا که دنتور از غم فارامیر به سرِ ایوان میاد و در یک لحظه کل ارتش موردور رو میبینه و چند ثانیه بعد از گندالف کتک می خوره

3-در کل از رهبری های گندالف و دستوراتش و همچنین امید دادن گندالف به سربازان خوشم میومد

4-ورود آراگورن,لگولاس وگیملی به جاده ی مردگان و حرف زدن آراگورن با اون روحه که جنگ کوتاهی هم کردند(گفتم از صحنه های ترسناک خوشم میاد:دی)و چند ثانیه بعد(نسخه ی اکستندد) که آراگورن کشتی های دزدان دریایی رو میبینه و گریه میکنه که روحه از تو کوه در میادو آراگورن رو خوشحال میکنه.

5-و آخریش کل نبرد پله نور مخصوصا جنگ های روهیریم ها.

ویرایش شده در توسط The Dwarf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

چرا هیچ کسی از این صحنه ها نمیگه ؟ اکثرا دارن از بازگشت شاه تعریف میکنن !

این صحنه ها هم هستن :

مثلا اولین سکانس یاران حلقه

The Last Alliance of men and Elves

وقتی توی موردور اورک ها دارن به سمت ارتش الف ها حمله میکنن

سکانس تعقیب و گریز آرون و اشباح حلقه

یا صحنه ای که گندالف با جادوی سارومان , بالای کوه مقابله میکنه و بهمن میریزه رو سرشون

یا حتی صحنه ی مقابله گندالف با بالروگ !

وقتی برومیر توی آزگیلیات داره برای سربازا سخنرانی میکنه .

صحنه ی مرگ هالدیر هم خیلی برام صحنه ی احساسیه !

توی بازگشت شاه اون صحنه ای که شاه جادوبیشه و نزگول ها از بالای میناس تیریت رد میشن

و صحنه ای که گندالف و پی پین وارد میناس تیریت میشن

با این که به قول دوستان یه مقداری گاف داشت سگانه ولی به نظر من سایر سکانس های زیباش اونا رو جبران میکرد و سه گانه رو بی نظیر میکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائووین

با سلام به همه گی،این اولین پست من در این سایته:

صحنه های محبوب من از سه گانه ی پیتر جکسون خیلی زیاده،اما اینها بیشتر به ذهنم مونده:

یاران حلقه:مرگ برومیر،صحبتهای گاندالف با فرودو در مورد گولوم درموریا.فرار گاندالف از آیزن گارد با کمک باراهیر.

دو برج:آخرین مارش انت ها(حمله به آیزن گارد.)،سر رسیدن گاندالف و ائومر در نبرد روهان ،صحبت های سم با فرودو در مورد دلیل ادامه دادن این راه در خرابه های ازگولیات.

بازگشت پادشاه:سر رسین سپاه روهان در نبرد میناستریت.مرگ ویچ کینگ توسط ائووین،مارش اورکها از دروازه ی میناس مورگول.صحنه ی جدال فرودو و گولوم بر سر حلقه و سقوط گولوم و حلقه به داخل آتش کوه هلاکت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

انتخاب بهترين صحنه ها هم مث انتخاب يهترين ديالوگا ها سخته.

ياران حلقه:

از لحظه اي که وارد موريا ميشن تا لحظات غم انگيزي که ازش خارج ميشن. ناراحتي تک تک اعضاي گروه واسه سقوط گندالف واقعا تاثير گذاشت روم.

سکانس آئينه ي گالادريل.و مقاومت بانو در برابر حلقه.

دوبرج:

کل دو برج پر از صحنه هاي خوبه. مث:

کوهستان امين مويل که گولوم رو ميگيرن و به عنوان راهنما ميپذيرنش.

و نبردهلمز ديپ.

باتلاق هاي مرگ رو هم دوست داشتم.

بازگشت شاه: به قول تور عزيز از لحظه اي که سپاه جلوي دروازه ي سياه ميان تا لحظه ي نابوذي حلقه رو بشدت دوست د ارم. و خستگي فرودو و سم رو رو اورودروين.

صحبتي که با دهان سائورون دارن و کشته شدنش .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fingoolfin

تو فیلم یاران حلقه اون جایی که سواران سیاه وارد مهمانخانه می شن و دوربین شمشیر هاشون رو نشون می ده که پشت سر هم از پشت سر مهمانخانه دار رد مشه . تو فیلم دو برج هم جایی که گندالف با نیروهای کمکی به هلمزدیپ می رسن خیلی حماسیه هرچند که با کتاب مطابق نیست . تو فیلم بازگشت شاه هم جایی رو دوست دارم که پیپین برای دنه تور شعر می خونه و فارامیر به ازگیلیات حمله می کنه تا پسش بگیره

راستی می گم یه تاپیک هم بذاریم برای بد ترین صحنه های فیلم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...