رفتن به مطلب
LObeLia

درباره ی امضای شما

Recommended Posts

baradil soldier of dale

امضای من شعری از فردوسی طوسی است که فکر نکنم زیاد نیاز به توضیح داشته باشه؟تازی ها مارو وادار کردن به خوراک بگیم غذا که اصلا معنی خوبی نمیده...وادار شدیم از نام کشورمون(پارس)برای نامگذاری صدای سگ استفاده کنیم...وادار شدیم بگیم شاهنامه آخرش خوشه چون تو آخر شاهنامه ایرانی ها از اعراب شکست میخورن و...

خب من هم از این قومی که شما گفتید اصلا خوشم نمیاد. درسته که مقایسه ی اونا با ما مثل مقایسه ی زدبازی با پیشرو هست{! :? } ولی یکمی تند نرفتی به نظرت؟ :? بعضیا می گن این شعر جعلیه و توی شاهنامه نیومده! حقیقتش من کلا بخش یزدگرد سوم رو گشتم ولی این دو بیت رو ندیدم.{البته باید نظر آقا اصلان و آقا حمید و آقای فارازون و بقیه ی اساتید رو ببینیم}

قبول دارم یه عده ایرانی {مثل اون ... هایی که صرف و نحو رو پایه گذاری کردند غافل از اینکه برای من بدبخت ضریب 3 و برای الونکینگ بدبخت تر ضریب 16 توی کنکور می خوره} کاسه ی داغ تر از آش شدن و یه جورایی هویتمون رو فروختن , ولی اینا باس گذشتس. الان زمونه عوض شده. هممون تعصب داریم ولی بذار توی دلمون باشه و کمتر بیانش کنیم. اگه فروم مثلا در مورد تاریخ ایران باستان بود یه چیزی ولی این یه فرومی برای همه هست. به دور از هیچ گونه تعصب قومی و ملیتی.

دوستدار شما و ایضا تمام آردایی های گرامی

ویرایش شده در توسط baradil soldier of dale

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخیلوس

خب من هم از این قومی که شما گفتید اصلا خوشم نمیاد. درسته که مقایسه ی اونا با ما مثل مقایسه ی زدبازی با پیشرو هست{! :? } ولی یکمی تند نرفتی به نظرت؟ :? بعضیا می گن این شعر جعلیه و توی شاهنامه نیومده! حقیقتش من کلا بخش یزدگرد سوم رو گشتم ولی این دو بیت رو ندیدم.{البته باید نظر آقا اصلان و آقا حمید و آقای فارازون و بقیه ی اساتید رو ببینیم}

قبول دارم یه عده ایرانی {مثل اون ... هایی که صرف و نحو رو پایه گذاری کردند غافل از اینکه برای من بدبخت ضریب 3 و برای الونکینگ بدبخت تر ضریب 16 توی کنکور می خوره} کاسه ی داغ تر از آش شدن و یه جورایی هویتمون رو فروختن , ولی اینا باس گذشتس. الان زمونه عوض شده. هممون تعصب داریم ولی بذار توی دلمون باشه و کمتر بیانش کنیم. اگه فروم مثلا در مورد تاریخ ایران باستان بود یه چیزی ولی این یه فرومی برای همه هست. به دور از هیچ گونه تعصب قومی و ملیتی.

دوستدار شما و ایضا تمام آردایی های گرامی

به نظر من که اصلا مال گذشته نیست،همین الآن هم امارات و کشورای دیگه عربی حریصانه دنبال ثبت فرهنگ ما به اسم خودشونن مثلا تا حالا بادگیرای دبی رو دیدیی؟کپی برابر اصل بادگیرای شهرای کویری ماست(یزد و نایین و...)در باره شعر من چیزی درمورد جعلی بودنش نشنیدم ولی خیلی جاها بهش برخوردم و حتی اگه مال فردوسی نباشه هم تفاوتی تو مفهوم و معناش نداره...جنایتی که عرب ها با ما کردن به هیچ وجه مال گذشته نیست اونا هویت مارو عوض کردن

در ضمن من اصلا قصد توهیین به قومی رو نداشتم فقط خواستم یادآور یه سری از بلا هایی که سرمون آوردن بشم

بازم اگه کسی از این پست ناراحت شده پوزش میخوام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

با سلام و دورد بی پایان

یه راست می رم سر اصل مطلب

این دو سه پست اخر در این تاپیک واقعا جاش این جا نبود

جناب آخیلوس بنده از تفکرات شما تا حدودی اشنا هستم اما این تفکراتتون در این فروم جایی نداره

نباید این موضوع رو در این تاپیک و در این فروم بگید :?

نمی خوام بحث های واقعا خارج از این فروم در این تاپیک باز بشه

چه بسا بحث هایی بود در تاپیک های دیگر که موجب ایجاد کدورتی و اتفاقاتی بین تنی چند از دوستان شد که خوشبختانه رفع شد

جناب اخیلوس من می دونم شما نگران این موضوع هستید و بدونید که شما تنها نیستید

بنده هم تا حدودی عقاید شما رو دارم و حتی در چند شب شعر در زمین ی شاهنامه بحث کردیم و در مورد باد گیر ها که جز سنت های شهرستان میناب و بندرلنگه هست چند وقت پیش در نسشت خلیج فارس در کنار موزه ی مردم شناسی استان هرمزگان تو بندرعباس که داشتیم بحث کردیم و اعتراض خودمون رو اعلام کردیم و ...

خیلی بحث ها شد که جاش این جا نیست و تنها به بادگیر ها مختوم نمی شه از شما و جناب بارادیل تقاضا دارم که این قسم بحث ها رو این جا باز نکنید :?

از طرفی خواهش می کنم تمام مطالب یا نقل و قول هایی که می کنید رو با منبع و دلیل تاریخی بررسی کنید و بعد اون ها رو باز گو کنید

پ.ن :

دلایل منفی دادنم هم به شما کاملا روشن و واضح

دوستان این فروم فانتزی نه فروم تاریخی که بحث های تاریخی رو توش مطرح می کنید :?

ارادتمند شما

ش.

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخیلوس

سلام جناب اصلان من اصلا قصدم ایجاد بحث های خارج از فروم نبود به هیچ وجه فقط یه توضیح راجع به امضام نوشتم...جناب بارادیل مطلبی نوشت گویا ایشون فکر کرده بودن که بنده قصد توهین به کسی رو داشتم ولی اصلا این طور نبوده الآن هم اگه فکر میکنید خیلی کار اشتباهی بوده که یه توضیح راجع به امضام نوشتم مشکلی نیست هم پست رو پاک میکنم هم امضا رو عوض میکنم...من برا بحث کردن تو این فروم عضو نشدم قصدم فقط آشنا شدن بیشتر با آردا بود که تاحدی بهش رسیدم

بازم ببخشید اگه انجرافی تو بحثا ایجاد کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

گفت و گوی ائووین و آراگورن جایی که ائووین از آراگورن می خواد اونو با خودش ببره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

امضای مام که بعد ماه ها کلنجار رفتن با خودمون بالاخره تغییر یافت...

همیشه تو زندگیم این حسو داشتم و وقتی با این جمله روبه رو شدم انگار خالی شدم. یکی پیدا شد که بالاخره حرف دلمو بزنه... و خب بهتر از همه اینکه تالکینی ام هست. :))

در واقع میشه گفت امضام بیانگر یکی از ناگفته هامه. :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

امضای من آخر بخش سیلماریلیونه...وقتی داشتم این بخش و تموم می کردم یه اندوه شیرینی همه وجودمو گرفته بود..خیلی جاها یدیگه اش این حس و داشته ام ولی این کامل تر بیانش می کرد :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

امضای من یه جمله از (اسکار ویلده) هست . چیز زیادی از نویسنده ی این جمله نمیدونم ولی خیلی جمله ی قشنگیه =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

امضای من جمله‌ای از اورسن ولز هست که ابتدای فیلمش یعنی محاکمه میگه. این فیلم اقتباسی هست از رمان مشهور کافکا به همین نام. تصویر هم نمایی از فیلم هست که جوزف ک. شخصیت اصلی فیلم/رمان در برابر دروازه قانون/در دادگاه ایستاده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

خب امضای من که متن کامل ترشو الان می نویسم :

هرچه از طلاست درخشان نیست؛

و هرکه سرگردان است گمگشته نیست؛

آنکه پیر است و نیرومند پژمرده نمی شود،

ریشه های عمیق را سرما نمی زند،

از خاکسترها آتشی بر خواهد آمد؛

نوری از تاریکی بیرون خواهد آمد؛

تیغ شکسته باید که نو شود،

تاج از کف داده باید که پادشاه شود.

گفته

بیلبوعه درباره آراگورن

دلیل انتخابم اینه که خب شامل حال خودمم هست ، خط اولشو نمی گم بنابه دلایلی :-)

خط دوم به خاطر این که شاید یکی آشفته حال به نظر بیاد و خسته ...اما درونش سرشار از استعداد باشه :-) ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

جمله ای از خودم.انگار یه جورایی همیشه تو وجودم بوده...امیدوارم چیز های خوبی به دست بیارید:))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

امضای من از کتاب جملاتی که زندگی ام را تکان داد است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

با عرض اجازت

امضای من از کتاب جملاتی که زندگی ام را تکان داد است.

این جمله از رابرت فراسته اصل جمله هم اینه : “In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.”

خیلی جمله قشنگیه منم بار اول که خونده م خیلی خوشم اومد.

میشه بپرسم توی چه کتابی خوندین این جمله رو؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

درپاسخ به anonymous باید بگویم: از کتاب جمله های که زندگی ام را تکان داد نوشته رامین کریمی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

امضای من اخرین جمله در کتاب بازگشت شاه هست.خیلی این جمله به دلم نشست ینی خیلی...

اصن نتظار نداشتم کتاب این طوری تموم بشه...

چون خیلی ازش خوشم اومد امضامو به این عوض کردم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

يك امضاي مختصر و مفيد

و البته مبهم!!

(انگار همه ي امضا ها مرموز شدن...!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تهانو

امضای من قسمتی از شعر ستاره شامگاهی(Evenstar) به زبان الفی هست. این هم ترجمه انگلیسیش:

This is not the end...

It is the beginning.

You cannot falter now

If you trust nothing else

Trust this

Trust love.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farhad

همونطور که مشاهده میکنید امضائ من حلقه س

کار خودمه :-bd یعنی عکسو یه تغییراتی دادم

خلاصه خواستم با آواتارم ست بشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تهانو

امضای من از کتاب دریای زمین نوشته ارسولاک لوژان است.

پس شما هم مثل من به دریای زمین علاقه دارید؟ چقدر عالی!!! :-bd

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...