رفتن به مطلب
Théoden

در مورد آواتار خود توضيح دهيد

Recommended Posts

Elentári

دوست دارم آواتارمو چند وقت یکبار عوض کنم چون واسم خسته کننده میشه. آواتار فعلی من طرحیه از بانو لوتین كه همه از سرنوشتش خبر داریم.هم از نظر ظاهر هم از نظر شخصیت بی شباهتیم.

دلیل انتخاب: هیچوقت نتونستم یکی از دو نژاد الف و انسان رو به دیگری برتری بدم، و لوتین برای من نقطه ی برخورد و اتصال این دو نژاد هستش و نماد زیبایی.

این کار به حدی عالی تهیه شده كه اول فکر کردم یه عکسه از لیو تایلر! اما توضیحش رو كه خوندم تازه دو قرونیم افتاد. خیلی تعجب کردم چون ندیدم کسی از تصویر لوتین استفاده کنه.

از Gavatar هم استفاده نکردم و تصویر رو به نماد ترجیح میدم.

این تصویر رو نمیدونم کجای سایت پیدا کردم (برشش دادم).

متن پایینش اینطور شروع میشه: لوتین زيباترین جمله فرزندان ایلوواتار بود…

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

باسلام

آواتار من نیازی به توضیح نداره با این حال دو خط می نویسم

بورومیر در دوران سوم در سال 2978 به دنیا آمد، پسر ارشد دنه تور دوم و برادر بزرگتر فارامیر، او کاپیتان افسانه ای نیروهای گوندور بود. مردی بلند قامت با چهره ای زیبا و نجیب با موهای تیره و چشمان خاکستری و نگاهی مغرور و خشن.

بورومیر به معنای «جواهر وفادار»

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pandora

سلام

آواتار من تصویری از پاندورا هست. اولین زن جهان در افسانه های یونان.

پاندورا به نوعی همون حواست که در قرآن یا اسلام آمده است. هر دو کار ممنوعی کردند و باعث مشقت دیگر انسان ها شدند.

من شخصیتم خیلی شبیهه به این نماد!! بله پاندورا یک نماد است....

من شبیه ام چون حد اقلش برای خانواده ام درد سر زیادی داشتم و دارم.

من اصولا آواتارم رو عوض نمیکنم. خیلی میگردم تا یک آواتار خوب پیدا کنم اما وقتی هم پیدا کردم دیگه عوضش نمیکنم...

نمیدونم از کجا گرفتمش ولی دوسش دارم هم خودش و هم داستانش رو و کنجکاوی من به این افسانه هم وقتی شروع شد که فهمیدم پدرم میخواسته نام من رو پاندورا بزاره ولی... حالا اسمم چیزیه که خیلی متفاوته!!! و دوسش هم دارم.

به هر حال در کل داستان پاندورا روح زیبایی و قدرت خالق و قدرت امید (تنها هدیه باقی مانده در جعبه پاندورا) موج میزنه و همین لبخند رو در جان انسان زنده نگه میداره!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

قبلا نمیدونستم این آواتار مربوط به کیه یا مربوط به چیه ولی فهمیدم که این آواتار تصویر تولکاسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

قبلا نمیدونستم این آواتار مربوط به کیه یا مربوط به چیه ولی فهمیدم که این آواتار تصویر تولکاسه.

تولكاس اين شكلي بود؟! پس ملكور از اين ترسيد...!

اونوقت اين اژي دهاك ديگه چيه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب این تصویر که داد میزنه تولکاس نیست! تولکاس نه سلاح به دست میگرفت و نه سلاحی برش کارگر بود

این مایدروس هست در خویشاوندکشی آلکوئالونده...

اونوقت اين اژي دهاك ديگه چيه؟!

بحث در مورد عنوان کاربری تاپیک خاص خودش رو داره، لطفا مباحث تاپیک هارو با هم ادغام نکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI
ارسال شده در (ویرایش شده)

من اصلا حواسم نبود اینو نوشتم منظورم فئانور بود.

وقتی این عکسو دیدم زیر عکس نوشته بودkinslayer از اونجایی که خویشاوند کش لقب فئانوره فکر کردم شاید فئانور باشه.

ویرایش شده در توسط ERI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

من اصلا حواسم نبود اینو نوشتم منظورم فئانور بود.

وقتی این عکسو دیدم زیر عکس نوشته بودkinslayer از اونجایی که خویشاوند کش لقب فئانوره فکر کردم شاید فئانور باشه.

خب یحتمل این عکس بوده که نوشته بوده Kinslaying البته

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20080701220614/lotr/images/4/43/Maedhros_at_the_Kinslaying.jpg

همونطور که توی امضای عکس پیداست، این اثر کار Jenny Dolfen هست که رنگ موها رو درست انتخاب میکنه و مثل کارهای دیگه اش میشه اینطوری هم گفت که مایدروس هست (رنگ موهای فئانور سیاه هستش)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

به اصرار دوستان اواتارم رو تغيير دادم.اينم سايز بزرگش :((

post-2487-0-79821600-1399921462_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

آواتار فعلی من نقاشی اي از الف مورد علاقه ام به لگ هست: يه دوست وفادار، يه همراه فوق العاده... از رنگ نقره اي هم كه استفاده شده خيلي خوشم اومد چون منو ياد نقاشي هايي ميندازه كه از واردا ديدم.

اگه پسر بودم اسم كاربريمو به لگ انتخاب ميكردم ولي چون امكانش نيست فعلا به عكسش قناعت ميكنم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

اواتار منم نقاشی از گیلدور هست .

(من گیلدور هستم،گیلدور اینگلوریون از خاندان فینورد. ما تبعیدی هستیم،و بیشتر خویشان ما مدت ها پیش عزیمت کرده اند و ما هم کمی این طرف ها منتظر می مانیم تا از روی دریای بزرگ بگذریم.)

ارباب حلقه ها جلد1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کریستوفر

آواتار من، به نظرم یه تصویر جالب از استاد بی بدیل دنیای ادبیات فانتزیه

شوخی---- میگن هر وقت تالکین این پیپ معروفش رو چاق میکرده ایده های جدیدی تو ذهنش شکل میگرفته [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لارتن کرپسلی

اواتارم جلد یکی از قسمت های حماسه لارتن کرپسلی هست اخرین قسمت با نام برادرانه تا پای مرگ ادغام رنگ های و نحوه دسته بندی اونها رو توی شکل خیلی دوست داشتم برای خودم بسیار ارامش بخشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

اواتار:ارم تيم ملي المان

-من عاشق تيم ملي فوتبال المان بودم از بچگي(در رده ي باشگاهي هم بايرن مونيخ)

-من انقدر عاشق المانم كه حاضرم اواتارم تيم ملي المان باشه تا عكس خودم!!هرگز عوضش نميكنم مگه يه چهار ستاره اش رو گيربيارم(ميدونيد كه با قهرماني باشكوه!امسالمون ستاره هامونم چهارتا ميشه!)

-والا فرقي نميكنه نماد يا تصوير!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

آواتارم خواننده متاله

اسمش simone simons و در گروه Epica میخونه

دلیل اینکه من این خواننده رو برا آواتارم انتخاب کردم اینه که خواننده عالی ای هست و من عاشق متالم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

با سلام...

خب آواتار منو هم همه میشناسن... تراندویل با بازی فوق العاده ی lee pace ...

راستش آواتار قبلی من چیز دیگه ای بود و اون آواتار رو واسه این انتخاب کردم که شخصیت پردازی فوق العاده ای داشت(Ada Wong)... بعدها چون از شخصیت با صلابت تراندویل هم خوشم اومد این آواتار رو انتخاب کردم....

به طور کلی آواتارایی رو انتخاب میکنم که از شخصیتشون خوشم بیاد... :D

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

خوب آواتار من که مشخصه کیه و از یه والپیپیر جدا کردم.

تا حدودی به شخصیتم شبیه چون که منم یه بردار دارم و خوب سعی می کنم تقریبا همیشه هواشو داشته باشم، البته نه فقط برادرم، خیلی های دیگه هم همینطور.

البته بعضی وقت ها هم ممکنه که آواتارمو عوض کنم و اصلا هم ربطی به نام کاربریم نداشته باشه و از اون شخصیتی که در تصویر هست خوشم بیاد، حالا هر کی ممکنه باشه ، چه تو دنیای فیلم یا بازی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
عیار

آواتار من کلا همه چی رو می رسونه. یه عیار که به حلقه ی یگانه خیره شده.من خودم عاشق حلقه ی یگانه ام. اصلا وقتی می بینمشا انگار خیلی از درون خوشحال میشم. در ضمن بیلبو و من خیلی به هم شبیه هستیم.......از همه ی شخصیتا بیشتر دوستش دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

ZATO،جادوگر گرگ نما دیگر در میان شما نیست:دی

من الان جادوگر خوبی شدم.الفا رو هم دوست دارم :-h

...

راستش نمیدونم آواتار جدیدم کیه اما هر کی هست با روحیاتم مطابقت داره @};- میتونه جادوگری باشه که به اشتباهات گذشته ی خودش پی برده و تصمیم گرفته زندگی جدیدی رو شروع کنه!

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

آواتارم معلومه دیگه عکس سیبیلویی تراندویله دیگه.... @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

آواتار منم خو داره داد میزنه ......فک نکنم نیاز به توضیح باشه.............ولی خب آواتارم متغیره...آواتار قبلیه عکس یه دختر مو صورتی بود که تو جنگله....ماهان گفت که شبیه تاوریله منم که از تاوریل بدم میاد عوضش کردم....ولی احتمالا دوباره بزارمش..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...