رفتن به مطلب
Théoden

در مورد آواتار خود توضيح دهيد

Recommended Posts

شاه تراندویل کبیر

تراندویل تنها پسر اروفر پادشاه سبز بیشه (سیاه بیشه) و پدر لگولاس بود .در اوایل دوران اول به دنیا آمد و در دوریات تا قبل از سقوط با پادشاه الوه و بانو ملیان زندگی می کرد . در اوایل دوران دوم در لیندولین با گیل گالاد زندگی می کرد .با این همه افتخارات پادشاه مغرور و خاصی بود که من رو به خودش جذب می کنه واسه همین انتخابش کردم.

فكر مي كنيد آواتارتون چقدر به شخصيت خودتون نزديكه؟

از نظر ظاهری که هیچی متاسفانه :| اما از نظر اخلاقی شاید اون حس غرور و در عین حال مهربانی پنهان شده در درونش مثل من باشه. و اینکه به میراث گذشتگانش اهمیت می ده . برای مرگ مردمش ناراحت می شه و اگرچه به ظاهر سنگدل میاد اما به موقع نیاز به دیگران کمک هم می کنه .

آواتارتون از كارهاي هنري خودتون هست يا اينكه از جاي ديگه آورديد؟

نه از اینترنت آوردم

بيشتر دوست داريد آواتارتون رو هر چند وقت يك بار عوض كنيد يا اينكه دوست داريد يك آواتار ثابت داشته باشيد؟

معمولا به ثبات آواتار علاقه بیشتری دارم ، مگر برای تنوع و یا اینکه تصویری نظرم رو خیلی زیاد جلب کنه

بيشتري چه نوع آواتاري رو مي پسنديد؟ نماد يا تصوير؟

تصویر

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل کبیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

این اواتار جدید من هم استاد تاد هاوارد (Todd Howard) هستن.تصویر رو خودم از نمایشگاه E3 2015 شکار کردم. :|

این اواتار رو به خاطر نزدیک شدن به ایام مبارک عرضه بازی Fallout 4 گذاشتم. باشد که ما از این قافله عقب نیفتیم! :|

ویرایش شده در توسط Samwise Gamgee the Brave

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

من مطمئن نیستم که آواتارم ثابت باشه ولی خب اگه عوض شد بدونید که یه زمانی عکس یه دختر شهریوری بدون چهره و نیم رخ بوده!

خب من این عکسو وقتی پیدا کردم که تو یه سایت طالع بینی داشتم خصوصیات این ماه رو میدیدم. بعدشم که کنار خصوصیات این عکس رو گذاشته بودن که مثلا نماد دخترای شهریوریه! منم کپیش کردم. موقعی که تو سایت عضو شدم مونده بودم که چه عکسی رو آواتارم بذارم که به این عکس برخورد کردم! بعدشم معلومه دیگه گذاشتمش!

کلا تمام چیزایی که موقع عضو شدن انتخابشون کردم یهویی و بدون فکر بودن ! (به جز عنوان کاربریم.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

آواتار منم که تابلو کیه...
خودم خیلی دوسش دارم.حس میکنم اون ابهت نهفته در وجودشو نشون میده...از رنگ های سرد دورنش استفاده شده و یک محیط تاریک و مرموز و راز آلود رو نشون میده و به علاوه به دلیل اینکه خود تراندویل پشتش به تصویر هست جلوه قشنگ تری داره.مثل اینکه داره درباره یه موضوع فکر میکنه یا یه اتفاق مهم افتاده که اونو به فکر فرو برده...به نظرم یکی از بهترین نقاشی هاییه که ازش کشیدن.البته این عکس همراه با لگولاس بود ولی لگولاس خوب نیوفتاده بود اونو از عکس جدا کردم.به نظرم خیلی نقاشیه جالبیه...post-4493-0-31286200-1442143157_thumb.pn

الان آواتارم رو تغییر دادم به این...

من خودم به رنگ های تیره و تاریک علاقه دارمو از این ژست هم خوشم اومد. هر چند من عادت ندارم زیاد آواتارم رو تغییر بدم و از اواتار های ثابت خوشم میاد اما این نظرمو جلب کرد و عوض کردم و الانم شد اینpost-4493-0-52867500-1442143275_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ROBIN

سلام به همه،

دیدم این تاپیک جالبیه گفتم منم راجع به آواتارم توضیح بدم D:

آواتار من تصویر لوکی، خدای نیرنگ و شرارت در اساطیر اسکاندیناویه. موجود قدرتمندیه و در جادو مهارت زیادی داره و یک دگرپیکر (تغییر شکل دهنده ) هم هست.

وی در میان اساطیر نفوذ شرارت باری داشت و با اینکه گاهی اونها رو یاری میکرد برای اونها دشمنی خطرناک به حساب میومد.

دلیل انتخابم اینه که از بین اساطیر نورس لوکی شخصیت مورد علاقه ی منه و این عکسو هم دوست دارم :)))

از لحاظ اخلاقی شبیهیم یکم. یجورایی خیلی درکش میکنم :D

این عکس از کارای خودم نیست و از اینترنت پیداش کردم.

تصمیم دارم اگه عکس بهتری پیدا کردم عوضش کنم و نمیخوام آواتارم دائمی باشه.

در ضمن عکس و نماد برام فرقی نداره و هر دو رو دوست دارم. اگه خوشم بیاد استفاده میکنم ^_^

ویرایش شده در توسط ROBIN

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saruman the many colors

من شخصا فکر می کنم که آواتار معمولا ربطی به شخصیت یا قیافه ی ظاهری نداره. معمولا آواتار اون چیزی رو نشون می ده که اون شخص دوست داره باشه. مثلا من که اواتارم سارومانه دوست داشتم مثلا قدرت یا شخصیت و ابهت اون رو داشتم. من معمولا اواتارم رو هر چند وقت یک بار عوض می کنم و از گراواتار استفاده نمی کنم. اواتارم هم معمولا تصویره.:h14053:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thranduil elven king

خوب از اون جایی که تراندویل رو دوست دارم یادوست داشتتم

به نظرم ادم بانمکیه برا همین یه عکس بانمک برا اواتارم انتخاب کردم

کلا من از chibi picture خوشم می یاد

توی home  اسم سایتی که ازش گرفتم رو نوشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ترمه

چون من طرفدار تورین اوکنشیلد هستم آواتارم هم دورف (تورین) در جایگاه زن هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

چرا من درباره ی آواتار فعلیم چیزی ننوشتم؟؟؟؟؟؟؟

خب با اینکه ربطی به اردا نداره ولی یکم راجع بهش بگم بدنیست

این عکس مربوط به انیمیشنی ساخته شده  بر اساس یک مانگای ژاپنی هستش به اسم شاهزاده ی تنیس

این دونفر هم از شخصیت های برجسته ی این مانگان . سمت راستی فوجی شوسوکه و سمت چپی کانیمتسو تزوکاست که هر دو شخصیت های محبوب من هستن

اما دلیل انتخاب این عکس به عنوان اواتارم نه علاقه ام به تنیسه ونه علاقه ام به این مانگا

بلکه دوستی که بین این دونفر هستش و عشق وفادارانه ای که بهم دارن

دوستی برای همه ی ما ارزشه و همه ی بچه های اردا مثل این دونفر ارزش دوستی هاشون رو میدونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord mehdi   faramir

من شحصا از فارامیر خوشم میاد به خاطر شجاعت و مهربونیش و فداکاریش......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ROBIN

من آواتارمو عوض کردم .کلا دوست ندارم ثابت باشه .

الان عکس گربه ی چشایری که توی فیلمه آلیس در سرزمین عجایب هست رو گذاشتم.

خیلی این گربه رو دوست دارم چون کلا عاشق گربه هام و این یکی رنگ و شکل و مروز بودنش عالیه.

فعلا تا آواتار بعدیم خداحافظ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gray wave

آواتار من یه ارباب دورف رو نشون میده که هنرمندش به تقلید از جنگجویان گالی که ریس های قبیلشون رو روی سپر حمل میکردن طراحیش کرده حتی کلاه پردارشم یه الهام از اقوام گال ،اصل این تصویر یه فن آرت از دنیای فانتزی وارهمره که داره جنگ بین دورف ها و گابلین هارو نشون میده.

من معمولا هر چند مدت آواتارمو عوض میکنم .

نماد ها رو ترجیح میدم. 

goblin_dwarf_battle_by_slaine69-d71qanh.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rolameny

آواتار من شخصیت ویکتوریکا توی انیمه گوسیک هستش این دختر یه چیزی شبیه شرلوک هولمز که هر معمایی رو میتونه حل کنه و عشق بین اون و شخصیت مقابلش (کوجو) واقعا یه عشق پاک و حقیقی بودش:)پیشنهاد میکنم این انیمه رو ببینید داستان جالبی داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

خدمتتون عرض کنم که من دوباره آواتارم رو عوض کردم!!! با این که از آواتار های ثابت بیشتر خوشم میاد اما هنوز یه چیز خیلی جالب به نظرم نرسیده که بخوام اونو هیچ وقت تغییر ندم....این عکس رو هم توی یکی از پستای جناب اروفر دیدم اما چون آواتار قبلی خودشون بود اون رو نگذاشتم....این هم رنگ های سرد و مرموز داره و واقعا بیشتر به تراندویل میخوره...آواتار قبلیم رسما صورت لی پیس بود اما این با این که خودم می دونم لی پیسه اما بیشتر به تراندویل میخوره....صورت لی پیس مشخص نیست و خب نمیشه کاملا دلیل آورد که این لی پیسه(از لی پیس بدم میاد)رنگ های جالبی داره...یه مقداری مرموزه....و اینکه به نظرم خیلی قشنگ اومد.....از همینجا هم اعلام میکنم اگه کسی عکسی در این سبک از تراندویل داره خوشحال میشم  برام بفرسته...ممنون....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

من مثل چندین نفر که آواتار رو قیافه روحی افراد و نشان دهنده ی طرز فکرشون هست میدونم و فکر نمی کنم کسی اونو سرسری انتخاب کرده باشه

مال خودمم متعلق به لرد سائرونه چون به شدت عاشق این شخصیت هستم و معتقدم تنها کسی که لیاقت ارباب حلقه ها صدا شدن رو داره اونه و دوست دارم از همه جهت (جز قتل عام و از این قبیل) شبیه سائرون باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

خب من پروفایلم عکس ترور کبیر اخرین شاه اره بور قبل از نابودی اسماگ هست.چون به دورف ها علاقه مافوق باوری دارم.و ترور هم تنها دورفی بود که عکسشو یافتم.اصلا شخصیت ایشون شبیه من نیس .دوس دارم بیشتر عکس بزارم تا نماد.از اینترنتم اوردم.gravatarنمیدونم چیه.اصلا علاقه ای به تعویض آواتار ندارم.

ویرایش شده در توسط dain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alkar

آواتار من مربوط به ملکور هست نمیخوام زود عوضش کنم حالا حالا نگهش میدارم چون برای شخصیت مورد علاقم هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ILMARE

خب من آواتارم که دیگه نیاز به گفتن نداره آرون اندومیل ستاره شامگاه الف ها در ریوندل هستش . 

ولی خب من یجورایی مجبور شدم این اواتار رو بزارم چون عکسی از ایلماره پیدا نکردم . 

از اون جایی که به ارون خیلی علاقه داشتم تصمیم گرفتم عکسه آواتارم اون باشه . بانوی نجیبه الف ها که میگویند بدیله لوتین هست ;;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh

آواتار من از چهره یک کاراکتر هست 

توی یک سایت فانتزی این فن آرت بود که توضیحی در مورد کاراکترش نداشت من از این تصویر خوشم اومد و به عنوان آواتار انتخابش کردم >:D<

در کل ازش راضیم .:x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gisoo-♥thranduil

خب آواتار من لی پیسه:D:x

لی پیس بازیگر تراندویله

از نظر شخصیتی کمی تا قسمتی ابری شبیهشم

ولی از نظر ظاهری پسرعمم کپیشههههه

ایشون در سال 1979 بیست و پنجم مارس به دنیا اومدن. نام میانیشونم گرینره

از فیلماشون میشه به هابیت، گرگ و میش-سپیده دم، نگهبانان کهکشان و... اشاره کرد.

خخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin

والا من زیاد حساسیت به خرج ندادم در این مورد :دی

Lord of gondolin ـو سرچ کردم تو گوگل ، بعد دیدم این عکسه بیشتره همه شکلمه ، ینی تقریبا مو نمیزنه ( به غیر از موهاش :دی . مال من قشنگ تره :دی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

دلیل گذاشتن اواتارم بیشتر از علاقم به دورف ها میاد.از لحاظ شخصیتی فکر میکنم شبیه به سرسختی داین هستم.از حدود سه چهارسال پیش که عضو شدم تاحالا عوض نکردم;)و نه کار خودمم نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

آواتارم به دست خودم ساخته شده. و شباهت شخصیتی و باطنی نداره. بلکه بیشتر شباهت آرزویی داره. یعنی من قراره به یه همچین چیزی تبدیل بشم { از لحاظ باطنی }

ترجمه ی اسمم { اگه درست نوشته باشمش } میشه « پادشاه تاریکی » که فکر کنم به آواتارم بخوره.

من همیشه دنبال یه آواتار بخصوص می گردم و انقدر عوض می کنم تا به اون برسم و وقتی بهش رسیدم. دیگه عوض نمی کنم. B-)

از گراواتار هم استفاده نمی کنم

ممنون

ویرایش شده در توسط Aran Dur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Uinen
در 2 ساعت قبل، Aran Dur گفته است :

آواتارم به دست خودم ساخته شده. و شباهت شخصیتی و باطنی نداره. بلکه بیشتر شباهت آرزویی داره. یعنی من قراره به یه همچین چیزی تبدیل بشم { از لحاظ باطنی }

ترجمه ی اسمم { اگه درست نوشته باشمش } میشه « پادشاه تاریکی » که فکر کنم به آواتارم بخوره.

از گراواتار هم استفاده نمی کنم

ممنون

یعنی میخوای در آینده تبدیل به یه پادشاه تاریکی بشی از نظر باطنی ؟؟؟:-\ :-( 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur
در 3 دقیقه قبل، Uinen گفته است :

یعنی میخوای در آینده تبدیل به یه پادشاه تاریکی بشی از نظر باطنی ؟؟؟:-\ :-( 

خیر، بیشتر پادشاه روشنی که در تاریکی زندگی می کنه. همونطور که می بیند، آواتارم اونقدرا هم تاریک نیست و اون پادشاه داره می درخشه B-)

ویرایش شده در توسط Aran Dur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...