رفتن به مطلب
Hunter

سرزمین میانه در اسکایریم

Recommended Posts

Mr Shahin

خب منم از اول خوندم

میگم مشکل از مد منیجره یعنی وقتی میخوام بازش کنم ازم آیدی با پسورد میخواد .

هرکاری هم کردم درست نشد .

مشکلش از کجاس؟

بعد این مد ها نیاز به چه ورژنی داره ؟

فقط شخصیت ها به بازی اضافه میشه ؟

سرزمینی اضافه نمیشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

یه سوال داشتم این مد ها برای ps3 هم هستش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rezio.niki

سلام.کسی اون مود دورف های هابیت که برا شخصیت اصلی اضافه می شن رو اگه دید تو اون سایت خواهشا بذاره.چون من نمی تونم برم دان کنم.چیلترهستش.ممنون میشم.

اون مود باعکس تورین هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

یه سوال داشتم این مد ها برای ps3 هم هستش؟

خیر هیچ کدوم از این مود ها نه برای Xbox و نه برای Ps3 نیستن و فقط قابل اجرا روی Pc هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92

دوستان کسی اطلاعات جدیدی نداره که این پروزه mderp به کجا رسید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

دوستان کسی اطلاعات جدیدی نداره که این پروزه mderp به کجا رسید

ممنون

فعلا به جایی نرسیده. وارنر هنوز مخالفت میکنه. جدیدترین اخبار درباره این مود رو میتونید در این صفحه پیگیری کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92

فعلا به جایی نرسیده. وارنر هنوز مخالفت میکنه. جدیدترین اخبار درباره این مود رو میتونید در این صفحه پیگیری کنید.

منم فک کنم دیگه بجایی نرسه

چون یکی از سازدگان بازی گفته دیگه dlc , mode برای بازی نمیاد

ولی واقعا بازی طوریه که محیظی از این ایده ال تر برای سرزمین میانه نیست!

توی خونه های مردم که میرم یاد خونه بیلبو میفتم

روی برج های شهر ها که میرم یاد برج های سرزمین های اردا میفتم

اب و هواش رو که میبینم هم همینطور, مثلا کوهستان های پوشیده از برف رو که میبینم بنظرم محل مناسبی برای جایی مثل گذرگاه کارادهراس میاد

و خلاصه تالار ها و غارها و سیاهچال ها و .... همه چیز ایده ال اوتر هست

ویرایش شده در توسط hugo92

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

منم فک کنم دیگه بجایی نرسه

چون یکی از سازدگان بازی گفته دیگه dlc , mode برای بازی نمیاد

البته نباید قطع امید کرد ولی خب احتمالا به جایی نرسه توی صفحه Moddb این مود نوشته بود که برای آخرین بار یه نامه به وارنر میفرستن و اگه مخالفت کردن دیگه بیخیال میشن. راجع به صحبت های اون سازنده ای که گفتید اون فقط راجع به Dlc ها این حرف رو زده چون همونطور که میدونید Mod های بازی ساخته Bethesda نیستن و ساخته طرفدارا هستن.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92
البته نباید قطع امید کرد ولی خب احتمالا به جایی نرسه توی صفحه Moddb این مود نوشته بود که برای آخرین بار یه نامه به وارنر میفرستن و اگه مخالفت کردن دیگه بیخیال میشن. راجع به صحبت های اون سازنده ای که گفتید اون فقط راجع به Dlc ها این حرف رو زده چون همونطور که میدونید Mod های بازی ساخته Bethesda نیستن و ساخته طرفدارا هستن.

بله بله...

ولی جدا به دوستان پیشنهاد میکنم این بازی رو تجربه کنن...برای خودش دنیاییهه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امیر

سلام عضو جدید هستم خاستم آموزش نصب با nexus mangero بهم یاد بدی تو جواب برام بنویس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

یک مد جدید برای اسکایریم ساخته شده به نام جادوگر سفید! منبع الهامشون شخصیت سارومان بوده و سعی کردن لباس و عصا و دیگر وسایلش رو شبیه اون درست کنن. (البته این بیشتر شبیه گندالفه! :دی) حجمش 2 مگه!

این مد توسط سایت گیم ایران ساخته و منتشر شده.

post-1262-0-31575100-1376462883_thumb.jppost-1262-0-79253300-1376462889_thumb.jp

منبع و دانلود

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar@gorn

تو صفحات اول نوشته بودید یک مد هست که میشه تا 50 تا فالور دنبالت بیان میشه لینک شو بزارید

طرفداران اسکاریم نگاه کنن خیلی جالبه از دقیق 3:10 قشنگتر هم میشه

http://www.aparat.com/v/Kzmye

اینم فیلمک اسکاریم 2012

قسمت اول

http://www.aparat.com/v/GD1qZ

قسمت دوم

http://www.aparat.com/v/9jD74

قسمت سوم

http://www.aparat.com/v/cYhNa

ویرایش شده در توسط Ar@gorn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

یه مد دیگه هم برای اسکایریم اومده به نام جادوگر خاکستری که اینم توسط گیم ایران ساخته شده

برای اطاعات بیشتر ودانلود به این:http://www.game-iran.com/pc-game/download-game-mods/%D9%85%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88%DA%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C.htmlبرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar@gorn

مد که خیلی زیاده اگه میخواید برید تو www.game-iran.com بعد تو سرچش بزنید مد های اسکایریم هرچی دلتون بخواد براتون میاره (البته نه هرچی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

و برای ایک باکس بازا و پلستیشن بازا خبر خوشی دارم مد های اسکایریم بالاخره برای این دو کنسول اومدش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar@gorn

دوستانی که زره سایرون رو دارن چون سایرون یک نیم تنه از بقیه بلند تره میتونن (~) بزند و روی کارکتر خودشون کیلیک کنن باید 0000014 ظاهر بشه بعد بنویسید setscale 1.5 بعد میبینید چه اتفاقی

میوفته اگه جواب نداد

بنویسید 1.5 sets cale

1.5 هم متغیر هست از 0.1 تا 10 اگه خوشتون نیومد به جای 1.5 بنویسید 1 دوباره میشید عین اول تون

(البته این فقط برای سایرون نیست همه میتونن)

ویرایش شده در توسط Ar@gorn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar@gorn

اقا یکی نیست مد فالوور اسکایرم رو بزاره ؟!!

من از این سایته نکسوز نمیتونم دانلود کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مانی

برای پیدا کردن لباس nuzgul باید چیکار کنم :? تو رو خدا به منهم بگید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

برای پیدا کردن لباس nuzgul باید چیکار کنم :? تو رو خدا به منهم بگید

دوست عزيز،اين همه لباس شخصيت هاي بزرگ تو هم گير دادي به نزگول. :?

ولي اگه واقعا دنباشي خب بده خياط برات بدوزه.(فقط مواطب باش وقتي پوشيديش خياط بيچاره سكته نزنه... :? )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مانی

دوست عزيز،اين همه لباس شخصيت هاي بزرگ تو هم گير دادي به نزگول. :?

ولي اگه واقعا دنباشي خب بده خياط برات بدوزه.(فقط مواطب باش وقتي پوشيديش خياط بيچاره سكته نزنه... :? )

نگران نباش بخواطر پولشم که باشه زنده می مونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

سلام و درود!

ببخشین من این بازی رو نمیشناسم

میتونین در باری خود بازی اظلاعاتی بدین؟

اینایی که اضافه میشه تو خود بازی ایجاد میشه یا میشه اسکریپت هاشو تغییر بدی و مدل های جدید اضافه کنی؟

مثلا رو نبرد برا سرزمین میانه میشه کد ها و مدل ها و... رو تغییر داد

حتی از موتورش استفاده کرد و کلا بازی رو مثلا به جنگ ها روم تغییر داد!

اینم اونطوریه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

دوستان دیگه اسپم و خوش و بش اینجا نزنین !

خب من بعد مدتها یک پستی میدم . درگیر کنکورم شدید ! ولی علی ای حال این پست رو میدم که بگم ما هستیم !

اون دوستی که گفتن لباس نزگول . خب عزیزم بعد از نصب مود نزگول ، وقتی داری از اون قلعه هه (اینقدر بازی نکردم اسمش یادم رفته ) از دست آلدوین فرار میکنی با اون افسر امپایری و میری سراغ یه کمد لباس که زره امپایری ها رو (همون زره آستین کوتاهه که قرمزه) بپوشی ، یه ست لباس نزگول اون توئه . اگه وسطای بازی مود رو نصب کردی برگرد به قلعه هه و از اول همینجوری واسه خودت فرار کن (!) و کمد لباس رو بگرد ضمن اینکه از اون راهی که سه تا ستون جادو و معدن هم توش هست (از سمت قلعه به ریور ران) یه اسب نزگول هم منتظرته .

برو لذت ببر بی خیال خیاط میاط هم شو !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام و درود!

ببخشین من این بازی رو نمیشناسم

میتونین در باری خود بازی اظلاعاتی بدین؟

اینایی که اضافه میشه تو خود بازی ایجاد میشه یا میشه اسکریپت هاشو تغییر بدی و مدل های جدید اضافه کنی؟

مثلا رو نبرد برا سرزمین میانه میشه کد ها و مدل ها و... رو تغییر داد

حتی از موتورش استفاده کرد و کلا بازی رو مثلا به جنگ ها روم تغییر داد!

اینم اونطوریه؟!

اسکایریم یا همون The Elder Scrolls V:Skyrim نسخه پنجم از سری Elder Scrolls هست. بازی در سبک Open-World,RPG هستش و به عنوان بهترین بازی 2011 شناخته شده. بازی خیلی زیبایی هستش و از همه لحاظ (موسیقی,گیم پلی,داستان و...) عالی هستش. فقط از بازی انتظار گرافیک خیلی بالایی رو نباید داشته باشید ولی خب خود بازی اینقدر سرگرم کننده هست که گرافیک نه چندان چشم نواز بازی به چشم نمیاد. داستان بازی درباره ظهور اژدهایان هست و شما نقش Dragonborn رو در بازی ایفا خواهید کرد. بازی کوئست های خیلی زیادی داره و داستان بازی اصلا خطی نیست و اگه اشتباه نکنم 300 ساعت گیم پلی داره. پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنید. شخصا این بازی رو یکی از 5 تا بازی برتری میدونم که تا حالا بازی کردم. Dlc های بسیار خوبی هم برای این بازی اومدن که اگه خواستین بازی رو تجربه کنید سعی کنید Dlc ها رو هم حتما تجربه کنید.

راجع به ساخت مود تا جایی که من اطلاع دارم مودهایی که برای بازی منتشر میشه بوسیله Creation Kit ساخته میشه.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
navid*

سلام و خسته نباشید به همه.من اولین بارمه که توو این سایت مطلبی مینویسم بنابراین خواهش میکنم که یکی جواب بده ممنون.من میرم توو این سایته همون nexus ولی هنگام ثبت نام

میگه که باید مبلغی رو واریز کنی میخواستم بدونم که شما هم واریز کردین؟برای ثبت نام باید مبلغی رو واریز کنیم؟ممنون میشم اگه زوود جواب بدین♥♥♥

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...