رفتن به مطلب
Hunter

سرزمین میانه در اسکایریم

Recommended Posts

Abbas

دوستان نظرتون چیه که از فردا یکمی از دنیای رمز و راز های اسکایریم و مد های مربوط به سرزمین میانه و... رو توی همین تاپیک بزاریم ها؟ یا علی

ببینید یه دلیل خاص و جزیی نمیشه بیان کرد ولی در حالت کلی مربوط به مسایل اقتصادی میشه چون من خودمم زیاد اطلاع ندارم پس نمیتونم دلیل قطعی بگم ولی اینو بدونید که اندازه این بازی آنقدر بزرگ است که به یک پشتوانه مالی نیاز دارد و این که اصلا ممکنه حرف دوستمون راداگاست قهوه ای درست باشه چون ممکنه که یه بازی از ea در راه باشه که ما خبر نداریم به هر حال من بیشتر از نمیدونم ولی خیلی ها میگن مربوط به مسایل مالیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

دوستان نسخه ی آنلاین پنجمین تومار بزرگ داره توسط بتزدا تموم میشه

منتظر این باید باشین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Abbas

تا جایی که میدونم این بازی عرضه شده وتاریخ اش هم ماه چهارم بود اگه اشتباه نکنم الان ماه ششم میلادیه پس 2 ماه میشه که به صورت اینترنتی عرضه میشه اگه بخواین تریلرش هست ولی با وجود تحریم ها واسه ی ایران نمیشه سفارش داد و اگه هم میشد کی حاضر بود اون همه پول واسه ی اون بده؟!!

میتونید به سایت

www.elderscrollsonline.com

مراجعه کنید

ویرایش شده در توسط Abbas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

دوستان برای بار هزارم میگم. حق ساخت و نشر و... بازی های ارباب حلقه ها دیگه دست Electronic Arts نیست. کمپانی Warner Bros این حق رو داره.

راجع به مود Middle-Earth Role Playing Project هم قبلا هم گفتم وارنر از سازنده های این مود شکایت کرده و به همین دلیل ساخت مود کاملا متوقف شده. اگه به صفحه این مود در Moddb هم سر بزنید اونجا میبینید که کار ساخت مود متوقف شده و یه مود مرده هست.

ببخشيد من باز هم نفهميدم اينا چه ربطي به EA داره ؟؟

EA آخرين بازي كه از سرزمين ميانه بيرون داده بر ميگرده به سال 2006 . ديگه هم از سرزمين ميانه بازي نميسازه .

8 سال پيش تا حالا هر چي ميخواست سود كرد . الان ديگه فكر نكنم اين مود ها به EA ضربه اي بزنه ؟؟

كار مود سازي معمولا يه كار تفريحيه كه هيچ جنبه‌ي اقتصادي نداره .

به Ea که ربطی نداره ولی به وارنر خیلی ربط داره. اگه ساخته بشه یه ضربه سنگین اقتصادی به وارنر هست. فکر نمیکنم اگه این ساخته میشد کسی میرفت War In The North بازی کنه!

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

منظور منم همون وارنر بود:)

نسخه ی جدید بتسدا که همون کتیبه های کهن آنلاین نام داره 1000 سال قبل از واقعه ی اسکایریم اتفاق میفته و هیچ ارتباطی با نسخه 5 کتیبه های کهن نداره و کشور های دیگه هرکدوم سرور های خاص خودشون رو دارن و ایران به دلیل تحریم سروری رو نداره که البته راه هایی هستش که بتونیم بریم توی سرور یک کشور همسایه یا نزدیک بازی کنیم که واقعا واقعا واقعا کار سختیه و پول زیادی میخواد(اونم با اینترنتی که داریم:D)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

دوستان نظرتون چیه که از فردا یکمی از دنیای رمز و راز های اسکایریم و مد های مربوط به سرزمین میانه و... رو توی همین تاپیک بزاریم ها؟ یا علی

اسکایریم در بعضی از جهات با آردا برابری میکنه.اون هم به دلیل داستان های مختلف که هرکدوم به همدیگه ربط دارن.انگار یه جور آینده ی آرداست...من تقریبا 2 ساله غیر از این بازی بازی دیگه ای انجام نمیدم و هر چه قدر جلو میرم به نکات جالبی برمیخورم.تک تک اجزای بازی برای خودشون تاریخی بزرگ به همراه دارن...

اما در مورد مود های سرزمین میانه تنها چیزی که پیدا کردم همون بوده حالا شما به چیزی برخوردی ماروهم بی خبر نزار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Abbas

اسکایریم در بعضی از جهات با آردا برابری میکنه.اون هم به دلیل داستان های مختلف که هرکدوم به همدیگه ربط دارن.انگار یه جور آینده ی آرداست...من تقریبا 2 ساله غیر از این بازی بازی دیگه ای انجام نمیدم و هر چه قدر جلو میرم به نکات جالبی برمیخورم.تک تک اجزای بازی برای خودشون تاریخی بزرگ به همراه دارن...

اما در مورد مود های سرزمین میانه تنها چیزی که پیدا کردم همون بوده حالا شما به چیزی برخوردی ماروهم بی خبر نزار.

اولی رو باهات موافقم و دومی رو هم به روی چشم ببینم چی پیدا میکنم... یا علی

این مود خود تورین پسر ترین رو به بازی اضافه میکنه که در حالت عادی لولش 15 هست و با پیشرفت شما اونم پیشرفت میکنه از دست ندید فقط قبلش باید آپدیت 1.9.32 اسکایریم رو نصب کنین و اینکه یه مد دیگه ای هم میخواد که فکر نکنم لازم باشه برید حالشوببرید و این مرد رو هم میتونید نزدیک برج riverwood پیدا کنید...(میتونید لباسا شو ازش بگیرید و خودتون بپوشید)

اگه میخواید که خوب اجرا شه و به مشکلی برنخورین این مود مربوط به مو رو هم دانلود کنین.

ممنون یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

دوستان من یکمی از مودینگ اسکایریم ( افزودن فالوور و تغییر تکسچر و وساخت جهان ) بلدم اگه سایت رو منحرف نکنه و وقت داشته باشم و شما بخواین آموزش میدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Abbas

من نظرم مثبته ولی باید ببینیم دوستان چی میگن

ممنون

یاعلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Abbas

دوستان چرا کسی توی این تاپیک سوالی یا رازی یا ... رو از اسکایریم مطرح نمیکنه لطف کنید یکم این تاپیک رو شلوغ تر بکنید من هی میام که نظری رو ببینم ولی نظری دیده نمیشه خوب همگی جمع شید و سوال و پاسخاتون رو مطرح کنین دیگه ...

خیلی ممنون یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

دوستان چرا کسی توی این تاپیک سوالی یا رازی یا ... رو از اسکایریم مطرح نمیکنه لطف کنید یکم این تاپیک رو شلوغ تر بکنید من هی میام که نظری رو ببینم ولی نظری دیده نمیشه خوب همگی جمع شید و سوال و پاسخاتون رو مطرح کنین دیگه ...

خیلی ممنون یا علی

این تاپیک برای مود های بازی اسکایریم هست که به دنیای تالکین ارتباط داره و نه خودِ بازی اسکایریم. اینجا هم آرداست، یک فروم تخصصی فرهنگی - ادبی - هنری مرتبط با تالکین و خب مثلا جای ترفند یا سوالات تخصصی بازی های متفرقه دقیقا اینجا توی تاپیک های فروم نیست بخوایم حساب کنیم. اما اگه منظورتون به دنیای سری بازی های The Elder Scrolls بوده باشه، ما تاپیک «تامریل» رو داریم که میتونید بهش سر بزنید؛ دوستانمون زحمت کشیدن و اطلاعات بسیاری از این دنیا درش وجود داره. در همونجا هم میتونید در مورد این دنیا (نه مثلا Gameplay) به بحث و گفتگو بپردازید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

خب من با یه مود جدید دیگه برگشتم. اینبار مودی به نام Noldor Content Pack.

این مود همونطور که در اسمش پیداست اسلحه ها و زره های الفی (نولدور) رو به بازی اضافه میکنه. زره ها و اسلحه ها بسیار شبیه به زره ها و اسلحه های مشاهده شده در صحنه نبرد آخرین اتحاد فیلم ارباب حلقه ها هستن. پیشنهاد میکنم حتما این مود رو تجربه کنید.

این مود در دو ورژن معمولی و Low Res هست که اونهایی که سیستم چندان خوبی ندارن پیشنهاد میشه که ورژن Low Res رو دانلود کنند. اینم صفحه مود در NexusMods.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/58656/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fskyrim%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D58656%26preview%3D&pUp=1

اینم چند تا عکس از این مود:

post-1681-0-56157900-1414174780_thumb.jppost-1681-0-85040400-1414174871_thumb.jppost-1681-0-79023400-1414174896_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
parsa213

من data files م باز نمیشه میشه کامل بگید چیکارکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

سلام

ببخشید میشه لطف کنید بهترین بازی تون رو معرفی کنید؟من هر جا رو که می بینم یه بحثایی هست که نصفه و ناقصه یا حداقل من از اولش سر در نمیارم.میشه بگین کدوم بازیتون بهتره؟اینی که الان دارین دربارش میگید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

من data files م باز نمیشه میشه کامل بگید چیکارکنم

فقط کافی بود یه نگاهی به تاپیک بندازی :)

برو توی My Cocuments بعدش فولدر Skyrim. یه فایل اونجا هست به نام Skyrim Prefs اونو بازش کن,اون پایین ها نوشته [Launcher] زیر اون این عبارت رو کپی کن:

BEnablefileselection=1

سلام

ببخشید میشه لطف کنید بهترین بازی تون رو معرفی کنید؟من هر جا رو که می بینم یه بحثایی هست که نصفه و ناقصه یا حداقل من از اولش سر در نمیارم.میشه بگین کدوم بازیتون بهتره؟اینی که الان دارین دربارش میگید؟

اگه منظورتون بهترین بازی از سرزمین میانه هست که والا بازی های مختلفی هست با سبک های متفاوت ازش ساخته شده که بستگی به سلیقه شما داره که از کدوم خوشت بیاد ولی فکر میکنم تا حالا Shadow Of Mordor و همچنین سری بازی های استراتژیک Battle for middle-Earth موفق ترین بازی های سرزمین میانه ای بودن.

این بازی که داریم دربارش میگیم یعنی اسکایریم هیچ ارتباطی با سرزمین میانه نداره و این تاپیک فقط بخاطر اینکه مود های سرزمین میانه ای اسکایریم رو معرفی کنه بوجود اومده.

ویرایش شده در توسط The Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
parsa213

من my cocuments پیدا نکردم چیکار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hugo92
من my cocuments پیدا نکردم چیکار کنم

برو documents

Sent from my C5303

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
parsa213

کاری که گفتی کردم بازم data files نمی تونم برم چی کار کنم

ویرایش شده در توسط parsa213

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

کاری که گفتی کردم بازم data files نمی تونم برم چی کار کنم

مطمئنی همه کارو درست انجام دادی؟ باید این شکلی بشه:

[Launcher]

bShowAllResolutions=0

uLastAspectRatio=2

bEnableFileSelection=1

یه چیز دیگه رو هم چک کن. تو جایی که بازی رو نصب کردی یه فولدر هست به اسم Skyrim اونجا یه SkyrimPrefs.Ini (این با اونی که توی Documents هست فرق داره) هست بازش کن اون پایینا باید این باشه:

[Launcher]

bEnableFileSelection=1

اگه نیست اضافه کن و یه بار دیگه امتحان کن.

مطمئن شو که تو هر دو SkyrimPrefs.Ini این عبارت که گفتم باشه.

ویرایش شده در توسط The Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
parsa213

سلام من dawnguard دانلود کردم چجوری نصبش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام من dawnguard دانلود کردم چجوری نصبش کنم

فقط کافیه محتویاتش رو جایی که بازی رو نصب کردی بریزی طوری که دو فایل Dawnguard.Esm و Dawnguard.Bsa توی فولدر Data قرار بگیرن.

ففط یه نکته که بعد نصب هر مود یا Dlc اونو از Data Files لانچر بازی فعال کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
parsa213

همینجوری نصب کردم ولی مقتی می خوای بری تو بازی می پره بیرون ولی اگر از مرحله یک برم نمی پره بیرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایلواتار

بنده مبتداً عذر خواهی میکنم به جهت نامعقول بودن سوالم ولی بنده تا الان در اسکایریم نتوانستم دورف ها را بیابم گویی انقراض یافته اند ! به قلمرو ,قصریا همان محل شان دست یافته ام و بالحق تایید میکنم سازندگانی بس زبر دست بوده اند تله هایی مرگ بار و پنهان و خود ساختار کاربردی وخوب قصر و حتی صندوق های ارزشمند دورفی و تمامی ابزار ها ساخته شان فوق العاده اند و اندکی سنگین ولی حیف که خودشان را نیافتم و به جای این موجودات هوشمند و خبره در فلز کاری تنها موجودات ضعیف و نابخردی را در آن مکان دیدم که حتی به کشتن هم نمی ارزیدند لذا از رمز killallبهره بردم و پرسش اینجا مطرح است که آیا این موجودات شریف توسط شما دیده شده اند؟وکسی آن ها را یافته ؟و اگر نه آیا منقرض شده اند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eziomehdi

سلام میخواستم ازتون خواهش کنم ازتون طریقه فعالسازی مود رو بگین و حتما باید بازیرو اپدیت کنیم تا مود ها کار کنن و این مود هارو کجا بندازیم لطفا دقیق بگین چون خیلی وقته میخوام نمیتونم فعال کنم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

سلام ملت :دی

آقا من به یه مشکلی برخوردم... و اونم اینه که در واقع مودها اجرا نمی شن. اساساً هر جوری حساب می کنم و هر چقدر تو فروم های فارسی و غیر فارسی می گردم و دستوراعمل می بینم، باید اجرا بشن. ولی نمی شن. 

توی لانچر اسکایریم هم همه ی مودهایی که دانلود و نصب کردم رو تیک می زنم. ولی نمی شن :/

+البته نکته ی لازم به ذکر اینه که من اصن همون اوایل کار که می بینم یکی از اون مودهایی که می خوام اجرا نشده، بازی رو می بندم میام بیرون :دی مودی هم که انتخاب کردم، برای اینه که وقتی فرست پرسن می شه، بتونیم دست و پا و بدن رو ببینیم. چون واقعن بتسدا تو فرست پرسن ساختنه ضعف داره. اول بازی هم که می بینم پاهام معلوم نیستن، میام بیرون :دی آیا باید بذارم از هلگن بیام بیرون یا ریلوف یا هادوارد دستامو باز کنن و بعد درست می شه؟ :دی ینی مشکل صبر منه در کل؟ :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...