رفتن به مطلب
Elrond

تاپیک مخصوص بحث درباره فیلم هابیت [خطر لو رفتن فیلم]

Recommended Posts

Elrond

" مگه الف ها سوار گوزن هم مى شن ؟ " : دى

ویرایش ناظر:

این تاپیک از تاپیک فیلم «لینکهای دانلود فیلم هابیت» مستقل شد. بحثهای مربوط به فیلم تنها داخل این تاپیک انجام بشه. از قرار دادن لینک دانلود فیلم در این تاپیک خودداری کنید.

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

براى اينكه اينجا يه خورده اوضاعش عوض شه و ديگه اون خطر نمايان شه ، اين سوال رو مى پرسم :

دقیقا منم همین سوالو دارم.! سوال بدیم هم اینه که آن غولی که تو جنگ موریا سر پدربزرگ تورین را قطع کرد کی بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

دقیقا منم همین سوالو دارم.! سوال بدیم هم اینه که آن غولی که تو جنگ موریا سر پدربزرگ تورین را قطع کرد کی بود؟

آره اونم اوركى به اسم آزوگ بود كه نمى دونم چرا اين شكلى درستش كردن ؟ يا تو كتاب با تورين دشمنى داشته ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

آنکه اصلا به تنها چیزی که نمی خورد ارک بود.!! بیشتر شبیه به غولها بود.!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

شايد به خاطر مقايسه ى قد دورف ها و اورك ها اشتباه شده ؛ ولى از نظر رنگ خودش و وارگش ( سفيد ) با بقيه فرق داشت .

ولى در كليت داستان و در مقايسه با كتاب قضيه ى ترول ها و عقاب ها كمى عوض شده بود ...

ویرایش شده در توسط Elrond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

کلا پیتر بازم مثل کارهای قبلیش صد در صد به کتاب وفادار نبوده و صحنه های من در آوردی اضافه کرده به فیلم که انصافا هم صحنه های جالب و به جایی بودن به جز یکیش که اونم صحنه ی"فرار گندالف و تورین و بقیه افراد از دست گابلین ها و رد شدنشون از کنار بیلبو و گالوم(دقیقا منظورم همین صحنه ست)".....البته اونم به نظر من! :-?

به الروند:در اصل قد گابلین ها و دورف ها اختلاف زیادی نداره و این یکی فقط یکم جثه ش بزرگ بود(گابلین بزرگ) ولی راس میگی یکم زیادی بزرگ بود :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

به الروند:در اصل قد گابلین ها و دورف ها اختلاف زیادی نداره و این یکی فقط یکم جثه ش بزرگ بود(گابلین بزرگ) ولی راس میگی یکم زیادی بزرگ بود :-?

البته فكر كنم تو فيلم رابطه ى بين اورك و گابلين مثل انسان و هابيت مى مونه ...

راستى الف ها از كى گياهخوار شدن ؟! :دى

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

با عرض سلام

راستي اثري از سائورون توي فيلم بود يا نه‌ ؟

اصلا نشونش دادند يا فقط صداش بود يا هيچ كدوم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

چرا يه شبح سياهى ازش بود كه رادگاست اونو توى دول گولدور ديد . ( كه يه خورده اين قسمت به نظرم مسخره بود )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

چرا يه شبح سياهى ازش بود كه رادگاست اونو توى دول گولدور ديد . ( كه يه خورده اين قسمت به نظرم مسخره بود )

قسمت مسخرش این بود که سوار سیاه به صورت شبه سفید پرواز میکرد ( به نظر من باید به جای شبه خود سوار سیاه میبود.! ) اما خود سایرون مسخره نبود.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

یه سوال داشتم از اون دسته از دوستای عزیز که هابیت رو دیدند

این عدم ذوق بیش از حد از طرف شما که فیلم رو دیدین به خاطر کیفیت پایین فیلم

هستش یا نه خود فیلم این حس رو به شما منتقل نکرده

مردیم بخدا نمیدونم بازم صبر کنم یا این نسخه ی پرده ای رو دانلود کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

به نظرم اونجا دول گولدور نبود...بلندی های گور پشته بود{البته فک کنم}

اگه این درست باشه راداگاست فقط یه شبح از اشباح حلقه رو دیده!

ولی چون عنکبوت هم دید به احتمال زیاد همون دول گولدور بوده ولی دول گولدور که یه خرابه نبود(صحنه توی فیلم خیلی درب و داغون و کهنه ست)

قسمت مسخرش این بود که سوار سیاه به صورت شبه سفید پرواز میکرد ( به نظر من باید به جای شبه خود سوار سیاه میبود.! )

توی خود کتاب، اشباح حلقه به همین صورت توصیف شدند و اون باشلق ها ردای های سیاه فقط لباس موقتشون بوده...

ویرایش شده در توسط الدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من لباس موقتشونو بیشتر دوست دارم.!

به خاطر کیفیت.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

فیلم هابیت رو با صدای اسپانیایی نگاه میکنم فکر میکنم دارم فیلم دالان مارپیچ نگاه میکنم :دی

چند روز هستش که درگیر ساخت صداگذاری هستم ، کار صداگذاری تموم شد میام اینجا و فیلم هابیت رو نقد میکنم و نظرمو در مورد فیلم میگم :-?

______

بزودی کیفیت خوب و انگلیسی فیلم هابیت گذاشته میشه :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

فیلم هابیت رو با صدای اسپانیایی نگاه میکنم فکر میکنم دارم فیلم دالان مارپیچ نگاه میکنم :دی

چند روز هستش که درگیر ساخت صداگذاری هستم ، کار صداگذاری تموم شد میام اینجا و فیلم هابیت رو نقد میکنم و نظرمو در مورد فیلم میگم :-?

______

بزودی کیفیت خوب و انگلیسی فیلم هابیت گذاشته میشه :-?

وااااای تو را خدا هر چه سریعتر بزار.!! ;)

یک سوال چرا تو فیلم نشون نداد که گاندولف با پدر تورین میجنگه؟؟ نکنه این صحنه تو هابیت 2 ؟؟

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

قسمت مسخرش این بود که سوار سیاه به صورت شبه سفید پرواز میکرد ( به نظر من باید به جای شبه خود سوار سیاه میبود.! ) اما خود سایرون مسخره نبود.!

آره منم منظورم همون قسمت بود كه مرحوم ويچ كينگ به صورت كاملا واضح اومد رادگاست رو بزنه و رادگاست به راحتى انداختش اونور :دى

به نظرم اونجا دول گولدور نبود...بلندی های گور پشته بود{البته فک کنم}

اگه این درست باشه راداگاست فقط یه شبح از اشباح حلقه رو دیده!

ولی چون عنکبوت هم دید به احتمال زیاد همون دول گولدور بوده ولی دول گولدور که یه خرابه نبود(صحنه توی فیلم خیلی درب و داغون و کهنه ست)

نه ، يادمه رادگاست داشت عنكبوت ها رو تعقيب مى كرد كه فهميد كه عنكبوت ها از دول گولدور ميان .

توی خود کتاب، اشباح حلقه به همین صورت توصیف شدند و اون باشلق ها ردای های سیاه فقط لباس موقتشون بوده...

البته توى خود فيلم لوتر هم اصلا اشباح معلوم نبودن و فقط كسى كه در دنياى سايه ها بود مى تونست اونا به شكل يه شبح ببينه ...

من كه ذوقش رو دارم :دى ولى چون با كيفيت پرده اى نديدم نمى تونم بگم چه فرقى با هم دارن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رگولاس

اینی که میگن فیلم جذاب نبوده واقعا نمیدونم چی بگم!فک میکنم به خاطر کیفیتش بوده که دیدید.من فیلمو تو سینما دیدم و واقععععععععا لذت بردم!عالی بود جدا!خیلی با لوتر فرق داشت.دقیقا اندازه ای که کتابها با هم متفاوتند. قشنگترین نکتش این بود که در طول فیلم کاملا اخساس میکردی داری یه ماجراجویی نگاه میکنی!خیای خوب این حسو منتقل میکرد.دلم میخواد دوباره ببینمش.اوازخوانی هاشم خیلی خوب بود.مخصوصا قسمتی که تورین میخوند!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

حالا مطمئن هستيد كه اون سايه خود سائورون بود

؟؟

اصلا سائورون حرف هم زد ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

؟؟

اصلا سائورون حرف هم زد ؟؟

اره خودش بود . حرف هم زد.!:-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

این تاپیک بنظرم بد پیش رفته. یکی اینکه برای دانلود فیلمشه و برای همین خیلی از کسانی که هنوز ندیدن میان دانلود کنن, و طبیعتا وقتی دارن دنبال لینک دانلود می گردن, با خوندن پست ها و بحث های کسانی که فیلم رو دیدن که حتی مخفی هم نشده, همه چی براشون لو می ره.

بهتره این دو تا کار -دانلود و بحث در مورد فیلم- از هم جدا بشن.

بله. در کتاب هابیت هم تالکین آورده که گوزن های سفید مختص میرک وود بودند و الف های تراندویل.

راستي اثري از سائورون توي فيلم بود يا نه‌ ؟

اصلا نشونش دادند يا فقط صداش بود يا هيچ كدوم

اون نکرومانسر بود که اسم دیگه سائورونه, ولی باید دقت کنیم که هابیت رو وقتی تالکین نوشت هنوز به فکر سائورون به شکلی که در ارباب حلقه هاست نیفتاده بود و برای همین توصیفش از نکرومانسر هابیت ضعیف تر و کمی متفاوت از سائورونیه که در ارباب حلقه ها دیدیم و با توجه به اینکه به کل هابیت روایتی متفاوت از ارباب حلقه ها داره, پیتر هم خواسته به اون قسمت وفادار بمونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

از اونجایی که کتاب هابیت رو خیلی وقت پیش و چندین بار خوندم می تونم با صراحت بگم که که نکرومانسر هابیت با سائورون ارباب حلقه ها هیچ فرقی نداره

حتی توی کتاب هابیت به طور غیر مستقیم به این موضوع که حلقه متعلق به نکرومانسر (سائورون) هستش اشاره شده بود

به هر حال من 10 سال هستش که در مورد سائورون کلی تحقیق کردم

و سائورون توی فیلم هابیت واسم از هر چیز دیگه ای مهمتره

به خصوص که صدای خفنی هم داره

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

کسایی که نسخه اسپانیایی هابیتو دیدین:

دقت کردین ان صحنه ای که ببیلبو تو ریوندل میره جای شمشیر شکسته که تو تریلر ها دیدیم تو فیلم نبود.!!؟؟

ان صحنه ای که گاندولف با پدر تورین هم میجنگه تو دالگولدور را هم نشان نداد.! :-?

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

خیلی صحنه های دیگری رو هم نشون ندادند ! این فکر کنم بخاطر سه قسمتی شدن فیلمه ! حتما میخوان اینارو تو نسخه اکستندد نشون بدن !

من که کمتر از اکستند نمیخرم :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...