رفتن به مطلب
amir

موسیقی فیلم هابیت

Recommended Posts

Sherlock

من اولین بار که آهنگ song of the lonely mountain اومد ازش خوشم نیومد ! ولی چندبار که گوش دادم فهمیدم آهنگ خیلی قشنگیه ! نسخه اکستندش هم حرف نداره. من برخلاف شما از این آهنگ خوشم اومد بیشتر و به فکر کاور کردنش هستم ! شاید این کارو کردم :-?

به گندالف :

این دیگه

https://www.youtube.com/watch?v=5wLfOZiAd8Y

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

یه کاور دیگه از Misty Mountains. کار جالبی ـه

post-1567-0-65689200-1357567478_thumb.jp

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ylfb3FRvuVU

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بچه ها کسی اسم اون آهنگی که تو آخر فیلم یعنی تیتراژش پخش میشه رو بلده، خیلی خوشم اومد از آهنگش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

Lonely Mountains

آهنگساز هاوارد شور و خواننده نیل فین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من چند روزیه تو کف این قطعه گیر کردم!!!

My Dear Frodo_Cut.mp3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

من چند روزیه تو کف این قطعه گیر کردم!!!

My Dear Frodo_Cut.mp3

این قطعه بینظیــــــــــــــــــــــره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

البته تو فیلم یکم به تناسب فضا تغییرش دادن ولی در کل بسیار زیباست...

از هیچی به اندازه آهنگ a good omen دلم کباب نشد...شاهکاری از هاوارد شور که در فیلم به فنا رفت!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

البته تو فیلم یکم به تناسب فضا تغییرش دادن ولی در کل بسیار زیباست...

از هیچی به اندازه آهنگ a good omen دلم کباب نشد...شاهکاری از هاوارد شور که در فیلم به فنا رفت!!!

درسته.کاملا موافقم.منم بد جوری حالم گرفته شد.واقعا هاوارد شور فوق العادس... ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar
البته تو فیلم یکم به تناسب فضا تغییرش دادن ولی در کل بسیار زیباست... از هیچی به اندازه آهنگ a good omen دلم کباب نشد...شاهکاری از هاوارد شور که در فیلم به فنا رفت!!!

از چه نظر میگید به فنا رفت؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

از چه نظر میگید به فنا رفت؟!

اگر فیلم رو دیده باشی اون اواخرش که شامل همین آهنگ هم میشه کلا انگار از آرشیو موسیقی های لوتر استفاده کردن...قبلا هم چند بار گفتم. حالا ای کاش این کار به درستی صورت میگرفت. تم نه سوار لوتر رو پیتر گذاشته برای صحنه جنگ تورین. تم سقوط باراد دور رو گذاشته آخر فیلم...یک کار عبث که از پیتر بعید بود...انگارفیلمو دبدی دست یک بچه بگی وسیقی بذار...

آهنگ a good omen بسیار زیبنده تر بود برای اون لحظات...من اینو از دریچه نقد میگم نه از احساسات!

من در متنم در تاپیک نقد کاربران آردا اگه خونده باشی در این موارد (نقص های اساسی هابیت) توضیح کامل دادم...

به نظر من که موسیقی a good omen از لحاظ موسیقیایی و هنر از ترک my dear frodo جلوتره...یکبار کامل بهش گوش کنید.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این آهنگ های Exclusive Bonus Track کجا استفاده شده؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

این ها همون طور که از اسمشون معلومه bonus هستند، که احتمالا تو فیلم ازشون استفاده نشده، و هاوارد واسه دل خودش و فن هاش ساخته شون! البته ممکنه تو نسخه های اکستنتد واسه تیتراژ پایانی بعد از آهنگ نیل فین پخش بشن! (تیتراژ نیم ساعته ی نسخه SEE یاران حلقه رو که یادتون هست؟!)

البته این چیزی که گفتم یه احتمال بود و از این بابت مطمئن نیستم! اگه معلوم شد اشتباه کردم به بزرگی خودتون ببخشید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

فیلم هابیت و موسیقی هابیت واقعا یک سرو گردن از لوتر پایین تر بودن

موسیقی فیلم هابیت خوب بود ولی موسیقی فیلم لوتر یک چیز دیگست ! من کلا از آهنگ های احساسی خوشم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

فیلم هابیت و موسیقی هابیت واقعا یک سرو گردن از لوتر پایین تر بودن

موسیقی فیلم هابیت خوب بود ولی موسیقی فیلم لوتر یک چیز دیگست ! من کلا از آهنگ های احساسی خوشم میاد

من با نظر شما مخالفم. چون ما هر سه قسمت ارباب حلقه ها رو ديديم و مسلما چون حجم آهنگ ها بالاست ، به نظر مياد آهنگ هابيت ضعيف تره.

به نظر من بايد منتظر قسمت هاي بعدي هابيت باشيم.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

واقعا خنده داره ! شما حجم آهنگ براتون مهمه !

من نوع آهنگ برام مهمه :ymapplause:

آهنگ ارباب حلقه ها واقعا یک چیز دیگست ! هر آهنگش یک دنیاست ! ولی هابیت هم خیلی خوبه ولی با لوتر خیلی فرق داره ! مثل فیلمش

من احساس میکنم این بخاطر اینه که پیتر ذهنش رو بیشتر معطوف تکنولوژی ها کرده ! بخاطر همین بپای فیلم لوتر نمیرسه ! ولی نسخه اکستند شاید برسه ! نمیدونم

بحرحال من فیلم هابیتو موسیقی هابیت رو یک درجه از لوتر پایین تر میدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آهنگ ارباب حلقه ها واقعا یک چیز دیگست ! هر آهنگش یک دنیاست ! ولی هابیت هم خیلی خوبه ولی با لوتر خیلی فرق داره ! مثل فیلمش

من احساس میکنم این بخاطر اینه که پیتر ذهنش رو بیشتر معطوف تکنولوژی ها کرده ! بخاطر همین بپای فیلم لوتر نمیرسه ! ولی نسخه اکستند شاید برسه ! نمیدونم

ابتدا ببخشید که لایک شد چون میخواستم منفی بدم! :دی

اصلا این طور نیست و اگر کتاب هابیت را خوانده باشی متوجه میشوی که فیلم هابیت نسبت به ارباب حلقه ها بسیار به کتاب و دنیای تالکین وفادارتر مونده.

در مورد آهنگ متن هم چون دو فیلم ارباب حلقه ها و هابیت (قسمت اولو میگم) در درونمایه با هم تفاوت مهمی دارند بنابراین موسیقی ها هم فرق میکنه.

اگر برای شما هنر نهفته در آهنگ مهم باشه این حرفو نمیزدی چون در قطعاتی از ترک ها هاوارد شور از ارباب حلقه ها قوی تر عمل کرده.

منظور وب هم اینه که تا تمام موسیقی متن سه قسمت در دسترس ما نباشه نمیشه نظر جامعی داد.

از نظر من موسیقی متن هر دو فیلم تار و پود یک لباس اند و هر دو حال و هوای آرادا دارند. حالا حس دورفی (صلابت و...) در موسیقی متن هابیت غالب است و باز این هنر هاوارد شور است. در ارباب حلقه ها بیشتر حال و هوای هابیتی و الفی غالب است. شما باید با تمام حواس و جهات و زوایای مختلف در دنیای تالکین به موسیقی ها نگاه کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

خب اگه از نظر نوع هم بخوايم مقايسه كنيم ، آهنگ هابيت چيزي كم تر از ارباب حلقه ها نداشت.

شما گفتيد كه از آهنگ هاي احساسي خوشتون مياد.

فيلم چند تا آهنگ احساسي فوق العاده داشت.

يكي اونجايي كه اون كوتوله قلب كوه رو پيدا ميكنه.

يكي اونجايي كه تاراندويل در برابر ترور تعظيم ميكنه.

يكي هم اون صحنه‌ي مربوط به پرواز عقاب ها كه ماله آخراي فيلمه.

اين آهنگ هاي احساسي فوق العاده بي نظير بودند.

ولي چون توي فيلم مدتشون خيلي كم بود ، زياد به چشم نيومدند.

به نظر من هاوارد شور كارش رو از همه بهتر انجام داده بود.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

به نظر من هاوارد شور خیی بهتر کارشو به نسبت به ارباب حلقه ها انجام داده، البته بعضی از موزیک های متن فیلم مال ارباب حلقه ها بود ولی بعضی هایی که جدید بودن واسه تم و حس و حال و شخصیت های خود فیلم خیلی خوب از آب در اومده بودن . به نظر من نباید هنوز از لحاظه موسیقی، هابیت رو با ارباب حلقه ها مقایسه کنیم چونکه ما سه قسمت ارباب حلقه ها رو دیدیم و به خاطر همینه که حس میکنیم موسیقی متن هابیت از ارباب حلقه ها ضعیفتره چونکه ما فقط یک سوم فیلم هابیت رو دیده ایم.

بچه ها اونجایی که تو ریوندل اون الف ها داشتن ساز و فلوت میزدن ، کسی موزیک متن اونجارو داره؟!!! سازشون خیلی زیبا بود اونجا، کلا منو یاد رمان هابیت انداخت اونجایی که تورین تو تختخواب خوابیده و داره... :ymapplause: :ymapplause:

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

واقعا نمیشه این دو فیلم رو از نظر موسیقی با هم مقایسه کرد(ارباحلقه ها از نظر موسیقی چیز دیگه ایه)

به نظرم پیتر از عمد خواسته این موسیقی ها رو تو فیلم هابیت بزاره

چون میخواسته طرفدارا همون حس و حال ارباب حلقه ها رو بگیرن وبه احتمال زیاد موسیقی فیلم هابیت تو قسمتهای بعدی خودشو نشون میده

به هر حال باید صبر کرد ما که پیتر نیستیم مطمئن باشید پیتر خوب میدونه داره چکار میکنه

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چقدر دنبال اين تاپيک گشتم... {خوبه كه هيچی هم نگشتم :دی}

چندتا درخواست يا سؤال داشتم به نوعی:

اول اينكه اسم آهنگی كه موقع اولين ديدار گندالف و گالارديل در ريوندل پخش شد (همونجا كه گالادريل می چرخه) چی بود و از كجا ميتونم دانلودش كنم؟

دوم اينكه چطور و از كجا تم های مختلف آهنگ Misty Mountains رو گير بيارم؟ مثلاً تم جنگی، تم عاطفی، تم حماسی و... .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

انگار بچه ها اون درخواستی که دادم رو نمیدونم چیه. :ymapplause:

بچه ها من چندتا کلیپ از سایت یو.تو.ب دانلود کردم که آهنگ Misty Mountains رو میزنن

کلیپ اولی آهنگ Misty Mountains رو با گیتار میزنه

http://www.rodfile.com/if19hxnn3mnh

دومی هم شعر Misty Mountains رو میخونه ، خیلی جالبه

http://www.rodfile.com/86gjyasnd8by

سومی هم آهنگش رو با پیانو میزنه.

http://www.rodfile.com/2g2czciziixq

خیلی جالبن حتما دانلودش کنین حجمشون هم خیلی زیاد نیست دوتاش که از 12 مگابایت بیشتر نیست یکیش هم 20 مگابایته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

دوستان اولا که شما نمیتونید بزور نظر خودتون به من القا کنید ! من فیلمو دیدم و نظرم در مورد موسیقی اینطور بود

من هم نگفتم که موسیقی بد بود ! اتفاقا بهترین موسیقی فیلم دنیا همین هابیته ! جدی میگم ! ولی بعد از لوتر

یعنی بعد از لوتر ! هابیت بهترین موسیقی متن دنیا رو داره

ولی اینکه فیلم و موسیقی هابیت رو با لوتر موسیقیش یکی و برابر بدونیم قبول ندارم

از حق نگذریم فیلم هابیت و لوتر یک درجه پایینتر هستن ولی این بخاطر داستان فیلم نه کم کاریه پیتر یا هاوارد شور

شما از ریشه منظور منو بد فهمیدید و این بخاطر اینه که حالت تهاجمی پیدا کردید که هرکس از هابیت بد گفت بتوپید بهش :دی

فیلم لوتر خیلی چیزا داشت که هابیت ندشت ! هم فیلم و هم موسیقی

بحرحال من روی نظرم هستم و به نظر شما هم احترام میذارم

:ymapplause:

در واقع من خیلی انتظارم بهتر از اینا بود ! ولی خوب پیتر هم ایده های جالب داشت ! مثلا از اول فیلم خیلی خوشم اومد

من تنها جایی از فیلم اشکم داشت در میاومد ! اونجا بود که بیلبو (پیری) رمیخواست شمشیر رو میبینه و میخواست برش داره ! اونجا یک لحظه داشت اشکم در میاومد ! در جای دیگری از فیلم حالت اشکریزی نداشتم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بچه ها اگه میتونین این کلیپ رو هم دانلود کنین شعر میستی مانتاین رو میخونه خیلی هم باحال میخونه زیرنویس فارسی و انگلیسی هم در داخل فایلش هست.

http://www.rodfile.com/m49lk56y3xy5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بچه ها اگه میتونین این کلیپ رو هم دانلود کنین شعر میستی مانتاین رو میخونه خیلی هم باحال میخونه زیرنویس فارسی و انگلیسی هم در داخل فایلش هست.

http://www.rodfile.com/m49lk56y3xy5

این آخریه خیلی قشنگ بود. اصلا صداش به خودش نمیخورد، خیلی صدای محکمی داشت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...