رفتن به مطلب
آرون

آرون و افتتاحیه ویژه فیلم هابیت در توکیو!

Recommended Posts

رضا

حسابی حال کردی ها....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

وای تورو خدا بگین چطور بود؟! فیلم نامش چجوری بود؟ چه چیزایی رو نشون داد؟ اسماگ؟ آزانول بیزار؟ دول گولدور؟ :(

خوش بحالتون...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

ما که از این مراسم بی نصیب موندیم اما باعث افتخاره که یکی از آردایی ها در این مراسم حضور داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام بانو.

مث اینکه حسابی خوش گذشت!ما که فعلا بی نصیبیم از این افتخار و سعادت ولی اگه دوباره پیتر یا هر کس دیگه ای رو دیدین سلام ما آردایی ها رو بهش برسونین.

ممنون از اخبار خوبی که گذاشتین و خوش به حالتون :(

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

خوشا به سعادت! فقط در نظرتون تونست در حده ارباب حلقه ها باشه؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

یعنی واقعا خوش به حالتون...

این از اون اتفاق هایی هست که شاید دیگه تو زندگی آدم تکرار نشه.

راستی تونستین ازشون امضا هم بگیرین؟

24 فریم دیدین فیلم رو یا 48 فریم...

جای ما خالی :دی

پیشنهاد به مدیران:

به نظرم باید یه خبر در این مورد توی سایت بذارین که از بنیان گذاران آردا توی مراسم فرش قرمز شرکت کرده و فیلم رو هم دیده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

فیلم کاملن غیرمنتظره اس... یعنی شما هی سعی می کنین بیش از حد از فیلم انتظار نداشته باشین و یه نکته بد توش پیدا کنین, اما بس که هی فیلم بهتر و بهتر میشه و بس که عین کتابه, واقعا شوکه تون می کنه!

تمام حرف ها, روایت ها و لحن فیلم کاملا عین کتاب هابیت ـه.

دنیایی عین ارباب حلقه ها, با روایت و فرمی کاملا متفاوت

دورف ها فوق العاده ان. تک تکشون. و کاملا بامزه و کله شق, با غرور خاص دورفی شون. بازیگر تورین خیلی عالیه.

حتی عشق اونها به سرزمین هاشون و طلاهاشون تو تک تک حرف هاشون دیده میشد...

و الف ها! الف ها! بسیار زیباتر و بهتر از ارباب حلقه ها دیده میشن! یعنی هرچیزی که تو ارباب حلقه ها از الف ها دلتون می خواست ببینین و تمام عشقتون رو به سرزمین های الفی و مردمشون رو پر می کنه!

و الف ها خیلی برتر و والاتر از اون چیزی که تو هابیت بود به تصویر کشیده شدن, شاید برای اینکه فیلم از دید هابیت ها و دورف هاست...

در فیلم صحنه ای هم از تاریخ قدیم و جنگ دورف ها داره و ما الف های برین نولدور رو می بینیم!! بسیار مغرور و زیبا و باشکوه... اینجا من اینقدر خودم رو زدم و گریه کردم که.... باور نمیکنین

~o) :( ~o) ~o)

بسه.....تو رو خدا بسه.......دیگه نگو! ~o) ~o)

نه...نه! بازم بگو......باز هم برامون بگو

چی بگم. از طرفی در شوق سیر و سفری دوباره در آردا و با الف ها (وای گفتی نولدور!!) میسوزم و از طرفی نمیخوام چیزی از فیلم بدونم تا خودم شوکه بشم.

گرچه شاید قسمت ما همون کیفیت پرده ای CAM یا TC باشه ولی همونو به چشممون میکشیم

میدونم! باور کن من هنوزم که هنوزه یادم می افته گریه ام می گیره! حتی خبرها رو که می خونم اشکم در میاد. کمتر کسانی هستن که احساس منو درک کنن... برای همین به آردا پناه آوردم!

...من میتونم درکش کنم....میتونم تصورش کنم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

جناب تور، خونسرد باش برادر! اگر همینطور به این روند ادامه بدی، فکر نکنم قلبت تا روز اکران رسمی هابیت، سالم بمونه :دی

بانو آرون، من هم به نوبه ی خودم بهتون تبریک میگم که چنین سعادت بزرگی نصیبتون شد که بتونید در چنین مراسم با شکوهی حضور داشته باشید :(

اینکه فرمودی نسبت به ارباب حلقه ها جدیت لازم رو نداره و طنز بیشتری در اون به کار رفته، زیاد برای من خوشایند نیست! امیدوارم سکانس های طنزآلود رو به طور افراط و تفریط به کار نبرده باشند که باعث بشه هیجان و استرسی که حوادث فیلم رقم میزنه، تحت الشعاع قرار بگیره! هرچند که چنین امری از پیتر بعیده و مسلماً اون چنین اشتباهی رو مرتکب نمیشه!

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

این پست دوم هم که زدید، حال و هوام توانی از اوایل پست تضاد شد.

موسیقی چی؟ هاوارد شور چقدر فوق العاده بود؟؟ {چون ایمان دارم کمتر نیست}

از گابلین ها هم بگین، از تریلر و تبلیغ هایی که دیدیم دوستان نظر داشتن که خیلی فانتزی درست شدن مخصوصا وارگ ها. چی دیدین؟

گالادریل چقدر بازی میکنه؟ {کوتاه ـه؟} :( بیلبو گالادریل رو ملاقات میکنه؟

ویرایش شده در توسط baggins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

جناب تور، خونسرد باش برادر! اگر همینطور به این روند ادامه بدی، فکر نکنم قلبت تا روز اکران رسمی هابیت، سالم بمونه :دی

من کاملا خونسردم آقا مرتضی :(

میخواستم یک خورده از بی قراری دلمو در متن نشون بدم

مسلما اینجا همه عاشقیم و همه یک ساله چشم انتظاریم. یکی بروز میده اینو و یکی نمیده!

و این تاپیک واقعا دل همه ی ما رو شاد کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

تضاد عزیز خیلی زیبا احساس من رو بیان کردن.

راستی بچه ها یه نگاه دیگه به عکس اون عینکا بندازین.ببینید چقد کوچولو و سبکه!

اینجا تو ایوان شمس یه عینک میدن بهتون دوبرابر این و کلی سنگین تر.یعنی باید یه چهار پایه بیارین سرتونو بذارین روش وگرنه این رگای گردنتون بشدت خواهد گرفت:دی

(البته به این شدتی که گفتم نیستا :( )

خلاصه اینکه بانو بسی لذت بردیم و بسی حرص خوردیم در پی ایجاد این تاپیک.البته خیلی خوشحالم که شما این حس ناب رو تجربه کردید.

ولی نکته اینجا بود که چون سه بعدی بود, انگار که خودت تو سرزمین میانه ای... کنار اجاق بیلبو, یا از صخره ها به ریوندل نگه می کنی. انگار که خودت داری تجربه می کنی همه اینها رو ...

یعنی اگر یکی از دوستام یه همچین اتفاقی براش افتاده بود،و بعد میومد اینا رو برام تعریف میکرد انقدر میزدمش تا بیهوش شم~o)..هــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

میدونم! باور کن من هنوزم که هنوزه یادم می افته گریه ام می گیره! حتی خبرها رو که می خونم اشکم در میاد. کمتر کسانی هستن که احساس منو درک کنن... برای همین به آردا پناه آوردم!

ما قشنگ حستون رو میفهمیم.من اینجا موضوع رو برای خواهرم تعریف کردم،یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم کرد و بعد بهم خندید~o)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

وای آرون باورتون نمیشه با این حرفایی که زدین اشک تو چشمای ما هم حلقه زد... واقعا خوش به سعادتون... دیوونه کردین مارو با این تعریفاتون! امشب دیگه خوابم نمیبره!

خلاصه اینکه بانو بسی لذت بردیم و بسی حرص خوردیم در پی ایجاد این تاپیک.البته خیلی خوشحالم که شما این حس ناب رو تجربه کردید.

یعنی اگر یکی از دوستام یه همچین اتفاقی براش افتاده بود،و بعد میومد اینا رو برام تعریف میکرد انقدر میزدمش تا بیهوش شم ~o)..هــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

ما قشنگ حستون رو میفهمیم.من اینجا موضوع رو برای خواهرم تعریف کردم،یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم کرد و بعد بهم خندید :(

واقعا! اینجا هیچ کی نیست که بتونه حس منو درک کنه، فقط تو آرداست که همه مثل خودمن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

به نظر من این سرشت حقا که شایسته ی بانو آرون هست...کف زدن پیتر جکسون برای بانو رو میگم؛ چون ایشون موسس پایگاه طرفداران تالکین در ایران هستند. باید یک روزی چنین شخصی شخیصی مورد ستایش پیتر جکسون قرار می گرفت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

راستی یه چیزی، فیلمو دوبله ژاپنی پخش کردن یا همون زبان اصلی،زیرنویس داشت؟ اگه داشت تو سه بعدی چطور بود،من که مزگم نمیکشه زیرنویس تو سه بعدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

بابا تو رو خدا بند دلمونو آب نکنین......واااای خدایـــــا

من فک دیگه فردارو نبینم..............آخه کی میاد این 14 دیسمبر لعنتی!

از همین الان حدس میزنم که وقتی فیلمو میبینم به آخرش نرسم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این تاپیک نزدیک 150 نفر رو طی یک ساعت گذشته کشونده به سایت!

حدودا 100 مهمان و 50 عضو.

و جالبه تا وقتی بانو آرون آنلاین هستن 50 عضو هم آنلاین هستن! :دی

اگه جدی می خواین اسپویل بشین, میتونم یه تاپیک بزنم فقط برای اونهایی که دلشون میخوان بدونن چی میشه :دی

اگر شما هم مثل من باشین که هر لذتی رو دوست ندارم از دوستان دریغ کنم و سورپرایز ها رو نمیتونم نگه دارم، حس میکنم چه جنگی در شما در حال رخ دادنه!

مخصوصا در یک جمع خودی.....وای وای. اگه من جای بانو بودم تا الان همه فیلم رو دیده بودید :دی واقعا از این بابت همگی شانس آوردین :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

اگه جدی می خواین اسپویل بشین, میتونم یه تاپیک بزنم فقط برای اونهایی که دلشون میخوان بدونن چی میشه :دی

آره بزنین حتما، من که دیگه تحملشو ندارم اصلا... یکی بیاد منو ببره بیمارستان... :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آره بزنین حتما، من که دیگه تحملشو ندارم اصلا... یکی بیاد منو ببره بیمارستان... :(

صبر کن باهم بریم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

بانو آرون :اولا که خوش به حالتون :(

دوم:همونطور که شما مستحضرید فیلم هوگو در ایران به ورت سه بعدی پخش شد حالا به نظر شما امکان اکران این فیلم در ایران وجود داره؟ یعنی با قوانینی که در سینمای ایران وجود داره مغایرت نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...